Opinie o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AWP POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AWP POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

nie kasujcie wpisow

dzień dobry zarządzie; (usunięte przez administratora) drogi zarządzie kiedy zwolnicie jakiegoś lidera albo kierownika?

Zmarnowanakasa
@nie kasujcie wpisow

wiecie na co mundial wydaje oszczędności np z karty żywieniowej? Na edycje i kasowanie niewygodnych wpisów W kwietniu i w maju raptem 35000 brawo zarząd

Prządło

Ciężka, stresująca praca za bardzo niskie wynagrodzenie. Wszystkim zwolnionym współczuję i życzę powodzenia w znalezieniu nowej pracy. Nie załamujcie się i wiedzcie, że nie trzeba długo szukać by znaleźć znacznie lepszego pracodawcę.

Szpila
@Prządło

O lepszego pracodawcę rzeczywiście nietrudno. Wystarczy elementarne minimum szacunku dla drugiego człowieka.

Anonymus
@Prządło

Serio uważasz że ta praca jest ciężka i stresująca? ????

Prządło
@Anonymus

Patrząc z dystansu zdecydowanie oceniam pracę w Mondialu jako ciężką i niewspółmierną do otrzymywanych zarobków. Stres, presja, szczegółowa znajomość produktu (owu), trudni klienci, praca na grafiku z nocnymi zmianami. Ze względu na te same czynniki pracownicy Lidla czy Biedronki otrzymują coraz to wyższe wynagrodzenie. W Warszawie wyższe niż oferuje Mondial. W jaki sposób świadczy to o liderze usług assistance, członka potężnej grupy Allianz?

Zalgo

Czemu kara nie jezdzi?

gruby
@Zalgo

co to kara?

Cenzopapa

Mnie cały czas tylko zastanawia dlaczego Mondial Assistance, lider rynku assistance, po rekordowym jeśli chodzi o zyski roku 2019 jest zmuszony zwolnić już prawie 20% wszystkich pracowników po gorszym 1,5 miesiąca. Strach pomyśleć co będzie dalej, jakiego kolejnego maila dostaniemy od prezesa pod koniec maja, ile tym razem osób zostanie zwolnionych i jakie jeszcze będą dokonywane cięcia, które dziwnym trafem godzą najbardziej w tych pracowników na samym dole hierarchii. (usunięte przez administratora)

@Cenzopapa

ostro ostro ale pewnie znajdzie jakiś lider warty słowa lider... a nie przepraszam nie ma raczej chyba ze lider w przeglądaniu demotow, fejsa, gadaniu przez priv tel, papieroskach itp A mail od prezesa może zaraz po majowce już jakiś wpadnie a nie dopiero w czerwcu. Niech ten mundial zdechnie

bombel

W punkt podsumowałes! ale widać że tutaj liderzy mają ból (usunięte przez administratora) i starają się swoją niekompetencją tutaj opluwać. Pozdrowienia dla liderów ;)

Mądrala
@Cenzopapa

A No już Ci tłumacze dlaczego są zwolnienia. W zasadzie każdy choć trochę myślący człowiek spodziewał się takiego stanu rzeczy. Turystyka stoi i stać będzie. Cześć osób z platformy poprostu nie miało co robić. Firma musi szukać oszczędności, albo zwolnienie części osób albo obcięcie No wszystkim 20% wynagrodzenia.. poprzedni rok był rekordowy ale polski oddział tak jak każdy inny co roku oddaje centrali duża cześć zarobku. W tym roku tez musi to zrobić. To nie jest prywatna firma i kasa nie trafia na konto prezesa. A cięcia zaczyna zawsze się od tych najniżej w strukturze. Jeżeli masz problem ze swoim liderem to masz od tego brązowe skrzynki w firmie. A jeżeli porostu jesteś zwykł maruda jak większość osób na tym forum to zrób coś ze swoim życiem i popraw je a nie jęczysz na kogoś.

@Mądrala

Każdy przyzwoity człowiek powie, że lepszym rozwiązaniem z tych dwóch które przedstawiłeś jest obcięcie wynagrodzenia wszystkim, niż wyrzucenie części pracowników na bruk. Nie mówiąc już o tym, że sposób działania wybrany przez firmę gwarantuje pełną ochronę dotychczasowego stanu posiadania tych najlepiej uposażonych kosztem najsłabszych/najbiedniejszych. W wielu innych firmach wprowadza się metody które zapewniają mniej lub więcej wsparcia wszystkim pracownikom, nie tylko tym wybranym przez Zarząd. Nie mówiąc już o takich gestach solidarności z pracownikami jak wielokrotnie większe obniżki wynagrodzeń u najwięcej zarabiających, dla ochrony tych słabszych. Ale na to oczywiście nasza "cechująca się wysoką odpowiedzialnością społeczną" firma nie jest gotowa, prawda? Trudno się dziwić, że Ci którzy na tym zyskują będą bronić stanu rzeczy. Nie biorą jedynie pod uwagę, że jest ich zdecydowanie mniej od tych, których kariery wiszą na włosku lub już zostały zrównane z ziemią. Na marginesie gratuluję inicjatywy usuwania wpisów. Radziłbym tylko robić to w sposób mniej wybiórczy, bo w tej chwili zostawiliście masę wypowiedzi odpowiadających na wcześniejsze wpisy, które w tajemniczy sposób zniknęły. Profesjonalizm z najwyższej półki.

Anonymus
@Zaangażowany

No właśnie na odwrót, wylecieli tylko Ci co się do roboty nie przykładali albo byli wiecznie nieobecni, czemu mamy utrzymywać pracowników widmo którzy siedzą wiecznie na L4 i zadlach a reszta nie dosc że ma pracować jeszcze za nich, to jeszcze mieć mniejsze pensje?

@Anonymus

Po pierwsze: jest to zwyczajne kłamstwo, po drugie: na odwrót wobec czego?

xyz
@Cenzopapa

Nie chce być adwokatem tego diabła, ale myśle,że firma nie jest na tyle nieogarnięta,żeby patrzeć tylko na straty w pierwszym miesiącu. Sytuacja jest oczywista,że na tą chwile firma zderzy się z dużym zastojem jeśli chodzi o finanse. To jest oczywiste,że zwalnia się pracowników na najniższym szczeblu. Nie bedą przecież zwalniać ludzi z zarządu. Nigdzie sie tak nie robi. Tak działa korpo i tak działa konsumpcjonizm. Jeśli owa decyzja się nie podoba to zawsze można poszukać pracy w miejscu,w którym będą płacić za leżenie albo najlepiej samemu założyć firme i wydawać wypłaty miesięcznie pracownikom mimo braku pracy. W końcu co to jest 100 tysięcy co miesiąc.

Zaangażowany

Dla poprawy nastrojów przypomnę kilka kluczowych myśli, na których opiera się polityka firmy: 1) Assistance znaczy pomoc 2) Jesteśmy zespołem i wspólnie to przetrwamy 3) Dokładamy wszelkich starań, żeby życzliwość i gotowość do niesienia pomocy były fundamentem naszej kultury organizacyjnej i relacji interpersonalnych między naszymi pracownikami 4)Nasza firma w swoich działaniach stara się uwzględniać szeroko pojęte interesy społeczne 5)Największym atutem naszej firmy jest kultura organizacyjna, postrzegana przez pracowników jako "bardzo przyjazna" Mam nadzieję, że ta mała przypominajka doda Wam otuchy i utwierdzi Was w przekonaniu w jak niezwykłym miejscu przyszło nam pracować ^_^

Zaangażowany

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Zaangażowany

Bardzo przepraszam, gościówo, ale rozumiesz chyba, że możliwości poznawcze mam tutaj pod tym względem ograniczone. A że to sarkazam to pretensje można mieć wyłącznie do tych co zarządzają tą piaskownicą.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ankieta

Co czeka nas w mundialu w maju: 1) kolejne zwolnienia 2) kolejny brak premii 3) premie dla liderow bez zmian 4) wszystkie odpowiedz są poprawne

Juan García Oliver
@Ankieta

Ja obstawiam najszczersze życzenia od Prezesa z okazji Święta Pracy.

