SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

ktoś

Z tego co wiem to Manpower Bisnes.... już była wypłata a czy sam Manpower tego nie wiem

askmml

Dostaliście już wypłatę z Manpower za czerwiec?

ciekawy

Do YTHT.To znaczy że Zakład zamknięty i nikogo tam nie ma,czy też niektórzy pozostaną na swoich stanowiskach w celach np.dozoru.Dla mnie to b.ważne.Bo mi wiadomo że przerwa dla wszystkich bez wyjątku jest od 14 do 28 lipca.Poczyniłem plany urlopowe i nie wiem czy mnie nie wpuszcza ten ktoś w maliny.

Nina

A co powiecie o Koreańczykach pracujących na wtryskarce.Interesuję się bo piszę pracę magisterską .Przeczytałam to forum od deski do deski.Ale macie przechlapane.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
aaa

Czy na pralkach jeszcze pracuje się po 12 godzin dziennie czy zmniejszyli już limit??

niewolnictwo

2000000:365 dni w roku to daje na jeden dzien 5479 sztuk, możecie się cieszyć, że jeszcze pracujecie po te 12h, bo niedługo to tam będziecie spać i zapomnicie co to święta. Pokazujcie coraz to więcej a po wyeksploatowaniu zawiozą was tak jak auto - na złomowisko - cmentarz.

ktoś

ha ha jasne były takie przypadki w piątek, a co się dzieje na lodówkach na drzwiach sporo wypadków jest ,tak jak ja po wypadku jestem, to jest to że człowiek zapiernicza tyle godzin i to szybko szybko koreańców [usunięte przez moderatora]

samsung

mirek

praca w samsung=praca za tabliczke czekolady- ostatnio tego probowali na lodowkach,by zostac po godzinach.Przeciez normalnie jak ja to opowiem kilkoro moim znajomych, zwlaszcza z eu , to bedzie smiech na sali,ale aja.Niby europa ten nasz kraj,ale....,szkoda slow!!!

hahahahahah

http://technowinki.onet.pl/inne/agd/galerie/samsung-fabryka-we-wronkach-produkujaca-chlodziark,5167919,12225087,foto-male.html myślałem, ze się zleje ze śmie (usunięte przez administratora) jak to przeczytałem(szczególnie o tej czystości podczas produkcji), propaganda lepsza jak za komuny, hahahha:D

ernet

Fabryka telewizorów m-ki Samsung NIE znajduje się na Węgrzech, tylko w Słowacji. Wracając do prlki.. całkowita porażka tej wyprodukowanej w Chnach: fatalne spasowanie elementów, głośna, fabrycznie bęben chyba w ogóle nie wyważony. Mimo IDEALNEGO wypoziomowania ( i właściwej ilości włożonych rzeczy do prania ) pralka potrafi przez nawet 15 minut układać sobie pranie do odwirowania, a mimo to bęben wali po bokach. TRAGEDIA. Mam nadzieję,ze te modele produkowane we Wronkach są lepiej wykonane. Pytanie: czy jest sens wzywać serwis do \\\\\\\"wyważenia\\\\\\\" bebna, aby nie było, jak opisałem wyżej. Pytanie proszę przekażcie pracownikom przy lini produkcyjnej pralek, bo ja nie mam, jak się z nimi skontaktować. Pozdrawiam

asdf

ernet - 2012-07-03 10:58:53 złom - 2012-07-02 17:23:54 ernet - 2012-06-30 10:11:13 Dziekuję za wszystkie odpowiedzi. Napiszcie jeszcze, jak produkowane u Was pralki są końcowo pakowane. W duży, cały karton ? Bo ja otrzymałem tylko z płytką - 5 cm- pokrywą i podstawą kartonową. Całość owinieta folią.Czy to możliwe aby z tak niezabezpieczoną resztą pralki transportować od producenta ?o ludzie..... ty z biura czy z kontroli jestes/ bez sensu te pytaia i pogódz sie z tym ze kupiłes szmelc bo w szajsungu same copy produkuje sie i tyle,,,, fnitoDokładnie tak :). Z biura :-). Tylko innej firmy. Pytam z ciekawości, a wtedy WSZYSTKIE pytania sens mają. Zresztą już nie aktualne. Co do opini o Samsungu, to może z pralkami im nie za bardzo wyszło, ale akurat telewizory, to ścisła czołówka, jeśli nie pierwsze w niej miejsceTyle że fabryk TELEWIZORÓW ZNAJDUJE SIĘ NA WĘGRZECH I Z PEWNOŚCIĄ NIE PRACUJE tam ani jeden polak dlatego są takie dobre :D

jazdaaaa

ernet - 2012-07-03 10:58:53 złom - 2012-07-02 17:23:54 ernet - 2012-06-30 10:11:13 Dziekuję za wszystkie odpowiedzi. Napiszcie jeszcze, jak produkowane u Was pralki są końcowo pakowane. W duży, cały karton ? Bo ja otrzymałem tylko z płytką - 5 cm- pokrywą i podstawą kartonową. Całość owinieta folią.Czy to możliwe aby z tak niezabezpieczoną resztą pralki transportować od producenta ?o ludzie..... ty z biura czy z kontroli jestes/ bez sensu te pytaia i pogódz sie z tym ze kupiłes szmelc bo w szajsungu same copy produkuje sie i tyle,,,, fnitoDokładnie tak :). Z biura :-). Tylko innej firmy. Pytam z ciekawości, a wtedy WSZYSTKIE pytania sens mają. Zresztą już nie aktualne. Co do opini o Samsungu, to może z pralkami im nie za bardzo wyszło, ale akurat telewizory, to ścisła czołówka, jeśli nie pierwsze w niej miejsceale reklama z tymi telewizorami;/, chcociaz po czesci sie zgadzam

*ARO

Samsung to wspaniala firma, w ktorej pracuje sie po 12h a mozna i dluzej/za 6.30 na reke, piatek,swiatek,po kosciele, to miejsce gdzie kadra kierownicza \"liczy sie\" z twoim zdaniem,czasem przypisujac je sobie,gdzie Koreanczycy- nasi bracia; pokazuja jak to pieknie potrafia sie bawic w dni wolne...

złom

xxx

Ten model nigdy nie był produkowany w Polsce

Pralka Samsung WF0602WKE pochodzi z Chin. Nigdy nie produkowaliśmy takiego modelu w SEPM. Proszę ją zareklamować.

ona

witam pracuje juz troszke lat na fabryce pralek i nieraz byla okazja coś kupic ale jak to sie mowi nie masz znajomosci to nic nie dostaniesz tak bylo za amici a teraz samsung nic nowego jak rozdawali na testy to nic nikt nie wiedzial a teraz kupic to musisz miec najnizsze zarobki ze przez tyle lat sobie wypracowales troszke lepsze stanowisko i nie choruje nigdy bo zalezy mi na pracy no i co jak troszke masz wiecej to stac Cie na zakup w sklepie a za lojalnosc nic sie nie nalezy tylko tyle co zarobisz nic wiecej.Dziekujemy to takie trudne slowo bylo trzeba przyjsc do pracy w niedziele byl pan dyrektor proscic zeby przyjsc ale podziekowac juz nie wypadalo tylko kierownictwo sie bawilo no a my znowu zwykli szaracy pracujcie i tak na nic nie zapracujecie.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.