Powszechny Dom Finansowy Sp z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Powszechny Dom Finansowy Sp z o.o.

Była pracownica

Witam. Wszystkim odradzam pracę w obu firmach. Firmy te są prowadzone przez tych samych właścicieli. Pracowałam w PDF, o wynagrodzenie trzeba było się prosić, a podstawa to najniższa krajowa oczywiście. Do dziś czekam na wypłatę wynagrodzenia za pracę w 2012 roku, tak jak pozostali pracownicy, którzy się zwolnili mając dosyć proszenia się o wynagrodzenie, które zawsze było wypłacane po terminie. O premii można było pomarzyć, mimo że wykonało się plan. Właściciele położyli firmę i mimo, że mają kilka przegranych spraw w sądzie pracy i komorników na głowie, nic się nie da odzyskać, bo Urząd Skarbowy zablokował im konta. Firmę prowadzą dwaj kretyni, którzy nie mają pojęcia o interesach. Serdecznie odradzam.

Zostaw opinię o Powszechny Dom Finansowy Sp z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powszechny Dom Finansowy Sp z o.o.