MMM
@Juan García Oliver

Otrzymaliśmy wiadomość co nas czeka. O dziwo znowu wszelkie cięcia i ograniczenia dotyczą ludzi na najniższych stanowiskach. Może by tak Zarząd poinformował jakie cięcia zastosował we własnej strukturze. No ale chyba nie ma co na to liczyć.

mundialoweszambo
@MMM

jak to co? zwalniają żeby sobie pensje podnosić

@MMM

(usunięte przez administratora)Tylko narzekacie. A zwolnienia muszą być, najpierw leniwi, potem mający własne zdanie, kolejni będą ci co mają jakieś ambicje i tyle. To jest biznes a nie koncert życzeń. Proszę zdajcie sobie sprawę ze niewiele znaczycie tak samo jak wasze zdanie i praca.

Aster

Jeżeli jest tak źle a co niektórym było źle to dlaczego pracujecie lub pracowaliście tutaj? Nikt siłą tutaj nie trzyma. Nie chcę pracować, bo warunki pracy mi nie odpowiadają, nie podoba mi się atmosfera i nie akceptuję przełożonych. Może warto sobie samemu zadać takie pytanie. Po co tu pracuję, tyle firm czeka na mnie a ja sie marnuję w jakims korpo.

Bławatek
@Aster

Jak prężne to forum to ciągle te same argumenty. Nie podoba się to zjeżdżaj itd. itp. Chyba wytyczne się skończyły. Ile jeszcze Mondial musi złamać kręgosłupów, żeby ktoś głośno się w końcu postawił. Wszystkich Was nie zwolnią.

@Bławatek

Słuszna uwaga. Pracy nie wykonuje Zarząd. Pracę wykonują pracownicy. Szkoda, że ci ostatni nawet zdają się nie brać tego pod uwagę...

@Aster

ile razy można prosić?!? prosimy wszystkie anny, beaty, grzesie, jarki itp o nie pisanie na tym forum i nie ściemnianiu jak tu jest pięknie. Do roboty nieroby, wykażcie się czymś w pracy

Witajcie, piszę artykuł na prośbę jednego z waszych kolegów. Jeżeli chcecie i macie ochotę napiszcie do mnie jak działał Mondial Assistance. Zarzad, HR, Sprzedaz, Księgowośc, Call Center itd.... Co było dobre, co było słabe itd... moj mail to slodowy2020 [@] gmail.com

Hahaha
@Adam

to podaj mejla służbowego jak artykuł piszesz a nie jakiś wysrany (usunięte przez administratora)

rzygacsiechce

drogi prezesie, drogi zarządzie. Weźcie się w końcu za siebie i za liderow i kierowników. siedzę w tym bagnie już dość długo i najgorzej jest z liderami którzy nic nie robią a kierownicy albo są ślepi albo nie chcą widzieć nieudacznictwa liderow. postuluje również o zmianę nazwy stanowiska. Lider w czym?!? supervisor to już w ich kontekście brzmi jak tragifarsa Do wakacji zwolnią polowe osób z platformy?75%?

ruchw.......niamundialawkosmos

mam tylko jedna prośbę Proszę aby wszystkie anny, beaty, grzegorze, jarki itp itd zrobiły out z tego forum, nie komentujcie siejąc ferment. Dodajecie nieprawdziwe opinie jakoby w mondialu było super, wam jest bo cały czas tylko knujecie a nie zajmujecie się rzeczami ważnymi. wiec albo out albo coming out i nie martwcie się na was tez przyjdzie czas kłamliwe nieroby

@ruchw.......niamundialawkosmos

spokojnie, wrzuć na luz, to forum jest tyle samo warte co mundial

BRAWO!!!

to jest lepsze niż kabaret zwolnienia nie przedłużanie umów obcięcie premii rocznej hr i zarząd wam coś napisze niebawem mijają prawie 2 tygodnie życzenie od prezesa i dyrektor od hr pisze ze cel niezmieniony czyli czytaj: premii nie będzie miesięcznych w ogóle w maju czerwcu i pewnie tez w lipcu sierpniu i tak dalej jak ktoś miał jeszcze złudzenia No to już ich nie ma. traktują nas jak najgorszy sort i wciąż pokazują nam środkowy palec i przypominają ze nic nie jesteśmy warci trzeba uciekać z tego bagna i poszukać czegoś normalnego i jeszcze pytanie retorycznie: zapytajcie się liderow i kierowników co z ich premiami? jak myślicie ze tez nie dostaną?

Upup
@BRAWO!!!

Trzeba było zatrudnić się jako kelner w restauracji albo pomocnik fryzjera lub sprzedawca w galerii handlowej. Na pewno miałbyś teraz wynagrodzenie, premię i inne nagrody. Kolejny głos w tej dyskusji, który widzi tylko swoj czubek nosa.

jelec
@Upup

przez takich jak ty właśnie traktują nas jak traktują, dalej pozwalać pluć na siebie

Thorngrußenwarschau

1. zagrywka prezesa była nie fair - obiecane niewykonane 2. hr nic nie napisał milczą - obiecane niewykonane 3. hr miał przedstawić plan działania - obiecane niewykonane 4. jedyna aktywność to wiadomości od człowieka który kupił sobie pare zabaweczek samochodów i myśli ze to są teraz jakieś istotne informacje a na info o transportach medycznych czekami od dawna - obiecane niewykonane , czy sieć własna się opłaca? 5. nasz przełożony nie ma pojęcia o tym co robimy, nie zna kontraktów, procedur, ciagle go nie ma, łazi gdzieś, jak już jest to skupia się na przeglądaniu stron www dla kretynów, dworowaniu sobie z nas - to nie jakość i nie działanie oparte na współpracy 6. nasz przełożony obiecał awanse, cele wykonane zadania zrobione awansów brak - obiecane niewykonane w związku z powyższym oczekujemy odpowiedzi na powyższe tematy

radziecki
@Thorngrußenwarschau

piszesz prawdę ale tutaj nie ma sensu tego pisać tak samo jak w sumie nigdzie do PIPu tez nie ma sensu z wyjątkiem punktu 5. U mnie na platfo aż takich cyrków nie ma. mondial zawsze miał gdzieś operatorów, a jak pracujesz tutaj dłużej to pewnie wiesz co mówią osoby z góry o operatorach: zło konieczne, zwierzęta, niepotrzebni głupcy to tylko pare przykładów :((

hahaha
@Thorngrußenwarschau

To jest mondial Na co liczyliście ?!?

człowiek z lasu

hahaha dobre stawiam piwsko za wpis coś musieli napisać na stronie

sovieta

przystopujcie z tymi komentami dział hr to w 99% najgorzej pracujący dział w każdej firmie taka jest reguła to ludzie odrealnieni bo dostali coś na papierze i myślą ze jak zrobią tysiące bezsensownych szkoleń to coś zmieni nic nie zmieni

gluchyslepy
@sovieta

No tak, nawet mimo zapewnień prezesa nic nie odpisali nie przedstawili wizji czy rozwiązań co dalej

Śmieszek
@gluchyslepy

Obiecane i olane.

premie

prezes nasciemnial z premiami i zamiast 75% będzie 25% Czy dużo osób zwolnią? Na razie zleceniowcy zostali pognani

@premie

pewnie zwolnią ukraińców z serwisowych medycznych i moto i zredukują o 30-40% inne platformy a jak skończy się kwarantanna i będzie większy ruch to zatrudnia na śmieciowki tych co robili na smieciowkach albo będą dawać nadgodziny Mogliby w końcu też przetrzebić kadrę SV albo po prostu zatrudnić na ich miejsce ludzi którzy mają do tego predyspozycje

Elowina
@premie

W sumie to ja już zgłosiłem to do PIP wiec mi zapłacą całość. Skoro wypracowałem premie, zgodnie z zasadami które uzgodniłem z pracodawcą to teraz nie można mi jej zabrać.

Bian
@Elowina

To no Ci powiem ze (usunięte przez administratora) dostaniesz bo to premia uznaniowa czyli wcale nie musisz jej dostać ;)

xyz
@premie

Ależ wy glupoty ludzie piszecie. Premie przewidziane regulaminem zostały normalnie wypłacone. To co napisał Prezest w mailu to dodatkowa premia której może nie być wcale. To jest premia uznaniowa, coś co dostajemy gratis od firmy. Zamiast pierniczyć (usunięte przez administratora) i wylewać żale doceńcie to co macie. Nikt tutaj nie napisze że na mikołaja dostaliśmy po 1000 zł, nitk nie napisze że masz 4 dni urlopu roczenie więcej. Chciałbym tylko napisać wszystkim biednym niezadowolonym że jeżeli tak bardzo wam się tu nie podoba to przecież możecie zmienić pracę na lepszą.. Teraz wszędzie szukają pracowników - szukajcie a znajdziecie. Miło tutaj też poczytać wypowiedzi wielkich finansistów którzy potrafią w 3 minuty ocenić sytuację finansową firmy. Nic nie wiecie a się wymądrzacie..

