Euro-Truck Sp. z o.o.

Mroków

Opinie o Euro-Truck Sp. z o.o.

Nata

Byłam tu na rozmowie, na mnie zrobili dobre wrażenie. Mam nadzieje że mnie zatrudnią. Duży plus za to że są przy głównej trasie i łatwo będę miała do nich dojechać. Nawet autobusem to żaden problem, przystanek mają od razu przy firmie.

Nigdy więcej

Niestety proces rekrutacji w tej firmie to dramat. Kobieta spóźnia się na rozmowę ma minę jakby kija połknęła oczekuje wypełnienia jak w szkole kwestionariuszy. Podejście jakbyś miał przepraszać że w ogóle przyszedłeś i zawracasz głowę. Zadaje bzdurne pytania i pyta się co byś chciał robić bo oni się dopasują no komedia jak u Barei.

Nowy
@Nigdy więcej 29.06.2017 11:28

szczęśliiwe wypełniłem kwestionariusz i zostałem przyjęty kilka miesięcy temu. To normalna procedura w każdej normalnie funkcjonującej frmie ,że musisz zdradzić swoją historie zatrudnienia / szczególnie jak przychodzisz bez CV / , a przede wszystkich podpisac zgodę na wykorzystanie twoich danych w procesie rekrutacji . Firmy słusznie boja się Giodo i powinne dziąłć zgodnie z przepisami. W moim kwestionariuszu nie było nic nietypowego , a 2 Panie były sympatyczne i konktretne , bo zostałem przyjety w czasi edrugiej tury. Na razie nie mam zastrzeżen , szczególnie porównując moje poprzednie miejsca pracy...Ludzie sympatyczni i nie nakręceni Korpo

Kondzio

Pracuję w Euro-Truck już trzeci rok i jestem zadowolony, gdyby tak było jak tu wypisujecie, po 3 miesiącach bym się zawinął. Wieszacie psy na swej byłej firmie, bo oczekiwaliście dobrej pensji i traktowania za byle jaką pracę. Niedawno zwolnili jednego mechanika - w rozmowach na "fajeczce" często mówił :grunt to zarobić a się nie narobić. Tylko że PRL już dawno się skończył, mamy kapitalizm i jego prawa: jesteś ambitny, pracowity i sprytny? stawiasz sobie poprzeczkę wysoko - i zawsze masz dobrą robotę! W Euro-Truck i wielu innych firmach

kryst

Mam wrażenie ze KJ sam kłamie, za moich czasów zawsze była kasa na czas, myślicie, że byliby 30 lat na rynku gdyby byli oszustami?

KJ

Najgorsza firma Euro Trak nie płacą a niby dają słowo a potem tagzwana ich Pani Prezes kłamie w żywe oczy i Oszuści i tyle

kryst

Ile wpisów tyle opinii. Ja pracowałem też parę lat i o pracy na czarno nie było mowy, kasa na czas i całkiem przyzwoita. szukają teraz ludzi do serwisu bo się mocno rozwija słyszałem i do sprzedaży samochodów tez. polecam a znam ludzi którzy pracują tam po kilkanaście lat a jak na prywaciarza to rzadkość.

shock

omijajcie ich z daleka, nigdzie nie spotkacie sie z takim ponizaniem ludzi,bez klasy a ludzie bardzo majętni, bez kultury i stylu, nie liczac stylu z gazet dla celebrytów, tacy cebryci by mroków

kamil

Pracowałem przez 3 lata, zarobki niegorsze niz w innych autoryzowanych serwisach. Musiałem zrezygnować na skutek przeprowadzki, a szkoda bo tu przynajmniej miałem szkolenia. Nie rozumiem więc trochę pozostałych opinii a o pracy na czarno w tej firmie szczerze mówiąc nie słyszałem.

olo

to co się dzieje na rozmowach kwalifikacyjnych to jest po prostu SZOK. od samego początku jesteś traktowany jak śmieć ..... nikt nawet 5 minut wcześniej na zapoznał się z moim CV. a to że się nie przychodzą na czas i czekasz na Państwa jak Palant. ODRADZAM STANOWCZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta firma działa również pod nazwą RTC... Więc dobrze sprawdzać

?

Dobre wrażenie i obiecywanie złotych gór tylko na rozmowie kwalifikacyjnej, potem naga prawda i konfrontacja z rzeczywistością. Przestrzegam przed nimi.!!! Omijajcie ich dużym łukiem. Należy jeszcze do tego dodać poniżanie pracowników.

marek

Witam, Wszystkich poszukujących pracy przestrzegam przed tą firmą!!! wyłudnicy, chcą by pracować prawie darmo i bez umowy.

Zostaw opinię o Euro-Truck Sp. z o.o. - Mroków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Truck Sp. z o.o.