Opinie o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AWP POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AWP POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Konrad Wallenrod

Mimo zapewnień oraz złożonej tydzień wcześniej oficjalnej propozycji podpisania nowej umowy, na 40 minut przed końcem ostatniego dnia pracy na starej umowie zostałem poinformowany, że jednak umowa nie zostanie przedłużona. Jak w takiej sytuacji można świadczyć usługi pomocowe, skoro pomocy nie doświadczają zwykli pracownicy? Wystarczyło zaproponować cokolwiek (zmniejszenie wynagrodzenia, zmianę długości etatu, cokolwiek), zamiast w 40 sekundowej rozmowie zwalniać. Pozostaję nadzieja, że brak etyki odbije się na pracodawcy w momencie, gdy sytuacja wróci do normy. Śmieszą słowa kierownika platformy, który sprowadził pracowników do rangi sezonowych, mówiąc "jak będzie większy ruch i będziemy potrzebować nowych pracowników, to będziecie mieć pierwszeństwo w rekrutacji" - po tym jak zostałem potraktowany, z niecierpliwością czekam na okazję powrotu.

Felix
@Konrad Wallenrod

Przykro mi ale to jest właśnie mondial szkoda ze akurat Ciebie to dotknęło.

Gżegżółka

pracowalam swego czesu na moto... Ta firma to paskudni ludzie, bez uprzedzenia bez niczego, wezwali mnie na dywanik i podali dwie umowy o zwolnieniu do podpisania. Jedna natychmiast, druga z tygodniowym (sic!) wypowiedzeniem z winy pracownika. Jakiej k*rwa winy. Nic negatywnego nie zrobilam, zero wytlumaczenia, rano bylam jeszcze w pracy a po poludniu nara... I to ma byc normalna firma- chyba nie!

Haker
@Gżegżółka

Krzysiu, kaszkietu zapomniałeś ;*

kszysiu
@Haker

To nie ja, you dumbshit Słyszałem, że jakieś dramy się odpierdalają. Nudne i smutne życie, moi mili, pisać głupoty, które przeczytają tak naprawdę tylko wasi koleżkowie i będziecie mieć 5 sekund śmieszków w pracy O ALE NAPISAEM. Zarówno bojownicy mundiala jak i agresorzy niezadowoleni z tego, że low skillowa praca daje (usunięte przez administratora) pieniądze.

kszysió
@Haker

Niemniej, dobrze znać prawdziwą opinię współpracowników i jak lekko przychodzi się nią dzielić A jak napiszę, że oesus (usunięte przez administratora) tak na dwie umowy pracuję i płacą mi marne grosze, albo za znajomość dwóch języków mam nędzną stówę, to też mnie zidentyfikujesz z jakąś osobą? Orły dedukcji i kordialności. Myślałem, że jestem przegrywem, jak mnie (usunięte przez administratora) ale okazuje się, że byłem w błędzie xD

mash
@kszysió

krzysió przecież sam pijesz w pracy wiec zajmij się sobą a nie oczerniasz innych bo w końcu i ty dostaniesz dyscyplinarkę

graba

zostaw masha on ma jakaś depresje czy coś wiec nie gnęb go Choc w sumie jako lider musi być twardy i skuteczny a nie ciagle zmulony

janusz
@graba

zajmij się sobą a nie pouczaniem innych

graba
@janusz

koleś wrzuć na luz wez sie za robotę a nie zajmujesz oczernianiem innych

ktorytolider?
@graba

Który to lider ? Robi i czy robisz w tym bagnie?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mondial Assistance Sp. z o.o.?

Felix

teraz to na żadne bo zdalna praca ale zawsze masz wsparcie liderów i ich wiedzy A nie z tym wsparciem i wiedzą to był żart

Tylko w mundialu można zostać liderem bez angielskiego ale specjalista już nie hahha

@Anna

Ja mniemam - jesteś pracownikiem Mondial Assistance. To dobrze się składa, ponieważ miałabym do Ciebie pytanie. Słyszałam mianowicie, iż praca w Mondial Assistance to dobra atmosfera i relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nich to ponoć także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji. Czy tak jest w rzeczywistości? Wspomniany pracodawca dba o rozwój pracowników?