@xyz

Cały czas te same "argumenty": - nie podoba się to wypad (szantaż) - nic nie wiecie o finansach firmy to morda w kubeł (no właśnie o to chodzi że chętnie się dowiemy, bo od tego zależy los każdego z nas) - premie (to nie ma nic wspólnego z karygodnymi metodami przeprowadzania i motywowania kolejnych zwolnień, o co tak naprawdę się tutaj rozchodzi) - 4 dni urlopu ekstra (wystarczy jeden dzień zwolnienia lekarskiego i już 3 dni...) i 1000 PLN na święta (to są praktyki powszechne na rynku pracy i nic czym można by się szczycić; czemu nie wspomniano o żałosnej karcie żywieniowej na 190 PLN, za co nie można by się wyżywić nawet w barze mlecznym?) Jedyne głosy broniące decyzji kierownictwa próbują uruchomić zasłonę dymną wokół prawdziwych problemów, skupiając się na bzdetach, lub wygrażając zaniepokojonej większości i obrażając ją przy użyciu słów nieparlamentarnych. Ja tylko mam nadzieję, że to nie jest głos jakichś grubszych ryb z firmy, ukrywających się za pseudonimami, bo dopiero byłby wstyd... Hehe, żarcik. Wstyd to już jest od ponad tygodnia :*

brick
@Człowiek z marmuru

No to jak nic nie wiesz o finansach firmy to włącz internet to sie dowiesz. Połowa firmy opiera się na turystyce: granice zamkniete, samoloty nie latają, wycieczki są odwoływane. Kiedy to się skończy nikt nie wie, pewne jest jednak, że za chwilę połowa ludzi w tym kraju bedzie na bezrobociu, a druga połowa w strachu bedzie upychać pieniadze po skarpetach więc prędko na wycieczkę nikt nie pojedzie, co najwyzej na pielgrzymkę do częstochowy. Druga połowa firmy to samochody: otóz z powodów jak wyżej tu bym się też nie spodziewał rekordów w sprzedaży, a do tego to sie sprowadza zarówno na serwisowej jak i na ubezpieczeniowej. Nad polisa autocasco tez sie każdy dwa razy zastanowi bo pieniądze to niemałe. Mi tez jest niewesoło, kredyt na karku i niepewna sytuacja ale mam wrażenie, że nie zauwazyliscie co się wydarzyło w ostatnich 2 tygodniach. To kiepskie że ludzie ze zlecenia zostali bez pracy z drugiej strony u nas na ubezpieczeniowej to były osoby, które sobie dorabiały do studiów więc to nie było głowne zrodło ich zarobków, może gdzies indziej bylo inaczej, nie wiem. Poza tym jest szansa ze wroca jak pracy bedzie wiecej. Premi mi nie zal- wole jednak miec prace niz dostac jednorazowo pare stow wiecej. O benefitach, kartach zywieniowych to mówmy w czasie przeszlym bo moze to i był standard ale ten standard zmienil sie na naszych oczach w ciagu kilkunastu dni. . I tak- jestem liderem, dyrektorem albo i prezesem tej firmy bo przeciez tylko oni nie krytykuja tej firmy. Warszawa pozdrawia Torun.

@brick

To nie są informacje o finansach firmy tylko kilka newsów. A miło byłoby otrzymać jakiś spójny przekaz co konkretnie się dzieje w środku tej maszyny i czy są jakieś konkretne pomysły na ratowanie sytuacji, poza żerowaniem na najsłabszych. Bo jak do tej pory tylko takie decyzje zapadły. Wychodzenie z kryzysu kosztem najbiedniejszych to nie jest jedyne rozwiązanie. Powiem więcej, to nie jest też najlepsze rozwiązanie. Toruń pozdrawia Gdynię

czlowiek z zelaza
@Człowiek z marmuru

ale ciebie to juz nie dotyczy to po ci takie informacje.

@czlowiek z zelaza

Nawet gdyby mnie to nie dotyczyło, nie jestem jedyną osobą, która takich informacji potrzebuje.

