Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Trzeba zgłosić do NIK

I poj*by dalej zakładu nie zamykają . Wszystko prawie pozamykane a Aluteam dalej pracuje ponad 300 osób. Największy zakład w Białej Podlaskie i potencjalnie największe zagrożenie pandemią koronawirusa. Ktoś jeszcze beknie za to !!!!!

Brygadier

Oj już nie piszcie głupot , że każdy pracownik aluteam zabija się za sobotę i niedzielę. Są tacy co w ogóle nie przychodzą w niedzielę, są tacy , że przychodzą jedną niedzielę w miesiącu ale i są tacy , że przychodzą każdą sobotę i niedzielę a są jeszcze tacy co na inną zmianę przychodzą w weekend? Niektórzy to są tak łakomi , że za sobotę i niedzielę zesra*iby się , uklękli i na kolanach zjedliby swoje odchody. Jak wszędzie są ludzie , którzy mają honor ale i są tacy którym tego honoru brak. Co do Koronawirusa to zakład powinien być zamknięty do końca pandemii czyli do odwołania na minimum 4 miesiące albo i więcej . A ludzi powinno się wysłać na urlop bezpłatny .A do tego osła co się podpisuje " ktoś" .............. baranie co z tego że zostanie zatrzymanie okresu składkowego jak możesz się wykończyć przez koronawirusa . Skąd wiesz baranku że dożyjesz emerytury ?????? Składki i kasa mu w głowie a zdrowie ma gdzieś . Jesteś najgorszym sortem człowieka łakomym na kasę. ZAMKNĄĆ ZAKŁAD DO WRZEŚNIA LUDZI ROZPUŚCIĆ DO DOMÓW NA URLOPY BEZPŁATNE.......

Aluteam nie zamknęli i nakazują jeszcze w niedzielę przychodzić . Chcą aby ludzie się pozarażali . Dobrze że z alkomatem nie sprawdzają i ludzie mogą pić w pracy wódkę , piwo , wino . Chociaż alkoholem się odkażają i zdezynfekują od koronawirusa,

Sanepid

W alutimie już jest osobą z koronawirusem. Tylko czekać aż cały zakład będzie zarazony

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

YYY

Idź na produkcję. Tam też są chętne. Przykładne żony i kochające matki.

Brygadier

Też jestem za tym aby zamknąć firmę. Powinni ludzi wysłać do domów na urlop bezpłatny. Nie piszcie głupot, nie każdy jest tak chytry na kasę . Mi nie grozi koronawirus bo do pracy przynoszę sobie litr wódki i co pół godziny wchodzę na górę do szafki i popijam sobie. Przez 8 godzin litra obalę.Nikt nie sprawdza można się dezynfekować wódką .

koronawirus

Zamiast zamknąć zakład z powodu koronawirusa wysłać ludzi na bezpłatne urlopy na 2 miesiące jakieś soboty i niedzielę organizują .370 osób pracuje w aluteam zagrożenie jest duże a dlaczego zakładu nie zamykają ? A później się dziwią że pracownicy piją na każdej zmianie , Ludzie boją się koronawirusa i piją alkohol .A zakładu nie chcą zamknąć. Niedługo sanepid zamknie zakład .

strewed

Z cym się wiążę ???????? Nie każdy chce przyłazić w sobotę i niedzielę. Sporo ludzi chce zamknięcia zakładu . Nie każdy jest taki łakomy na kasę .Niech tylko ktoś zachoruje to do prokuratury zostanie zgłoszone że zakładu nie zamkneli. Ktoś jeszcze pójdzie siedzieć za to że nie zamknęli firmy

Tom

A można u was pić wódkę na nocnych zmianach ? Kolega mi mówił że nikt nie sprawdza na nockach alkomatem że dużo osób pije wódkę . Czy legalnie można pić z zakąską usiąść sobie pogadać czy trzeba się kryć z piciem ? Kolega mi mówił że w ubikacji często sobie pił wódkę . Jesli legalnie można pić to złożę podanie o pracę do was .

Kamil
@Tom

Przyjmuj się do alutimu to na nocnej zmianie obalim nie jedno flaszkę.

Aluteam to zaklamana firma pieniadze slabe za taka prace jaka sie wykonuje Nekanje ludzi i wymagane jest wiecej niz pracownik powinien wykonywac.

Jeden z wielu.