@Alicja

Jaki rozwój .. jak nie walczysz o swoje i się nie odzywasz to dostaniesz awans .. może .. atmosfera jest zależna od działu, niektórzy maja takiego kierownika, który nieprzyjemnie się odnosi do człowieka jak tylko się zrobi błąd , ale sa tez tacy którzy super sobie radzą z podwładnymi i tworzą miła atmosferę. jesteś najniższym ogniwem i wszyscy ci to podkreślają na każdym kroku. najgorsze jest to ze nigdy nie wiadomo kiedy zapłacą, pensja to nawet przychodzi ale wszystkie dodatki do pensji miesięcznej i benefity to dramat, nigdy nie płaca w terminie. być może slyszalas dobre opinie od kogoś kto jest wyżej, tam naprwno się dobrze bawia ;))

@Anna

haha faktycznie ale to już wstyd lider bez angielskiego i pamiętaj ile osób jest tylko po podstawówce czy zawodówce w mondialu Dzwonisz z zagranicy liczysz na fachowa pomoc a po drugiej stronie słuchawki siedzi ktoś kto nawet matury nie potrafił zrobić

@Alicja

pracujesz w hr w mondialu?

Ariel
@Tarka

A to matura, czy studia są wyznacznikiem inteligencji? Wielu po studiach nie nadawało się do tej pracy i nie potrafili czytać ze zrozumieniem zasad organizacji pomocy. Ilu jest po studiach jest co walą byki ortograficzen, że oczy bolą. Ważne, że napisałaś negatywną opinię, która ni jak ma się do rzeczywistości pracy w Mondial.

@Ariel

szkoda ze Twoja opinia nic nie wnosi a moja to niestety prawda

logo firmy Serwisant rowerowy
Mondial

Uczestniczyłam w procesie rekrutacyjnym do firmy Mondial (Allianz Partners) i muszę przyznać, że dział HR ogromnie mnie rozczarował. Dopóki byłam potencjalną kandydatką, był stały kontakt mailowy i otrzymywałam ekspresowe odpowiedzi na każde zadane pytanie. Nie przeszłam ostatniego etapu rekrutacji, o czym zostałam poinformowana mailowo - uważam, że skoro firma ma cały dział zajmujący się szukaniem kandydatów do pracy, to z grzeczności mogłaby wykonać 2-minutowy telefon tej garstce osób które dotarły prawie do końca procesu rekrutacji. Oczywiście w mailu znajdowała się jedynie decyzja, zabrakło żadnego feedbacku dotyczącego powodu decyzji oraz oceny kompetencji. Podczas jednego z dwóch spotkań kandydaci muszą rozwiązać kilka testów na inteligencję (zadania typu: który obrazek nie pasuje do pozostałych) i rozwiązywać zagadki, co w żadnym stopniu nie weryfikuje kompetencji na dane stanowisko. Podsumowując - strata czasu. Tak jak początkowo chciałam rozpocząć tam pracę, teraz jestem zdania że jeżeli firma w taki sposób traktuje potencjalnych kandydatów, to nie chcę być jej częścią.

Masza
@Mondial

słuszna decyzja Tak jak Linda mówi słupki w excelu

Czy Mondial Assistance Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

xx

Tak

Witold
@xx

Widzę że orientujesz się w tym co obecnie dzieje się w firmie. Możesz mi powiedzieć jaka atmosfera panuje wewnątrz zespołu? To zawsze ważny czynnik, liczę że powiesz mi coś na ten temat.

rusłan
@Witold

atmosfera wśród starych pracowników tragiczna ciagle narzekają ale w sumie maja racje liderzy nic nie robią tylko jak maja jakieś obiekcje to wtedy coś robią a tak to (usunięte przez administratora) Plusy to takie ze możesz robić co chcesz nikt nie przykłada uwagi jak robisz i co robisz Wiec jeśli zależy ci na pracy bez stresu i obowiązków to miejsce dla ciebie

do 06 każdego miesiąca...

Czy ktoś w tej firmie kontroluje jeszcze jak są nam wypłacane pieniądze? Co mi po przeprosinach, ze dostanę hajs za miesiąc :-(

;)
@do 06 każdego miesiąca...

Wbijaj do WTW Services. Kolejny nabór trwa. Na razie jest spoko.

Już mnie to nie interesuje
@do 06 każdego miesiąca...

Po przeczytaniu tylu komentarzy załamka.Tyle jadu i krytyki że mi się odechciało.Jeśli to wszystko prawda to MA to jakaś masakra albo gorzej.Fajnie by było znać prawda o firmie ale to nierealne jak widać.Pozytywnych komentarzy prawie wcale.To chyba nie jest przypadek?Atmosfera tworzą ludzie a z tego co można wywnioskować po komentarzach jaką "Wy"tworzycie armosferę...Brak mi słów.Zamiast się wspierać to lepiej błotem się obrzucać albo jeszcze lepiej udawać że nie ma problemu...Gratulacje.I nie odnodze się tylko do pracowników szeregowych .Nie znam tej firmy i wolę już nie poznać.

Normalnie kosmos
@do 06 każdego miesiąca...

Jak to za miesiąc?Serio w MA są problemy z wypłatami na czas???

@Normalnie kosmos

Hahaha i tak powstają mity. Z wypłatami nigdy nie było problemów ani opóźnień. To o czym kolega wcześniej mówił dotyczy ekstra kasy - nagrody od prezesa. Ciekawe czy inne firmy dzielą się z pracownikami zyskami ponad target. Wątpię.

OGL

W 3 Assistance jakie zn łam zawsze były premie roczne jeśli firma wyrobiła budżet i w jednej dodatkowo premie kwartalne w zależności od twoich wyników.

Diana
@Już mnie to nie interesuje

Cześć, rozumiem twoje zmartwienie. Ale pamiętaj tez o tym, ze częściej piszą o rzeczach negatywnych. To samo dotyczyć wiadomości w mediach. Pracuje teraz w MA , i nie mogę powiedzieć czego złego. Pracuje niedługo, ale na razie atmosfera bardzo miła, wszyscy są pomocni. Zawsze możesz liczyć na wsparcie liderów i współpracowników. Jeśli chodzi o zarobki - to nie są jakieś super atrakcyjne, ale potrzebowałam pracy, wiec się zgodziłam. Jeśli chodzi o wyższe stanowiska to pensja jest lepsza, ale to jak szybka awansujesz, zależy tylko od ciebie. Jak masz pytania - zadawaj, chętnie odpowiem :)

@Diana

Cześć! Jestem ciekawa kwestii tego awansu, o którym wspomniałaś. Czy w Mondial Assistance jest jakaś konkretna ścieżka kariery zaplanowana dla danego stanowiska? I jak wygląda kwestia rekrutacji wewnętrznej pomiędzy działami?

Czuc mobbiny i cisnienie na zysk czyli za wszelka cene nie oddawanie klientom kasy. Nie chcialabym byc klientem tej firmy

Emil
@Marta

Mobbing? Słyszałęm w innych działach ze tak macie nie za ciekawie..

@Marta

@Marta Wiesz, jak pieprzysz robote i co chwile ktos z zespolu musi po Tobie poprawiać, a ty feedback "nie rób tak" i "rób to w ten sposób" traktujesz jako zamach na swoje przekonanie o swojej wyjątkowości i mobbiny, to wlasnie znaczy że nie wykorzystasz tej szansy, jaką wciąż Ci dają. Moglabyś proszę używać prawdziwego imienia? Albo mieć na tyle odwagi, zeby nie tylko nie być klientem, ale też pracownicą....

