CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

pela

Kołchoz pisze się cołchoz

kik

A przyjmują się jakieś jeszcze do tej firmy czy już nie?

mag
@kik

A przyjmuja i zwalniają kto mądry to ucieknie zaraz!

./,kropka

prawie trzy to zarabiaja olejowe i marynaty troche wiecej brygadzistki a reszta to ledwo dwa wyciagnie bo niema im kto stawek podniesc.kierownik tomek niedokonczyl dzieła.tyle w tym temacie..a praca na kazdym dziale jest ciezka .wyrównajcie ten problem bo brak rak do pracy,a ludzie dalej odchodza.

Patrycja

Przeglądam Wasze ostatnie wpisy i widzę, że nie jesteście zadowoleni z wynagrodzenia proponowanego Wam przez CONTIMAX. Czy pracodawca ten nie zapewnia Wam jakiegoś rodzaju premii? A jeżeli tak, to możecie opisać warunki, które należy spełnić, żeby ją otrzymać? Jak wygląda kwestia podwyżek okresowych w tej firmie?

MAK
@Patrycja

POWIEM TAK PREMIE I PODWYŻKI SĄ ALE TYLKO!!! DLA WIELKICH PAŃ BRYGADZISTEK ZA DARCIE MORDY NA PRACOWNIKÓW i to tyle i na temat i coś jeszcze,,,,,

eva
@Patrycja

Jeśli chodzi o prace dla kobiet w Bochni to chyba w miarę płacą aczkolwiek przy dzisiejszych cenach to kazdy powinien zarobic 3 na glowe bez niczego.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?

To co tam sie wyprawia ,to tragedia.przede wszystkim nagminne łamanie przepisów BHP.transport towaru wózkiem paletowym może wynosić max 450kg razem z wózkiem ,czyli ok 350kg towaru..tam sie przewozi całe baseny z surowcem po 600-700kg .a magazynierzy palety po 2 tony z mrożonką...brak masek przy substancjach żrących.wypadki które sie tuszuje ,na porządku dziennym...itp..ciekawe czemu nikt tego nie zgłasza do Inspekcji pracy..Ten zakład już by dawmo zamkneli..

Omijać z daleka.(usunięte przez administratora).tragiczne warunki.pseudo kierownictwo.z wybujalym ego.

ala

Szczerze radze.omijać szerokim łukiem.

@ala

O WIDZĘ ŻE OSTATNI WPIS ZNIKNĄŁ? A CO NA TE NAJWAŻNIEJSZE--b.jaga i ta jeszcze mądrzejsza,,

Zuza

Jakby to byl zakład w ktorym by się pracowalo normalnie po 8 godzin i weekendy max co drugi to mozna by było przyjść bo wszedzie trzeba robić nigdzie nie posadzą ale na takie ,że nie wiem o ktorej wyjdę to ja nie moge sobie pozwolić

aha
@Zuza

Nie gadaj jak nie wiesz ,nie bronie pracodawcy ,ale też nie lubie głupich plotek..Jest zawsze napisane kiedy sie zostaje dłuzej .praca w soboty jest tylko w sezonie ,co przedkłada sie też na wyższe zarobki .Prosze osobiście zapytać pań z lini czy narzekają na zarobki..? raczej tego nie powiedzą.

ROBOT
@aha

Zarobki superrrr 1440zł a reszta to prawda! masz zostać dłużej bo auto stoi i tyle dziękuję za uwagę,

Zuza
@ROBOT

Przecież wiem jak jest bo robiłam niestety z dziećmi się tego pogodzić nie da!a zarobki szału nie robią!już w innych zakladach na produkcjach po 8 godzin i weekendy wolne sie zarobi 2 tys bez niczego,a nie za tyle godzin w contimaxie +soboty

sss
@ROBOT

nie pisz głupot ,bo jak panie zostawaly dluzej i pracowaly w soboty ,to wyplata na reke była w ok 3 tys zł..

PRACOL
@sss

ACHA TAKĄ WYPŁATĘ JAK WIADOMO KTO DOSTAJE---WIELKIE BRYGADZISTKI A NIE ZWYKLI PRACOWNICY za darcie mordy na ludzi co za zakład patologia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

@sss

Jak pracowałam cały miesiąc po 12 godzin + każda sobota to wzięłam 2.100 ,a kto wziął 3 tys?chyba brygadzistka

lll
@Krysia

zapytaj lini olejowych i łódek..marynaty ok 2600 nie ,wiec jak widzisz może nie wszystcy ,ale mają..i nie o brygadzistkach pisze.bo te dostają wieksze pieniadze.plus duze premie na święta.

aaa
@Krysia

kiedy te 12 godzin napewno nie w ostatnich latach .bo teraz max po 10 pracuje się.wiec nie pisz bzdur..

!!!!
@lll

INTERESUJE MNIE STANOWISKO BRYGADZISTKI CZY MAM SZANSE SIĘ ZATRUDNIĆ?no taka kasa i te wszystkie premie i bonusy za nic,,

Patrycja

Dysponujecie może informacjami o ofertach pracy w CONTIMAX?Na stronie internetowej są, ale sprzed kilku lat. Jak często występują nowe rekrutacje w firmie? Proszę Was o wypowiedź w tej kwestii. Może być ona interesująca dla osób aktualnie poszukujących zatrudnienia.

@Patrycja

contimax cały czas potrzebuje pracowników, na razie posiłkuje się pracownikami ze wschodu, prześlij swoje CV, napisz w jakiej dziedzinie byś się widziała i czekaj, może zadzwonią

JAGA JA TU
@Patrycja

CO TO ZA JAKAŚ NAWIEDZONA PISZE NIE WIEDZĄC O CO JEJ CHODZI CHCESZ PRACOWAĆ TO PRZYJDZ I PRACUJ A NIE ZADAJ GŁUPICH I BEZ SENSU PYTAŃ/

@JAGA JA TU

Bo to chyba pisze ktoś z "góry".

@...

I wszystko na to wskazuje i nawet wiem kto

...

I to tylko świadczy o tym za kogo nas maja...

@Patrycja

WAŻNA UWAGA PRZYJMUJĄC SIĘ DO CONTIMAX TO OD RAZU NA STANOWISKO BRYGADZISTKI ----a dlaczego wysokie zarobki premie za gnębienie i poniżanie pracowników wysiadywanie na jadalni i plotkowanie o pracownikach i gadanie na koniec zmiany jaka ja jestem zmęczona? TO TYLE I NA TEMAT

@Patrycja

To nie jest normalny zakład pracy! w normalnym zawsze wiesz o której wyjdziesz i ile zarobisz ,wiesz ile masz na godzine itp ,możesz sobie cos zaplanować!nic tu nie jest dobre ani zarobki,ani czas pracy a o atmosferze to szkoda mówić ,nie ma co czekać nogi za pas i uciekać!

PRACOWNIK

CO ZA LUDZIE W TYM ZAKŁADZIE--nie narobią się a najwięcej zarobią jak im nie wstyddddddddddddddd..

Patrycja

@..., czy Twoje stanowisko w CONTIMAX wymagało odporności na stres, o której napisałeś w swoim komentarzu? Na czym polegała Twoja współpraca z tą firmą? Jak osobiście oceniasz ją jako pracodawcę? Myślę, że inni użytkownicy chętnie zapoznają się z Twoim punktem widzenia, zwłaszcza stojąc przed decyzją dotyczącą aplikowania do CONTIMAX.

Krzys
@Patrycja

Zapraszam do naszej firmy. Potrzeba ludzi, którzy sa tak zdeterminowani. Bo dużo daje do myslenia to ze polacy nie chca tam pracowac i trzeba wspomagać sie ludzmi zza granicy.

@Patrycja

Jestem zwykła pracownica, a Ty chyba chcesz rekrutować wyżej.

@Patrycja

Ja byłam pracownikiem produkcji i zwolniłam się po kilku latach ze względu na złą atmosferę między ludźmi i nienormowany czas pracy

@Krysia

dokładnie chamstwo i poniżanie jest na porządku dziennym.

Patrycja

@Pracownik, @..., podkreślam jeszcze raz. Nie jestem pracownikiem CONTIMAX. Nie mam z tą firmą żadnej styczności. Tak jak wspomniałam w poprzednim wpisie, moją rolą na tym forum jest pozyskiwanie aktualnych informacji o CONTIMAX jako pracodawcy oraz aktywne uczestnictwo w dyskusji. @Krysia, piszesz, że godziny Twojej pracy były nienormowane. Czy to oznacza, że od ich wyrabiania zależała wysokość Twojego wynagrodzenia? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracowałaś z tym pracodawcą?

