TEJA TUR

Gdańsk

Opinie o TEJA TUR

Julia123

Nie polecam pracy w tej firmie, wszystko jest mało zorganizowane -a na wypłatę wciąż czekam .

W.

Również nie polecam pracy w tej agencji. System premiowania źle pomyślany i notorycznie nieprzestrzegany (są obietnice a potem na każdym kroku pracownik słyszy, że "dostanie, ale za miesiąc"). Szefowa mało ogarnięta, wice nerwowa i histeryczna. Zła atmosfera pracy. Wykorzystają cię i nigdy nie docenią, ale jak popełnisz nawet drobny błąd, jest afera.

zara

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Dlaczego? Bo: są odwieczne problemy komunikacyjne z szefostwem (niejasny przekaz, później pretensje), nadmiar powierzanej pracy na 1 osobę (przy czym nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny), nadmiar pracy rzutuje na jakość (oferty przygotowane byle jak), wprowadzanie korporacyjnych systemów, które zupełnie nie mają zastosowania na firmę zatrudniającą 3 osoby, urlopy pracowników dostosowane do urlopów v-ce, która jest co miesiąc-dwa na urlopie, niedocenianie pracownika nawet zwykłą pochwałą, należności za koordynacje płacone po kilku miesiącach od realizacji, pensja marna, premie obiecywane - nigdy niewypłacone, nieterminowe płatności podwykonawcom (pracownik wiecznie "świeci oczami" i sprzedaje kłamstwa szefowej "Ale przecież przelew poszedł"), itd. Jedyna zaleta firmy, to pracownicy, którzy niestety odchodzą po 1-2 latach.

Zostaw opinię o TEJA TUR - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEJA TUR