Alicja

Byłoby świetnie, gdybyśmy utrzymywali na forum atmosferę wzajemnego szacunku i nie obrażali innych użytkowników. Jakie jest Twoje zdanie na temat zarzutu mobbingu wobec Mondial Assistance Sp. z o.o. w jednym z komentarzy? Przypominam, że mobbing to długotrwałe zastraszanie, poniżanie, nękanie, izolowanie oraz utrudnianie pracy pracowników.

Mariusz

Rozumiem, że najbardziej doskwierał Ci brak internetu. A tak na poważnie to przecież przed wyjazdem podpisałeś umowę, w której powinny być zawarte wszystkie warunki zatrudnienia łącznie z zakwaterowaniem i stawką godzinową za pracę. Warunki mieszkania podczas takiej pracy nie zawsze są w standardzie hotelowym, więc nie należy spodziewać się wielkich wygód. Chyba się ze mną zgodzisz. Czy inne osoby, które wyjeżdżały do pracy poprzez tę agencję miały podobne doświadczenia, czy zupełnie inne?

??

Halo, czy Ty wiesz co igdzie piszesz? Mondial nie zajmuje sie pracami w polu, a pracownikow zatrudnia zawsze bezposrednio.

b

co?

@b

Wiecie może, czy firma Mondial Assistance preferuje zatrudnianie pracowników na umowy krótkoterminowe? Ciekawi mnie, czy istnieje taka możliwość, aby pracować na pół etatu. Jest to ważna informacja dla osób, które szukają dodatkowego zajęcia, więc liczę na odpowiedź.

Diana
@Mariusz

Cześć, pracuje teraz tam. W dziale assistance medycznym. Jest fajnie - dobra atmosfera, mamy kolegów i koleżanki którzy pracują na pół etatu, ktoś ma zlecenie, ktoś umowne o prace. Wiec tam mogą się dostosować. Pracuje niedługo - ale na razie wszystko jest Ok.

Poirytowany

Czy ktoś wyjaśni tym frustratom, że piszą opinie nie o tym Mondialu?

@Poirytowany

W takim razie co jesteś w stanie napisać o miejscu pracy którego dotyczy ten wątek? Jak mniemam, jesteś pracownikiem tej firmy? Co sądzisz o warunkach finansowych, atmosferze w pracy, podejściu szefostwa do pracownika? Takie wpisy są bardzo cenne i pomagają uzyskać wiedzę na temat Mondial Assistance.

@Mariusz

Mariusz warunki średnie, nie oferują niczego innego niż reszta korporacji ;) Podejście szefostwa jest jasne. - pracuj robaku i nic nas nie obchodzi więcej. Atmosfera zależy w którym dziale - w jednych miło w niektórych jak zgniłe jajo.

A

Idiotyczny sposób organizacji, może raczej dezorganizacja w tym miejscu. Przełożeni zmieniają zdanie co chwile i potrafią mieć pretensje ze nie nadążamy za zmianami za którymi oni sami nie nadążają. Premie zawsze nie na czas, w mailach jedno w banku drugie - ustalają jakiś termin wypłaty później się go nie trzymają, często nawet przełożony nie wie kiedy dostaniesz pieniądze na które zarobiłeś ... nowi pracownicy maja podobne wynagrodzenie do starszych (różnica 100-200zl). Dla porównania - nowy pracownik dostaje po 3 miesiącach x900 pln a „stary” po 3 latach stażu 50 zł mniej .. na tym samym stanowsku. Atmosfera od 7 do 15 w tygodniu ciężka, lepiej się nie odzywać żeby nie usłyszeć czegoś kąśliwego. Pieniądze naprawdę nie są specjalne biorąc pod uwagę, ze zazwyczaj jest dużo pracy. Coraz więcej Ukraińców, którzy maja lepsze pensje już na start niż Polacy. Szkoda, kiedyś mondial był naprawdę fajna firma.. z tego co wiem nawet tak błaha sprawa jak imprezy firmowe są coraz słabsze i rzadsze. Cieszę się, ze odszedłem w odpowiednim momencie.

Porażka

(usunięte przez administratora) ! Zrzucają winę na innych na pośredników że to przez nich że dlatego ludzie są źle informowani ale tak naprawdę oni ich zatrudniają obiecują złote góry a oddajesz (usunięte przez administratora) Płacisz 100 e za tydzień za mieszkanie plus ubezpieczenie co wychodzi 130 e i jeszcze Ci powiedza że masz dobre warunki a trafisz do baraków. W każdej chwili mogą cię (usunięte przez administratora)(ty też możesz, zjawię sekret gdzie ludzie chowają klucze pod krzakami) bo wyrobienie klucza jednego jak to usłyszałam "takiego" kosztuje 50 e a jest to zwykły klucz więc nie wiem jak to jest możliwe. Mówią że netto masz tyle i tyle okazuje się że to brutto obiecują Ci taką pracę a dostajesz inna w (usunięte przez administratora) gorsza zarabiasz grosze dosłownie bo z Ciebie zdzierają na każdym kroku. Żałują auta ludzie mając do pracy 15 minut jezdza 1 h ! Porażka naprawdę jak chcecie do jakiejś porządnej firmy słyszałam o flex wonen ( to ja wpiszecie pojawi się inna nazwa nie wpisze jej bo mi zablokują) ale tam sobie wejdzie i poczytajcie komentarze są o niebo lepsze niż tu. Bo tu są (usunięte przez administratora) zwykli tutaj pracują tylko starsi ludzie dla których 7 e na godzinę wystarcza i jeszcze z nich zdzierają porażka.

@Porażka

Czyli jednym słowem warunki zatrudnienia za pośrednictwem firmy Mondial Assistance całkowicie różniły się od tego, co było ustalone w trakcie rozmowy rekrutującej. Próbowałeś może rozmawiać na ten temat z koordynatorami, dlaczego warunki wyglądają, właśnie tak jak opisałeś? Ciekawi mnie, jakie było ich stanowisko w tej sprawie.

Natalia

Mondial Assistance właśnie rekrutuje! Na tej stronie internetowej: https://makariera.pl/ znajdziecie naprawdę wiele ciekawych propozycji zatrudnienia. Firma ta jest nie tylko liderem wśród firm świadczących usługi assistance i ubezpieczeń turystycznych. Działamy w Polsce od 1999 roku, ale i posiada międzynarodową perspektywę – organizują pomoc na całym świecie. Co sadzicie o takiej misji tego pracodawcy? A może znajdzie się tu użytkownik, który ostatnio ubiegał się tam o pracę i zechce nam powiedzieć coś więcej na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

@Natalia

Nie, dzięki.

@Michał

Nie chcesz się podzielić z nami doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Mondial Assistance? Mimo wszystko chciałbym Cię zachęcić, abyś napisał coś na temat tego pracodawcy. Od dłuższego czasu w wątku nie pojawiły się żadne nowe opinie, dlatego liczę, że coś napiszesz.

Sławek

W związku awarią samochodu /zablokowanie hybrydy / pracownik który przyjechał po samochód najpierw wszystko posprawdzał , próbował odblokować celem wyciągnięcia samochodu z garażu , gdy okazało się to niemożliwe aby uniknąć stosowania rolek - co jest bardzo pracochłonne zadzwonił po drugi samochód. Ten wyposażony w specjalny podnośnik pomału wyciągnął samochód , następnie wciągnięty na pierwszy samochód został dostarczony do serwisu . Jestem w pełni zadowolony .

