Opinie o Duda Development Sp. z o.o. SKA w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Duda Development Sp. z o.o. SKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Duda Development Sp. z o.o. SKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda Development Sp. z o.o. SKA w Poznań

Ryszard Nowy wpis

Mam nadzieję, że taki spokój na forum to efekt dobrej pracy i zadowolenia?

tajemniczy klient Nowy wpis
@Ryszard

szukają pracownika do działu reklamacji i napraw gwarancyjnych - domyśl się dlaczego

Nowy komentarz Nowy wpis
@Ryszard

Albo tajemnica nie pozwala na negatywny komentarz... Każdy powinien wyrobić sobie swoje zdanie. Ja swoje zdanie tak przedstawiam.

Patryk Pioch Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca dbający o pracowników. Firma dba o dobre relacje w pracy, dobrą atmosferę w zespole. Pracując w DD można liczyć na rozwój, interdyscyplinarsność zadań i udział w ciekawych projektach. Zespół jest młody i otwarty. Praca dla Duda Development była moją bardzo dobrą decyzją i pozwoliła na znaczny rozwój kompetencji ;-)

Nihil Novi

Firma realizuje projekty firm - podwykonawców, które stawiają na "optymalizację" kosztów developera.

Ula

Pozytywy pozwalają mi na prośbę o info na temat pracy w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Duda Development Sp. z o.o. SKA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Praca to nasz drugi dom więc warto aby czuć się w niej dobrze i komfortowo - i tak można właśnie czuć się w Duda Development. Przede wszystkim bardzo elastyczne i przyjacielskie podejście do pracownika jako człowieka (a nie numerka w kadrach) przez Właścicieli, ich pomoc i wsparcie nie tylko w strefie zawodowej - w obecnych czasach jest rzadkością, w tej firmie można na to liczyć. Ciekawe projekty, bardzo fajni ludzie - polecam bo czas tam przepracowany był jednym z lepszych w mojej karierze zawodowej.

Z przyjemnością mogę potwierdzić poprzednią opinię, jestem stosunkowo nowym pracownikiem Duda Development, ale dzięki pomocy współpracowników i przełożonych szybko wdrożyłam się w nową pracę. Dobra atmosfera i drobne rzeczy, które składają się na pozytywną całość powodują, że z przyjemnością przychodzę do pracy. Jeśli rozważasz tę firmę jako swoje nowe miejsce pracy, nie zastanawiaj się długo tylko aplikuj!

Jeżeli przeglądasz opinie umieszczone na tym portalu prawdopodobnie oznacza to, że szukasz pracy i natknąłeś się na ogłoszenie dot. poszukiwania pracownika przez w.w firmę, a więc..Po ponad roku pracy w Duda Development stwierdzić mogę jedno - nie zastanawiaj się dłużej i wysyłaj swoje CV :) Pracownicy w firmie są bardzo otwarci na pomoc innym, ale także życzliwi wobec nowych osób, a także wobec siebie samych. Firma dba o pracowników zapewniając im m.in świeże owoce, czy zapraszając na spotkania integracyjne które odbywają się kilka razy w roku w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Praca tutaj zapewnia rozwój, również poprzez organizowane szkolenia dla pracowników, a także codzienne pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda Development Sp. z o.o. SKA - Poznań

• Jak się pracuje w Duda Development Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Duda Development Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Duda Development Sp. z o.o. SKA
  • Grunwaldzka 52
    60-311 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042