Opinie o Browary Łódzkie w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Browary Łódzkie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Browary Łódzkie o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browary Łódzkie w Łódź

:D dobre kasa szybciutko wróciła :D

Sterownik/Kierownik

Jeśli jesteś osobą choć trochę się szanującą siebie jako człowieka zrezygnuj z pracy w tym miejscu, (usunięte przez administratora) co innego oferuje na pierwszej rozmowie, co innego podczas podpisania umowy, mianowicie proponuje znacznie niższe zarobki niż wcześniej zostały ustalone podczas rozmowy, obiecuje złote góry a rzeczywstość okazuje się odmiennie inna, (usunięte przez administratora) firm przewozowych, stawia Cię przed faktem dokonanym albo podpisjesz na jej warunkach albo szukaj sobie nowej pracy. (usunięte przez administratora) Gdyby poszedł pracować w prawdziwej firmie produkcyjnej gdze liczą się wskaźniki i rozliczanie pracy niestety nie dał by rady,(usunięte przez administratora) zero perspektyw rozwoju, brak kompetentnej kadry zarządzającej, niestety nie ma w nikim oparcia bo czego nie zrobisz lub chcesz wdrożyć jest źle. Szkoda czas, nerw i zaangażowania które chcesz włożyć w wykonywaną pracę.

Były
@Sterownik/Kierownik

Tak, to wszystko prawda. Byłem, pracowałem, potwierdzam. Wszyscy mamy podobne odczucia.

Docent

And the next year is behind us. Did we built an empire? Did we get a chicken from Santa? We still have much work to do. May Elon Musk and the Directors bless you.

Święta - Kurczak pieczony

Cześć, wiecie kiedy dostaniemy świąteczne prezenty? te komentarze mnie niepokoją

Kasztelan
@Święta - Kurczak pieczony

Czy wszystkie środki faktycznie poszły na nowe kadzie? Smak waszego piwa fantastyczny....mam nadzieję, że pod choinkę dostaniecie to o czym marzycie. Może zróbcie jakąś zrzutkę? Chętnie dorzucę się bo dostałem 14stkę. PS. Kiedy otworzycie sklep? Zawsze lojalny wasz Kasztelan

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Browary Łódzkie? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Docent

Jak nie bedzie kurczaka na święta to odchodzę If there will be no chicken from santa i quit- Elon Musk

cziken
@Docent

Ja też chcę kurczaka

@Docent

Mam przeciek, że w tym roku zamiast kurczaka mają dawać zgrzewkę Roztocza. Piwko dobre, długo leżakuje.

Piwko

Halo! Ludzie! Bez jaj, ta firma chyli się już ku upadkowi, zero kurczaków, miała być premia świąteczna, a tu ani widu, ani słychu! Znając życie za nasze premie świąteczne Paszczaki szaleją sobie w złotej kaczce, chulaj dusza piwa nie ma!

Kurczak z kaczki
@Piwko

Oni chyba nie zdają sobie sprawy do czego zdolny jest pracownik pozbawiony drobiu... Pamiętacie jak się skończyło "Niech jedzą ciastka!" ? no właśnie.

Smakosz

Czy są już jakieś przecieki czy w tym roku też będą kurczaki na święta? Nie ukrywam,że bardzo na nie liczę, bo przy tej pensji to może być mój jedyny posiłek na wigili.

Były
@Smakosz

Tak, pensje głodowe.

zainteresowany

Witam, Czy jest jakaś osoba na forum, która pracowała jako Kierownik Zmiany w Dziale Produkcji? Jak oceniacie współpracę z Dyrektorem Produkcji? Perspektywy zostały przede mną roztoczone bardzo dobre, zarobki zaoferowano też nienajgorsze (jak na Łódź). Czy coś się zmieniło ostatnio w tej firmie? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Pani Monika
@zainteresowany

Współpraca z dyrektorem jest idealna. To bardzo mądry człowiek, który zawsze ma racje. Jest naszym Bogiem i źródłem wszechwiedzy, chcemy być tacy jak on. Wszyscy dążymy do tego aby być tacy jak on. Człowiek ten jest wyjątkowo dobrze zorganizowany. Jak wchodzi zamówienie od jakiegoś klienta to on wie, że wyprodukuje piwo może o 15:00, lub o 16:00, lub o 19:00. Jeżeli tylko nie będzie awarii. A być może będzie to jutro, a może pojutrze. Pracownicy produkcji mają również precyzyjnie ustalony grafik. Mają po prostu za najniższą krajową, siedzieć pod telefonem i czekać na wezwanie od naszego Pana, naszego właściciela. Chcemy tu zostać jak najdłużej.

Docencik
@Pani Monika

"Failure is an option here. If things are not failing, you are not innovating enough." To jest proces. Proces którego finiszem jest nasz produkt. Porter w lodówce, Tkackie, Kustosz Tequilla idealnie schłodzona. Podana w kuflu. hmm ;> Duma w pracy nas rozpiera. A każda! Każda! Każda partia piwa. Jest wyjątkowa... i czasem wymaga elastycznego podejścia! Wyjścia poza ramy klepania papierków i grafików. Czasem kierowca musi poczekać a produkcja jest na wstrzymaniu a czasem hula aż się kurzy. "I say something, and then it usually happens. Maybe not on schedule, but it usually happens." Darujcie sobie ten sarkazm.... popatrzcie w lustro... czego pragnę? wejść na pracujpl?! liczyć te banknoty codziennie odświeżać stan konta i o 16 odbijać karte czy wrócić do zakładu i dalej tworzyć Widzimy się w pracy? Nie zbudujemy imperium jak Heineken lub Tesla narzekaniem. I say to you, and you will understand, that it is a privilege to fight!

