EDEN S.C.

Rzeszów

EDEN S.C.

Opinie o EDEN S.C.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

EDEN S.C. ma teraz aktualne oferty pracy w Rzeszów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

kolega

a jak jest tam teraz? w firmie, warto aplikować?

Aneta

Pracujesz obecnie w EDEN S.C.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ech

A co nazywasz tym burdelem @edzia bo ta to i jak mogę sobie napisać nie znając firmy

edzia

Kochani, o czym Wy piszecie? Przecież ta firma to jeden wielki burdel

ola

Hahahaha

karamuczos

byłem na rozmowie,firma prezentuje się interesująco,miałem nadzieję na zatrudnienie i pracę,samochód służbowy, paliwo na dojazdy służbowe,telefon, tablet służbowy,spotkania umawiane więc "była"coś wymyślasz, może firmy pomyliłaś ???? długo tam pracowałaś ? na jakim terenie ?

J&J

Jeśli firma Eden z Rzeszowa to nie polecam pracowałam u nich z 3 lata temu auto dostałam jako jedyna z 5 osób które były na szkoleniu wszyscy musieliśmy wyrobić w mc określona liczbę podpisanych umów w przypadku klientów indywidualnych było to 60 umów na mc a w przypadku klientów biznesowych 20 i po 2 mc dostały te osoby dopiero auto jak zrealizowały plan. kasa była za podpisana umowę z której klient nie zrezygnował do ilus tam dni bez żadnej podstawy. Jedynie co miło wspominam związanego z ich firma to osoby ze szkolenia które że mną były i kilku pracownikow którzy nas szkolili

rysiek

ale przecież nie wydaje mi się żeby zredukowali tak etaty że została naprawdę garstka ludzi i teraz odbudowują cały zakład przyjmując samych świeżych, bo przecież muszą przeszkolić i wdrożyć w cały system ( nie da się z marszu wszystkiego ogarnąć ). Chyba że mocno chcą swoją pozycję zaznaczyć na rynku powiększając zakład

kinia
@rysiek 16.11.2014 22:47

rysiek jaki zakład ?

Polak

@messi, nie rozumiem na co mam uwazac, możesz jakos bardziej rozwinąć swoja myśl, bo totalnie nie wiem o co Ci chodzi.

messi

uważajcie, zeby nie było tak, że pracownicy nic nie piszą, bo dopiero nowi mają zostać zatrudnieni właśnie z tych ogłoszeń

pawulon

to może teraz dla odmiany ktoś z obecnych pracowników napisałby jak przedstawia się obecna sytuacja w EDENie

PH

Jak wygląda praca jako PH ? Jakie warunki(umowa; podstawa; samochód ; itp;) ? Jak sprzedaje się produkt ? Czy w ogóle warto ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

mck a czy znasz jakieś osoby które pracują na stałe w EDEN S.C? czy można chociaż traktować tą pracę jako tymczasową?

PH

Jak wygląda praca na st. Przedstawiciela Handlowego ? Jakie narzędzia i podstawa i jak sytuacja z paliwem przez tzw. okres próbny(jak jest własny samochód) i jak po okresie próbnym ? Z góry dzięki

majk

Sorki za tak okropną pisownie ale to wszystko z pośpie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

majk

Jestem ciekaw jak wygląda praca jako ph bo zabronowali mi prace i odrazu auto służbowe , zastanawiam się jakie koszty tak naprawdę się ponosi za użytkowanie auto służbowego itp . Bo mam złe wspomnienia po poprzednie pracy, dawali auta złomy, że trzeba było chyba w drelichach jeździć bo zawsze coś nawalał jak przyszło coś do czegoś to kasy za naprawy nie oddawali i za użytkowanie auta chcieli zęby im płacić 500 zl co miesiąc, wiec dałem sobie spokój i zastanawiam się czy tu nie będzie podobnie.

rebus

jeszcze dodam, że byłem rekrutowany do tej firmy w zeszłym roku, ale wówczas nie podjąłem współpracy ze wzg. na to, że zaproponowali mi umowe zlecenie, myslalem, że szybko znajde cos innego. Niestety w obecnej sytuacji gospodarczej pracodawcy skłaniają sie ku temu aby zwlaniac a nie zatrudniać i ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy jest bardzo ciężko. W maju postanowiłem spróbować i znów poszedłem na rozmowe rekrutacyjna, dostałem szanse i od pierwszego tygodnia juz zacząłem podpisywać umowy na telefony i prąd. Teraz mam przynajmniej gwarancje, ze mam prace i kasę.

rebus

Jadzia, z reguły czeka się na odp. do 2 tygodni. Jeśli do tego czasu nie odpowiedzą, to raczej małe szanse,,,

Jadzia

Ja jestem tydzień po rozmowie kwalifikacyjnej, czy wie ktoś ile czeka się na odpowiedź czy zostało się przyjętym? bo nie wiem czy czekać czy szukać dalej

potencjalny

najlepiej idź na rozmowę, i wszystkiego się dowiesz ja jestem po rozmowie rekrutacyjnej i czekam na odpowiedź, najlepiej samemu iść i się przekonać, ja już kilka razy się sugerowałem opiniami na forum i okazało się, że są chybione.

soulshy

Witam, zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna. Przejrzalam rozne strony i mam teraz wahania. Jak to w koncu jest? Samochod mamy miec wlasny? A zarobki sa zalezne tylko od prowizji? Nie ma podstawy?

press

rekrutacja w kawiarni, przeprowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze, lekki stres wiadomo jak przy tego typu rozmowie ale całość jak najbardziej ok.

qwek

koncem kwietnia bylem na rekrutacji w Zabrzu rozmawialem z pania Beata i powiem, ze sama rozmowa byla spoko, bez zadnych glupich pytan i testow, Od przylego tygodnia zaczynam prace, wiec jak cos to na biezaco zdam relacje. :)

ona

zostałam zaproszona na romowe rekrutacyjna, czy ktos moze mi powiedziec na co sie przygotowac?

spoko

pracuję od stycznia i jest to moja pierwsza praca, trochę sie bałam na poczatku, czy dam rade, ale juz w drugim tygodniu pracy stwierdziłam, ze jest spoko. Pierwsza wypłata nie powaliła mnie na kolana, ale ostatnia była juz całkiem przyjemna. :)

mellenczuk

Podjąłem pracę w tej firmie póki co podpisałem całe 4 umowy (w tym tygodniu) i mam motywację by działać dalej !!!

anka

:) miła i przyjemna atmosfera tyle powiem praca fajna duzo kontaktu z ludźmi ja to lubię, wynagrodzenie ok

ona
@anka 29.03.2012 13:21

bzdety..pracodawca się nudził

joker

Naczytałem się opinii w sieci na temat tej firmy oraz innych firm z sektora Zauważyłem, że negatywy są rzucane wszędzie na każdą taką firmę. Moim zdaniem chodzi tutaj o prowizje. Ludzie szukają "podstawy" by móc siedzieć dniami na Facebooku i pykać w gierki a nie pracować. Inaczej sie pracuje na godziny a inaczej na akord ( np na budowie) czy też na prowizje. Proste i logiczne.

monia

witam serdecznie prosze napisz cos wiecej o pracy w tej firmie

Zostaw opinię o EDEN S.C. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDEN S.C.