Witchcraft Studios Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Witchcraft Studios Sp. z o.o.

,nm

myśle ze każda branża wymaga jakiegoś doświadczenia @ mze. Tak mi sie bynajmniej wydaje. A teraz niestety nie poszukują pracowników. Wielka szkoda...

profesjonalista

Jeśli ktoś nie potrafi dogadać się z ludźmi, nie zna się na swoim zawodzie, jest mało kreatywny, albo nie ma pewności siebie i dystansu, powinien szukać pracy gdzie indziej. To firma tylko dla profesjonalistów z powyższymi cechami. Nie żałuję ani chwili spędzonej w rzeszowskim biurze i mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję zasiąść tam za biurkiem i wspólnie z załogą M. Głowackiego coś fajnego stworzyć.

ejPle

Mnie nikt nie torturowal czy inne z powyzszych. Poza tym fajni ludzie i projekty.

user

Mam wrażenie że autorzy postów powyżej mogą mieć problemy natury osobistej, schizofrenię lub inne schorzenia utrudniające kontakt z rzeczywistością. Od kilku lat pracuje w Witchcraft Studios, firmie zarządzanej przez Maćka Głowackiego i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest to miejsce w którym tworzy się zajebiste rzeczy w Mega atmosferze i z pewnością cała ekipa to potwierdzi. Myślę że osoby trzecie wysuwające herezje dot. mobbingu czy molestowania mają prawdopodobnie zbyt dużo wolnego czasu, który poświęcają na oglądanie programów na polsacie typu „trudne sprawy” lub „dlaczego ja” i interesującym rozwiązaniem w ich wypadku mogą być ogórki w Holandii.

Maciej Głowacki

Zdecydowanie odradzam wszystkim którzy nie rozumieją słowa praca i odpowiedzialność przed klientem i zespołem. Oprócz znęcania mamy także tortury dodatkowo po godzinach maltretowanie zwierząt domowych drobnych (chomiki, myszki i żółwie). Frustratom polecam założenie własnej i takie postępowanie jakie im odpowiada.

Karol

Macieja G. chyba w Rzeszowie już wszyscy znają. Nie polecam nawet zdesperowanym.

vongen

Ludzie się nie zmieniają - miałem okazję pracować w Asseco z "wiceprezesem" Maciejem G. - mobbing i znęcanie psychiczne więc jak ktoś lubi ...

Zostaw opinię o Witchcraft Studios Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witchcraft Studios Sp. z o.o.