Remar

Białe Błota

Opinie o Remar

Julita

Firma deklaruje, że posiada nowoczesny park maszynowy oraz wysoce wykwalifikowaną kadrę. Faktycznie - na stronie internetowej firmy można znaleźć zdjęcia, który przedstawia wyposażenie firmy. Co w takim razie z kadrą - czy oczekiwania wobec kandydatów są bardzo wygórowane?

Julita

W firma nieustannie daje możliwość zatrudnienia osobom na różnych stanowiskach. Czy ktoś w ostatnim czasie zdecydował się na udział w rekrutacji prowadzonej przez Remar i może opowiedzieć, jak wygląda tu proces rekrutacyjny?

vbgn

skoro sa wypłacalni to całe szczęście. Natomiast mnie interesuje jakie są warunki finansowe na wspomnianym przez Ciebie stanowisku @kikikkkk. Bo teraz widze szukają cięsli, murarzy i zbrojarzy. Też ciekawe oferty

watermelon

a ogólnie to do technologii wodnych do Remat to trudno się jest dostać? Słyszałem że podobno jakieś roszady wielkie personalne mają być, wielkie zwolnienia i zatrudnienie, ktoś coś może potwierdzić na ten temat? bo ja bardzo praca bym był u nich zainteresowany a walczy o mnie już kilka firm obecnie. pozdrawiam

Roman

pracowałem w firmie re-mar.maksimum pracy i minimum płacy.gruby Grzegorz to kapuś

johny

Eko-firma ??? co ty pierdzielisz?chyba że sobie siedzisz w klimatyzowanym pomieszczeniu i strugasz jarząbka ??? firma chce być eko a nie patrzy na ludzi którzy mdleją przy maszynach przy takiej temperaturze to postań sobie parę godzin przy wtryskarce i zobaczymy jak zmienisz zdanie

dziodzia

Masakra, ponad 40 stopni na hali, pot po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci, brak mydła w łazienkach, marna kasa jak na takie warunki i wymagania z kosmosu (2 maszyny zapierdzielają a ty musisz oglądać wszystko, pakować, składać kartony..). Nie da się tam wytrzymać. Aha na klimę prezesa nie stać. Bo nowy samochodzik trza kupić...

Oferty Pracy

Ustawiacz wtryskarek RE-MAR SP. Z O.O. 2014-08-04 Żródło: pracuj.pl Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie Zobacz lokalizację na mapie »)

ewer
@Oferty Pracy 06.08.2014 12:35
Ustawiacz wtryskarek RE-MAR SP. Z O.O. 2014-08-...

Nie polecam chyba że ktoś chce pracować tylko na popołudniu i nocki !!!!

anon22

Ogólnie brak słów( usunięte przez administratora ) pracy jak ktoś preferuje takie warunki pracy i płacy to zapraszam !!! A kierownictwo sami karierowicze nie patrzący na innych !!!

Firma miała nawet ukraincow. Patrzec tylko jak bedą wietnamce. Wspomagali się ukraincami, ale już się nie wspomagają, bo nawet agencja zewnętrzna zrezygnowala ze współpracy z tą dziadoska firmą, bo ukraincy obsługiwali 3, a nawet 4 wtryskarki. To jawny wyzysk. Teraz są studenci na zlecenie. Pewnie na zusie oszczędzają nie polecam tej firmy.

tralalalala

co za firma ustawiacze ten gosciu nie wyplaca kasy nie polecam nikomu tej firmy wszystkich oszukuje(usunięte przez administratora)najgorsza firma która znam

wojak

Wyzyskiwacze. Dzisiaj rano moja mama wróciła z nocki, z płaczem ! Zwolnili ją po niespełna 3 miesiącach (umowa zlecenie ), powód to " braki i reklamacje " (przez ten okres miała tylko jedną reklamacje), osobiście wątpię żeby tak było ponieważ moja mam jest kobietą pracowitą i ogarnia prace na stanowisku przy wtryskarkach. Ma 53 lata, jest po zawodówce więc musi zapierdzielać na produkcji ( Boli mnie to bardzo ). Na dojazdy wydała ok. 600 zł a przez ten czas zarobiła jakieś 1000zł. Przedtem pracowała w FormPlaście gdzie potraktowali ją dokładnie tak samo ( nie wspomnę już wcześniejszych firm gdzie było podobnie ). ogólnie to jestem mega wkurzony i (usunięte przez administratora)

Aga

...jedynymi ludźmi z którymi idzie się tam dogadać to dwie osoby w kadrze kierowniczej resztę o dupę otłuc, o kasę musisz wiecznie chodzić i żebrać, a może oni myślą, że my tam pracujemy charytatywnie !!!

zuzia

Jestem pracownikiem tej firmy na stanowisku brygadzisty i tak na marginesie chyba nie widzieliście tak naprawdę warunków socjanych które wołają o pomstę do nieba, a ludzie nie zwalniają się sami, odeszli ci na których były wiecznie reklamacje, a firma ponosiła straty, jako normalny człowiek chyba wiesz, że żaden pracodawca na to nie może sobie pozwolić, pewnie że można zmienic pare spraw na leprze, ale siedzicie cicho i nic nie zaproponujecie, najlepiej jest oczernić anonimowo...

bydgoszcz

zgadzam się z opinią tylko że to nie oni zwalniają a ludzie sami odchodzą bo nikt normalny nie godzi się na taką pracę w takich warunkach za taką płacę

nowy pracownik

Chcę czegoś bliżej dowiedzieć się o tej firmie.Bardzo proszę o wypowiedzi. Z góry dziekuje

Zostaw opinię o Remar - Białe Błota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remar