Opinie o Wastech Recycling Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wastech Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wastech Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wastech Recycling Sp. z o.o. w Warszawa

Firma trzyma fason. Od trzech lat pracujemy razem i nigdy nie zawiodła mnie.

@arek, swoją opinię dodałeś jako pracownik czy klient Wastech Recycling? Forum Gowork służy głównie do opisywania firm jako pracodawców, ale akceptowane są również opinie klientów, ponieważ to jak traktowani są klienci może przekładać się na warunki pracy. Jeśli jesteś pracownikiem Wastech Recycling to powiedz proszę jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane. Istotne będą również informacje o dodatkach do wynagrodzenia.

Darek

nareszcie natrafiłem na dobrą firmę recyklingową. Współpraca od roku układa się pomyślnie.

Janusz

Miałem na oku dwie firmy recyklingowe, a jednak się zdecydowałem na Wastech, bo mieli ciekawszą ofertę handlową, a poza tym moi znajomi, co korzystają z ich usług bardzo ich chwalili. Musze się przyznać, że opłaciło mi się, bo firma kompetentna i realizuje swoje zadania w terminie.

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
arek

dbają tu i o klienta i o pracownika. pracownicy zawsze w odpowiednich uniformach, bezpieczycg dla nich, a klient zadowolony, bo wywóz jest na czas!

@Pracownik, dziękuje za merytoryczną opinię na temat warunków pracy w tym miejscu. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może sam brałeś udział w którymś z nich i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Czy ktoś ostatnio aplikował do Wastech Recycling? @Ewelina, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś więcej na temat atmosfery w tym miejscu pracy? Jak wygląda ten aspekt w Wastech Recycling?

@Ewa

Pracuje się bardzo dobrze. Miła atmosfera, zarobki uzależnione od wyników i zaangażowania. Ogólnie na bardzo przyzwoitym poziomie. Szczerze polecam. Mała rotacja pracowników i dotrudnianie nowych także świadczy pozytywnie.

Ewelina

Konkretna firma. znająca się na swojej robocie. Wszystko zawsze na czas, zawsze przewożone w odpowiednich pojemnikach, a pracownicy zawsze odpowiednio ubrani/

Czy ktoś z użytkowników aktualnie pracuje w firmie Wastech i może wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie? Czy ktoś ostatnio aplikował do Wastech i może wypowiedzieć się na temat procesu rekrutacji? @Roman, @Leszek, jak rozumiem, nie jesteście pracownikami firmy Wastech a jej klientami?

Roman

Prowadzę zakład produkcyjny i wywozem nieczystości od początku zajmuje się Wastech. Profesjonaliści!

Leszek

firmą Wastech jestem związany od kilku lat i nie narzekam., bo to, co mam z nimi dogadane robią dobrze i nie drogo. Nie szwankuje kontakt. Polecam!

Joanna

Mnie bardzo imponuje ta firma. Wywóz nieczystości zawsze na czas i zawsze w odpowiednich pojemnikach.

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

Współpracuje z ta firmą od dawna ( dwa - trzy lata - odbierają ode mnie odpady). I od samego początku są ci sami pracownicy. To nie wskazuje raczej na to, że jest tam źle. Ludzie są w porządku i zawsze mili i pomocni. Zarówno kierowcy jak i biurowi.

Ogarnięty

Jeden wielki Burdel jest na magazynie i nie polecam nikomu pracy za 1500 w tej firmie. Pracowałem 2 lata i o tyle za długo.

ale którego handlowca? to musisz jednak przjacielu @kamik dokładnie sprecyzować bo raz szukają normalnego przedstawiciela handlowego, a zaraz później handlowca do gospodarki odpadami przemysłowymi, bądź czujny i precyzyjny, bo firma ma różne ciekawe oferty

denis

Wastech recycling to odbiór utylizacja recykling transport odpadów z terenu Warszawy oraz całej Polski. Piszą o sobie że są innowacyjni a jak się okazuje nawet dobrze i zgrabnie działającej strony nie potrafią skleić. No ale nic, nie ma co na to patrzeć , ważne że dają pracę - w tej chwili też mają nowe oferty

noname3

Jeśli was to interesuje to firma Wastech Recycling Sp. z o.o. ogłasza nowe rekrutacje. Zajrzyjcie na forum i zobaczcie świeże stanowiska do wzięcia. Pozdrawiam Wastech Recycling jest polską firmą z branży zagospodarowania odpadów i doradztwa środowiskowego. Obecnie pos... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5727357?keywords=&region=

Ktos

Proszę o nie mylenie firmy Wastech Recycling z Tsunami, które podzieliły się w przed 2010. Owszem firma Tsunami. Wyniosła się na Palucha, a Wastech jest cały czas. W Wastech nie było żadnego kierownika z warsztatu. Nie wiem tez kto to jest gruby i jakiego działu dotyczy ten wpis. Obecnie są tam trzy działy: gospodarka odpadami, ochrona środowiska i magazyn. Co do zarobkow, to nie będę się tutaj wypowiadał, bo każdy zarabia inaczej, ale skoro ludzie pracują w każdym dziale, to chyba nie jest tak zle.

Max

Może właśnie chodzi o warunki pracy, które są takie jakie są a niektórzy oczekiwaliby czegoś zupełnie innego...

Zostaw merytoryczną opinię o Wastech Recycling Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wastech Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wastech Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wastech Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wastech Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wastech Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wastech Recycling Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Krakowiaków 68-70
    02-255 Warszawa

Wastech Recycling Sp. z o.o.