WARS, PKP InterCity

Opinie o WARS, PKP InterCity

mio

Skorzystałem z usługi gastronomicznej w dniu 20.01.2017 na trasie Warszawa-Słupsk. Kelnerka pod pretekstem problemów z połączeniem z internetem (płaciłem kartą) skasowała mnie podwójnie za to samo zamówienie. Uwierzyłem na słowo i nie wziąłem wydruku z terminala. Dopiero w domu sprawdziłem transakcje na koncie i okazało się, że zapłaciłem 2 razy. Nie wiem czy mój przypadek jest odosobniony i nie chciałbym wystawiać opinii całej obsłudze, ale uwaga na naciągaczy.

Gość
@mio 25.01.2017 07:58

Miałeś obowiązek wziać potwierdzenie przelewu,nie wylewaj teraz gorzkich żalów za swoje błędy!!

Od zawsze na zawsze dekalog!
@Gość 07.02.2017 18:50

TY ,GŁUPKU ZE ZŁODZIEJSKIEGO KANAŁU! ZABIORĄ CIE DO CZŁOWIECZEGO POPRAWCZAKA! Pedał, korba, łańcuch idź się napraw popaprańcu.

S

Tylko że obsługa Warsu pracuje kilkanascie godzin, dochodzi nawet do 20 godzin. Przez dwa tygodnie codziennie śpią około 3/4/5 godzin, zależy od trasy, i nie mają następnego dnia wolnego na odespanie, wypoczecie, tak jest każdego dnia. Obsługa jest niewyspana, przemęczona do tego stopnia ze leci im krew z nosa, a zasnąć mogą nawet na stojąco. Oczywiście pasażerowie tego nie potrafią zrozumieć, bo przecież im się wszystko należy i trzeba skakać nad nimi bo będą pisać skargi. A jeśli chodzi o wyganianie zza stolika to jestem za. Klient powinien przyjść, zamówić, zjeść, zapłacić rachunek i wrócić na swoje miejsce , a nie zajmować miejsca pijąc resztki herbaty przez 4 godziny , gdzie inni pasażerowie nie mogą usiąść i skonsumowac posilku, bo ktoś rozwalil się z laptopem i bagazami przy czteroosobowym stoliku. Ludzie miejcie trochę rozumu kultury i zachowajcie się tak jak by należało.

Pasażer
@S 03.06.2017 09:15

Sami sobie taką pracę wybrali, wiedzieli na co się piszą. Niektórzy się tak zachowują jakby w warsie pracowali za karę a wypłatę to z chęcią biorą. Nic ich nie upoważnia do bycia niemałym dla klienta i do wyganiania ludzi z warsu

@S 03.06.2017 09:15

Nikt tych ludzi nie zmusza do tej pracy. Większość zachowuje się jakby robili to za karę, ale dostają za to wynagrodzenie i robią to dobrowolnie. Więc pora zmienić pracę a nie tak narzekać

Monika

Właśnie w tym momencie głodna jak bóbr jechałam i powiem szczerze że nigdy nie spędzałam lepszej podróż. Z Warszawy do Częstochowy pociąg o godzinie 20;10!! Chciałabym koniecznie podziękować miłemu kucharzowi Panu Michałowi, który upiekł przepyszne camembert z żurawiną ( po prostu niebo w gębie) :D oraz wielkie pochwały dla szefa(Bogdan Sudoł) naszego kucharza, że zatrudnił kogoś tak rewelacyjnego !! Po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu :3 jeszcze raz wielkie gratulacje i ogromne podziękowania!

Pasażer1

Trasa Łódź-Kalisz-Wrocław bardzo miła obsługa. Jedzenie również pyszne. Natomiast miałem przyjemność ostatnio jechać Wroclaw- Rzeszów i z powrotem. Trafiłem na tą samą obsługę. Nieprzyjemnie. Nawet zwyczajna kanapka z serem nie była smaczna. Nie polecam jedzenia na tej trasie.

Mechanik z warsa

Pracuje w warsie za grosze, jestem bardzo chory zaraźliwie, wczoraj naplułem flegmà agresywnemu japiszonowi do żarła. Smacznego śmieciu!

pasażer

Pracownik WARSU w pociagu KOLBERG (24.07.2017) zwykly cham i prostak...rzucał ciastkami z pretansjami ze gosc sie po prostu pomylił i złe mu powiedział ,pokazał (dodam ze ten czlowiek widać ze malo co umie mowic po polsku ale probował) widocznie to nie jest praca dla niego skoro nie umie z szacunkiem obsluzyć kilentow..

Julisia3

Pani w warsie dziś obsługuje z wyraźnym niezadowoleniem. Próbuje nas aktualnie wygonić zza stolika, trzaskając drzwiczkami i rozmawiając w niemiły sposób. Nie polecam.

ireneusz

Zastanawiam się, czy praca w WARSie wymaga dużego poświęcenia czasu, szczerze mówiąc nie miałem nigdy do czynienia z tego typu kuchnią, nie wiem jak to wygląda, ale chętnie się dowiem.

gondola52

Pracowałam w Wars express w Krakowie brud smród i ubóstwo, jak chodzi o zarobki to wypłaty są tak jak było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej i pod tym wzgledem nie mozna im niczego zarzucic. Jeżeli chodzi o atmosfere to ludzie sa troche falszywi. Szefostwo to jakas komedia pani L krolowa i wladczyni expressowski warsow nie ma w ogole pojecia o tej pracy, nie umie rekrutowac ludzi nie umie sobie radzic z problemami trzeba liczyc na siebie bo ona nie wie jak CI pomoc. Pozatym była tak flegmatyczna ze zanim podjeła decyzje to juz dawno nie bylo sprawy dramat... jak tacy ludzie dostaja tak dobrze platna prace ????

KELNERKI REWELACJA

Zostaw opinię o WARS, PKP InterCity - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARS, PKP InterCity