Opinie o Anna Kopek Teja Tur w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Anna Kopek Teja Tur. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Kopek Teja Tur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Kopek Teja Tur w Gdańsk

Tomek Nowy wpis

No coż, jak widzę nie jestem jedyną oszukaną osobą. Pani Anna zapomniała zapłacić i ślad po niej zaginął. Widzę, że działa teraz w innych obszarach i zapewne tam też będzie robiła przekręty...

Paweł Nowy wpis
@Tomek

(usunięte przez administratora) To znaczy w jaki rzekomo sposób zostałeś (usunięte przez administratora) przez firmę TEJA TUR? Bardzo zastanawiający jest Twój wpis, więc może zechcesz go sprecyzować i wyjaśnić?

Agnieszka Nowy wpis
@Tomek

Niestety ta Pani tersz pracuje w branży ślubnej jako koordynator i tak tez próbuje kręcić wałki :( zakazuje kontaktów z para młoda przez wykonaniem usługi, otrzymuje gotówkę w celu rozliczenia się z podwykonawcami i już na etapie przygotowań kombinuje z umowami oraz podejmuje dziwne samodzielne decyzje bez ustaleń osób zainteresowanych...

Olacy Nowy wpis

Firma niewypłacalna. Sprawa w sądzie. Chodzi o spore pieniądze niezapłacone mojej firmie. Wykonywaliśmy usługi dla Teja Tur, nasi podwykonawcy opłaceni. Sprawa ciągnie się już dwa lata. Niestety Teja Tur to (usunięte przez administratora) Całe szczęście, że forma prawna to działalnośś konkretnej osoby - Pani Anny Kopek, tak więc nie będzie problemu aby ściągnąć należność z majątku osobistego.

Darek

Teja Tur to niewypłacalna agencja zalegają kasę wielu podwykonawcom za wykonaną pracę zdecydowanie nie polecam. Ponad półtorej roku czekamy na kasę teraz działa za nas komornik.

Julia123

Nie polecam pracy w tej firmie, wszystko jest mało zorganizowane -a na wypłatę wciąż czekam .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Anna Kopek Teja Tur odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
W.

Również nie polecam pracy w tej agencji. System premiowania źle pomyślany i notorycznie nieprzestrzegany (są obietnice a potem na każdym kroku pracownik słyszy, że "dostanie, ale za miesiąc"). Szefowa mało ogarnięta, wice nerwowa i histeryczna. Zła atmosfera pracy. Wykorzystają cię i nigdy nie docenią, ale jak popełnisz nawet drobny błąd, jest afera.

zara

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Dlaczego? Bo: są odwieczne problemy komunikacyjne z szefostwem (niejasny przekaz, później pretensje), nadmiar powierzanej pracy na 1 osobę (przy czym nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny), nadmiar pracy rzutuje na jakość (oferty przygotowane byle jak), wprowadzanie korporacyjnych systemów, które zupełnie nie mają zastosowania na firmę zatrudniającą 3 osoby, urlopy pracowników dostosowane do urlopów v-ce, która jest co miesiąc-dwa na urlopie, niedocenianie pracownika nawet zwykłą pochwałą, należności za koordynacje płacone po kilku miesiącach od realizacji, pensja marna, premie obiecywane - nigdy niewypłacone, nieterminowe płatności podwykonawcom (pracownik wiecznie "świeci oczami" i sprzedaje kłamstwa szefowej "Ale przecież przelew poszedł"), itd. Jedyna zaleta firmy, to pracownicy, którzy niestety odchodzą po 1-2 latach.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kopek Teja Tur - Gdańsk

Anna Kopek Teja Tur