MAKITA

Bielsko-Biała

Opinie o MAKITA

obserwator

W biurze praca jest spoko dla kogoś ambitnego to raczej nie jest dobre miejsce do wybicia się, nie ma zgrzytów każdy robi swoje koledzy i koleżanki bardzo pomocni ale atmosferą jest słabo nikt nie powie Ci prosto w oczy tylko obrabiają sobie tylko nawzajem , zarobki przeciętne szefostwo jak to szefostwo raz irytuje raz przyjemne; serwis zamknięta grupa ludzi, ciężka atmosfera dla kogoś nowego, zarobki bez szału ale też wielkiej tragedii nie ma, kierownik spoko ale jego zastępce pozostawię bez komentarza; magazyn...atmosfera? same grupki ludzi, dominują wiejscy filozofii ale jest też kilka normalnych osób, kierownictwo sympatyczne mało wymagające ale sami nie wiedzą co chcą od pracownika w danym momencie, o zarobkach : jak na magazyn w trybie jednej zmiany to dość dobre zarobki ale na Makicie bo żeby się tam dostać trzeba swoje odbębnić w pośredniku a tam już słabo z zarobkiem. Ogólnie praca polecana dla studentów zaocznych i młodych ludzi którzy chcą zarobić na pierwsze auto.

malina

zachęciłeś mnie, wysyłam cv, tak się składa że akurat szukają asystenta ds. importu, tylko dla wielu może to być barierę w zdobyciu tej pracy że wymagana jest Znajomość języka angielskiego w mowie i na piśmie w stopniu komunikatywnym an wiadomo że to nie takie oczywiste

nowy

Witam, chciałbym sie zapytać jak teraz wyglada sytuacja w tej firmie gdyz mam możliwość pojscia na umowe zleceniena magazyn. Z góry dziękuje

magazyn
@nowy 22.11.2013 12:44

Jak pisał kolega wcześniej, zarobić nie zarobisz a się narobisz. Kariery też nie zrobisz chyba że jesteś totalnym głąbem bez krzty pojęcia o zarządzaniu to wtedy masz szanse nawet na najwyższe stanowisko. Niestety obecny kierownik ma jeszcze sporo do emerytury i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyklejoną do stołka tak mocnym klejem, że szkoda czasu. Z tego co wiem to nie ma nawet wyższego wykształcenia i traktuje ludzi (szczególnie z magazynu) z góry, jakby byli nawet nie kimś a czymś gorszym, chociaż niejeden chłopak z magazynu jest lepiej wykształcony. Nic dziwnego, bo każdy średnio inteligętny człowiek to dla niego już duże zagrożenie. Jak się zatrudnisz to Cię zaszufladkują na jednym stanowisku i zgnijesz na nim (jeżeli oczywiście uda Ci się przejść z firmy pośredniczącej bezpośrednio do Makity na umowę o pracę - niektórym się udaje ale tona prawde nie powód do otwierania szampana). Szkoda Twojego czasu, (usunięte przez administratora)

Magazynier

Zarobki w firmie mimo iż nie są zbyt niskie to jednak nie powalają. Nie ma sie co łudzić że wypłata nawet po 10 latach pracy wystarcza na utrzymanie rodziny. Cytuję tutaj kierownika biura który powiedział to do kolegi po zdaniu licencjata "dobrze że się Pan rozwija bo z pracy u nas na magazynie rodziny Pan nie utrzyma". Atmosfera w pracy jest tragiczna, jest multum ludzi donoszących na siebie nawzajem. Nie istnieje coś takiego jak jedna całość. Wręcz podkładanie świń przez pewną osobę ze starych pracowników, któremu odmówi się podporządkowania jest na porządku dziennym. Godziny pracy są przyzwoite ponieważ pracuje się na jedną zmianę i niestety jest to jednym z naprawde niewielu plusów tej firmy. Poza tym przyjmując się obecnie człowiek musi być przygotowany że będzie pracował przez Balcani a po upływie czasu jaki może pracować przez pośrednika i tak go zwolnią i zatrudnią sobie nowego. Nie ma szans obecnie na stałe zatrudnienie, co w połączeniu ze sposobem podejścia do pracownika powoduje że jeśli masz jakąkolwiek inną opcję to wybierz tę drugą firmę a Makitę omijaj z daleka. Ponadto nie istnieje coś takiego jak ścieżka kariery, jak już zostałeś magazynierem to już jako magazynier zgnijesz bo ludzie na wyższych stanowiskach są tak poprzyklejani do stołków że nawet bomba ich z tamtąd nie ruszy. Pomijając już fakt, że nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu personelem i nikłe pojęcie o logistyce. Kierownik biura reprezentuje sobą jeszcze niższy poziom przez co połowa firmy zadaje sobie pytanie czym kierował się zarząd firmy zatrudniając na takim stanowisku osobę która TOTALNIE NA NICZYM SIE NIE ZNA! Mógłbym jeszcze bardzo długo wypowiadać się na temat tej firmy i za wszelką cenę próbować odradzić zatrudnianie się w niej no ale jeśli nie masz za grosz ambicji lub lubisz atmosferę jak w markecie tyle że mniejszym kontaktem z klientami to ta praca jest dla Ciebie.

ww

Napisz coś na temat zarobków w firmie; formy zatrudnienia; atmosfery pracy; godzinach pracy; czym się zajmujesz; ile lat pracujesz i czego byś oczekiwał od firmy MAKITA POLSKA z siedzibą w Bielsku-Białej

Zostaw opinię o MAKITA - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAKITA