Opinie o Wars SA w Kraków

Wars SA
2 18 39 5 1
Zainteresowana Nowy wpis

Czy ktoś wie jak teraz wygląda praca na wagonie restauracyjnym?

Weronika Nowy wpis
@Zainteresowana

Niestety, nie mam dokładnych informacji o tym, jak aktualnie wygląda praca w wagonie restauracyjnym Wars. Ale dowiedziałam się, iż pracownicy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki, do których należą na przykład: karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU, dofinasowanie do wczasów, prywatna opieka medyczna oraz system premiowy. Odsyłam Cię na ich stronę - tam masz więcej szczegółów: https://wars.pl/kariera/ Wysłałaś już może swoje CV, czy najpierw wolisz zrobić rozeznanie?

J1209K Nowy wpis
@Zainteresowana

Dużo zależy od franczyzobiorcy u którego się pracuje i jakiego typu pociągiem jeździsz. Mogę wypowiedzieć się jedynie o pociągach typu flirt i Dart jeśli franczyzobiorca puszcza w trasę po jednej osobie to wtedy faktycznie śpi się mało, ja pracowalam zawsze z drugą osobą więc można było się dogadać żeby jedna osoba pospala rano dłużej a druga później wcześniej poszła spać. Można poznać wielu ciekawych ludzi oraz pozwiedzać jeśli pociąg skończyl wcześniej obieg. Miałam normalnie umowę o pracę i poza dniowka jeśli była nocka to była dodatkowo płatna. Praca fajna jeśli komuś odpowiada praca wyjazdowa.

Karol Nowy wpis
@J1209K

Wiesz może, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również z chęcią są przyjmowane przez firmę Wars do tego typu pracy, którą opisałaś w swoim komentarzu? Nie znalazłem w wątku odpowiedzi na to pytanie, dlatego mam nadzieję, że Ty mi odpowiesz.

Weronika

@Paula, a czy jeszcze coś możesz zaliczyć za plus?

michał ka
@Weronika

Kopulacje w gratisie na maxa i z każdym

Tak12Nie2

nie.

@michał ka

Michał, pamiętaj, iż jest to forum publiczne i to co piszesz może urazić osoby, które również jak Ty korzystają z opinii zamieszczanych na GoWork odnośnie pracy w Wars SA z Krakowa. Wars to firma, którą tworzą specjaliści z dziedziny gastronomii i miłośników podróży. Obecnie poszukiwane są osoby do pracy jako Asystent/ Asystentka Obsługi Pasażerów czy też Kierownik IT. Czy ktoś w ostatnim czasie aplikował do firmy? Mam parę pytań odnośnie rekrutacji.

Weronika

@ghhhjak długo pracujesz w Wars SA? Czy są jakieś szanse na podwyżki? Wiadomo, że ludzie różni się trafiają zarówno pracownicy jak i klienci. Czy jest coś jeszcze z czego nie jesteś zadowolony?

Tak2Nie1

@Weronika

a czy Pani potrafi czytać ze zrozumieniem? ;)

Tak6Nie

gabriel

dobrze wiedziec powiem znajomym zeby uwazali

TakNie1

Dorota

Jestem właśnieta Dorota Pani Agnieszko przyszła Pani do pracy wynosiła jedzenie kradła pieniądze 240 zł została Pani wyrzucona za kradzież prosze dopisać

Hmmm
@Dorota

U Ciebie Dorota wszyscy zostaja złodziejami jak ci ktoś nie spasuje to szybko sie ich pozbywasz mówiąc ze (usunięte przez administratora) i jedzenie wynosza jestes daremna ciebie Aleksander powinien juz dawno zwolnic ale dziwnym trafem ciebie trzyma ciekawe czemu

@Hmmm

Forum nie służy to prowadzenia dyskusji na temat poszczególnych pracowników. Tematyka portalu dotyczy kwestii związanych z rynkiem pracy. Ponadto, regulamin zabrania podawania imion oraz innych informacji, dzięki którym można zidentyfikować konkretną osobę w firmie. Wpisy zawierające takie dane mogą zostać usunięte przez administratora. W przypadku wątpliwości pozostawiam link do zasad forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Irka

