Lester SA

Opinie o Lester SA

Mazury

Człowiek , który jest tam prezesem udaje super kumpla ,a w rzeczywistości to cham i prostak . Nie potrafi przyznać się do błędu i za wszelką cenę wszystko chce załatwić pieniędzmi.

obi

Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Po za tym perspektywy też otwierają przed ludźmi dobre

bogdan

Lestera itp już nie ma od ponad 2 lat. Teraz są tam części samochodowe

anonimowa

Lestera już nie ma teraz jest PGD ale pracują tam wciąż ci sami ludzie którzy nie powinni, między innymi [usunięte przez moderatora] są to ludzie którzy własne kompleksy rekompensują sobie gnojąc innych ludzi, sami nie są wyjątkowi i nie wnoszą do firmy nic innowacyjnego, oni stwarzają problemy zamiast je rozwiązywać, są obłudni , fałszywi i zawistni

a mógłby ktoś powiedzieć ile proponuja za stanowisko fakturzystki? na rękę? aha i czy na pracownika magazynowego przyjmuja kobiety?

Dajcie sobie spokój z tą firmą, totalne "0". Bałagan, dezorganizacja. Kasa marna, o ile w ogóle. Odradzam.

prawdomówny

Polecić Lestera można masochistom albo desperatom. Totalna inwigilacja i chamstwo, ciągłe zmiany zasad wynagradzania. Oczywiście nie na lepsze....

dobra firma mozna polecic

Zostaw opinię o Lester SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lester SA