PIP
@Elowina

Potwierdzamy że przyjęliśmy zgłoszenie. W tej chwili wysyłamy policję i komandosów na gołłorka.

Elowina
@PIP

Czekamy z niecierpliwością! ????

anna

kazdy miał mieszkać w odzielnym pokoju, teraz sie okazuje ze jednak nie. Do domu cięzko wrócić bo kwarantanna, nie wiadmo czy w tych Niemczech zostawac czy nie, nic nie wiadmo, telefon milczy, nikt nie odpowiada na nasze pytania. miało być 1000 euro na kontrakcie na wstepie a teraz nie wiadomo, a prace trzeba dalej wykonywac.

Aster

Na pewno w Biedronce lub Lidlu dostaniesz bardziej intratną propozycję pracy. Powodzenia.

Kasjer
@Aster

Przynajmniej w Biedronce czy Lidlu wiesz na czym stoisz. W Mondial zaczęli robić jakieś cuda na kiju i nikt nie czuje się już bezpiecznie. Idealne warunki pracy w atmosferze ogólnoświatowej katastrofy zdrowotnej. Dziękujemy Wam, kierownicy z powołania!

Ur

Zwalniajcie nas dalej bez honoru. mamy dowody na zachowania przełożonych, które nie powinny mieć miejsca. My nie mamy nic do stracenia po stracie pracy, a a Wy??

żalmiwas

(usunięte przez administratora) płaczecie nad bo zabrali wam pare złotych na świecie cierpi tyle ludzi i zwierząt a wy tylko kasa w Polsce cierpią kobiety homoseksualiści i zwierząta To przez takich jak wy

opiniabezstronna

jak się patrzy na mundjal i komentarze to gorzej jest chyba tylko w magazyna amazona ciekawe jaki będzie następny ruch zwolnienie 10%? 20%? 50%? a może mobbing? albo homofobia? po ostatnim tygodniu nic już nie jest w stanie zdziwić najpierw maile od dyrektora jak jest pięknie zapewnienie prezesa ze jest cudnie później prezes wystrzelił z mailem tylko o dzień za wcześnie 31 marca mógł to zdobić w prima aprilis było śmieszniej napisał ze trudna decyzja ale trochę osób wyrzuci ale tak nie za mało nie dużo tak sam raz i jeszcze dodał ze szczegóły poda hr Hr jak zwykle się zbłaźnił bo skopiował to co prezes i tyle pewnie więcej złych wieści w poniedziałek i nie wiem jak wy ale nie sądzicie że cześć komentarzy brzmi jakby redagował je jakiś (usunięte przez administratora) z hr?!? i czekamy na odpowiedź co na to allianz bo jak na razie to warta dała np 10mln na walkę z koronawirusem, aviva tez pomaga, wszyscy pomagają mundjal gdzie wg prezesa znaczy pomoc pomogło wyrzucić trochę osób i wybaczcie za stwierdzenie zesrało się na miękko uruchamiając linie pomocy lifestyle i jeszcze się tym chwalą strach się bać co przyniesie poniedziałek może w ramach walki z koronawirusem i recesja jakiś spot telewizyjny: mundjal dzięki pracy zdalnej oszczędza papier toaletowy w miejscu pracy - lider na rynku dbania o środowisko w miejscu pracy

qwerty
@opiniabezstronna

Teraz juz rozumiem, mechanizm, skąd się biorą te szitowe opinie. Jest sobie taki "bezstronnaopinia" albo " Felix", który spędza dzień pracy na fajce, kawce, papierosku. Nagle dostaje maila od prezesa, że w ciągu 2 tygodni świat stanął głowie i i jest ryzyko dla ciągłości biznesu i popytu sługi firmy. I że z przykrością musi ograniczyć podział zysku z 2019, bo to taka sytuacja i nie wiadomo co za chwile i musi zakończyc kilka umów... I ten bezstronna opinia sobie pierdzi w krzesło i pisze, że mu się krzywda dzieje. Ależ Ci życzę, żebyś wyleciał z pracy.