@Patrycja

Wynagordzenie było akordowe a przychodzilam na 6 i nigdy nie wiedzialam o ktorej wyjdę ,dopóki robota nie będzie zrobiona ,natomiast na umowie miałam pełny wymiar czasu pracy i stawka ta najniższa krajowa na dzien dzisiejszy to by było 2.100 brutto

Patrycja

@JAGA JA TU, @..., chcę Wam wyjaśnić moją obecność na tym forum. Jestem tutaj aktywna, ponieważ pracuję dla gowork.pl i pełnię funkcję moderatora. Staram się pytać tutaj wyłącznie o takie kwestie, które mogą zainteresować osoby planujące aplikowanie do CONTIMAX.

Patrycja

@..., nie jestem pracownikiem CONTIMAX. Zapytałam tylko o taką kwestię, która może być ważna zarówno dla mnie jak i innych użytkowników, wchodzących na ten wątek w celu pozyskania opinii od aktualnych pracowników CONTIMAX przed decyzją o aplikowaniu do firmy.

Patrycja

@pracownik, czym Twoim zdaniem trzeba się wyróżniać, aby zainteresować CONTIMAX rozpoczęciem współpracy? Jak oceniłbyś poziom procesu rekrutacyjnego? Mógłbyś kilka słów napisać o swoim?

@Patrycja

Trzeba sie wyróżniać przede wszystkim dyspozycyjnością czasu i dużą odpornościa na stres.

Ta praca to czysty wyzysk człowieka. Brak szacunku do ludzi. A ostatnio doszly mnie sluchy, że jedyny czlowiek ktory byl za pracownikami odchodzi z firmy. Będzie juz tylko gorzej.

@Kasia

A co to za ten jedyny co odchodzi?czy go znam@

Pan kierownik Tomek

@Kasia

Dziekuje za informacje

ROBOL

CO DAŁ WŁAŚCICIEL PREMIE TYM NAWIEDZONYM(wielkim brygadzistkom) ŻEBY GŁOŚNIEJ DARŁY MORDY NA LUDZI żenada,

Max

Na Partyzantów to może i jest dyscyplina i kontrola ale na Karosku każdy robi co chce jedni się (usunięte przez administratora) ile wejdzie a drudzy na nich (usunięte przez administratora)!

Tuptuś
@Max

Arek a co ci szkodzi iść i spróbować?przecież to nie (usunięte przez administratora) przymusowej ,że jak się zaciągniesz to już nie wyjdziesz!lepiej sie przekonać na własnej skórze bo są osoby co lubią prace w tej firmie i takie co nie lubią !jak wszędzie!

Max
@Max

Czemu mi to ktoś usunął miało być na Karosku jedni się leniwią ile wejdzie a drudzy na nich robią ,taka prawda!

OLIWA

Ale patologia w zakładzie o zgrozo niezła książka by powstała z tych wszystkich komentarzy ,,,

Arek

Czy ktoś poleca pracę w dziale technicznym? Jakie zarobki i kultura pracy?

xxx

żartujesz..??

Arek
@xxx

Nie bardzo chciałabym podjąć pracę niedługo przeprowadzam się w okolice Bochni.Jestem automatykiem ze starzem w podobnej firmie. Niestety ze względów rodzinnych muszę zmienić miejsce zamieszkania.. a nie chcę się przebranżowić.

Kacha
@Arek

Polecam pracę w tym dziale, kierownik tego działu Krzysiek jest cool. po za tym niezłe z niego ciacho

Henio
@Kacha

Polecam pracę z kierownikiem Tomkiem P ......a działu technicznego unikaj zwlaszcz jak nie jesteś kobitkę w miarę ładna.......

Eliasz
@Henio

A co ty to pitolisz jak na dziale techicznym jak nie jesteś kobitką?a widziałes kobitke mechanika bo ja nie!

lili
@Arek

Arek kultury to w tym zakładzie nie było ,nie ma i nie będzie! ale przykład idzie od góry!

Patrycja

Na stronie CONTIMAX zamieszczono kilka ofert pracy. Jednak w opisie ich, pracodawca nie określił oferowanych warunków zatrudnienia. Zapoznać się z nimi możecie klikając w podany link: http://contimax.pl/contimax,praca Na jakie warunki może liczyć nowo zatrudniony pracownik w tej firmie? Czy pracodawca zapewnia pakiet szkoleń i różnego rodzaju benefity?

Qami
@Patrycja

A o jakie benefity ci chodzi?jeśli chodzi o pakiet zdrowotny do specjalisty to coś tam jest,jesli chodzi o kartę mulitsport to też,jeśli chodzi o dodatek na święta to nie ma!na żadne święta nic nie dostaniesz!

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX