SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

nnnm

od 6 zaczyna sie prace, to skad jestes ze 700zl wyjdzie ci dojazd? jak pracujesz caly miesiac z nadgodzinami to do 3000tys mozesz dobic, zaznaczam mozesz a nie masz tyle

jw

Witam, czy w Samsung pierwsza zmiana zaczyna pracę od 6.00 czy od 7.00 ? Obliczyłem że na dojazdy wydałbym ponad 700 zł. miesięcznie, zatem ile mi zostanie z wynagrodzenia pracując na montażu ? pozdrawiam....

pytająca

Oferta pracy jest przez menpowera i chciałam zapytać czy jak praca jest przez pośrednika to nie mam płaconej składki emerytalno rentowej?

zif

Pewnie,że samsung pracuję na zmiany. Zależy jaki dział.. itd operatorzy w tej chwili pracują po 12h.. czyli 2 zmiany

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
aaa

Dodam jeszcze że z ogłoszenia wynika że to jest przez samsung praca a a nie przez Manpowera

aaa

Znalazłem dziś ogłoszenie że Samsung szuka do pracy na stanowisko Operator produkcji. Jest w nim coś o wtryskarkach i że praca w systemie zmianowym. Z tego co wiem to samsung nie pracuje na zmiany, czy coś się zmieniło.Czekam na odp

grhgfd

Hej! chcesz pracowac i nie przeszkadzaja ci nadgodziny to sie nie boj praca ciezka nie jest tylko te nadgodziny wszystkich najbardziej bolą i kazdy chce zarobic jak najwiecej, ale sama praca ok, nie robisz na czas nie dzwigasz ciezarow do tego sa wozki itd.

zzz

allach - 2012-07-14 13:27:45 HEJ, CZY NA PREMONTAZU LODÓWEK SA 3 ZMIANY CZY DWIE. DZIEKI ZA ODPtylko dwie zmiany beda, nie ma trzech zmian

allach

HEJ, CZY NA PREMONTAZU LODÓWEK SA 3 ZMIANY CZY DWIE. DZIEKI ZA ODP

zigi

Witam , co to znaczy \" na pralkach się narobisz \" ? 1- trzeba się nadzwigać jakiś ciężarów ? 2- robić w jakimś zawrotnym tempie ? 3- są określone normy czasowe ? 4- inne ? Co jest główną i największą bolączką pracy na pralkach , szczególnie interesuje mnie pkt. nr 1 , no i tak wogóle . pozdrawiam....

daro

praca praca malo czasu na zycie osobiste no ale takie zycie lepiej miec prace i nie miec kiedy kase wydac niz jej nie miec i ciagle szukac na zarobienie jakiegos grosza a wiemy ze dobrą prace bez znajomosci trudno znalezc ale kolego jesli jestes chetny do pracy napewno dasz sobie rade jak to mowia nasi pracodawcy mysl pozytywnie.Pozdrawiam i zycze powodzenia

siemanko

Dziękuję za info. Jeszcze pytanie: przez pośrednictwo pracujesz czy umowa z S. bezpośrednio? Jeśli jeszcze ktoś by miał coś do przekazania to chętnie przeczytam. thx

ona

witam praca jak praca troszke juz tu pracuje ale jest do zniesienia jesli komus zalezy na pracy to da rade faktem jest ze trzeba nieraz troszke godzin siedziec a tak na marginesie na pralkach sie narobisz ale jesli trafisz dobre stanowisko to sobie dasz rade i nawet sie nie narobisz wiec zyczę powodzenia

siemanko

hej, jestem studentem i szukam sobie pracy na wakacje, dziś dostałem telefon z tymczasówki w Szamotułach, że szukają ludzików do pracy w Samsungu. I teraz pytanka się nasuwają, bo przewertowałem forum i widzę większość niekorzystnych opinii: zarobię coś w tym Samsungu? Rozumiem, że ManPower to jakaś pośrednicza firma, która zatrudnia pracowników dla S., ta? Co się w tym Samsungu robi (jest pewnie ciężko, to się domyślam), chciałbym jakąś sensowną opinię przeczytać. Może ktoś, kto jest zatrudniony poda mi jakiś namiar, co bym mógł jakiejś dokładniejszej opinii zasięgnąć?

LOL

Tam jest syf, (usunięte przez administratora) i płaca do kitu za tak ciężką robotę;/ Roboli sobie nabrali 17-18 lat i cieszą (usunięte przez administratora)

ona

witam tak tak o pani pisza pani emi z pqc ktos sie odwazyl a moze nie wytrzymał traktowanie ludzi jak smieci ale jeszcze troszke a odbije sie to przeciwko tobie nawet nie wiesz kiedy ale to juz bedzie za pózno,tak niby obgadujecie majstrow ze niby oni tacy czy owacy ale oni pilnuja całą produkcje a ty co robisz kobieto poniżasz ludzi no ale czas to zakonczyc pozdrawiam pralkowiczów a jak ktos bedzie miał nie przyjemna sytuacje z ta przykra pania z pqc to prosze odrazu zglosić przelozonemu bo to oni sa po to zeby to zakonczyć.

m

Zeby cos zdzialac potrzebne sa zwiazki zawodowe. A w szajsungu. ZZ maja gdzies i robia z nimi co chca. ZZ powinno grozic ze fabyka stanie! (usunięte przez administratora) na tych baranow do wieczora,w niedziele jak nie przyjdziesz to zle!plan jest do 16.30chcesz wyjsc wczesniej o16.00to nie!bo ludzi brakuje! Rodzina?jaka rodzina?rodzina to majster!nawet dziecko sie nie liczy. Dziecko za chwile powie na ciebie,pan,pani! Praca w szajsungu za pare zl.tyle samo maja sprzataczki,ale nie sa tak traktowane jak tu. Tu jestes nikim!maja w (usunięte przez administratora) twoje zycie prywatne i twoja rodzine! Kiedys majstra sie szanowalo,dzisiaj to nawet dzien dobry nie powiem!

Mirek

Dokladnie w 100% prawda,tez wiem co mowie, bo wlasnie wrocilem z eu..Co do tego patrzenia w oczy to tez prawda,te (usunięte przez administratora) nie patrza sie prosto w oczy, bo niemaja dosc sily,odwagi i honoru!!We Wronach dosc juz takich dorobk...,ludzi po zetach na kierown.stanow.od czasow swieczka,nawet teraz w 21w,czasach Samsunga i innych miedzynar.korporacjii,rzadza nadal uklady i ukladziki z czasow \\\"swieczka\\\"-a moze teraz nawet i bardziej niz kilka lat temu!!!,no ale coz -\\\"ten swiat na (usunięte przez administratora) zbudowany jest\\\",-a Polska nie stanowi tu wyjat...

pola

m - 2012-07-10 16:29:51 Ludzie dajcie sobie spokoj z ta fabryka. Moi dziadkowie mieli lepiej za (usunięte przez administratora). Tylko majster nie strzela do ludzi bo siły roboczej brakuje. Na pralkach z tymi doma panami to jest masakra,jeden z nich powinien sie spakowac,na (usunięte przez administratora) ich tam dwoch?zadnego szacunku nie maja do czlowieka,co sie z nimi porobilo? Jednak. Polak to swinia,majster sprzedalby rodzine,by bratu z korei wejsc w tylekMasz rację m .Zamiast solidarności ,lojalności każdy wchodzi każdemu w pupę.Na Polaka ani w kraju ani za granicą nie można liczyć.Ale żeby uciekac sie az do takich świństw .Jak potem ludziom w oczy spojrzeć,przecież oni tu we Wronkach mieszkają.Mnie jest wstyd.

m

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.