Opinie o Euro-Truck Sp. z o.o. w Mroków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euro-Truck Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-Truck Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Truck Sp. z o.o. w Mroków

Kornela Nowy wpis

Dzień dobry. z chłopakiem widzieliśmy na stronie, że można aplikować na pomocnika mechanika, co wstępnie rozważa. Na jakie zarobki teraz mógłby liczyć skoro jest napisane, że prócz podstawy występują jeszcze jakieś premie?

Doma Nowy wpis

A tutaj w biurze można pracować? teraz widzę po opiniach właśnie, że pani dla partnera się praca interesowała, ja dla siebie czegoś po okolicy szukam i właśnie forum mi wyskoczyło. Pisali tu chyba o serwisie i jakichś męskich pracach? A co w biurze się dzieje teraz?

Ktoś Nowy wpis
@Doma

Jest praca biurowa, której również nie polecam chyba że chcesz być pracownikiem biurowym od dosłownie wszystkiego.

Zuza

Ciekawe czy ostatecznie ten kandydat, który zastanawiał się z rok temu nad aplikacją ostateczne dołączył do firmy? nie ma opinii z tego roku wiec ciekawi mnie jak obecnie jest z warunkami, opiszecie mi je? kiedyś widziałam w internecie, że nawet Szefa Serwisu Naczep szukali, mój partner by się w tym sprawdził, nie wiem jednak czy w ogóle taka praca jest jeszcze możliwa?

Ktoś Nowy wpis
@Zuza

Umowa o pracę na niepełny etat, resztę na umowę zlecenie, ale może zostaniesz wyróżniony to jednak dostaniesz samą umowę o pracę w co wątpię. Po prostu nie polecam tam pracować chyba że ktoś lubi się podlizywać, być dwulicowym, donosić i plotkować. Oczywiście są osoby ok, ale są to pojedyncze osoby i jest ich naprawdę mało. Jako pracodawca masakra, wynagrodzenie dostaniesz takie jak napiszesz w kwestionariusz a potem jak pomyślisz że wpisałeś za mało to nie licz na podwyżkę. Brak zakresu obowiązków na papierze, umowy podpisywane nieterminowo, kończy ci się umowa to nikt z tobą nie porozmawia a jak sam pójdziesz to cię obsmarują, podejmowanie decyzji o tobie za twoimi plecami i bez informowania ciebie, z reguły zostajesz postawiony przed faktem dokonanym. Na początku wszystko pięknie i ładnie, a po kilku miesiącach wychodzi tzw szydło z worka. Jak się nie spodobasz paniom dyrektorkom to możesz liczyć na wiele nieprzyjemnych sytuacji/zachowań z ich strony. Dużo można byłoby napisać ale szkoda czasu i słów. Myślę również że moja opinia jest naprawdę bardzo stanowcza, można byłoby opisać w bardziej drastyczny sposób to co tam się dzieje ale w sumie po co?

Zastanawiam się czy aplikować na koordynatora placu, ktoś podpowie jak wygląda praca, jak warunki, Zespół itd? Dobra firma jako pracodawca ? Ktoś pisał o kilku umowach. Czy to prawda ?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Euro-Truck Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik do działu ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych?
Natalia

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i Pani która mnie przyjmowała była bardzo sympatyczna i rzeczowa. Zaczynam pracę od sierpnia

Ala
@Natalia

Na jakie stanowisko ubiegałas się o prace ?

Edyta
@Natalia

A jak przebiegała rozmowa? Zadawali jakieś konkretne pytania?

rozmowa

Czy wiecie dlaczego poszukują koordynatora placu leasingowego ? warto aplikować ?

Mar
@rozmowa

W związku z ogromnym wzrostem sprzedaży środków transportu spodziewane są także ich zwroty w niedalekiej przyszłości, stąd potrzeba zatrudnienia dodatkowych handlowców oraz zarządcę placu w Grzędach. Euro-Truck obsługuje tam czołowe firmy leasingowe w zakresie remarketingu.

@rozmowa

Nie warto. Śmieciowe umowy, pusty plac, a i tak nic sprzedaje ta firma tylko leasingi. Leasingi są dwa a nie sporo. A jak coś się stanie to ty zapłacisz. Wszyscy z tej firmy odchodza. Zastanów się czemu.

@Tomek

Tomaszu a tak dobrze się współpracowało. Zawsze było moja twoja i jakoś się kręciło :)

Tomasz
@Piotr

??? Chyba się coś Panu pomieszało. Swoją opinię wyrażam po tym co mówili ludzie mający z Wami cokolwiek do czynienia. Ja wolę unikać takich pracodawców. To strata czasu i pieniędzy. Wystarczy przeczytać komentarze tu czy w google. 90% same negatywne.

@Tomek

Ciekawe, skąd klient wie nt umów i pracowników....Za nieuczciwość i boki kosztem klienta prośba o rozstanie- jak wszędzie pewnie. Pewnie ten ktoś nie poprawił sobie, skoro pisze nie prawdę odnośnie sprzedaży cudzego sprzętu. transport od 1989, wypożyczalnia, wymiana naczep używanych na nowe, sprzęt własny i zakupiony. A na placach w Grzędach i Mrokowie na stałe 5 leasingów, co nie trudno sprawdzić.

Bob

Chyba już tylko jeden ale też do czasu.

Wanda
@Bob

Czemu do czasu?

Ktoś napisał że są premie. Powiecie w jakiej wysokości? Chce się przyjąć i wolę wiedzieć wcześniej na jakie zarobki mogę liczyć. Premie to kilka setek do wypłaty?

Firma wywiązuje się z warunków które ustaliła i nie słyszałam jeszcze żeby ktoś został oszukany.

@Anna

Potwierdzam nawet otrzymanie premie za dobre wyniki w tym roku????

Czy firma Euro-Truck Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kadry

Tak.

Jan

Ci którzy uczciwie pracują są dobrze wynagradzani. Polecam ludziom z zapałem, odradzam leniuchom :)

Gregor

Dla mnie dobra firma jako pracodawca. Tylko nie każdy jest do końca z firmą związany , przeszkolą go a on idzie do innej?

Ilona
@Gregor

Jakie doświadczenie należy posiadać na stanowisku kierowcy,żeby dostać się do firmy Euro-Truck Sp. z o.o.?

uno duo
@Gregor

Gregor o czym Ty opowiadasz??? co ma jedno do drugiego? Nie do końca związany z firmą?Przeszkolą go ?W czym ? Chyba jak bałamucić i dac sie robić w konia!

@uno duo

Firma nie ma własnych kierowców w transporcie międzynarodowym , jedyni od wielu lat to Ci, którzy sprowadzają nowe naczepy z Niemiec.

Stach,,
@uno duo

Byłam wczoraj w Euro Truck spotkałam się pierwszy raz z osobą tak niemiła chodzi jak słoń i tylko krzyczy na osoby na niższym stanowisku to jest chore gdzie wyższa kadra

Zuza

Pani z administracji porażka,nic nie potrafi tylko dobrze wychodzi jej obrażani i poniżanie ludzi,powinna pracować w (usunięte przez administratora) . Czy właściciel wie co ta pani wyprawia.

@Aga a te zlecenia płatne dodatkowo?

Aga

Bardzo słaby pracodawca, szkoda czasu na karierę w tej firmie. Forma zatrudnienia: umowa o prace za śmieszną kasę + kilka zleceń. Szkolenia: przeważnie brak, a jak już są to lojalka na 100% wartości szkolenia Ogólnie to obiecanki cacanki na rozmowie kwalifikacyjnej a rzeczywistość wygląda inaczej. (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Ola
@Aga

Jestem zgodny))))

Obiektywny

Właśnie sie zwolniłem po 3 latach ale tak szczerze to firma jest naprawde spoko. Wymyśliłem sobie, że zostanę fotografem i mam nadzieję, że nie będe tego żałować. Pozdrawiam!

Na jakie benefity można liczyć w Euro-Truck Sp. z o.o.?

Ci sami ludzie, ale wciąż otwarci na nowości i różnorodność. Nie można się nudzić

Robert

Pseudo rekruterka, bez wiedzy , bez pomysłu na proces rekrutacji. Ale tak to jest jak pseudo marketingowiec bierze się za pseudo-rekrutacje.

Szkoda gadać.

Grzegorz

Porażka

Sławek

Rekrutacja to strata czasu. Atmosfera jak na jakimś poważnym egzaminie państwowym. Udowadnianie na podstawie świadectw pracy (pozytywnych) że się nie nadaje. Najpierw wypełnianie wniosków o przeprowadzenie rekrutacji, następnie weryfikacja świadectw pracy połączona z prośbą o ich skopiowanie do akt ( chociaż jeszcze nawet nie rozmawialiśmy o stanowisku). Kiedy w końcu zapytałem kiedy będziemy weryfikować moją wiedzę merytoryczną, usłyszałem że niestety z uwagi na fakt że często zmieniam pracę (20 lat doświadczenia zawodowego w motoryzacji) nie są zainteresowani moją kandydaturą ale skopiują moje świadectwa pracy bo ktoś może jeszcze będzie chciał popatrzeć na dokumenty. Oczywiście natychmiast wycofałem zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Strasznie dziwna rekrutacja i rekruterka. Tak jak napisałem strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Truck Sp. z o.o. - Mroków

• Jak się pracuje w Euro-Truck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Truck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Truck Sp. z o.o.?

Euro-Truck Sp. z o.o.