EDEN S.C.

Rzeszów

Opinie o EDEN S.C.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz obecnie w EDEN S.C.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ech
użytkownik zarejestrowany

A co nazywasz tym burdelem @edzia bo ta to i jak mogę sobie napisać nie znając firmy

edzia

Kochani, o czym Wy piszecie? Przecież ta firma to jeden wielki burdel

ola

Hahahaha

karamuczos

byłem na rozmowie,firma prezentuje się interesująco,miałem nadzieję na zatrudnienie i pracę,samochód służbowy, paliwo na dojazdy służbowe,telefon, tablet służbowy,spotkania umawiane więc "była"coś wymyślasz, może firmy pomyliłaś ???? długo tam pracowałaś ? na jakim terenie ?

J&J

Jeśli firma Eden z Rzeszowa to nie polecam pracowałam u nich z 3 lata temu auto dostałam jako jedyna z 5 osób które były na szkoleniu wszyscy musieliśmy wyrobić w mc określona liczbę podpisanych umów w przypadku klientów indywidualnych było to 60 umów na mc a w przypadku klientów biznesowych 20 i po 2 mc dostały te osoby dopiero auto jak zrealizowały plan. kasa była za podpisana umowę z której klient nie zrezygnował do ilus tam dni bez żadnej podstawy. Jedynie co miło wspominam związanego z ich firma to osoby ze szkolenia które że mną były i kilku pracownikow którzy nas szkolili

rysiek
użytkownik zarejestrowany

ale przecież nie wydaje mi się żeby zredukowali tak etaty że została naprawdę garstka ludzi i teraz odbudowują cały zakład przyjmując samych świeżych, bo przecież muszą przeszkolić i wdrożyć w cały system ( nie da się z marszu wszystkiego ogarnąć ). Chyba że mocno chcą swoją pozycję zaznaczyć na rynku powiększając zakład

kinia
@rysiek 16.11.2014, 22:47

rysiek jaki zakład ?

Polak
użytkownik zarejestrowany

@messi, nie rozumiem na co mam uwazac, możesz jakos bardziej rozwinąć swoja myśl, bo totalnie nie wiem o co Ci chodzi.

messi
użytkownik zarejestrowany

uważajcie, zeby nie było tak, że pracownicy nic nie piszą, bo dopiero nowi mają zostać zatrudnieni właśnie z tych ogłoszeń

pawulon
użytkownik zarejestrowany

to może teraz dla odmiany ktoś z obecnych pracowników napisałby jak przedstawia się obecna sytuacja w EDENie

PH

Jak wygląda praca jako PH ? Jakie warunki(umowa; podstawa; samochód ; itp;) ? Jak sprzedaje się produkt ? Czy w ogóle warto ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

użytkownik zarejestrowany

mck a czy znasz jakieś osoby które pracują na stałe w EDEN S.C? czy można chociaż traktować tą pracę jako tymczasową?

PH

Jak wygląda praca na st. Przedstawiciela Handlowego ? Jakie narzędzia i podstawa i jak sytuacja z paliwem przez tzw. okres próbny(jak jest własny samochód) i jak po okresie próbnym ? Z góry dzięki

majk

Sorki za tak okropną pisownie ale to wszystko z pośpie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

majk

Jestem ciekaw jak wygląda praca jako ph bo zabronowali mi prace i odrazu auto służbowe , zastanawiam się jakie koszty tak naprawdę się ponosi za użytkowanie auto służbowego itp . Bo mam złe wspomnienia po poprzednie pracy, dawali auta złomy, że trzeba było chyba w drelichach jeździć bo zawsze coś nawalał jak przyszło coś do czegoś to kasy za naprawy nie oddawali i za użytkowanie auta chcieli zęby im płacić 500 zl co miesiąc, wiec dałem sobie spokój i zastanawiam się czy tu nie będzie podobnie.

rebus

jeszcze dodam, że byłem rekrutowany do tej firmy w zeszłym roku, ale wówczas nie podjąłem współpracy ze wzg. na to, że zaproponowali mi umowe zlecenie, myslalem, że szybko znajde cos innego. Niestety w obecnej sytuacji gospodarczej pracodawcy skłaniają sie ku temu aby zwlaniac a nie zatrudniać i ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy jest bardzo ciężko. W maju postanowiłem spróbować i znów poszedłem na rozmowe rekrutacyjna, dostałem szanse i od pierwszego tygodnia juz zacząłem podpisywać umowy na telefony i prąd. Teraz mam przynajmniej gwarancje, ze mam prace i kasę.

rebus

Jadzia, z reguły czeka się na odp. do 2 tygodni. Jeśli do tego czasu nie odpowiedzą, to raczej małe szanse,,,

Jadzia

Ja jestem tydzień po rozmowie kwalifikacyjnej, czy wie ktoś ile czeka się na odpowiedź czy zostało się przyjętym? bo nie wiem czy czekać czy szukać dalej

potencjalny

najlepiej idź na rozmowę, i wszystkiego się dowiesz ja jestem po rozmowie rekrutacyjnej i czekam na odpowiedź, najlepiej samemu iść i się przekonać, ja już kilka razy się sugerowałem opiniami na forum i okazało się, że są chybione.

