KN Produkts Polska

Puławy

Opinie o KN Produkts Polska

Marek Koniarek

A jakie warunki pracy na hali? W sensie, czy jest ciemno od dymu czy są dobre wyciągi? Czy są nadmuchy czystego powietrza w okolice stanowiska? Czy przyłbice są ok? Czy dają ciuchy, rękawice itp.?

pracowałem w tej firmie jakieś 3 lata temu. nie wiem czy coś sie od tamtej pory zmieniło ale za moich czasów był ostry wyzysk.. Większości płacili najniższą krajową. Dlatego w firmie sami emeryci i młodzi bez doświadczenia. Stali pracownicy nazywają firmę "Kuźnia talentów" bo przychodzi ktoś młody uczy sie i ucieka bo za grosze nie będzie pracował

zwiwi

najgorsza firma w puławach sami emeryci podatków nie odprowadzaja od nadgodzin

bioly

[usunięte przez moderatora] ,patologia jakich malo przekrety pracownika maja za szmate lepiej psa traktuja teras jest gozej niz kiedy kolwiek

PolNord

Pracowałem tam jakiś czas temu. Straszny kołchoz. Duńczyk (właściciel) zabiera kasę za byle co a jak naprawdę nie ma za co to znajduje jakiś powód. No i płaci na umowę minimum socjalne a resztę pod stołem - kanciarz jakich mało.

Zostaw opinię o KN Produkts Polska - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KN Produkts Polska