Drogi Panie Dyrektorze! Będzie Pan miał poważny problem gdy uda się pracownikom porozumieć w sprawie niskich stawek godzinowych. Wszystko drożeje na łeb na szyję a my stoimy! Stoi stawka, stoi premia i dodatek stoi! A robota do przodu bo kooperanci nas wspierają! A ludzie wiedzą że branża motoryzacyjna jest dobrze płatna. Proszę to przemyśleć zanim ludzie się zbuntują a to jest bliskie! Znając niemieckie warunki nie wierze że nie da się abyśmy dostali podwyżkę rzędu kilku złotych a nie kilkudziesięciu groszy . . . Pozdrawiam!

@Jeden z wielu.

Wylewacie żale bo tu Bezpiecznie, łatwo się ukryć. Czemu nie staniecie przes majstrowka i w grupie nie podejmiecie tematu. Spójrzcie globalnie branża automotiv ma dołek. Już go odczulismy od września. Jak był dogodny czas na zmiany to żeście plakali że mało zarbiacie od pn do pt bo wasze kredyty-smiech na sali. Kadra zarządzająca nic nie zrobi bo patrząc na koszty produkcji kasa musi się zgadzać. Więcej wyjeżdża na zewnątrz to kosztuje itp a u Hansa saldo na koncie musi być na plus. Poprzez to nie zmienia się stawka. Gdzie jest tak lubiany zwiazkowiec czemu nie stanie po naszej stronie, musimy go zmienic. Nic nie robi! Pseudo szkoleniami udowadnia przed dyrektorem ze stołek jest po potrzebny wielki Pan z Bożej łaski. Ostrowia się z nas śmieje brak Wam jaj powiadają. Pomyślcie poważnie luty krótki i 1 marca można coś usilowac zmienić ale to muszą wszyscy chcieć.

Nick-Admin

Szanowny użytkowniku @D cytując Twoje słowa "... rządzą Polską nieodpowiedzialni ludzie. Rozdają pieniądze, których nie zarobili. Obciążając po cichu pracodawców." Dlaczego mimo takiej sytuacji jednak właściciel inwestuje swój nie mały kapitał w takim niedobrym kraju. Co najdziwniejsze inwestuje tam gdzie elektorat rządu jest największy. Co za hipokryzja ! Przecież żyjemy w wolnej Europie. Chyba nie musimy się oszukiwać, że Wschód Polski to dalej zaścianek Europy gdzie za taką samą pracę płaci się minimum. Dawno kapitalista z Niemiec powinien zapłacić tym ludziom więcej. Boli niemieckich kapitalistów-krwiopijców, że dopiero obecny rząd ich zmusił podnosząc minimum. Dzięki takim mechanizmom szary obywatel Polski może choć trochę godniej żyć na tle innych krajów UE.

Aluziom

I bardzo dobrze, obysmy zarabiali jak najmniej, wtedy zostana tylko najbardziej oddani Aluteamowcy, a nasze najblizsze podwyzki powinnismy oddac majstrom no i dyrektorowi! Przeciez to oni robia najgorsza brudna robote!

@Aluziom

Jak ci co sami się wciskają w obce brygady/zmiany i na zdartych kolanach żebraja o niedziele

Marietta Vanessa

A czy kobiety mają w Aluteam taką samą stawkę co mężczyźni? I czy kobiety też muszą tak samo pracować co mężczyźni? Przyszlabym do was do pracy ale nie wiem czy dam radę? Czy brygadzisci robią za kobiety które nie radzą sobie z pracą? Czy kobieta, która nie radzi sobie z pracą jest zwalniania z pracy czy porostu brygadzista robi za taką kobietę? Jakby brygadzista robił za mnie robotę to bym z chęcią do was do pracy przyszła. Mam też pytanie na jaki dział najlepiej trafić i na jakim dziale brygadzista robi wszystko za kobietę?????????

Jeśli trafisz na kiepskiego brygadzistę to sobie go zmienisz. Może nowego sobie go wychowasz, wsadzisz pod pantofel i będziecie kooperować. W historii zakładu zdarzały się takie przypadki.

Yurij

Ja pracować w Alutemie. Tu mało płacić i słaba praca.

Aluziom

I bardzo dobrze sie dzieje, obysmy zarabiali jak najmniej, wtedy zostana tylko najbardziej oddani Aluteamowcy, a nasze najblizsze podwyzki powinnismy oddac majstrom no i dyrektorowi! Przeciez to oni robia najgorsza brudna robote!

