CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

Ktoś

To prawda masz racje,skrzynek po zakupie nadal na pierogach brakuje.Masz tez racje bo skrzynki sa z produkcji zabierane w szczególności sa to skrzynki na cebule ale takze jezeli jest pakowanie pierogów to grupy tez potrzebują większych skrzynek do przewozu pierogów na odbiór a co za tym idzie sa to skrzynki na śledzia.Kierownictwo powinno cos zrobić w tym kierunku zeby tych skrzynek nie brakowało.Zeby produkcja śledzia była zadowolona a takze grupy przy produkcji-pakowaniu pierogów.Ale co my będziemy pisać teraz o pracy,święta sa chwila odpoczynku a my nadal o pracy.Wszystkim kolezanka i kolegom z produkcji,magazynów kierownictwu a takze panom prezesom życzę Zdrowych,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

panda

fakt braku skrzynek był zgłaszany kierownikowi brygadzistki tez o tym doskonale wiedza chodzi o to ze na pierogach jest za mało i z produkcji są tam zabierane jak nie ma produkcji pierogów to jest ok np w środę było ok

Ktoś#

Kierownik T nadal pracuje bo mi chodziło o kierownika T.P :-)

Ktoś

Skrzynek brakuje bo cześć popekanych trzeba było usunąć przed różnymi kontrolami,tylko nikt nie pomyślał zeby zastąpić je nowymi.Sa brygadzistki i jeżeli im brakuje skrzynek na śledzia to powinni isc do HCCP i zgłosić to p.Kasi.Cokolwiek jest potrzebne grupie każda brygadzistka ma obowiązek to zgłosić.Byly potrzebne skrzynki na pierogi i zostało to zgłoszone i cała paleta skrzynek została zakupiona.Wiec to nie jest tak jak większość mysli ze szef nie chce kupic.On jak przypuszczam nawet niewie ze czegoś brakuje bo ma od tego ludzi którzy maja sie tym zając.Tylko tych szczególnych ludzi tez trzeba czasem o tym informować o tym fakcie.np na zebraniu brygadzistke gdzie p.Kasia także często bywa albo do p.Kurczak.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
boczek

wszyscy piszą o produkcji a czy ktos pracowal na magazynie opakowań?

panda

może ktoś mógł by mi powiedzieć dlaczego w naszej firmie brakuje zwykłych skrzynek np na śledzia czy jarzyny takie drogie roboty się kupuje a zwykłych skrzynek brak trochę to żenujące

HELA

Nic się nie dzieje coś cicho?nie ma co czytać ;)

hiena

CHYBA JAK SIĘ KOMUŚ W TYŁEK WCHODZI......

pracownik szeregowy

to się zwolnij jak nie pasuje, bo mi się pracuje dobrze, jak się dobrze żyje z ludźmi to i się na mechanika nie czeka i z brygadzistą dogaduje

pracownica

Zakład pracuje jak każdy inny od 6 do 14 i 14 do 22 jeżeli ma 2 zmiany. Nic innego tu nie ma jak w innych zakładach więc się nie dopatrujcie dziwnych rzeczy w tym zakładzie,tu kto chce pracować naprawdę się dobrze pracuje.Zapraszam do pracy.

ciekawy

W jakich godzinach pracuje zakład na dwie zmiany czy jedną?

pracownik S.....

powiem tak. jestem juz od 2 lat pracownikiem contimax SA , tyle że na karosku, jest źle !?. Dlaczego? . Zero organizacji , kontrolowania ( brygadzistek,mechaników), powiem szczerze już mi sie odechciewa tam pracować bo , zepsuje Ci sie coś to nie ma naprawy bo gdzies mechanik łazi lub mówi sam sobie zrób bo nie mam czasu, a zaś brygadzistki sobie łażą i gadają po kontach zamiast kontrolować produkcje , łażenie za nimi i wypytywanie sie co dalej . zakład kompletne dnoo !!!

contimax

kto jest chetny do pracy???zapraszamy do składania CV

MIKI

oj ludzie chyba nie możecie spać w nocy i takie brednie wypisujecie coś się w waszych głowach poprzestawiało to wszystko jest takie żałosne ani się kupy nie trzyma ani d,,,y chyba was jakieś koszmary nocne męczą,,,pozdrawiam kolorowych snów ;)

waldi

kierownik M.zwolnił sie bo znalazł inna prace.ale to zakład powinien dbac o dobrych pracownikow i nie powinien dopuszczac do tego zeby odchodzili.Tych ,ktorzy dobrze rzadzili ta firma niestety juz nie ma i niestety jest coraz gorzej.Była pani J.,pan W.ch..pan M.,pan T.-i mineły czasy kiedy ta firma miala dobra kadre zarzadzajaca.

Ktoś

Z tego co mi wiadomo to kierownik M sam się zwolnił.To prawda ze sami najlepsi kierownicy odeszli.Byl dobry kierownik na śledziu R.B,R.R w szcZegolnosci zaczęło sie wszystko walić w firmie odkąd nie ma W.C.Nie docenia sie dobrego pracownika dopóki sie go nie straci!!! Ze śledzia nam zabrali kierownika D on chyba jedyny jak na razie po W mógłby sobie dać radę poprowadzić to wszystko gdyby sie jeszcze troche przyłożył tez nie był z niego zły kierownik,teraz przejęła go nam wedzarnia.Pani J tez brakuje a w szczególności czekamy z niecierpliwością na powrót p.M tylko do jej powrotu troche poczekamy:-)

maxsi

kierownik T.juz dawno nie pracuje w tej firmie-a to był bardzo kulturalnyi zyczliwy czlowiek i to prawda,ze jak trzeba było zostac to odwoził tych co nie maja czym wrocic.kierownik M.tez nie byl zły...dlaczego zakład pozbywa sie dobrych pracownikow?/

nikt

pozdrowienia dla kierownika M.

Ktoś

Tak zdarzają sie takie zmiany,.ostatnio jest zmiana o której wspominasz i konczysz prace o drugiej w nocy.Oczywiscie nikt nie pomyślał o osobach które mogą nie mieć czym wrócić do domu z takiej zmiany.Nie każdy ma znajomego który przyjedzie w środku nocy po kogoś a sam sie moze nie wyśpi do swojej pracy.Chociaz jednym czasem pamietam ze schodząc z takiej zmiany to był na zmianie kierownik T i on proponował odwieźć pracownikow którzy nie maja czym wrócić.Wiec duży plus za postawę dla Tego kierownika,nie wiem czy na innych można liczyć.

przyszły pracownik

czy to prawda ze na wdzarni sie robi po 10 i 12 godzin a zmiana popołudniowa jest do 2 w nocy?weekendy sa wolne?

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX