SETMIL Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o SETMIL Sp. z o.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Id rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w SETMIL? Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

marynka
użytkownik zarejestrowany

jest całe mnóstwo ogłoszeń o pracę na stanowisko Mechanik - Elektromechanik Wózków Widłowych - i to dla mnie bardzo ciekawa sprawa bo tych ogłoszen jest na serio CAŁE MNÓSTWO - to oznacza jakieś zwolnienia ostatnio czy może znaczącą rotację? szczerze napiszcie

$zalony

widziałem ostatnio ogłoszenie na mechanika i to w rożnych lokalizacjach. czy ktoś może ma informacje czy szukają handlowca? szczególnie w siedzibie firmy. Jestem ze śląska. Warto składać CV?

Yoko

Wiadomo mi, że będzie się pojawiać ogłoszenie na handlowców i pracowników serwisu. O ile się nie mylę to już od przyszłego tygodnia.

koleżananka

Moja koleżanka też do nich aplikowała na stanowisko administracyjno biurowe. Czy cos, ktoś wie? Jakie zarobki, jaka atmosfera, itp.

Yoko

pojawiły się ogłoszenia na mechanika i handlowca, mam składać CV na handlowca. Czy może ktoś podpowiedzieć czy warto. Były pracownik a może obecny jak czyta.

Yo

Hej Patrol, z tego co się orientuję nie wymagane są studia na stanowisko elektromechanika, a technikum kierunkowe i Twoje jak piszesz doświadczenie w fachu jest tylko dodatkowym atutem. Rozmawiałem z kolegą który pracuje w serwisie i wydaje mu się, że poszukują osoby na takie stanowisko. Wyślij swoje CV.

Ona

z tego co wiem szukają handlowca, z racji tego że jest pełno roboty,a nie dlatego że ktoś odchodzi.

!Y!
@Ona 01.09.2014, 14:09

jak się w Setmilu pracuje?

Yo

Stała ekipa

ywa

Ile tam zarabiają w biurach?

Nati

No tak minimalna krajowa cieszmy się, w marketach na tą chwile lepiej płacą

raider

Podstawa pensji - najniższa krajowa. Jak masz dostaćc premię to tylko poprzez "( usunięte przez administratora )Nie polecam bo szkoda nerwów.

j

Palcem po mapie

?

Z prowizjami możesz mieć więcej, ale prowizja wypłacana na podstawie delegacji o którą się nieraz upominasz 2 tygodnie - ( usunięte przez administratora )(zależy od humoru prezesa)

?

Zarobki na początek 1200 netto, po okresie próbnym 1400... A jak chcesz odejść to proponują 1600 żenada

byly pracownik

na plus umowa o pracę i terminowa wypłata, reszta na minus.( usunięte przez administratora )a jak dasz wypowiedzenie to zapomnij o prowizji... Nikt się tobą nie interesuje, trudno sprzedać produkt - ceny z kosmosu. Generalnie na chwile może być ale na dłużej szkoda nerwów...

szukam stabilnej firmy

Tak na poważnie pytam, czy ktoś może napisać mi jak jest naprawde w firmie Setmil ?? Jestem zainteresowany złożeniem CV do Setmilu i kilku innych firm wózkowych w Gliwicach lub Zabrzu,lub Pyskowice Asco . Byle było by blisko Gliwic bo tutaj teraz mieszkam. Szukam pracy jako serwisant, kierowca, moge również pracować w dziale części bo tutaj też mam doświadczenia tylko że w samochodach ciężarowych i naczepach. Czy są wogóle przyjęcia i jakie są zarobki ?? Z góry dziekuje.

Zostaw opinię o SETMIL Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SETMIL Sp. z o.o.