CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

ona

ja pracuje na sledziu.zareabiamy najnizsza krajowa obecnie.podobno na wedzarni jest lepiej na patroszeniu-ale kto by chciał tam pracowac-ludzie rypia po 10 godzin i weekendy.

Contimax wykorzystuje ludzi jadąc na tym ,że w Bochni i okolicach nie ma pracy!Jeżeli chodzi o ludzi młodych to pewnie nikt do emerytury siedzieć tam nie zamierza tylko szuka czegoś lepszego a jak się trafi to chodu!co do starszych to już wyjścia nie ma tylko te kilka lat dopracować do tej emerytury!tylko potem pół emerytury pójdzie na leczenie!

maksi

w contimaxie mozna dorobic sie wszystkiego -szczegolnie garba.W naszej ukochanej Polsce jest jak jest ale naszczescie sa jeszcze uczciwi pracodawcy ,ktorzy maja szacunek do swoich pracownikow i nie wykorzystuja ich.contimax do takich firm nie nalezy-wszyscy wiedza ze tam jest wyzysk za smieszne pieniadze.

mewa

Waldi to nie jest najgorsza praca tylko się tobie pracować nie chce, wyjedz za granicę tam będziesz nikim i tez będziesz tyrał po 12 godz i za najniższe w tamtym kraju Każdy mądry bo euro dobrze stoi a tam wystarcza tylko na suche bułki.i to co nasi często kupują konserwy dla psów.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
inna

Co wy wypisujecie to nie contimax ani kierownictwo tylko rzad wprowadzil nienormowany czas pracy pracuje sie wtedy kiedy jest praca a gdy nie ma siedzi sie w domu.

waldi

Wiele w tym prawdy. Tez tam pracowalem. nie da sie tam pracować na duzsza metę na okraglo, nocami nie raz do 3 nad ranem , nie raz to wogole nie bylo wiadomo kiedy sie wyjdzie , na smsy ( typu dzis na 12 albo dzis na 16 do skończenia zamówień), w weekendy ( kazda sobota w sezonie i niedziela) w styczniu pamiętam chodzilo sie po 12 dni bez wolnego. nie można sobie nic zaplanować w zaden weekend bo nie raz nawet w piatek po wyjściu z pracy o 14 nie wiedzialem jak i czy przychodzę w weekend. Najgorsze jest to ze jak zacząłem narzekać ze tak sie pracowac nie da ( zreszta nie tylko ja) to kierownictwo odpowiadalo zawsze jednym zdaniem ze jak mi nie pasuje to żebym sie zwolnil bo jest dość ludzi na moje miejsce a ludzi którzy szukają pracy mnóstwo, no to sobie znlazlem o nigdy więcej tam nie wrócę. Z tego co slyszalem nadal tak jest i nic sie nie zmienilo. To jest najgorsza praca w jakiej przyszlo mi pracować.

kemi

na wedzarn jest nienormalna sytuacja.pracuje sie na sms-czesto po godzinach i w kazde weekendy.wiem ,bo tam pracowalam.kierownictwo poniewiera ludzmi.robia zamowienia ich kosztem.nikt sie nie zastanawia czy te kobiety sa wstanie tak pracowac.wiekszosci sa to ludzie ,ktorym juz nie duzo do emerytury pozostalo i godza sie na takie warunki pracy.Mlodych mozna na palcach policzyc-kto przychodzi to zaraz idzie.kto chce pojsc tam pracowac-musi zrezygnowac z zycia prywatnego!!!

Glue

Zadowolona pracownica w takim razie co robisz,że jesteś taka zadowolona?patroszysz ryby na wędzarni?

omg

na wedzarni jesst super-tam sie pracuje jak niewolnictwo-nadgodziny i w kazde weekendy za 1500 zl!!!!!!!!!!

pracownica

Właśnie,ze jestem pracownikiem produkcji

Emma

Zadowolona pani do pewnie jakaś biurowa bo z tych pracujących na produkcji to raczej ciężko widziec zadowolone twarze!

była pracownica

O dobrej firmie ludzie nie mowia zle.Contimax nigdy nie miał dobrej opini i nie bedzie miał bo w tej firmie nie szanuja pracownikow.ludzie pracuja za najnizsza krajowa caly tydzien-czesto na smsy.nienormowany czas pracy,smieszne pieniadze i niezorganizowanie,haos-tyle dobrego o tej firmie mozna powiedziec.

pracownica

Co z głupoty wypisujecie mnie pracuje się całkiem nieźle i jest teraz okres urlopowy więc dużo osób jest na urlopach i czasami zdarza się zostać po godzinach ale nikt nikogo nie zmusza a jeżeli chodzi o prace to jak każda inna trzeba pracować a nie obijać się to można zarobić.Przestańcie wypisywać głupoty bo z tej pracy się utrzymujecie.Polak to czy dobrze czy źle to narzeka.

o.k.

dlaczego ta firma ma tak zła opinie?nie wierzacludzia-sama byłam,zobaczyłam,pracowałam i odradzam wszystkim .to wszystko co ludzie opowiadaja o tej firmie to prawda-czulam sie jak w obozie pracy-wyzysk za smieszne pieniadze i atmosfera w ktorej normalny czlowiek nie jest w stanie wytrzymac!zal mi kobiet ,ktore musza tam pracowac i godza sie na takie warunki pracy!

bb

jak wróci caryca z l4 ,to się na Was wyżyje..:)

hej

niestety tak to jest jak osoby niekompetentne dorwą się do rządzenia...

ono

ha ha ,dobre.:)

GYGY

BRYGADZISTKI NA PRODYKCJJ TO SA CWANE

mhmu

bry

ktos

Witam ciekawa jestem ktore panie popieraja te opinie ale tego to sie nie dowiem a szkoda a praca w contimaxie jest jak kazda inna pracuja tam kobiety ktore musza pracowac bo maja rodzine a jak wiecie w naszej kochanej Polsce z jednej pensji nie da sie wyzyc ale sa i takie ktore pracuja bo lubia prace w tej firmie lub p[oprostu z nudow ale co by nie pisac i nie komentowac praca to praca w dzisiejszych czasach trzeba ja szanowac wyplacac pensje jak narazie wyplacaja niektore panie lecza sie bo sa strasznie chore tylko po Bochni ganiaja na zakupach to jest dziwne ale tak to jest ok spokoj i cisza nie bedzie mnie dluzsza chwile wiec trzymajcie sie słodko i do usłyszenia buzki dla wszystkich Pań z firmy

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX