Eden

Mildenhall

Opinie o Eden

hurra

nie ma chyba już ofert w jakichkolwiek firmach, by PH nie dostawał potrzebnych narzędzi. Według mnie oferta jest ciekawa, zwłaszcza, że wiele firm się zaopatruje w Edenie

anonim - 2009-04-19 22:11:42 Pracuje w tej firmie i polecam zainteresowany pracą odradzam wszystkim nygusom którzy sądzą że dostaną kasę za obijanie się. Zasada w tej firmie jest prosta dobra praca = dobra kasa. dobrej kasy jeszcze nie zarabiałes.

Zostaw opinię o Eden - Mildenhall

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden