Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.

Opinie o Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.

Martyna

Michael
@Martyna 06.12.2017 12:06
Czy cos dzieje się w firmie? Czy są szanse na pracę w firmie? Tak dawno nikt nie pisał , że zastanawiam się z jakiego powodu....

na ich stronie są trzy ogłoszenia. Zajrzyj, może któreś będzie dla ciebie.

Ben

Ogólnie w tym momencie Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. w tym momencie nie zatrudnia, ale mam nadzieję, że jakieś ogłoszenia się pojawią, wydaje mi się, że warto spróbować u nich

PAT

Grobowa....

Patryk Kowalski

Widać, że koleżanki i koledzy nie pracowali w innych kancelariach. Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić, a czepiają się frustraci którzy nie sprawdziliby się nawet w McDonaldzie.

Ponker

Łatwiej będzie znaleźć pracę w mc niż zostać zatrudnionym po praktykach w ożóg : D

zamor

Słyszałem, że można odbywać praktyki w Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy w Warszawie. Może był ktoś tam na praktykach albo zna kogoś kto był na praktykach i mógłby powiedzieć na czym polegał praktyki, czy coś się robiła, czy się siedziało ? a no i nie wiecie czy po odbytych praktykach w tej firmie łątwiej mi bedzie o prace w niej ?

maja

@wafel, jak kruche pytania to nick idelny, haha. A poza tym wydaje mi się, ze spółka ma kilka ofert, wiesz co, no wejdz sobie na oferty pracy np tutaj w goworku i zobaczysz czy coś aktalnie mają. Na pewno rekrutują, bo w kazdej firmie jest mniejsza lub większa rotacja, więc trzeba być po prostu czujnym z tego co widze.

wafel

jeżeli już poruszamy kruchy temat kadr to czy Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. obecnie prowadzi jakiekolwiek rekrutacje lub też czy ma może jakiekolwiek potrzeby kadrowe w tym momencie? bardzo by mi zależało żeby akurat do tej firmy ze względów osobistych dostać się do pracy, jest nadzieja i szansa?

niedawny współpracownik

Firma bardzo specyficzna. Prawdą jest kult Pani dr i sądzenie, że jest ona w stanie wszystko załatwić - nic bardziej mylnego. Ludzie bardzo sympatyczni, ale zmieniające się zasady pracy nie do przeskoczenia. Rozliczenia konsultantów z budżetu przesadzona, nie mówiąc o rozliczaniu managerów. Zarząd nie wspomagający sprzedaży produktów prócz M&A. Dodatkowo przerost formy nad treścią - uważanie przez Zarząd że Spółką ma conajmniej poziom taki jak Big 4 i powinna takie też pieniądze generować - tj. tak ustalane były budżety. Od czasów moich początków do dzisiaj odeszło 45 osób tj. kadra zmieniła się prawie w 100%. Szczerze odradzam.

były współpracownik

Wiele by mówić, ale jeśli chodzi o pozytywy niestety brak. Potwierdzam nimb kultu do Pani dr oraz jakże zacną osobę grubaska z VAT-u który przeturlał się do Crido szerzyć zamęt. Rotacja ogromna. Polecam jedynie desperatom i tym którzy sadzą, że w pracy mieli źle u "Pani dr" poznacie życie ;-).

aktualnie

Skoro w ciągu pół roku praktycznie wszyscy z firmy odeszli, to może kogoś po praktykach postanowili wreszcie zatrudnić. Do niedawna jednak i atmosfera i płace były godne pożałowania

obiektywny
@aktualnie 23.07.2014 11:34

Uważam, że negatywne opinie są mocno przesadzone. Atmosfera w firmie może nie jest rodzinna, ale nie odbiega specjalnie od średniej krajowej. Od odejścia kilku osób nawet znacznie się poprawiła.

Poinformowany

Aa i nie dajcie się wkręcić w żadne praktyki bo po 3 m-c i tak wyrzucają - taka jest polityka w Ożóg.

X
@Poinformowany 01.07.2014 13:13

Ciekawe, bo jest wiele osób, które właśnie po praktykach zostało. Więc nie wiem skąd posiadasz te informacje.

Poinformowany

Umowy są zawierane wyłącznie na działalność gospodarczą z tego co wiem. Dla Praktykantów 1000 pln brutto na zlecenie. Juniorzy na działalności 2200 -2400. Później może jest coś więcej ale dalej nie wytrwałem. Generalnie płacą bardzo mało jak na warunki rynkowe.

mm

co to znaczy marne zarobki ? za minimum krajowe ? bo ja nie mam zamiaru zasuwać, jak osioł za 1200zł netto. Jutro mam rozmowę. bardzo proszę o info.

mm

witajcie jutro mam rozmowę. Jak wyglądają finanse? Praca za minimum krajowe ? czyli za jakieś 1200 zł ? bo moje minimum to 1700 zł netto.

haha co do grubasa z Działu VAT potwierdzam w zupełności .... :D

Gosia

Pracowałam w kancelarii przez ostatnie 6 miesięcy. Atmosfera pracy była bardzo nieprzyjemna do tego wszyscy pracownicy zastraszeni. Zarobki mierne no i ten arogancki manager VAT. Z całego serca nie polecam !!! Trzymajcie się z dala.

Adam

Atmosfera tragiczna wszystko w nimbie kultu do Pani Prezes.Współpracownicy o mentalności osiedlowego cwaniaka. Gorąco odradzam....

Katarzyna

Nie polecam. Praca do późna za marne grosze.

Zostaw opinię o Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.