Browary Łódzkie

Opinie o Browary Łódzkie

Filtruj opinie po kryteriach:

Ty
 Opinia

Czemu nie sa dawane paski z wypłatą

Tu
@Ty 15.03.2019 23:48

Co mają do ukrycia

Byly pracownik z 2012
 Opinia

Witam jak nadal pracuje kierownik co tak latal i krzyczal chodz pan !!! A dyro czopek nadal idiote z siebie robi ??? Jak sie zmienilo cos w browarach lodzkich ?? Pozdrawiam byly pracownik

Opinia

Witam, czy coś się zmieniło w firmie?

Kaja
@Jay 10.08.2018 16:15

Właśnie, czy wynagrodzenia są na czas wypłacane?

Ty
@Kaja 29.11.2018 09:34

Nawet nie wypłacili świątecznej premii

Ja
@Ty 19.12.2018 06:25

Pracuje tam i kazdy dostal premie swiateczna...

@Kaja 29.11.2018 09:34

Z tego co pamiętam to lubili kombinować przy premiach świątecznych i nie każdemu dawali.

Nicki
 Opinia

Jak wygląda sprawa w dziale księgowości ? Jak traktują pracownika i za jakie pieniądze?

Rtu
 Opinia

Wyzysk wyzysk ludzie uciekają nie tylko z produkcji ale i z kadr

Tak15Nie

rfd
@Rtu 29.08.2018 07:08

Pracowałem tam kilka lat temu i czytam te komentarze. Nic się nie zmienia i czasem wydaje mi się, że ten zakład służy do prania brudnych pieniędzy... Uważam, że pewne służby powinny skontrolować ten zakład pod względem finansowym.

Opinia

@Były pracownik, dziękuję za Twoją odpowiedź. Napisałeś czego według Ciebie brakuje w firmie, ale może są jakieś plusy? Jak długo pracowałeś w firmie? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, pakiet świadczeń socjalnych? @Ola, możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Browary Łódzkie?

Piotr
 Opinia

Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki w firmie?

Ola
@Piotr 12.07.2018 18:48

Oczywiście, że nie

Opinia

@Były pracownik, Twój komentarz nie zawiera zbyt wielu informacji na temat pracy w Browarach Łódzkich. Może zechciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź o dodatkowe informacje? Co powiesz o warunkach zatrudnienia w tej firmie?

@Alicja 25.06.2018 13:14

B.niskie pensje i brak możliwości rozwoju, szkoda czasu

Opinia

Odradzam, szczególnie osobom po politechnice..

Tak16Nie

Opinia

@Aga, a czy mogłabyś napisać jak wyglądał proces rekrutacji? Niestety na stronie Browaru Łódzkiego nie znalazłam informacji czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje. Może ktoś z pracowników czyta forum i mógłby udzielić takich informacji innym użytkownikom, którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu?

Bartek
 Opinia

Może ktoś wie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Aga
 Opinia

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej Pani, przeprowadzająca rozmowę zasugerowała, ze powinnam rzucić obecną pracę bo jestem idealnym kandydatem, po próbie dowiedzenia się ile można zarobić w tej firmie pojawiły się problemy. Zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji, po czym nagle na pytanie o zarobki zrezygnowano z mojej kandydatury. Kpiny !!!

Tak16Nie

Opinia

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w browary lodzkie?

Julita
 Opinia

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód tej ciszy?

Opinia

Co teraz dzieje się w tym momencie w browary lodzkie? Ostatni post zamieszczony został 16 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Opinia

@Rtu rzeczywiście, pracodawca może również oddać przepracowane nadgodziny w postaci dodatkowego wolnego. Rozumiem, że w Twoim wypadku zdarzyło się, że liczba godzin do odebrania nie zgadzała się z tymi, które przepracowałeś. Czy w takim przypadku próbowałeś zgłosić to do przełożonego? Udało się to wyjaśnić?

Tak9Nie

@Rtu
@Alicja 22.11.2017 11:10

To nie jest odosobniony przypadek Tu stosuje sie to nagminnie

Widz
@Alicja 22.11.2017 11:10

To prawda bardzo oszukuja na nadgodzinach

Tak4Nie

Opinia

@u wspominasz m.in. o krzykach. Wnioskuję, że pracownik w browary lodzkie nie jest traktowany w odpowiedni sposób? Czy możesz przybliżyć nam jakieś konkretne sytuacje? Piszesz również o nadgodzinach. Czy są one obowiązkowe dla wszystkich pracowników? Czy są one płatne?

Rtu
@Alicja 01.06.2017 11:03

Tu nie placa za nadgodziny sa to dni do oddania na ktorych oszukuja Malo kiedy oddaja tyle ile sie nalezy Najgorszy zaklad

Tui
@Rtu 22.11.2017 11:04

Jak to jest ze obcokrajowcom placa za nadgodziny polakom nie

Tak1Nie1

u
 Opinia

Praca dobra na kilka miesięcy dla osób bez doświadczenia dla wpisu w CV. Poza tym krzyki, nadgodziny i słaba pensja to norma. Dłużej człowiek po prostu nie wytrzymuje takiego traktowania.

@u 31.05.2017 22:22

Czyli nic się nie zmieniło od dłuższego czasu.

