SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

xyz

aaa - 2012-08-09 16:13:59 fiubzdziiu - 2012-08-09 15:53:29 pb - 2012-08-09 15:09:16 Lepiej iż na pralkach;] Przynajmniej takie słyszę opinie od osób, które pracowały tu i tu.jak jeszcze pracowalem to na lodowkach wszystko bylo bardziej poukladane niz gdzie indziej, a tak ogolnie to polecam inna firme jako miejsce pracy, troche poczekac, do amiki i miec swiety spokoj.A w Amice będą na pewno zatrudniać?? Jaka tam jest stawka na godz?na bank beda zatrudnienia w Amice, a jakie zarobki nie powiem bo tez czekam zeby sie przeniesc tam z tego syfu samsungowskiego i nie polecam tej firmy a zwlaszcza lodowek premontazu

aaa

fiubzdziiu

pb

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
moze

mam przyjsc do logistyki na lodowkach jak tam jest? prosze o odpowiedz

bili

jakie jest takie jest ale jest praca a jakos ludzie przychodzą i pracuja a jak ktos ma lepszą to fajnie zyczę powodzenia.

kik

m - 2012-07-28 17:08:23 Lee jest w porządku, czasem mu coś tam odwala, ale generalnie da się z nim pracować, no i w kwestii wtryskarek jest chyba najbardziej ogarniętą osobą na całym dziale.Moja opinia brzmi tak samo.A co o Mr. KIM?Taki mało kontaktowy ale nie szkodliwy.Da się wytrzymać.Tylko to szybko,szybko.Ale wporzo.

m

kik

Wiecie co tak z ciekawości przeglądałem w NECIE opinii o innych firmach zarządzanych przez Koreańczyków i o dziwo jak bym czytał to wasze forum(tylko nazwiska sie zmieniają i nazwa firmy.Poczytajcie LG Display Biskupice Podgórne obok Wrocławia.Życzę udanej lektury

nnnm

ludzie nie nakrecajcie sie ,jak ktos chce to bedzie pracowal ale zawsze znajdzie sie jakas oferma ktorej sie niechce poprostu pracowac i bedzie wymyslac, za lezenie nigdzie nie placa!!! a jak znacie takie miejsce pracy to tam idzcie i nie wymyslajcie takich bzdur.

nnnm

na pralkach raczej po 8 godzin ale na lodowkach beda dwie zmiany i beda ludzi potrzebowac

j.w.

Takie wymagania nie są wymienione w ofercie pracy .

jw

Witam ponownie , oferta pracy z AGENCJI MAN POWER jest , a jak wysłać CV to żadnej odpowiedzi ! to w końcu szkają pracowników ? jest ta praca czy nie , do cholery ! pilne ....... pozdrawiam.

pralkowicze

pani z pqc niech pani wypocznie i sie troszke powstrzyma od ponizania ludzi bo oni moga Cie troszke bardziej pozizyc moze ty osobiscie ale Ciebie to juz Przelozeni ponizą i naprawde zastanów sie kobieto czy warto.

ff

nnnm - 2012-07-19 09:26:30 na pralkach nadal bez zmian jedna zmiana chyba do konca roku a na lodowkach podobno ruszaja juz dwie zmiany po urlopiei na pralkach też po tyle godzin co ostatnio czy normalnie po 8? a samsung ma mało ludzi do pracy? bo wszędzie wiszą ogłoszenia o pracę we wronkach

ff

Bo wiem że na pralkach ostatnio robili po 12 godzin i czy tak będzie dalej czy zmiany wprowadzą??

ff

To jak to w końcu jest pracują na zmiany czy jest jedna zmiana i tyrają po 12 godzin bo już sam nie wiem

nnnm

na reke 3000tys. jesli masz duzo nadgodzin a jesli normalne nadgodziny tz bez przesady to 2000tys a z miedzychodu jezdzi kilka osob z tego co wiem to mozesz sie dogadac w kilku zawsze taniej

jw

z Międzychodu. ps. rozumiem że 3000 zł. to netto ! czy brutto ?

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.