CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

nie murzyn

chcesz pracować pracuj, nie to nie pracuj i nie wypisuj głupot i to jeszcze z takimi błędami, właśnie pracuję na wędzarni i jest mi dobrze, nie narzekam ani na zarobki ani na pracę ani na kierownictwo ,

makrela

Aha czyli jak ktoś przyjdzie z ulicy bez pleców to bez względu na to czy ma studia czy nie to wyląduje w najgorszej robocie? to chyba nie mam po co składac CV!

magda

ktosiu-mylisz sie -wykształcenie ma tu duze znaczenia.jak tłumany i chamy rzadza firma to tak sie własnie dzieje jak teraz-bo tak zle w contimaxie jeszcze nigdy nie było....ludzi do pracy coraz mniej,kasa marna .Do rzadzenia chetnych wielu-ale kto bedzie robił?

sledzik

po trupach do celu......zeby byc kierownikiem w contimaxie trzeba wiedziec jak sie ustawic...wystarczy umiec sie podlizywac odpowiednim osoba lub miec tzw.plecy,a wykształcenie , kultura osobista i inteligencja nie ma tu znaczenia...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
ktoś

Wszędzie pracują ludzie po studiach nawet w sklepach ale nie każdy z nich chce być od razu kierownikiem tylko wolą układac towar albo siedzieć na kasie!Bycie kierownikiem to jest wzięcie na siebie dużej odpowiedzialności i nie każdy sie na takie coś chętnie porywa i nie ma tu znaczenia wykształcenie!

stwp

chcesz zobaczyc chamstwo-przyjdz na wedzarnia.tam ludzie sa traktowani przez kierownictwo gorzej niz zwierzeta!

anna

jakie studia?a kto madry ,po studiach przyjdzie pracowac do takiego syfu???

zzzzz

jaki zaklad tacy kierownicy!

Syrena

Jaka to kierowniczka..:) wydaje mi sie.ze kierownik powinien miec przynajmniej studia skonczone..a skoro ktos niema umiejetnosci.to musi sie jakos wykazac..

A my mamy jebać na akord:D śmiech na sali:D a Ukrainiec ma 8 zł na godzine :D

contimax

Drogi kolego lub koleżanko jesli chcesz uczestniczyc w konwersacjach, dobrze byloby opanowac slownik jezyka polskiego a nie pisac z tak rażacymi błedami ortograficznymi.

ANTYCONTIMAX

OD PONIEDZIALKU JUZ BEDA DWIE SUPER KIEROWNICZKI SYNOWA RZ. I SAMA RZ.W SWOJEJ OSOBIE!!!. PRODUKCJA MOMENT RUSZY Z KOPYTA I ZAPANUJE STARA-PRUSKA DYSCYPLINA NA HALI !!!. WSZYSTKO BEDZIE GRALO PRUCZ KASY. ALE SIE BEDZIE DZIALO !!!.

zofia

nie było i nie bedzie dobrze w tej firmie nigdy....brak szacunku do ludzi,ktorzy ciezko pracuja robi swoje-posypały sie zwolnienia i jak sie nic nie poprawi to nastepni pojda bo pracy jest coraz wiecej-wystarczy sie troche rozgladnac.ja juz mam inna prace na oku i po siedmiu latach chetnie opuszcze ten obuz pracy bez zalu...dziwne ze szef nie widzi jakie chamstwo panuje w jego zakładzie.juz nawed kierownikow dobrych nie ma na sledziu

ANTYCONTIMAX

I JUZ MAMY NOWA KIEROWNICZKE-PODPIERDALACZKE. SYNOWA RZ. BRYGADZISTKI Z LINI OLEJOWYCH.

ola

mają płacone 8zl na godzine ,plus mieszkanie.

emilia

baby na wedzarni chca pracowac po godzinach i to jest ta roznica.tam sie nikt nie buntuje bo kierownictwo ludzi zastrasza a pozatym wiekszosc to starsze panie wiec musza jakos dorobic do emerytury.mi nie jest zle.nigdzie nie ma kokosow -taka prawda.a w tej firmie nigdy nie było i nie bedzie normowanego czasu pracy.komu nie pasuje niech idzie-mi jest dobrze i zostaje.

murzyn

Dobrze tylko dlaczego teraz mamy cierpieć wszyscy?chodzimy do pracy ciężko harujemy a co w zamian za to? to jest zniechęcające i tyle!

ola

mylisz sie murzyn.ludzie beda pracowac.ciezko sie pogodzic z nizsza stawka ale gdyby brygadzistki z wedzarni nie robiły przekretow wraportach to dalej by było dobrze.

murzyn

W innych firmach gdzie jest najniższa krajowa to się pracuje po 8 h a nie tak jak w contimaxie!i nie ci zostaną co będzie im zależało tylko ci co mają nóż na gardle i nie mają innego wyjścia!

oli

A ci Ukraińcy to nie mają przypadkiem płacone na godzine?a nie na akord?

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX