Opinie o REMONDIS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REMONDIS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMONDIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS w Sosnowiec

nie ma przerwy a ni nic

firma powinna przydzielać przerwy kierowca powinien mieć nakazane zjeżdżać i pauzować 30 min jak jest w kodeksie pracy napisane jeżeli jak nie ma przerw to firma łamie prawo pracownicze powninien się ktoś tym zająć

nie ma przerwy a ni nic

w Remondisie jest (usunięte przez administratora)a nie praca nadgodzin nic nie płacą urlopów nie chcą dawać co to ma być(usunięte przez administratora) a ni za te urlopy ludzie nie przychodźcie nie polecam firmy Remondis

nie ma przerwy a ni nic

tu jeszcze jest takie dziadostwo że ja mam chodzić po piwnicach i pojemniki wystawiać gdzie dozorca bloku żeby wystawił gdzie co do pracownika to nie należy sprzątanie boksów wszystko przecież to należy do sprzątaczek a nie do pracowników wywozu śmieci co to ma być za ciulnia z grzybnią a nie robota

nie ma przerwy a ni nic

rejony po przypisują to zobaczycie jak wam praca wróci do 19 jak było dawniej to się dopiero zacznie w tej firmie to jest straszny zapierdziel bez przerwy bez niczego będziecie się sami zwalniać i odchodzić z tej firmy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie REMONDIS? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
nie ma przerwy a ni nic

tak jest jak się pracowało u prywaciarzy bo państwowe spółki miejskie napewno przerwy mają tylko prywaciarz może przerwy nic nie mieć

nie ma przerwy a ni nic

jezdziłem z tym kierowcom W to cały czas na mnie się żalił że ja się chwale że kończymy za wczas już mu (usunięte przez administratora)rejony po przypisuje gdzie indziej chłopaki skończą rejon wcześniej nikt się tego nie czepia a w Remondisie się czepiają to dziadostwo nie praca co ich to obchodzi skończone rejony i koniec a nie że oni będą dopisywać

nie ma przerwy a ni nic

tak nie powinno być żeby na wywozie śmieci nie było przerwy nic tylko cały czas robić i robić w ALBIE zapytałem się kierowcy i przerwe mają normalnie a tu bułki nic a ni nie zjesz oni by może chcieli żeby pracownik w Remondisie do nocy robił za te głodowe wypłaty

Benifikacy

Mam rozumieć że płaczesz o to że za mało pracowałeś i do tego płaczesz że nie miałeś czasu na przerwę??? Coś tu chyba nie tak z Tobą.

nie polecam tam pracy

śmieciarki zjeżdżają za wcześniej przecież powinni im więcej rejonów po napisywać za wczas zjeżdżają tak nie powinno być jeszcze nie widziałem takiej pracy żeby o 9 kończyć

nie polecam tam pracy

(usunięte przez administratora)w fatalne traktowanie ludzi ja odkładałem pojemniki na miejsce kierowca się żalił cały czas że mu wszystko zle że prze zemni śmieciarka zapchana że już ciągle będzie jezdził na wysyp bo jak śmieciarka jest pełna to musi jechać na wysypisko kierowcy przeładowują samochody ładują śmieci aż po ulicy tracą bo nie chą cały czas się sypać ludzie nie polecam tam pracy wielkie totalne dziadostwo oni myślą że już o 8 skończą że trzeba szybko rejony objezdzić mają na to osiem godzin pracy i tyle

Mamusia

Jak byś dobrze wykonywał swoje obowiązki to pracował byś dalej dobrze ze za twoje wybryki nie ma cię nikt na sumieniu . Co do chorych pracowników to właśnie jednego zwolnili . Chłopie ( nieobrażając chłopów) czy jak cię tam nazwać. Ty się nie nadajesz do żadnej pracy ,kula armatnia ma większe iq od Ciebie . Udało Ci się przepracować 4 miesiące kolejny krok do emerytury z twoimi zdolnościami myśle ze to była ostatnia praca w twoim życiu .

K...

Ale musisz się zdecydować co piszesz. Twoje wpisy się wykluczają. Najpierw piszesz, że Remondis nie płaci za nadgodziny a później, że zjeżdżają o 10 i sam każesz dołożyć im roboty. W Polsce brakuje rąk do pracy i na pewno sobie znajdziesz dużo lepszą(na pfron). Remondis to dno 11.05.2019 09:19 " ludzie nie polecam pracy w firmie Remondis sosnowiec nadgodziny które są nie płatne jazda po rejonach cały dzień wypłaty są niskie nie ma tam kokosów tylko totalne dziadostwo(usunięte przez administratora)ludzie którym musisz lizać pupę bo jak nie to cię zwolnią (usunięte przez administratora) firma nie sznuje ludzi ani swoich pracowników miszkańców traktują jak śmieci gdy tylko do firmy przyjdzie jakaś reklamacja to kierownicy wyzywają ludzi wulgarnie(usunięte przez administratora)"

Sosnowiczanin

Czytam i własnym oczom nie wierzę - ile ludzi tyle opinii ;) Współpracuję z firmą Remondis od kilku lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do wykonanej pracy oraz kontaktów interpersonalnych. Panowie, łącznie z Panem (usunięte przez administratora), bardzo sympatyczni, pracowici i uśmiechnięci od ucha do ucha. Na podstawie komentarzy wydedukowałam, że autor niepochlebnych opinii z ostatnich dni jest byłym pracownikiem firmy i jestem zdumiona, że sprawy osobiste załatwia za pośrednictwem portali, zamiast w sposób osobisty. Obstawiam, że po takim pokazie inteligencji na powrót do Remondisu nie ma Pan co liczyć ;) Pozdrawiam i życzę mniej nienawiści!

Ktoś

(usunięte przez administratora)Myślisz ze nit nie wie ze to ty piszesz kawalerze z pikaczento . Mam tylko nadzieje ze za to ze rzucasz danymi osobowymi na różnych stronach to ujdzie Ci to bezkarnie ? Pamiętaj ze w każdym serwisie w którym piszesz akceptujesz regulamin a tam pisze wszystko łącznie z tym co grozi za ujawnianie danych osobowych . Bo czytać chyba umiesz ? Jeżeli nie to powiedz mamie żeby Ci przeliterowała bo chyba masz z tym problem . Moja propozycja to również zaprzyjaźnienie się ze słownikiem ortograficznym śmiem twierdzić że jesteście pokłóceni . Wracając do sedna sprawy mam nadzieje ze operowanie danymi osobowymi zostaniesz zgłoszony do prokuratury oraz na policję . Błyśnij inteligencja i poszukaj co grozi za to .I bądź pewny ze po tym nigdzie nie znajdziesz pracy alfo i omego . Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych i szczęścia w miłości oraz proponuje udać się do jakiegoś specjalisty . (usunięte przez administratora)

Darek

Ty czubku Jakie fuchy z cmetarzy to pomoc kolega

Remondis to dno

Bbbbb

Nie wiem czy u was jest tak samo,ale praca w tej firmie Remondis w Tarnowie to porażka.nie licza na to że cię pochwala za efektywność pracy ,starania. Za lojalność . Liczą się układy , lewe interesy a także nowy pracownik musi siedzieć cicho i płatać się w bałaganie jaki stwarzają ludzie. Bo zamiast rządzić biuro to dyktuje wszystko stara zasiedziała kadrą która sterując wszystkim. Układy układy i byś wyprol flaki to i tak jesteś dziać .

Patt

A kturego wyplata

Paprikos

Firma zajmuje się utylizacja odpadów medycznych, na bardzo wysokim standardzie Moje sugestie dla REMONDIS: Poprawa wydajności pracowników

Byly kierowca

Pracowalem 3 lata w Rudzie Śląskiej vangansewinkel, bylo spoko, jak w kazdej firmie chyba panie z biura to damy z zadartymi nosami, zwykly robal to dla nich smierdziel bez prawa glosu. Jak wykupil czy przejal nas Remondis to zrobil sie dopiero syf. Pseudo kierowniczek adrianek. Zwalniali ludzi na potege, wprowadzali mobing i bezplatne nadgodziny (usunięte przez administratora).masakra. Syf syf i jeszcze raz syf. Dzis dowiaduje sie ze kierowcy odchodza po przepracowanym tygodniu. Brakuje im pracownikow wiec ci ktory zostali zapierdzielaja za 2 . serdecznie NIE polecam.

kierowca
@Byly kierowca

Były kierowco - informacje które tu opisałeś są chyba wyssane z du... Jestem kierowcą i jest ok. pensje wzrosły i nikt sie nie zwalnia

@Byly kierowca

Jestem kierowcą w remondisie i jakoś nie czekają się ludzi. Problem to hamstwo i koledsiostwo czyli (usunięte przez administratora) innych z tego wychodzi brak szacunku do ludzi i obojętność. Robisz swoje i wypad do domu bo jak zostaniesz to kraczesz jak oni.powiazanua rodzinne kolesie i taka drużyna

Miksiu

A czy ktoś coś może napisać o warunkach jakie panują na oddziele w Gliwicach? Jak tam sprawa wygląda?

KIEROWNIK REMONDISA NIECH SIĘ
@Miksiu

SPRAWA WYGLĄDA DZIAD OSTKA W GLIWICACH W ODDZIALE BO MNIE ANI TAM DO PRACY NIE CHCĄ PRZYJĄĆ W BIURACH SAME WARIATY I KIEROWNIKI BEZ MÓZGOWE KIEROWNIK REMONDISA NIECH SIĘ LECZY U PSYCHIATRY PÓKI CZAS ON BY DO ŚMIECI DO SYFU LUKSUS FACETA SZUKAŁ NAWET STUDENTA DO TAKIEJ SYFIASTEJ PRACY PANIE ADRIANIE POLECAM NA CIBIE NAJLEPSZEGO LEKARZA ŚWIATA

Pino
@KIEROWNIK REMONDISA NIECH SIĘ

Nie do końca wiem co jest napisane w tym jednym zdaniu.

@Pino

a ja tak, magister inżynier transportu do ładonowania śmietnika.

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS - Sosnowiec

• Jak się pracuje w REMONDIS?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS?

REMONDIS