soulshy

Witam, zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna. Przejrzalam rozne strony i mam teraz wahania. Jak to w koncu jest? Samochod mamy miec wlasny? A zarobki sa zalezne tylko od prowizji? Nie ma podstawy?

press

rekrutacja w kawiarni, przeprowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze, lekki stres wiadomo jak przy tego typu rozmowie ale całość jak najbardziej ok.

qwek

koncem kwietnia bylem na rekrutacji w Zabrzu rozmawialem z pania Beata i powiem, ze sama rozmowa byla spoko, bez zadnych glupich pytan i testow, Od przylego tygodnia zaczynam prace, wiec jak cos to na biezaco zdam relacje. :)

ona

zostałam zaproszona na romowe rekrutacyjna, czy ktos moze mi powiedziec na co sie przygotowac?

spoko

pracuję od stycznia i jest to moja pierwsza praca, trochę sie bałam na poczatku, czy dam rade, ale juz w drugim tygodniu pracy stwierdziłam, ze jest spoko. Pierwsza wypłata nie powaliła mnie na kolana, ale ostatnia była juz całkiem przyjemna. :)

mellenczuk

Podjąłem pracę w tej firmie póki co podpisałem całe 4 umowy (w tym tygodniu) i mam motywację by działać dalej !!!

anka

ona
@anka 29.03.2012, 13:21
:) miła i przyjemna atmosfera tyle powiem praca fajna duzo kontaktu z ludźmi ja to lubię, wynagrodzenie ok...

bzdety..pracodawca się nudził

joker

Naczytałem się opinii w sieci na temat tej firmy oraz innych firm z sektora Zauważyłem, że negatywy są rzucane wszędzie na każdą taką firmę. Moim zdaniem chodzi tutaj o prowizje. Ludzie szukają "podstawy" by móc siedzieć dniami na Facebooku i pykać w gierki a nie pracować. Inaczej sie pracuje na godziny a inaczej na akord ( np na budowie) czy też na prowizje. Proste i logiczne.

monia

witam serdecznie prosze napisz cos wiecej o pracy w tej firmie

GOŚĆ

JAKĄ PREZENTACJE DOSTALEŚ ?????????

poważny

koleżanko a gdzie ta rozmowa ma się odbyć

GOSC

A GDZIE BYŁES NA TEJ REKRUTACJI KOLEGO ????

była pracownica
@GOSC 11.02.2012, 17:39
A GDZIE BYŁES NA TEJ REKRUTACJI KOLEGO ????

widzę, że cicho na forum....czyżby zaprzestali rekrutacji....może zmienili nazwę..he

gość

Ja też jestem zaproszona na rozmowę ;/ i się zastanawiam czy jest sens w ogóle iść..

Madzik

Jakieś nowe wieści o tej firmie?

ade

Widziałem dzisiaj jak się odbywa rekrutacja, pełen profesjonalizm, może trochę za mało czasu, ale było dużo chętnych

ade

Czy był ktoś u nich ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej? Może ktoś z obecnych pracownikow powie jak wygląda praca ph?

elzbieta

wlasnie dostalam tam prace i w jutro mam szkolenie. mzna zrezygnowac po tym szkoleniu ? jak sie zobaczy jak to jest? a jak z ta umaowa?

były pracownik

opinie popieram,takie są realia:(

kajo

Czy ktoś wie Gdzie jest ta firma w Pruszczu Gdańskim? Czy te opinie to prawda?

były prac.

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie

a

A jak się ma sprawa z zatrudnieniem telemarketerek?

ja

witam, czy orientuje się ktoś czy jest podstawa i czy samochód jest od razu?

kameleon

nie jest tak zle ,ja juz troche pracuje,mam sluzbowe auto i nikt sie mnie nie czepia.Jak potrzebuje wolny dzien to mam bez problemu.Placa tez na czas.To prawda,ze praca nie jest lekka i nie kazdy sie nadaje,ale jak sie rzetelnie podchodzi do pracy to mozna zarobic.Nie sa to kokosy ,ale jak to na prowizji raz lepiej raz gorzej.

loud

Jestem po rozmowie w poznaniu. Generalnie wszystko ok teraz czekam na odpowiedź

che

I jak poszła ta rozmowa? bo zastanawiam się czy jechać na swoją te 150 km

fff

:) jestem po rozmowie. Pełny profesjonalizm

Pracuje w Eden sc i mam wrażenie że te opinie piszą tylko nieudacznicy którym się w firmie nie powiodło. Nie nadajesz się na przedstawiciela miej pretensje do siebie a nie do całego świata, i nie pchaj się tam gdzie się nie nadajesz... Jak na razie nie czuje się oszukany w żaden sposób, wszystko się zgadza z umową

kulfon

a możesz napisać dokładniej w jakim niby mieście takie rzeczy nają miejsce? gdzie byłeś zatrudniony i nie dali ci auta, bo to dość ważna informacja:)

Magda

() Aha to co najważniejsze wypłata w terminie i bez zarzutu

Magda

Jest () Jestem zadowolona z pracy, firma w pełni profesjonalna,

A gdzie masz ta rozmowę? w Krakowie?

Zostaw opinię o EDEN S.C. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDEN S.C.