Euro-Truck Sp. z o.o.

Mroków

Euro-Truck Sp. z o.o.

Opinie o Euro-Truck Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś dobrze pracuje to będzie zadowolony

Echu

Ja powiem tak. Praca jak kazda inna. Jest spoko ale zalezy co komu pasuje. Oczywiscie roszady pracownikow sa dość duże, czesc osob pracuje tu sporo lat ale zalezy kto ma jakie ambicje, sa tacy co siedza i mysla nad tym co robia i sie wkurzaja dlaczego tak ma byc bo powinno byc inaczej, a inni robia tak a nie inaczej bo tak ktos robil przed nimi ktos im tak powiedzial i wogole sie nie zastanawiają nad tym co robia wazne ze jest praca i ktos placi. Oczywiscie nie mowie tu o wszystkich. Kwestia kasy- jest zawsze na czas, forma platnosci nie bede sie wypowiadac, kwestia form zatrudnienia umow etatow zlecen tez.pozostawie bez komentarza. Opinia nikogo nie obraza wiec nie powinna wkrotce zniknac:)

Alex

W odpowiedziach na opinie da sie zauwazyc iz ktos uzywa sformułowań czas komuny minął za lezenie nikt nie płaci. Nikt tu o niczym takim nie mowi. Osobo ktora próbujesz prostowac opinie z roznych loginow na temat pracy u TR I BR prosze rob to z klasą

Alex

Poza tym opinie są notorycznie usuwane. Przyladem jest opinia na temat pewnej Pani ktora byla zamieszczona ostatnio. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, po trupach do celu, wszedzie sie wtrąca, notorycznie usprawnia tzn robi taką otoczke pracę innych działów, nie mówiąc juz o paplaniu jęzorem bycia francuskim pieskiem na posiłki, robiaca z siebie Pani prezes numer 2. Niestety ludzie wiedzą kim jestes i zdazyli już sobie wyrobic opinie na twoj temat. A ty dalej masz nadzieje ze dobrze robisz. Intencje to nie wszystko a sposob w jaki chce sie to robic .Rozwoj firmy powinien byc zasługą pracowników to oni pracuja na jej imie i dochody. Ale to co ty wyprawiasz sympatyczna Pani mija sie z celem

KJ

Najgorsza firma Euro Trak nie płacą a niby dają słowo a potem tagzwana ich Pani Prezes kłamie w żywe oczy i Oszuści i tyle

@KJ 26.09.2016 09:19

Ala

RR pewnie konkurencja, która notorycznie próbuje wyrwać pracowników, robiąc zły PR. Co ty chrzanisz?!pracownicy sami odchodzą a na rynku wtornym maja wziecie, opinia jest taka , jak przezyles w mroków city to wszedzie dasz sobie radę. Fakt ludzie pracują tu po x lat. Jedym albo pasuje to co jest albo mówią dość. Przyklad to grupowe zlozenie wypowiedzen z serwisu jak to mialo podobno miejsce ostatnio.

Ilona

@RR Jesteś wieloletnim pracownikiem firmy powiedz proszę coś więcej o warunkach pracy w Euro-Truck. Wiemy już, że nie wszyscy uważają pracodawcę za fair, czy TY się z tym zgadzasz? Widzę, że firma poszukuje nowych pracowników do księgowości. Wiesz jak wyglądają tam warunki pracy?

AA
@Ilona 26.03.2018 23:49

Fajna atmosfera dziewczyny w księgowosci ok Kasia Główna też, zarobki nie są najgorsze i nie ma tyle pracy jak w korpo

Chętny do pracy

Czy możecie podpowiedzieć jak przebiega rekrutacja?

RR
@Chętny do pracy 19.02.2018 18:45

Rozmowa kwalifikacyjna przebiega standardowo, kilka pytań sprawdzających kwalifikacje i sprawdzają u byłych pracodawców, wypełnia się również kwestionariusz. Rozmowa jest konkretna. Polecam ta firmę pracuje tu długo, atmostefa ok i płaca na czas.

stella

Bzdura bardzo dobra firma mili są wszyscy jak się pracuje to się zarabia za leżenie nikt nie płaci można poleżeć w domu czas komuny już za nami

Były zainteresowany

Nigdy więcej. Zgadzam sie z Tobą. Rekrutacja i przeswietlanie Twojej osoby jako potencjalnego pracownika jest godne podziwu! Sprawdzają wszystko jakbyś składał papiery conajmniej do służb wywiadowczych. Tylko po co...

