counter
2 22 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w WS Trade Wojciech Sadurski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie połecam. Nowy wpis

Nie Połecam WS-Trade. Nie placi zero kontaktu. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 475 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w WS - TRADE Wojciech Sadurski?

Witold Nowy wpis

Warto starać się o pracę w firmie? Ostatnio trochę narzekaliście.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

LLC Yaki Tori

My, Yaki Tori Ltd., wykonaliśmy wysyłkę dla firmy WS-TRADE PLUS Sp. z o.o. Sp.kom, NIP7162821038 02.02.2019 r. Na trasie Brześć (BY) - Godziszów (PL-23320). Przesyłka miała miejsce. Przesyłka została dostarczona. Warunki płatności w ramach umowy wynoszą 6 dni kalendarzowych. W bieżącym dniu 03.04.2019 nie ma płatności. (usunięte przez administratora) którzy zamówili transport i obiecali szybką płatność, nie kontaktują się, nie odbierają telefonu, nie odbierają listów. Wszystkie oryginalne dokumenty zostały wysłane i dostarczone przez WS-TRADE PLUS Sp. z o.o. Sp.kom ponad miesiąc temu. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)! Uważajcie na (usunięte przez administratora)! Skontaktuj się z policją.

Jęczmień
@LLC Yaki Tori

Nie wypłacają pracownikom premii, opóźniają jak tylko mogą płatności za odebrane zboże, a co dopiero płacić przewoźnikom z ościennych krajów. Będzie Państwu ciężko odzyskać pieniądze. Ws Trade z Panem Tadeuszem na czele to jeden wielki cyrk...

Leszek

Może wiecie coś o rekrutacji w firmie? Dlaczego nie zaglądacie na wątek

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w WS - TRADE Wojciech Sadurski? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Klient2244

Witam handlowalem z te firma glownie z panem Markiem zawsze cos nie tak albo cena nie pasuje albo transport sie spoznia albo z kasa przeciagaja a jak juz dojdzie do transakcji towar u klienta co sie okazuje towa popsuty stechniety. Firma ta handluje czym sie da najlepiej kupic stare pomieszane i sprzedac za cene z parametrami super . NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puławianka

Pracowałam w firmie WS TRADE jako handlowiec. Brak jakiegokolwiek przeszkolenia ze strony pracodawcy, dostajesz miejsce przy komputerze oraz telefon i masz handlować. W początkowym okresie dostaje się najniższa krajową. Potem można liczyć na procent od utargu. Premia wypłacana jest "pod stołem", oficjalnie zarabia się najniższą krajową. Często trzeba długo czekać na wypłatę premi i przypominać sie przełożonemu. Zarobki ogólnie słabe. Lepiej zarabiaja starzy pracownicy i to też nie wszyscy. Liczą sie układy i wzajemne krycie. Przełożony zapewnia że problem zna i pracuje nad jego rozwiązaniem.Niestety kończy się tylko na słowach.Atmosfera wśród pracowników jest zła, ludzie są podejrzliwi i nie ufają sobie. Często dochodzi do kłótni o danego kontrahenta czy oferowane przez innego handlowca warunki. Brak jasno określonych zasad dotyczących kompetencji poszczególnych pracowników. Przełożonego to nie interesuje, liczy się tylko wynik finansowy... Duża rotacja wśród nowych pracowników, starsi też odchodzą. Najstarszy handlowiec po kłótni z przełożonym odszedł do konkurencji. Prace polecam osobom zdeterminowanym i odpornym na stres bądz chcącym nabyć doświadczenia aby przejśc do innej firmy.

Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie WS - TRADE Wojciech Sadurski ? Napisz swoją opinię na forum!

Zostaw merytoryczną opinię o WS Trade Wojciech Sadurski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

WS Trade Wojciech Sadurski
2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Domaniewska 37 lok. 2.43