WJK. Naiwny

Moja opinia związana jest z ofertą ubezpieczenia biletów lotniczych w przypadku niewykorzystania. Ofertą podpięta jest do kupna biletu i wygląda wiarygodnie. Ale na tym koniec. Musiałem że względów zdrowotnych zrezygnować z lotu. Zgłosiłem do ubezpieczyciela telefonicznie bo osobiście nikt z tej firmy nie chciał rozmawiać. Zaniosłem do ich siedziby wymagane dokumenty ale mogłem oddać tylko portierowi. Boją się czegoś czy wstydzą. Bo blisko dwóch miesiącach dostałem informacje że mój przypadek nie jest uznany gdyż chorowłem już na to samo dwa lata temu i teraz to jest przewlekła i ubezpieczenie nie obowiązuje. Moim zdaniem to szkoda pieniędzy na ich ubezpieczenie. Zawsze znajdą jakiś paragraf w regulaminie że dostaniesz słowa podziękowania za współpracę a nie zwrot kasy. Moim zdaniem to KICHA. Bez ich odszkodowania dam sobie radę. Pozdrawiam naiwnych jak ja.

@WJK. Naiwny

Przy zakupie ubezpieczenie należy dokupić zwyżkę za choroby przewlekłe lub wybrać odpowiedni wariant, który to obejmuje

@anonymous

Z Twojej odpowiedzi dla użytkownika @WJK. Naiwny wnioskuję, że jesteś zatrudniony w firmie Mondial Assistance, mam rację? Jeśli tak to będę wdzięczna, jeśli odpowiesz na to, jak wygląda taki typowy dzień pracy w Mondial. Od czego zaczynacie, jakie są zmiany?

Natalia

Witam, czy z racji tego, iż jeszcze niedawno ruszyła rekrutacja związana z pracą w Mondial Assistance znalazłby sie na forum ktoś, kto opisze swoje przemyślenia związane z tą firmą? Kto już takową rozmowę odbył i może podzielić sie z nami jej efektem?

Natalia

@Bartek, owszem firma Mondial Assistance prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty do spraw assistance podróżnego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj --> https://makariera.pl/oferty-pracy . Czy ktoś z obecnych na tym forum odbył już rozmowę rekrutacyjną na to stanowisko? Jak Wam poszło, na co trzeba się przygotować?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Paprotka
@Bartek

Tak, prowadzi, ogłoszenia na Pracuj.pl i na https://makariera.pl/

Jell

Miałem okazję pracować w Mondial Assistance przez 1.5roku, na przełomie 2016/17. Jeśli chodzi o karierę - ścieżka jest jasna - nabijasz punkty możesz liczyć na podwyżkę i awans jak to w korpo. Osobiście bardzo lubiłem swoich współpracowników, z którymi można było sobie pośmieszkować ale jak wiadomo są ludzie i parapety, więc Ci mniej lubiani współpracownicy też się zdarzali. Wypłaty - okej - dużo młodych osób jak i dorosłych. Liderzy, z którymi miałem okazje współpracować na platformie medycznej byli kompetentni i pomocni. Minusem był chwilowy brak pracowników w środku sezonu zimowego, co objawiło się olbrzymią ilością pracy i dobrowolnymi płatnymi nadgodzinami. Ogólnie: fajna atmosfera, minusem jest to że Mordor i Korpo jeśli ktoś nie lubi tych klimatów, ładne schludne biuro, przyjaźni ludzie. Osobiście przyjemnie wspominam pracę tam poza dojazdami ;)

Natalia

@do 06 każdego miesiąca..., czy opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń często zdarzają się w Mondial Assistance? Czy dostajecie jakieś informacje, czym jest to spowodowane? Może firma ma jakieś przejściowe kłopoty finansowe. @Tylko pytam, jesteś zainteresowany pracą w Mondial Assistance? Aplikowałeś już?

Zostaw merytoryczną opinię o AWP POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AWP POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWP POLSKA Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.

AWP POLSKA Sp. z o.o.