Dziadostwo. Umowa zlecenie która nigdy nie została wprowadzona w życie. Czyli robiłem tam na czarno. Spisz w wagonie który jest przetaczany cały czas przez te 2 godziny i dalej hajda 15 godzin na nogach samemu jak niewolnik. Potrącenia z (usunięte przez administratora) wzięte. Próby wykorzystywania żeby robić najlepiej 3 miesiące i tydzień przerwy. I wieczne pretensje o wszystko. Nie masz utargu bo jedzie garstka osób w tygodniu twoja wina bo kogo innego? Najlepiej to ludzi pala zmuszać żeby przyszli i coś kupili bo szef później (usunięte przez administratora) że przez brak utargu nie masz wypłaty. Sranie w bambus i wykorzystywanie jedziesz 2 tyg a spisz w tym czasie około 90 godzin. A tfu omijajcie szerokim łukiem chyba że nie macie żony i dzieci i chcecie spędzić młodość w wagonie restauracyjnym. Moje sugestie dla Wars SA: Przypatrzcie się dokładnie franczyzobiorcom i uważniej podchodzcie do kontroli bo dajecie przetargi zlodziejom i oszustom Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwrócić uwagę na franczyzowych kontrahentów. Andrzejki Mariczki itd. Tam gdzie ludzie muszę (usunięte przez administratora) po 20 godzin na dobe albo więcej bo o 6 jedzie z Wrocławia śpi 2 godziny w Przemyślu i z powrotem do Szczecina. To jest kpina.

@Irka

Dziękuję za podzielenie się z nami doświadczeniem zdobytym podczas pracy w Wars. Chciałabym doprecyzować kwestię umowy. Co masz na myśli pisząc, że nie została wprowadzona w życie? Jednocześnie, proszę żebyś nie używał w kolejnych komentarzach nieeleganckich słów.

Weronika

@anonymous, na forum GoWork.pl omawiamy warunki pracy. W tym przypadku rozmowa dotyczy pracy w firmie Wars SA. Nie poruszamy tematów osobistych lub prywatnych i nie podajemy danych osobowych pracowników. Jak Ci się pracuje w tej firmie? W internecie można spotkać wiele skrajnych opinii? Czy pasjonaci kolei i obsługi klienta będą taką pracą usatysfakcjonowani?

Tak29Nie

Waldi

Nie wierzę, że pracujecie tak długo przez tyle dni!!!

Igor

Jak praca jest dobra to i nie ma chętnych do pisania.

Warsiara
@Igor

Jak kogoś kręci pracowanie nawet po 20godzin dziennie 2 tygodnie pod rząd to faktycznie praca dobra :)

anonymous
@Igor

Najlepsza jest Pani Jadzia . A już myślałem że komuna upadła a dinozaury wymarły. dot; zach i pł

Tak15Nie
Weronika

@Warsiara, czy możesz napisać coś więcej o grafiku pracy w firmie Wars SA? Czy pracownik ma wpływ na kształt ostatecznego grafiku? Czy nadgodziny się płatne? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, byłaś poinformowana o nienormowanych godzinach pracy? Praca w sektorze transportowym wiąże się często właśnie z takimi godzinami, czy brałaś to pod uwagę podczas aplikacji do Warsa?

TakNie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Wars SA? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Pendo16
@Administrator

Jak w każdej firmie wynagrodzenie zależy od stanowiska. Dniówka zaczyna się od 150zl

Daniel

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

Staś

Gdzie sprawdzić obiegi dla danego pociągu pendolino?

Tak47Nie
Aleksander

Pana żona Agnieszka sama opuściła miejsce pracy. Wynagrodzenie za jazdę otrzymała. Nie wspomnę o wynoszeniu jedzenia do domu i dorabianiu sobie na lewo .Niech Pan uważa na słowa bo rzeczywiście może się to zakończyć w sądzie. Niech się Pan zastanowi lepiej jaką ma Pan osobę w domu.

Tak35Nie2

Dorota

Człowieku co ty piszesz ona nic nie przywoziła bo kasy ciagle nie miała tylko płakała ze nie pracujecie bo na innym Warsie też was wykorzystali bo mieli po was zadzwonić i telefonu do tej pory nie było to też mówi samo za siebie zamiast opisywać dowody swojego lenistwa poszukajcie sobie pracy tylko pamiętajcie nik darmozjadów i złodzieji który batony i napoje wyciąga z gabloty i je bo jak mówi należy mi sie trzymać takiego pracownika nie będzie

Tak13Nie

janek

Czy ktos wie czy poszukują kogos do pracy ?

TakNie

Jajco ale nie to z krakowa

wszystko piękne ale dlaczego ukrywają raporty PIP i kłamią o warunkach wypoczynku? nic nie zapewnia wars a sprawy konduktorów w sądach dlaczego ta sama kadra kierownicza pociotków i kolesi?dlaczego nikt nie odpowiada co na to InterCity? a Ministerstwo?