Anastazja
@qwerty

To co piszesz nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością. A twoje życzenia na koniec świadczą mało pochlebnie o Twoim charakterze.

opiniabezstronna
@qwerty

akurat pudło bo nie palę nie pisałem że mi się krzywda dzieje tylko że to co się dzieje to amatorszczyzna analfabeto i można to wyśmiać tak samo jak ciebie nie życzę ci rychłego zwolnienia bo po prostu wiem że z takim podejściem i tak jesteś pierwszy do odstrzału

Strajk

Co myślicie o strajku włoskim czy innej formie protestu w związku z ostatnim e-mailem poczciwego prezesiny o zwolnieniach, śmiesznej premii i pamietajmy o nierealnych celach premiowych...

@Strajk

nie ma szans na strajk a szkoda

Wiesiek
@Strajk

A strajkuj imbecylu to przynajmniej cię zwolnią, będą mieli powód. A w obecnej sytuacji na rynku to powodzenia ci życzę w znalezieniu innej pracy. Ciesz się że jeszcze tam jesteś, a jak się nie podoba żegnam.

Strajk
@Wiesiek

brak słów przez takich jak ty właśnie nieudacznicy z pis czy po rządzą od lat wrzucisz coś na facebook i myślisz ze jest coś wart wiesek co to za ksywka zmień na wieśniak będzie jak ulał

@Strajk

Nie zachęcam do strajku. Państwa zaś @Strajk i @Wiesiek proszę o wzajemny szacunek i jeśli są Państwo pracownikami Naszej Firmy to pamiętaniu o Naszej Misji.

@kastro

Na tę chwilę o "Naszej Misji" zapomniała wyłącznie Nasza Firma, zostawiając dziesiątki ludzi samym sobie w obliczu najgorszego kryzysu jakiego udało się nam dożyć (bo przeżyć to raczej za dużo powiedziane).

@Jędruś

mam inne zdanie Nasza misja jest pomagać i to robimy osoby na zlecenie to niestety obopólną wina to co mi się podoba to nie przedłużenie umow ale w czasach trudnych należy podejmować trudne decyzje

@Jędruś

Chodziło mi ze umowa zlecenie ma swoje plusy ale z tego co wiem osoby na zlecenie w większości same wybrały taki sposób zatrudnienia Od siebie apelowalbym o zachowanie spokoju i poczekajmy na rozwój sytuacji nie martwy się na zapas

@kastro

Jak bardzo trzeba być zepsutym, by wycierać sobie usta słowem "pomoc", jednocześnie w tak bezpardonowy sposób traktując ludzi najbliżej z tobą związanych, polegających na tobie by zapracować na swoje utrzymanie? To jest po prostu zgroza i powinno spotkać się z kategoryczną reakcją tak konkurencji i klientów, jak i samych pracowników. Sugerowanie, że ludzie pracujący na umowy zlecenia - ten chory twór początku XXI wieku - są winni sami sobie, jest jeszcze dodatkowo obrzydliwy.

@Jędruś

Odnoszę wrażenie że opatrznie zrozumiałeś e-mail od prezesa i moja argumentacje Są niecodzienne czasy które wymagają niecodziennych decyzji. Nie bronię prezesa tylko staram się wytłumaczyć osoby na zlecenie najłatwiej zwolnić bo taki maja stosunek pracy jaki wybrali ale tutaj chodzi żeby niestety kosztem tych osób ocalić firmę. Tez jestem niepocieszony zmniejszeniem premii redukcja etatów. Jednak musisz zrozumieć faktyczna misje pomocy. Osoby z którymi nie została przedłużona umowa dostały dodatkowa pensje. A tutaj trzeba spojrzeć szerzej to jest biznes który musi utrzymać siebie i kilkaset osób to jest kapitalizm a nie komunizm Życzę więcej optypizmu

@kastro

Osobiście w nosie mam premie, ich wartość i tak była śmieszna przed obniżką. Czego nie umiem zaakceptować to traktowania ludzi - a w tej konkretnej sytuacji najzwyczajniej w świecie ich życia - jak akceptowalnych strat, z dnia na dzień, bez absolutnie żadnego uprzedzenia. Istnieje wiele metod walki z kryzysem. Rozpoczynanie działań "naprawczych" od natychmiastowego zwolnienia tak wielu ludzi to opcja nuklearna, szkodliwa i nie do obrony. Dywagacje na temat komunizmu i kapitalizmu w takiej chwili to sprowadzanie dyskusji o ludzkim cierpieniu do akademickich dywagacji. Inaczej: coś bardzo brzydkiego. Na marginesie, odnoszę wrażenie, że opatrznie zrozumiałeś to co miałem do powiedzenia na temat pomocy. Nie widzę żadnych podstaw do zachowywania "optypizmu", widząc w jak niemoralnych rękach spoczywa mój los.

