CENTRALNY OŚRODEK INFORMACJI GOSPODARCZEJ SP. Z O.O.

Opinie o CENTRALNY OŚRODEK INFORMACJI GOSPODARCZEJ SP. Z O.O.

Mariusz Głuch

Czy CENTRALNY OŚRODEK INFORMACJI GOSPODARCZEJ SP. Z O.O. poszukuje kierowców? Bo może bym im się przydał

Andrew

Nikogo nie zatrudniają, bo cały ten ośrodek to właściciel/prezes/pracownik = 1 osoba. Facio nic nie robi poza importowaniem bazy z KRS-u i czeka na naiwnych.

Anna B.

Najgorsza baza ever!!! Wyrzucone pieniądze. Ostrzegam innych, żeby nie dali się nabrać na to ich badziewie!!!

sawa

W 100% podpisuję się pod wypowiedzią na temat firmy Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej Sp.zo.o. ul.Willowa 8/10 lok 26 w Warszawie. Baza jest nie aktualna. Listy wracają w około 50%. [usunięte przez moderatora]!!!!!!! Nie reagują na reklamacje. Draństwo ! Ostrzegam wszystkich żeby unikali tej firmy.

Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej Sp. z o.

Proszę pod żadnym pozorem nie kupować baz danych w tej firmie. Baza rzekomo aktualizowana w ostatnim kwartale okazała się aktualizowana w ubiegłym wieku. Żart? 1. 25-45% danych telefonów to nie telefony główne firm lub telefony zupełnie nieaktywne/wyłączone. 10-15% nazw firm, to nie aktualne nazwy firm. Ok. 1/15-20 wpisów jest zdublowany. 2-3 wpisy na 10 nie odnoszą się do ustalonych przy zakupie kryteriów. Lepiej można wyjść obdzwaniając firmy z Panoramy Firm i znacznie taniej!!! Na zażalenia zero reakcji!!! Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej Sp. z o.o. to amatorzy, [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !

Zostaw opinię o CENTRALNY OŚRODEK INFORMACJI GOSPODARCZEJ SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRALNY OŚRODEK INFORMACJI GOSPODARCZEJ SP. Z O.O.