Tak9Nie

Paula

a wiec tak :) pracowalam w warsie prawie 2 lata z tego wiekszosc czasu w pendolino... 2tyg pracy 2tyg wolnego.. trasy bardzo dlugie, do 22 godzin przez kilka dni z rzedu tyle godzin, a drzemka miedzy dziennymi trasami (bo nie nazwe tego wolnym czasem na SEN) tylko 3 godziny. Prosze sobie wyobrazic w jakim stanie pracowalismy spiac tylko 3 godziny dziennie, a do tego mnostwo pracy.. gdy byly krotsze trasy i mielismy troche czasu na regeneracje..potrafili nas sciagac w trase o 3 nad ranem...zero czasu na ogarniecie..wstajesz i biegniesz by zdazyc przygotowac wagon do jazdy... pasazerowie w pendolino bardzo niemili... do tego caly czas kontrole, ktore przyczepialy sie o najmniejsze drobnostki... kiedys uslyszalam od kontrolera, ze nic z tego, ze tyle godzin pracujemy i ze, wystarczy zrobic dobry makijaz by nikt nie zauwazyl naszego strasznego zmeczenia... Pracowalam rowniez w zwyklym restauracyjnym w Expessie.. warunki hmmm.. dla 4ech osob malenki kabaret z 3ma lozkami..twardymi.. bardzo malymi.. reszta osob musiala spac na materacu w sali restauracyjnej.. wagony w nocy nie zawsze byly ogrzewane, zatem nie tylko w zime bylo bardzo zimno.. nie bylo mozliwosci normalnego umycia sie, trzeba było kombinowac..woda lodowata.. `prysznic`tylko taki, ze zamontowana byla sluchawka z ktorej woda leciala ciurkiem... Umowa na pół etatu... za 2 tyg max 2tysiace... za takie warunki pracy? paranoja. Dlaczego nikt jeszcze nic z tym nie zrobil? mlodzi ludzie nadal w takich warunkach pracuja.. wyzysk.. przeciez mamy 21 wiek.. Jak dziala Polski system, ze pozwalaja na 20h pracy dzien w dzien?? dostaja w koperte by tylko cicho siedziec.. Jedyne plusy tej pracy, ze mozna poznac przyjaciol na cale zycie.....

Tak24Nie2

@Paula

Śmieszne... Że przyjaciół, totylko plus? To co tu jeszcze robisz? Jak byłoby Ci tak źle to już dawno byś odeszła. Ale lepiej narzekać

Tak1Nie1
ghhh

kaźda praca ma swoje plusy i minusy albo się nadajesz albo nie ...praca bywa czasami ciężka ale zdarza się czas na odpoczynek i na regenerację ( nie mam na myśli pendolino to porażka) klienci jedynie potrafią obrzydzić prace są chamski niemiłe i nastawieni na to by koło nich latać pomijając minusy to praca jest super można poznać nowe miejsca ludzi i poznać samych siebie jacy jesteśmy w sytuacjach trudnych ..dobra szkoła życia

Weronika

Aktualnie firma poszukuje do pracy jako Magazynier - Kierowca. W ofercie napisane jest, że zapewniają zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premie, intensywne wyzwania zawodowe w rozwijającej się organizacji, pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do dojazdów, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa. Ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem pracy w Wars SA?

Tom

Jakie zarobki w Krakowie albo w Warszawie?

Tak2Nie

kaiakao

Dobrze, że dbaja o bhp@romek. W końcu bezpieczeństwo jest dla pracowników najważniejsze, ale wypłata w terminie jest? Dzięki

Tak3Nie

zbulwersowany pracownik

Nikomu nie polecam!!! Warunki koszmarne ,spi sie na podlodze,nie ma sie jak wykapac ,o jedzeniu juz nie wspomne. Wstajesz o 6 rano , glodny do pracy i zapierdalasz do wieczora... Do tego zero szacunku i 3 dni bez pieniedzy(niby okred probny a zapierdol jak cholera) pracownicy odnoszą sir do siebie okropnie. Są wulgarni i nie maja szacunku...masakra...a pieniadze tragiczne

Tak24Nie1

jack

nędzna płaca podobnie jak i warunki pracy.Jak w każdej państwowej firmie kolesiostwo i powiązania rodzinne

Tak6Nie

Gejworkcompany

Tak to niestety prawda,i nic tego nie zmieni,jaka firma tacy pracownicy się KOCHAJĄ i się dobrze mają.

Tak8Nie

Zostaw opinię o Wars SA - Kraków

Chcę opublikować:

Wars SA