Opinie o REMONDIS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REMONDIS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMONDIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS w Sosnowiec

Renata

Co to ma wspólnego z REMONDIS? Przecież to chyba prywatna firma? Czy nie?

kurski odstrzelony. ukladanka powoli sie sypie. 10 go maja zolta kartka dla adriana a 24 czerwona

antypis
@.

(usunięte przez administratora) jak ich nie zmiecie wirus to kryzys gospodarczy po.

polityk
@.

gowin i bortniczuk dymisja. dzieje sie

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

ballada milanowska

Autor nieznany w lesie schowany. Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w REMONDIS?

nick

miotla i lopata

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie REMONDIS? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
sygnalista

chyba nikt tu robic nie chce bo nawet ogloszenie jest w biedronce na starym sosnowcu ze szukaja kierowcy z kat C

dyspozytora szukaja

Bolo
@.

Jakiego dyspozytora skad takie info

Bolo

Może praca nie należy do bardzo przyjemnych ,ale za to firma należy z całą pewnością do dobrych, polecam!!

Kondydat

Dlaczego specjalista RFIG sie zwalnia?

@Kondydat

Bo Taki klimat z ta (usunięte przez administratora) z wielkim ryjem waska (usunięte przez administratora)

@Kondydat

Wiem wielka kier z wielka buzia jak pitbull i waska pupa ktura niewie co se dzieje Beatrix myslí že zadzi hehe

@Kondydat

Znaczy zwalnia sie przez sama Beatrix, czy sa inne powody.. Czy sama Beatrix to jakas krzykliwa persona??

@Joby

Chodzilo mi o pracownika specjaliste RFID a nie kierowniczke

@Kandydat

Dokladnie o tą osobe pytam, dlaczego specjalista/ka sie zwalnia??

@Kondydat

Czy do zwolnienia doprowadzila Beatrix - mobingujac czlowieka, czy osoba miala dosc z innych powodow. Piszac "taki klimat" wiesz pewnie o jakis konkretnych sytuacjach, ktore mogly miec wplyw na taka decyzje.

@Kandydat

Ja wiem o kogo idzie pogadaj z kierowcami co pod nia jerzdza to ci powiedza jaki zie b ja bym nie jezidil wolal bym pod grubym jezidzic na smieciarce

@Joby

Moze ona na nich jezdzi Na rozmowie byla mila

@Joby

Niewiele mozna z tego chaosu wywnioskowac, "pod nia jezdza".. Pod specjalista, czy pod Beatrix. Kurka, ludzie jak juz piszecie to KONKRETY, a nie jakies pitu, pitu.. (usunięte przez administratora) przedszkole, ktos, cos o kims.

@Kandydat

Pracownik ma ewidentnie problem.z poprawna pisownia i wyslawianiem sie. Pewnie zakonczyl edukacje na szkole podstawowej ;-)

@.

I co przyjeli Osobe na to stanowisko, czy cos konkretnego sie Osoba dowiedziala z tej rozmowy??

Na 6 klasach podstawowki jestem po 50 takze Wes ziomalku poprawke ty masz 30

Spawacz
@Joby

30 i 50 to stawka godzinowa czy dniowka? (usunięte przez administratora)

Tadziu

Mowie nie jako kierowca kat b zwlaszcza jest tam taki jeden kierowca w okulorach Cieszyn to jego rejon totalnie glupoty gada ze 5 tys zarabia hahaha:) Na rozmowie oferuja 3 tys a godzin panie na tacmie wiecej zarobie powodzenia dla przyszlych driverow

Yogi

W firmie remondis w zamian za odbiór odpadów medycznych (ludzkie kończyny, ludzkie organy, igły i strzykawki z oddziałów zakaźnych szpitali) płaci sie 2500 netto - przekazano na rozmowie kwalifikacyjnej przez kierownika logistyki z centrali w Dąbrowie Górniczej. Myślę, że trzeba godności nie mieć, żeby swoim nazwiskiem reprezentować taką firmę jak ten pan.