@Jędruś

Przepraszam masz dużo racji ale sam tez musisz się zgodzić że pracy bez epidemii i tak było niewiele. Zleceniobiorcy są traktowani jako uzupełnienie stanu i powtórzę raz jeszcze w większości sami wybrali taki sposób zatrudnienia. Jeśli masz pomysły na rozwiązanie sytuacji to napisz proszę e-mail do Swoich Kolegów na platformie albo skieruj pomysły bezpośrednio do kierownika platformy lub dyrektora hr i operacyjnego. Mój pomysł na tę chwilę to rozmowy w gronie zespołów i pytanie jak zespół może pomoc jakie zaproponować zmiany a być może przykład powinien wyjść od liderow którzy powinni dobrowolnie zrezygnować z premii kwartalnych na rzecz kolejnej redukcji pracowniczej której widmo istnieje.

Pandemia
@kastro

Jeszcze parę lat temu, gdy ktoś chciał pracować na umowie zlecenie to zapierali się nogami i rękami, że nie zatrudniają tak, bo to ciężko rozliczyć(haha), bo przecież to praca, a nie zlecenie. Ale już później okazało się, że to świetny sposób na oszczędności i pierwsi zleceniobiorcy zasili szeregi Mondialu. To pewnie przypadek, ze pierwsze takie osoby zaczynały pracę... przepraszam zlecenie po zmianie nazwy firmy. Gdy cały HR od płac szykował się na emeryturę, nie dano szansy pracownikom wewnątrz tylko oddano te działkę w obce ręce. Wszystko tez w imię oszczędności Przykłady oszczędności można by długo jeszcze wymieniać. Skoro cały czas był finansowy raj to dlaczego przez 3 tygodnie robi się takie cięcia? Niech Zarząd powie jakie kroki podjęto w innych oddziałach Allianz na świecie skoro ogłaszają się częścią tej wielkiej ubezpieczeniowej rodziny. Pewnie zaraz się okaże, że tylko biedną Polskę dopadł kryzys i tylko polski oddział przynosi straty. Dla przykładu Zarząd Koncernu LPP( wlasciciel m.in marki Reserved, House obniżył sobie pensje na pol roku do symbolicznej złotówki. To się nazywa społeczna odpowiedzialność biznesu, a nie zbieranie gównianych oszczędności z osób na zleceniu :) Parafrazując klasyka "Zarząd się zawsze wyżywi"

Wiesiek
@Pandemia

tak jest zabrać premie liderom i tak nic nie robią oni dostają premie za ar i tsl i do tego zacząć od zwalniania liderow bo większość nic nie robi a nie decyzja ze zleceniowcy out mundial lider rynku cebulozy

Pandemia

Wraz z przejęciem przez Allianz skończył się Mondial przyjazny pracownikowi. Firma, która jest częścią globalnej marki (top 100 Global Brand Ranking), lider rynku Assistance, numer 1 na świecie w ubezpieczeniach traci płynność finansową po raptem 3 tygodniach od wybuchu pandemii. Śmiać się chce z rekinów biznesu, którzy swoimi działaniami doprowadzili do takiej sytuacji. W czasach kryzysu zostawia się osoby na zleceniu na lodzie, gdzie bedac jedynie zawieszonymi nie mogą nawet skorzystać z dziurawej tarczy antykryzysowej. Obcina się premie wypracowane za rok zeszły, które z pandemią nie mają nic wspólnego. Dlaczego mimo redukcji zatrudnienia liczba osób na stanowiskach liderskich i kierowniczych się nie zmienia? Przecież jeden kierownik przyniesie większe oszczędności niż garstka osób na zleceniu. Allianz okazał się kolosem na glinianych nogach. Powodzenia wszystkim zleceniobiorcom. Uciekajcie stamtąd czym prędzej się da :)

@Pandemia

Na platformie medycznej jest więcej liderów i niż specjalistów Przykro mi że taka sytuacja Cię spotkała Powodzenia i dużo zdrowia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AWP POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AWP POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWP POLSKA Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.

AWP POLSKA Sp. z o.o.