WS - TRADE Wojciech Sadurski

Opinie o WS - TRADE Wojciech Sadurski

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w WS - TRADE Wojciech Sadurski? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Klient2244

Witam handlowalem z te firma glownie z panem Markiem zawsze cos nie tak albo cena nie pasuje albo transport sie spoznia albo z kasa przeciagaja a jak juz dojdzie do transakcji towar u klienta co sie okazuje towa popsuty stechniety. Firma ta handluje czym sie da najlepiej kupic stare pomieszane i sprzedac za cene z parametrami super . NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puławianka

Pracowałam w firmie WS TRADE jako handlowiec. Brak jakiegokolwiek przeszkolenia ze strony pracodawcy, dostajesz miejsce przy komputerze oraz telefon i masz handlować. W początkowym okresie dostaje się najniższa krajową. Potem można liczyć na procent od utargu. Premia wypłacana jest "pod stołem", oficjalnie zarabia się najniższą krajową. Często trzeba długo czekać na wypłatę premi i przypominać sie przełożonemu. Zarobki ogólnie słabe. Lepiej zarabiaja starzy pracownicy i to też nie wszyscy. Liczą sie układy i wzajemne krycie. Przełożony zapewnia że problem zna i pracuje nad jego rozwiązaniem.Niestety kończy się tylko na słowach.Atmosfera wśród pracowników jest zła, ludzie są podejrzliwi i nie ufają sobie. Często dochodzi do kłótni o danego kontrahenta czy oferowane przez innego handlowca warunki. Brak jasno określonych zasad dotyczących kompetencji poszczególnych pracowników. Przełożonego to nie interesuje, liczy się tylko wynik finansowy... Duża rotacja wśród nowych pracowników, starsi też odchodzą. Najstarszy handlowiec po kłótni z przełożonym odszedł do konkurencji. Prace polecam osobom zdeterminowanym i odpornym na stres bądz chcącym nabyć doświadczenia aby przejśc do innej firmy.

Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie WS - TRADE Wojciech Sadurski ? Napisz swoją opinię na forum!

Zostaw opinię o WS - TRADE Wojciech Sadurski - Puławy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WS - TRADE Wojciech Sadurski