Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

SŁAWA UKRAINIE

Raz na nocce Ukraińcy tak się popili że całą nocną zmianę nic nie robili tylko ukrainskie pieśni śpiewali. Aż dozorca przyleciał na zakład z pretensjami że Ukraińcy śpiewają pijani i mu spać nie dają bo aż na cieciowce słychać ich wycie.

Rekrut

Wy sobie jaja robicie czy naprawdę tak w tej pracy pijecie na umór i nikt was nie pilnuje ? Chciałbym złożyć podanie do aluteam ale boję się że nie dam rady tak codziennie pić z wami w pracy. Piję raz w tygodniu i tylko w weekend . Nie wiem czy nauczę się tak codziennie pić z wami w pracy , nie mam aż tak mocnego organizmu.

Prawda? A moze fałsz?
@Rekrut

Ludzie piją bo bardzo dużo zarabiają, tylko dyrektor i kierownictwo nie pije, bo oni "" słabe "" zarobki maja, a mało zarabiają bo wiekszość pensji oddają dla pracowników produkcji. Takich cudownych przełożonych mamy. Dbaja tylko o dobro innych, nie swoje. "" Najlepsza "" firma na świecie!

Zebil

Kolega mówił , że mimo ,że ma Auto to i tak do pracy rowerem jeździ lub z buta chodzi aby mógł napić się w pracy. Mówił abym się przyjmował to załatwi mi tą zmianę co on i będziemy razem pić. Ja się jeszcze waham bo mam propozycje pracy w Niemczech . Ale tam to sezonowo od 15 maja do 15 września . Ale zarobię więcej niż w Aluteam przez rok. Ale tam tylko po pracy można pić po każdego dnia przed rozpoczęciem i na zakończenie pracy sprawdzają alkomatem.

Rafal
@Zebil

Mnie po nocce to żona przyjeżdża bo ledwo co stoje% i nie dam rady iść. Noce są najlepsze. Można na legalu pić i zapalić trawke czy wciagnac białego w nos.

Dario

Już po nocce, trochę się wypilo.

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Alkoholik

Czy to jest prawda , że pozwalają wam pić wódkę legalnie ? Jak to prawda to będę składał cv. Bo lubię pić wódkę i jestem alkoholikiem.

Lakiernia
@Alkoholik

Jesteś stworzony do tej roboty. Takich ludzi nam trzeba

Xyz
@Alkoholik

W tej pracy jak nie wypijesz to długo nie wytrzymasz. Pije tu każdy. Pije cieć i piją na każdym dziale a najwięcej na lakierni

vvvvvvvvvv

przecież w alutimie pracują też ludzie wykształceni ,Znający język niemiecki czy angielski. Nie wszyscy to tumanyi barany po zawodówce czy podstawówce . A to że ludzie piją na umór w pracy wódkę ,koniak , piwo, wino, brendy , whyski , tekile ,bimber to nie ma co się dziwić trzeba się odkazić i zdezynfekować aby koronawirusa nie dostać.

YYYYYYYY
@vvvvvvvvvv

No to musza czuc sie wyrożnieni finansowo i mentalnie? Są wyrożnieni ?????????

pijak alkoholik po zawodówce

Nie jest tak źle w Aluteam. Można pić wódkę . Wlewa się do butelki po wodzie mineralnej wódkę i się pociąga co jakiś czas.Nie sprawdzają z alkotestem.

Syn

Gdzie my nieuki po podstawowkach znajdziemy lepszą prace niż tu w alutumanie, moj tata tu robi , ja bede robil do konca zycia i moj syn bedzie tez tu pracowal. Kierownictwo git, dyrekcja miodzio. Viva alutuman! Whatever forever alutuman! Rules alutuman!

........

Można porzucić pracę i nie mogą pracownika zwolnić. A tych co zwolnili będą musieli przywrócić do pracy i jeszcze odszkodowanie zapłacić. Dzwoniłem do adwokata i tak mi powiedział . Po ustaniu koronawirusa należy złożyć cywilny pozew do sądu pracy na pracodawcę.

klon

Samouk to ty jesteś po podstawówce ,gimnazjum lub zawodówce.

Magister
@klon

Pracownik alutimu po zawoduwce to juz jak magister jak prawie cały zakład ma niepełne albo max po podstawuwce

Magazyn

No to mamy i w białej potwierdzony przypadek koronawirusa i to całkiem blisko aluteamu bo w urzędzie pracy

M.F.

I tak powinno się pracować. żadnych sobót i żadnych niedziel.40 godzin w miesiącu i koniec. Od poniedziałku do piątku. W europie już jest 35 godzinny tydzień pracy a w Aluteam wymyślają jakąś sobotę czy niedzielę.Ja tam nie chodzę do pracy w soboty i niedzielę a stać mnie było jeść jedzenie z kateringu. Dowożą o 10 zawsze schabowego sobie zamawiam. A tym co się nie podoba praca od poniedziałku do piątku i uważają że mało zarabiają niech się zwolnią .Całe szczęście że wypić można i koronawirusa zdezynfekować .

urlop bezpłatny

Jest coraz gorzej , coraz więcej ludzi umiera a Aluteam otwarty. I nie wysyłają ludzi na bezpłatne urlopy.. Już dwa miesiące temu powinni ludzi na bezpłatne urlopy wysłać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaraza
@urlop bezpłatny

Ludzie się nie liczą. Zachorujesz ty to przyjdzie następny polaczek. A kasa u Niemca musi się zgadzać.

Daleki

Jak tam się ma Pan kierownik otszosnol się po aferze z Panem Jastrzębskim i prubo samodzielnego zwalniania ludzi i torowania swoim drogi do stanowiska pszez pruby mobigu innych pracowników.

Miklosz
@Daleki

A co za akcja była ? bo nie jestem na bieżąco...

Kierownicy

Nic dziwnego ze tak pisze po polsku, od razu widać ze to pracownik firmy ALUTEAM POLSKA, po zawodowce, lub podstawowce.

Swoj
@Daleki

Rozwiń ten mało znany temat.

Grzesio

Chce się przyjońć do pracy w alutimie. Jakie so wasze opinje o firmie. Gdzie morzna złozyc Si-Vi?

Magazyn
@Grzesio

Nie nie nie to jakiś żart chyba kto to pisze ludzie moje osmioletnie dziecko lepiej zna zasady ortografi.A ci-wi to raczej nigdzie nie złożysz chyba że poprawisz na CV

Kierownicy
@Grzesio

Nadajesz sie w 100% Wystarczy ze sie podpiszesz na umowie, a polskiego nie musisz znac, tak naprawde to najlepiej jakbys byl glocho-niemy, o nic nie pytaj i tylko przytakuj kierownictwu, mądrych ludzi tu nie potrzeba, bys sie wyróżniał, wiec ty sie nadajesz w 1000%, pisz cv.

Robol

Pan kierownik ma się dobrze wszystko wie wszystko ogarnia, wszyscy się go słuchają. Przynajmniej jemu tak się zdaję. Co do wspomnianej afery to musiał kogoś od strzelić bo jemu to groziło za tuszowanie i pszyzwolenie na pene rzeczy kture. Odhodzily na zakładzie głównie na lakierni.

C19

Dwa pszypadki z podejrzeniem? Dzisiaj w bialej. Czyżby wasi?

Sanepid

Dlaczego ludzie powracajoc z zagranicy z niemiec latajo po zakładzie nie pszehodzo kwartanny marnie was widzę dobze że macie piece pojemne i wanny z kwasami będzie gdzie się zarażonych pozbyć.

koronawirus atakuje

Po ustaniu koronawirusa adwokaci będą niezłą kasę trzepać i inspekcja pracy. Wielu ludzi ze strachu już dawno przestało do pracy przychodzić , i zostali przez zakład zwolnieni . Od 31 stycznia już Koronawirus się rozprzestrzeniał .Jeszcze nagrodę tacy ludzie dostaną za to , że nie przyszli do pracy .Włoskie firmy już od miesiąca zabronili swoim pracownikom przychodzić do pracy .. Chodzi o branżę motoryzacyjną

Brygadzista

(usunięte przez administratora) Nieudacznicy życiowi . Był czas zaoszczędzić trochę kasy , jak żeś wszystko przepił , lub na dziwki wydał to co się dziwić że nie masz kasy. Ku r wa co za (usunięte przez administratora) tu pracują . (usunięte przez administratora) Jeszcze was ku r w a ktoś naprawdę zgłosi do sadu za to że zakład nie został zamknięty . Kierowników i dyrektorstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

??

Dlaczego nie zamykają Aluteam? Ja mam to gdzieś niech mnie zwalniają , nie przychodzę do pracy.Nawet picie wódki w pracy wam nie pomoże . Zarazicie się koronawirusem .

Kamil

Juz widzę tych chętnych do pracy. Chyba takich co popracują dwa dni albo tydzień i uciekają. Ilu w ostatnim czasie przewinęło się przez firme

Grzes
@??

Firma wziela bardzo duze dofinansowanie z unii na rozwoj nowej fabryki, BARDZO DUZO $$$, przez to nie mogą nikogo zwalniać, wiec teraz pytanie --- jak myslisz czlowieczku małej wiary dlaczego ciagle pracujemy chociaż wszystkie wieksze firmy juz zadbaly o swoich pracownikow ???

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o