TEJA TUR
2 2 8 5 1
Tomek Nowy wpis
Klient
 Problem

No coż, jak widzę nie jestem jedyną oszukaną osobą. Pani Anna zapomniała zapłacić i ślad po niej zaginął. Widzę, że działa teraz w innych obszarach i zapewne tam też będzie robiła przekręty...

Paweł Nowy wpis
@Tomek

(usunięte przez administratora) To znaczy w jaki rzekomo sposób zostałeś (usunięte przez administratora) przez firmę TEJA TUR? Bardzo zastanawiający jest Twój wpis, więc może zechcesz go sprecyzować i wyjaśnić?

Olacy Nowy wpis

Firma niewypłacalna. Sprawa w sądzie. Chodzi o spore pieniądze niezapłacone mojej firmie. Wykonywaliśmy usługi dla Teja Tur, nasi podwykonawcy opłaceni. Sprawa ciągnie się już dwa lata. Niestety Teja Tur to (usunięte przez administratora) Całe szczęście, że forma prawna to działalnośś konkretnej osoby - Pani Anny Kopek, tak więc nie będzie problemu aby ściągnąć należność z majątku osobistego.

Darek Nowy wpis

Teja Tur to niewypłacalna agencja zalegają kasę wielu podwykonawcom za wykonaną pracę zdecydowanie nie polecam. Ponad półtorej roku czekamy na kasę teraz działa za nas komornik.

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Gdańsk i okolicach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Julia123

Nie polecam pracy w tej firmie, wszystko jest mało zorganizowane -a na wypłatę wciąż czekam .

W.

Również nie polecam pracy w tej agencji. System premiowania źle pomyślany i notorycznie nieprzestrzegany (są obietnice a potem na każdym kroku pracownik słyszy, że "dostanie, ale za miesiąc"). Szefowa mało ogarnięta, wice nerwowa i histeryczna. Zła atmosfera pracy. Wykorzystają cię i nigdy nie docenią, ale jak popełnisz nawet drobny błąd, jest afera.

zara

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Dlaczego? Bo: są odwieczne problemy komunikacyjne z szefostwem (niejasny przekaz, później pretensje), nadmiar powierzanej pracy na 1 osobę (przy czym nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny), nadmiar pracy rzutuje na jakość (oferty przygotowane byle jak), wprowadzanie korporacyjnych systemów, które zupełnie nie mają zastosowania na firmę zatrudniającą 3 osoby, urlopy pracowników dostosowane do urlopów v-ce, która jest co miesiąc-dwa na urlopie, niedocenianie pracownika nawet zwykłą pochwałą, należności za koordynacje płacone po kilku miesiącach od realizacji, pensja marna, premie obiecywane - nigdy niewypłacone, nieterminowe płatności podwykonawcom (pracownik wiecznie "świeci oczami" i sprzedaje kłamstwa szefowej "Ale przecież przelew poszedł"), itd. Jedyna zaleta firmy, to pracownicy, którzy niestety odchodzą po 1-2 latach.

Zostaw merytoryczną opinię o TEJA TUR - Gdańsk

TEJA TUR