NORGE

Masz szczerą rację . . Tym wszystkim krzykaczom , którym nie pasuje praca w Aluteam i kasa , którą zarabiają niech po prostu się ZWOLNIĄ jak im NIE PASUJE !!!!!!!!!!! Jeżeli komuś praca nie pasje to idzie i się zwalnia , to samo jeśli chodzi o stawkę , chyba proste !!!!!!!!! Ale jak się całe życie przepracowało w Aluteam i nic innego nie umie się robić , nie ma się szkoły , nie zna się języków to czego oczekujecie ?????? Człowiek wykształcony , znający języki obce , mający doświadczenie w różnych branżach zawsze znajdzie sobie pracę . Jak nie w Białej to w Warszawie lub za granicą I naprawdę będzie zarabiał sporą kasę . Jak się jest nieudacznikiem , bez szkoły , bez znajomości języków obcych , to niestety trzeba tyrać za grosze w Aluteam , na kasie w Biedronce czy na budowie !!!!!!! Tak że jak się nie ma szkoły , nic się nie umie robić , nie zna się języków obcych to pozostaje praca w Aluteam za marne grosze , branie 500+ i narzekanie na swój los. Kto jest kumaty , inteligentny , wykształcony , zna języki na pewno znajdzie sobie dobrze płatna pracę . Ja już ten Aluteam rzuciłem parę lat temu i bardzo dobrze zarabiam w Norwegii !!!!!

Aluziom

Lepiej byc zwyklym robolem w Norwegii i zarabiac 7 razy tyle niz zwyklem robolem w alu

Swoj

Zaczął działać pan związkowiec dostał szablon od kolegów ze stowarzyszenia zrobił kopiuj wklej i jazda. Jeśli to przesłał dalej w takiej formie to mi wstyd za niego. Nas jednocześnie robi w jajo. On wnioskuje w naszym imieniu o podwyżki opierając się na ustawach, które weszły w życie na początku roku. To są podwyżki wymuszone przez ustawę, nie poprzez kroki podjęte przez pseudozwiazkowca który się obudził ze snu zimowego. Zobaczycie jak coś wyjdzie z tego będzie chodził po hali i mówił noście mnie na rekach. Co najwyżej zasługuje na wożenie w taczce.

Patryk

Staję się standardem, że w średniej i dużej firmie na zachodzie polski jest stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach lub bezpłatnie. Kanapki nie zastąpią ciepłego posiłku. Jesteś zadowolony bo chodzisz po zmianie w aluteam do prawdziwej pracy. Gratuluje przedsiębiorczości, bo nie każdy ma okazję dorobić.

Glowny ksiegowy

Podwyzki nie bedzie! I co zrobicie? Nic! Wiec po co piszecie bzdety na forum, tacy odwazni a przy dyrektorsrwie glowy w piasek. Trzeba nam pracowac za 2ke i trudno!

Swój

Ja proponuję włoski strajk. Jaka płaca taka praca.

Kasa

A ja i moj dzial nie narzekamy, sa sobotki i niedziele, pare trawersow puszcze i 3 tysie wpadnie. (usunięte przez administratora)

Brygadier

Moje zdanie jest takie ...... Jeżeli ktoś sobie chodzi do pracy w weekendy ( sobota i niedziela ) to jego sprawa . Wypada zazwyczaj dwa weekendy w miesiącu , jest to dobrowolne i można sobie dorobić jak ktoś potrzebuje , nic w tym złego . Jeżeli natomiast ktoś przyłazi na inną zmianę w weekend to już jest niezrozumiale i nawet nie wiem jak takiego człowieka określić. To , że ludzie się śmieją z takich osób to jedno ale ważniejsze jest coś innego ..... Kto pozwala na przychodzenie w weekend na inne zmiany ? Przecież pracownik jest przemęczony , niewyspany . Jeżeli np. w piątek pracuje do 22 - giej a w sobotę jest już na 6 rano w pracy . Taki pracownik jest nie wyspany , zmęczony i o wypadek nie trudno . Trzeba chyba wziąć pod lupę BRYGADZISTÓW którzy robią takie manewry ( biorą na sobotę i niedzielę ) i biorą na ludzi nie wypoczętych z innych zmian . Taki BRYGADZISTA powinien być ukarany za takie zachowanie gdyż naraża innych biorąc do pracy ludzi nie wypoczętych . Po to są zmiany aby ich przestrzegać a nie robić sobie wolną amerykankę . Trzeba się zainteresować i sprawdzić , którzy to brygadziści tak postępują i dlaczego ?

Interesant

Zostawcie chlopaka "KASA" w spokoju, widocznie nic innego nie umie robić, ma klapki na oczach i jego celem życiowym jest robienie na obcy kapitał, a te 3 tys/ 31 dni pracy to dla niego zapewne juz marzenie życia. Prawdopodobnie nie tylko dla niego a wiekszosci alurobotnikow.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o
1.9/5 Na podstawie 422 ocen.

Aluteam Polska sp.z.o.o