Nata

Byłam tu na rozmowie, na mnie zrobili dobre wrażenie. Mam nadzieje że mnie zatrudnią. Duży plus za to że są przy głównej trasie i łatwo będę miała do nich dojechać. Nawet autobusem to żaden problem, przystanek mają od razu przy firmie.

Nigdy więcej

Niestety proces rekrutacji w tej firmie to dramat. Kobieta spóźnia się na rozmowę ma minę jakby kija połknęła oczekuje wypełnienia jak w szkole kwestionariuszy. Podejście jakbyś miał przepraszać że w ogóle przyszedłeś i zawracasz głowę. Zadaje bzdurne pytania i pyta się co byś chciał robić bo oni się dopasują no komedia jak u Barei.

Nowy
@Nigdy więcej 29.06.2017 11:28

szczęśliiwe wypełniłem kwestionariusz i zostałem przyjęty kilka miesięcy temu. To normalna procedura w każdej normalnie funkcjonującej frmie ,że musisz zdradzić swoją historie zatrudnienia / szczególnie jak przychodzisz bez CV / , a przede wszystkich podpisac zgodę na wykorzystanie twoich danych w procesie rekrutacji . Firmy słusznie boja się Giodo i powinne dziąłć zgodnie z przepisami. W moim kwestionariuszu nie było nic nietypowego , a 2 Panie były sympatyczne i konktretne , bo zostałem przyjety w czasi edrugiej tury. Na razie nie mam zastrzeżen , szczególnie porównując moje poprzednie miejsca pracy...Ludzie sympatyczni i nie nakręceni Korpo

Kondzio

Pracuję w Euro-Truck już trzeci rok i jestem zadowolony, gdyby tak było jak tu wypisujecie, po 3 miesiącach bym się zawinął. Wieszacie psy na swej byłej firmie, bo oczekiwaliście dobrej pensji i traktowania za byle jaką pracę. Niedawno zwolnili jednego mechanika - w rozmowach na "fajeczce" często mówił :grunt to zarobić a się nie narobić. Tylko że PRL już dawno się skończył, mamy kapitalizm i jego prawa: jesteś ambitny, pracowity i sprytny? stawiasz sobie poprzeczkę wysoko - i zawsze masz dobrą robotę! W Euro-Truck i wielu innych firmach

kryst

Mam wrażenie ze KJ sam kłamie, za moich czasów zawsze była kasa na czas, myślicie, że byliby 30 lat na rynku gdyby byli oszustami?

kryst

Ile wpisów tyle opinii. Ja pracowałem też parę lat i o pracy na czarno nie było mowy, kasa na czas i całkiem przyzwoita. szukają teraz ludzi do serwisu bo się mocno rozwija słyszałem i do sprzedaży samochodów tez. polecam a znam ludzi którzy pracują tam po kilkanaście lat a jak na prywaciarza to rzadkość.

shock

omijajcie ich z daleka, nigdzie nie spotkacie sie z takim ponizaniem ludzi,bez klasy a ludzie bardzo majętni, bez kultury i stylu, nie liczac stylu z gazet dla celebrytów, tacy cebryci by mroków

kamil

Pracowałem przez 3 lata, zarobki niegorsze niz w innych autoryzowanych serwisach. Musiałem zrezygnować na skutek przeprowadzki, a szkoda bo tu przynajmniej miałem szkolenia. Nie rozumiem więc trochę pozostałych opinii a o pracy na czarno w tej firmie szczerze mówiąc nie słyszałem.

olo

to co się dzieje na rozmowach kwalifikacyjnych to jest po prostu SZOK. od samego początku jesteś traktowany jak śmieć ..... nikt nawet 5 minut wcześniej na zapoznał się z moim CV. a to że się nie przychodzą na czas i czekasz na Państwa jak Palant. ODRADZAM STANOWCZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta firma działa również pod nazwą RTC... Więc dobrze sprawdzać

?

Dobre wrażenie i obiecywanie złotych gór tylko na rozmowie kwalifikacyjnej, potem naga prawda i konfrontacja z rzeczywistością. Przestrzegam przed nimi.!!! Omijajcie ich dużym łukiem. Należy jeszcze do tego dodać poniżanie pracowników.

marek

Witam, Wszystkich poszukujących pracy przestrzegam przed tą firmą!!! wyłudnicy, chcą by pracować prawie darmo i bez umowy.

Zostaw opinię o Euro-Truck Sp. z o.o. - Mroków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Truck Sp. z o.o.