Dyr. ds. prowadzenia Audi
@Docencik

Mamusia pozwoliła synkowi odpisać na forum - komedia :-).

Dżon Kołolsky
@Docencik

Takie wstawki obcych językach, świadczą tylko o kompleksach.

Lodżistic
@zainteresowany

Współpraca z dyrektorem produkcji niewątpliwie idealna. Dyrektor Idiocha jest tak mądry, że na dzień przed długim weekendem, kiedy obowiązują zakazu ruch transportu ciężarowego, chciał żeby znaleźć transport w celu przywiezienia preform. Oczywiście nikt nie zgłosił chęci wykonania takiego transportu, więc pan Idiocha zabłysnął drugą mądrością i niesamowitą wiedzą z zakresu zarządzania, a mianowicie powiedział do logistyków: "nie wyjdziecie, dopóki nie znajdziecie transportu". Ten zastraszający brak kompetencji wyjaśnia opóźnienia w transporcie i dostawach do Klientów BŁ.

Czy jest możliwość pracy w Browary Łódzkie na część etatu?

HR Manager

Formalnie tak. Rzeczywistość jednak jest taka, że będziesz siedzieć pod telefonem i czekać na "wezwanie". No i wtedy pracuje się do bólu. 10, 12 godzin.

Mam dla ciebie propozycję, zatrudnij się na cały etat a dostaniesz wypłatę jak za pół etatu w każdej innej firmie. Deal ??

@Tomek

..a, że niby w BŁ tak dobrze płacą? Dobre...

Prawocha

3 miesiące minęły i znowu rekrutacja na logistyka. (usunięte przez administratora)

IZAbelll
@Prawocha

No nie ma żadnych dobrych pracowników. Kierowcy nie chcą pracować za darmo i logistycy też nie. Biedronka nie chce przekładać terminów dostaw. Normalnie wszyscy są źli, tylko ja dobra.

Kandydat na kandydata

Czy do zakładu na Orlej też przyjmujecie? Tam też jest tak dobrze jak na Północnej, też latacie w kosmos z Teslą?

PP
@Kandydat na kandydata

Tam jest lepiej, pracujemy w najnowocześniejszym zakładzie, nie mamy karaluchów, mamy nowoczesne kadzie a zarabiamy najniższą krajową,pracu jemy w nadgodzinach za darmo lub płatnych po 5 zł, nie dostajemy ubrań roboczych, mydła, chemii, papieru toaletowego ani papieru ksero, góra traktuje nas jak ludzi a nie jak śmieci a Ukraińcy leżący obok maszyn wcale się nie śmieją z nas zapracowanych Polaczków. Zapraszamy serdecznie!!

Byly pracownik z 2012

Witam jak nadal pracuje kierownik co tak latal i krzyczal chodz pan !!! A dyro czopek nadal idiote z siebie robi ??? Jak sie zmienilo cos w browarach lodzkich ?? Pozdrawiam byly pracownik

Kierowca Krzysiek
@Byly pracownik z 2012

tego kierownika już nie ma, ale dyr nadal jest, nadal się zachowuje tak samo idiotycznie.

Kierowca

Brak organizacji na produkcji. Samochód stoi pod rampą, godzina awizacji wyznaczona, a produkcja dopiero zaczyna produkowanie piwa. Osoby zarządzające produkcją do zwolnienia.

Jako
@Kierowca

Tak, jak zwykle faktury nieopłacone, wobec tego puszka wjedzie dziś o 15:00, a może o 16:00, a może o 17:00, a może nie wjedzie wcale i logistyk ma przekładać awizacje. Nieudolny dyrektor produkcji, a logistyk ma łatać dziury po jego niekompetencji. P.S. Pan Tomasz to już wrócił z podróży z kosmosu z Teslą?

Na jakie wsparcie w Browary Łódzkie mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Prawocha

W Browarach Łódzkich nie są przestrzegane żadne prawa, z żadnego kodeksu :)

Ajzabella P.

Kobiety w ciąży, w BŁ mogą liczyć na siebie.

Prafik
@Prawocha

Dobry nik kolego,:)

Śpiący

Tez nie możecie spać bo czytacie opinie po nocach? Żona usypia i odpalam goworka.

Inżynier

Jak wyglada sprawa zarobków inżyniera? Istnieją możliwości rozwoju lub awansu na kolejne stanowiska?

Piterek
@Inżynier

Zarobki niskie, najpierw zatrudniają jako stażyste, potem po 3 miesiącach jako inżynier z małą podwyżka. Ale w zakładzie masakra, brud, robaki, nawet papieru toaletowego nie było. Nie przestrzegane bhp. Na produkcji Ukraińcy z którymi ciężko się dogadać. Nikt normalny tam nie zostanie dłużej niż okres próbny...

Widz
@Piterek

A co na to sanepid przychodzi tam czasami na produkcje czy tylko po?

Hundaj
@Inżynier

Sprawa zarobków inżyniera Tomasza wygląda dobrze. Poza tym kiepsko.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Browary Łódzkie?

Jakie są najlepsze kadzie?

Aceton

Na takie, jak sobie przyniesie z domu.

Kustosz

Znowu rekrutują. Co się tam dzieje, że nie mogą zatrzymać żadnego logistyka?

Bardzo polecam dzial IT

Profesor
@Tomek

Dział IT jest ok. Bo nie istnieje.

Pytanko.

A czego można się spodziewać na stanowisku inżynier operacyjny? Zarobki?Dobra atmosfera i organizacja pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Browary Łódzkie - Łódź

• Jak się pracuje w Browary Łódzkie?

Zobacz opinie na temat firmy Browary Łódzkie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Browary Łódzkie?

Browary Łódzkie