Opinie o Wastech Recycling Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wastech Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wastech Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wastech Recycling Sp. z o.o. w Warszawa

Sebastian Nowy wpis

Firma po ostatnich zawirowaniach chyli się już ku upadkowi, w zasadzie nikt nic nie wie, nowe samochody dla dyrektorów, a sprzęt nadal popsuty. Prezes praktycznie nie bywa w firmie.

Paulina Nowy wpis

Nie polecam, firma słabo płaci, braki sprzętowe. Pracownicy ok ale nie pracujemy aby poznać przyjaciół tylko aby dostawać wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Wastech Recycling Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Kierownik Budowy?

@Marcin

Dwie budowy już na tapecie, a mówi sie o kolejnych dwu. Czy warto ???

Natalia Nowy wpis

Nie warto, śmieszne zarobki, zero benefitów.

Tomek xct Nowy wpis

Zarobki są słabe, ja przy odejściu przy tym samym zakresie obowiązków dostępem 1,5 tys więcej

Firma, która nie szuka pracowników na stałe. Wypowiadają umowę tuż po okresie sprawozdawczym Szkoda czasu na brak profesjonalizmu tej pseudo doradczej firemki

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Wastech Recycling Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Asystent / Asystentka. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Rena

Brud, smród i ubóstwo Rekrutacja to fikcja, nie wiem czy szukają pracownika czy tylko udają. (usunięte przez administratora) pytania na rozmowie. Odradzam

#Ewa

Dobre miejsce pracy, fajny zespół. Dobrze się pracuje. No i nie jest to korpo normalna firma.

Odp.
@#Ewa

Brud, smród i ...... . Żenada od "siedziby" po standardy.

Dominika
@Odp.

A co się stało. Nie powiodła się rekrutacja, tak czuję :/

Rena
@Odp.

Beznadziejna firma - szef niby miły i uprzejmy a tak naprawdę ściemniacz. Nikogo nie szanuje i nie liczy się z nikim.

Szkolenia przeorowadzsja super. Pełen profesjonalizm.

Izabela
@Monika

Płatne są te szkolenia?

Radosław
@Monika

Potwierdzam. Bardzo kompetentną firma. Miło się z Wastech współpracuje.

Gabriela

Firma bardzo promuje ekologię. To jest bardzo dobre. Myślę, że w Polsce przoduja

Izabela
@Gabriela

W jaki sposób to robi? :) Cenię sobie takie firmy, aż by się chciało tam pracować :)

Dominika

Ciągle się zastanawiam, kiedy patrzę na to ogłoszenie dla handlowca, że firma daje możliwość korzystania ze służbowego samochodu. To mi pachnie kolejką killku-kilkunastu przedstawicieli do jednego auta, dobrze zgadłam?

@Marcin
@Dominika

Pracujesz zarabiasz dla firmy, to samochód jest ci potrzebny jak np komputer czy telefon. Jak dotąd nie zauważyłem problemów w tym temacie. Większość handlowców ma przydzielone samochody na prawie wyłączność, więc kolejek nie ma.

Tomasz

Firma na bardzo duży plus!!

Weronika Haj

Bardzo fajna firma i profesjonalnie przekazywana wiedza na temat recyklingu.

Waldemar

Bardzo dobra firma, polecam.

Weronika

Chciałabym rekrutować, ale nie wiem jak dobrze się do tej rekrutacji przygotować. Na co zwracać uwagę ?

xmen
@Weronika

Pracuję od miesiąca i mnie sią tu podoba!

Red
@Weronika

Duży nacisk na samodzielność, po 3 mc cześć jednak odchodzi, jak ktoś chciałby cały dzień siedzieć przy kompie i Facbooka przegladać to praca nie dla niego. Ale cenią ludzi myślacych.

Artur
@Weronika

Dla mnie to batfzo dobra firma, która zna się na swojej robocie.

Edward
@Red

To prawda. Cenią ludzi myślących i chcących pracować.

Paulina
@Weronika

Przede wszystkim firma lubi pracowników co nie boją się pracy!!

Daro
@Weronika

Praktycznie na wszystko. Tu są bardzo dobrzy i rzetelni pracownicy, wiec konkurencja duża.

Franciszek
@Weronika

Musisz być bardzo dobrze przygotowana i to pod każdym względem. Jest tu surowa rekrutacja, bo klienci z firmy mają być zadowoleni.

Tymoteusz
@Weronika

Firma ma bardzo wykwalifikowanych i dbających o dobre imię firmy pracowników. Próbuj ale łatwo chyba nie będzie.

Agata
@Weronika

Jest to fantastyczna firma!

Hanna
@Weronika

Bardzo szybko i sprawnie wyworza nieczystości.

Zofia

Firma w moim przypadku sprawdza się idealnie. Bardzo dziękuję za udaną współpracę.

Ela
@Zofia

W moim również i również za to dziękuję.

@Ela

Kilka osób w ostatnim czasie, w tym Ty, bardzo chwaliło sobie profesjonalizm firmy Wastech Recycling. @Ela, obiło mi się o uszy, że zajmują się tam również doradztwem środowiskowym. Znasz może jakieś szczegóły, dotyczące tego zakresu ich działalności?

Jarek
@Ela

Równiez i ja jestem zadowolonym klientem firmy Wastech. Korzystaliśmy tutaj że szkoleń.

Ernest

Wszystko odpowiednio zabezpieczone i zabrane. Bardzo dziękujemy.

Jak u was wyglądało postojowe (

remik
@Michał

Jakie postojowe?

Małgorzata

Bardzo fajnie pracownicy tu się wywiązują ze swoich obowiązków jeśli chodzi o wywóz nieczystości, a jeśli chodzi o szkolenia odnośnie ochrony środowiska, to również są bardzo dobrze przeprowadzone.

Aneta

Bardzo dobrze przeprowadza firma ta wszelkie szkolenia z dziedziny ochrony środowiska.

Sebastian
@Aneta

Czy firma oferuje też inne szkolenia? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i wyjaśnisz tę kwestię, każdy szczery wpis jest cenny dla osób odwiedzających ten wątek.

Julian
@Aneta

Potwierdzam! Szkolenia robią bardzo dobre!

Patrycja

A rozmowa jest również w języku angielskim?

Przemek krol

JEST TO FIRMA W TECZCE NIC SIE TAM NIE DZIEJE TYLKO BHP BHP A ROBOTA STOI W MIEJSCU ELO

Red
@Przemek krol

Nie wiem o co chodzi z tą opinią, normalna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Wastech Recycling Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wastech Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wastech Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wastech Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wastech Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wastech Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wastech Recycling Sp. z o.o.