Opinie o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AWP POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AWP POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Frajer lub złodziej pracuje w Mondial

Premia 300 zł pod warunkiem, że dział trenerów wewnętrznych oceni twoje rozmowy na zgodne z obowiązującymi standardami. Niestety, rozmowa do odsłuchu i oceny z reguły zawiera jakieś mankamenty, które pozwalają na motywującą zjebkę pracownika. Bajońska suma 300 złotych premii jest niedoścignionym celem na ścieżce twojego korporacyjnego rozwoju. Wypłaty są realizowane terminowo. Jeśli 1-szy dzień miesiąca wypada w niedzielę, to pensję na rachunku zobaczysz dopiero w poniedziałek - 2 dnia miesiąca.

Tomasz F

1700 na rękę.

Marcin C

Podsumujmy. Mondial Assistance oraz AGA Allianz Global Assistance. Czy pracownicy posiadają umowy o pracę podpisane z obydwoma podmiotami na rzecz których świadczą pracę? Mondial Assistance obsługuje klientów: banków, towarzystw ubezpieczeniowych, biur podróży i innych, mniejszych podmiotów gospodarczych. Szeregowi pracownicy nie wyrabiają nawet średniej krajowej. Tryb pracy? Trzy zmiany! Świątek, piątek i niedziela. Mondial Assistance działa 24h/dobę. Jak na firmę z zachodnim kapitałem, to zarobki nie są nawet żałosne... 1700 pln na rękę w Warszawie, gdzie wynajęcie kawalerki kosztuje 1800 pln/mies. Jak oceniam takiego pracodawcę? (niecenzuralne)

zainteresowany

hej, a jak praca w dziale handlowym/sprzedazy? warto? ile placa?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Alice666

pracuję w Mondial Assistance. Oszukali mnie trochę na rozmowie rekrutacyjnej. Rozstanę na te 3 meisiace ale nie dłuzej. Assistance medyczny - to jest kołchoz nie praca.

ewa

Mondial to krętacze, którzy szukają tylko możliwości żeby nie wypłacić odszkodowania. Wystarczy poczytać na forach, zapytajcie sprzedawców komputerów o Mondial, od razu Was będą ostrzegać, nie podpisujcie z nimi żadnych ubezpieczeń, bo wypłatę dostają jednostkowe przypadki, żeby nie było, że nie wypłacają. Kto nie wierzy, niech spróbuje, będzie kolejnym oszukanym

KAPPA_DUO

OMIJAĆ TĄ FIRMĘ - ZARÓWNO JAKO PRACODAWCĘ JAK I DOSTARCZYCIELA USŁUG. LUDZIE NIEPOWAŻNI, NIEPROFESJONALNI. W SKALI 1-10 DAJĘ 1,5.

kasandra
@KAPPA_DUO

X-Kom wypowiedział umowę mondialowi (celowo napisane przez małą literę), ponieważ X-kom miał dość wiecznych krętactw i innych chorych działań jakie stosował i stosuje mondial wobec klientów firmy X-Kom

Górnik

Odnośnie tej wspaniałej firmy: Kupiłem tablet za 389zł i zaproponowano mi za 77,80zł ubezpieczenie od "przypadkowego uszkodzenia" i "przedłużoną gwarancję". Podczas ładowania tablet upadł i kabel USB wyłamał gniazdo... 1. Kuriera musiałem zapłacić sam bo tablet waży poniżej 10kg. 2. Powiedziano mi, że tablet nie nadaje się do naprawy i że mogą mi za niego zwrócić 262zł bo odliczą sobie 20% mojego wkładu własnego (informacja o tym znajduje się w umowie na ostatniej stronie - ginie w gąszczu napisów typu "WYMIANA SPRZĘTU NA NOWY") oraz 40zł netto kosztów ekspertyzy (brak w umowie). 3. Musiałem dopłacić 117zł za wymianę sprzętu. Reasumując: Nowy tablet 389zł. Wymiana sprzętu + ubezpieczenie: 194,80zł. Gniazdko naprawią, a tablet sprzedadzą jako "powystawowy"... Firma X-KOM Sp. z o.o. już wypowiedziała Mondialowi umowę ze względu na wielu niezadowolonych i w pewnym sensie oszukanych klientów. Można powiedzieć "Czytaj umowę" - powodzenia gdy za Tobą w kolejce czeka 10 osób, a przez kilka pierwszych stron umowy cały czas przewijają się drukowane napisy "WYMIANA SPRZĘTU NA NOWY"... Uważajcie!

mała mi
@Górnik

Interesujące. tak się składa, że to AGA (tu się kłania fachowośc tej opinii) wypowiedziała umowę X-kom z powodu kłopotów z regulowaniem wierzytelności tej instytucji. Mondial nie jest stroną żadnego ubezpieczenia, bo nie jest ubezpieczycielem. Radzę najpierw uważnie przeczytać wszystkie dokumenty zanim zacznie się pisać bzdury (lub też dostarczyć najętym do tego pracownikom prawidłowych informacji, bo wychodzi się na głupka).

?
@Górnik

czyli zaoszczędziłeś 200 pln i masz żal z kupiłeś ubezpieczenie?

mondial syf

NIKOMU ALE TO NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY ZOSTAŁEM ZWOLNIONY PO CZTERECH DNIACH Z ABSURDALNEGO POWODU. PISZĘ JAKO OSOBA ZNAJĄCA SIĘ NA BRANŻY, PRACUJĄCA W KONKURENCYJNEJ FIRMIE KILKA LAT NA STANOWISKU MANAGERSKIM. (usunięte przez administratora)

heh
@mondial syf

zwolnili cię bo nie mogłeś znaleźć caps-locka?

Świetna firma. Wspaniali ludzie, przejrzysta rekrutacja, firma bardzo fair play. Czego nie można niestety (podobno) powiedzieć o innnych firmach assistance, np. o Axa Assistance. Bardzo żałuję, że pracowałam w Mondialu tylko 1,5 roku. Ale może jeszcze kiedyś... :-)

Zostaw merytoryczną opinię o AWP POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AWP POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWP POLSKA Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.

AWP POLSKA Sp. z o.o.