Opinia

Cześć. Słyszałem, że kompania piwowarska ma przejąć browary łódzkie. Wiecie coś na ten temat? Czy to prawda czy fałsz?

ona
 Opinia

Krzyki dyrektora i kierownika na ludzi to norma, więc można dorobi się tylko rozstroju zdrowia i lęków na tle nerwowym. Ale można się tam nauczyć podejścia nie powinien funkcjonować zakład pracy. Ja pracowałam tam krótko, ale trafiłam na fantastycznego nauczyciela, jednego z inżynierów, który już podobno nie pracuje. Może pracowałam wtedy za marne grosze, ale zobaczyłam i nauczyłam się czegoś czego nigdy nie zapomnę i mam nadzieje że kiedyś zaowocuje w mojej karierze zawodowej. Zobaczyłam jak inżynier mimo młodego wieku, ale dzięki umiejętnością , ciężkiej pracy może mieć autentyczny szacunek w zakładzie pracy, a jednocześnie budzić strach wśród przełożonych. Nauczyłam się tam, że kierowanie ludźmi to nie tylko wydawanie poleceń, krzyczenie i karanie ludzi, ale podstawą sukcesu przełożonych jest autorytet. A tego autorytetu nie ma ani dyrekcja, ani kierownictwo.

Opinia

@Jay, myślisz, że od tego czasu nic się nie zmieniło?

@Alicja 23.03.2017 11:32

Podejście do pracowników u nich się raczej nie zmienia. Dyrekcja ciągle ta sama to i podejście to samo. Tak długo jak właściciel się nie zmieni to wątpię czy nadejdą jakieś zmiany

Opinia

@PoCoMiNick, a czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne? Czy raczej woli pozyskiwać pracowników z zewnątrz?

@Alicja 23.03.2017 11:12

Firma nie lubi wspomagać się agencjami pracy. Zawsze woleli sami zatrudnić pracowników. Gdy tam pracowałem to pamiętam, że zdarzyło się zatrudnić pracowników przez agencję ale to tylko dlatego, że ludzi do pracy brakowało. Długo nie popracowali.

Opinia

Na początek lepiej spojrzeć na plusy i minusy. Plusem są wypłaty na czas i umowa o pracę bezpośrednio w firmie. Dla osób bez doświadczenia jest to dobra okazja by je zdobyć. Nie wiem jak jest teraz ale zawsze znalazła się ekipa z którą przyjemnie się pracowało. Minus to stawka, traktowanie. Problem też jest z nadgodzinami, często są bezpłatne. Dyrekcja miewa czasami wygórowane wymagania wobec pracowników co przekłada się na zmęczenie psychiczne podwładnych. Osobiście nie polecam tej firmy dla osób które chcą zarobić jak i coś osiągnąć. To jest praca na chwilę by zdobyć doświadczenie lub do czasu znalezienia nowej pracy. Jest też dobra dla osób którym niedaleko do emerytury.

Opinia

@te, można przeczytać różne opinie. Każdy może oceniać firmę inaczej :)

Opinia

@Jay, rozumiem. Podsumowując, poleciłbyś pracę w powyższej firmie znajomym?

te
@Alicja 21.03.2017 14:18

Sądząc po komentarzach i ocenie 2/6 to na pewno :D

@Alicja 21.03.2017 14:18

Ja również od jakiegoś czasu nie pracuje, powód to brak perspektyw na rozwój, awans, cokolwiek, a pensja w tej wysokosci (baaaardzo niewiele ponad najniższą krajową) nie jest motywacją do pracy, będąc inżynierem. Do tego system zmianowy w przy tych zarobkach. Kolejny minus, że większość rzeczy nie działa jak powinno więc jest sie zdanym na swoją inwencje, ale jest to w negatywnym znaczeniu tzn trzeba "drutować" :), musisz często robić za 2-3 osoby bo zwyczajnie nie ma ludzi do pracy. Z plusów- pensja na czas, większość ludzi jest spoko, złego traktowania ze strony dyrekcji nie zaznałem.

Opinia

Rozumiem. Dziękuję za Waszą opinię. Pracujecie tam nadal?

@Alicja 17.03.2017 15:25

Ja nie pracuje już tam od ponad roku. Co do inżyniera za 2200 to rzeczywiście mało. W innych firmach mnie dawali więcej a pracowałem na niższym szczeblu niż inżynier.

Opinia

A czy ktoś podzieli się swoją opinią wraz z nowym rokiem? Może przez ten czas coś się w firmie zmieniło?

@Alicja 07.03.2017 13:49

Nic się nie zmieniło;) jest jak było tylko ludzie jak by jeszcze mniej;)

@PoCoMiNick 08.03.2017 15:59

Znając tę firmę to zanim coś się zmieni minie przynajmniej 10 lat

@Jay 10.03.2017 10:02

Tam się raczej nic nie zmieni;) Ostatnio na PUP widziałem ogłoszenie "Inżynier operacyjny" czy jakoś tak za 2200zł brutto;)

justy
 Opinia

Bardzo niskie zarobki, wielki chaos, ciągła improwizacja "byle jakoś było". Jak kogoś bardzo nie przycisnęła sytuacja życiowa to zdecydowanie ODRADZAM.

Tak15Nie

Anonimowo
 Opinia

nie polecam! brak szacunku do drugiej osoby i ciągłe krzyki nad glowa, nadgodziny - nieplatne oczywiscie. odpowiada się za rzeczy, ktore mialy miejsce jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

Tak10Nie

xxx
 Opinia

Mam zamiar podpisać umowę o pracę w Browarach Łódzkich ale zastanawiam się czy podpisać bo pensja to teraz 1400 złotych na rękę

dobry człowiek
@xxx 30.04.2016 15:45

A na jakie stanowisko?

Tak5Nie

@xxx 30.04.2016 15:45

opanuj sie pracowalem tam 2 lata temu i teraz zaluje ze sie zatrudnilem pewniego razu oblalem sie soda i zostalem zjebany przez kierownika nie polecam tej firmy ba zakladu karnego

Tak4Nie

Zostaw opinię o Browary Łódzkie - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browary Łódzkie

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.