REMONDIS GÓWNO

TAKA SYFIASTA PRACA DLA NAJGORSZEGO CZŁOWIEKA JAKIEGO MOŻE BYĆ NIE POLECAM SIĘ TAM PONIŻAĆ JAK KOGOŚ STAĆ NANOŚ LEPSZEGO TO NIECH TAM ANI NIE IDZIE ŚMIECIARZEM ZOSTAĆ TO TRAGEDIA ŻYCIOWA MAŁE ZAROBKI PRACA CIĘŻKA I CIULOWA

Popiół
@REMONDIS GÓWNO

Jakie ponizanie? Tragedia życiowa to nigdzie nie pracować tylko zebrać,a że trochę jedzie to się przeżyje, trudno, cza się było uczyć, zarobki zle niesa,wiadomo że mogło by być lepiej,pracuje w Pszczynie,narazie nie narzekam, kierownik spox pozostali ludzie też, nikt cię niegoni, nikt niema pretensji, ludzie żyją w zgodzie, weekendy wolne, przeważnie praca na rano,źle niema,normalny człowiek się z ciebie niesmieje że jesteś smieciazem,ja się nigdy ze smieciazy nieśmiałem,normalny człowiek który pracuje na utrzymanie siebie i rodziny,lepsze to niż by kradł albo sempił pod marketem,a ty człowieku się zwolnij bo narzekasz jak pizdeczka,po co tam robisz jak do ciebie to takie ponizanie?niezrozumiem cię.

Koleś gg
@Popiół

Jest praca dobra to fakt.sle tak myślę że zamiast praca to popatrz na atmosferę jaka panuje. Lizesz dupy,podpierdaladz kradniesz paliwo to jesteś swój .a jak uczciwy to cię obgadaja i zjedzą . Kolediistwo i układy to przeszkadza w tej pracy,atmosfera i tyle bo prace nie jest taka zła i nikt się jej nie wstydxi

wsteczny włącz
@Popiół

ogólnie masz racjję ale z wypowiedzi wnioskuję iż życie znasz z perspektywy stopki też tam pracuję ,pozdrawiam nieświadomych

Nicolas Cage

Pajacyku ludzie będą przychodzić tylko trzeba robić lepszą selekcję żeby tacy imbecyle i bajkopisarze jak ty odpadali odrazu przy rozmowie...

czubek
@Nicolas Cage

Właśnie niej takich jak on

wsteczny włącz
@Nicolas Cage

tak tylko jeżeli ten który tą selekcję przeprowadza sam jest imbecy...m.. oraz de.....m to kogo zatrudni ? zapraszam do Pszczyny

Czy można w REMONDIS liczyć na jakieś dodatki?

Lewy

Wczasy pod gruszą, zima bony żywieniowe 6zl za dzień śmiech na sali oraz dodatek na święta parę stowek

Pablo
@Lewy

Bilo a ile bys chcial bonow 100 nietobie

Agata
@Pablo

A premii brak? Czy można ją otrzymać w REMONDIS? Liczę na komentarz w tej kwestii

Zdegustowany

Piszę opinię jako dostawca tej firmy. U osób kreujących się na decydentów firmy, można zaobserwować totalny brak kultury osobistej, dochodzi do tego niesamowita pycha, brak biznesowego obycia i low-costowy pomysł na biznes(a w zasadzie jego brak). Przed jakąkolwiek interakcją biznesową, polecam osobiście spotkać się w ich siedzibie, by zweryfikować wartość i wiarygodność firmy i jej sterników.

malo kto chcę taką prace

i co przyjął kierownik kogoś na moje miejsce napewno nie kto ci taką robotę obrzydliwą podejmię ile ogłoszeń jest za ładowaczy w innych firmach i nikt nie przychodzi jezdzicie jedni i ci sami chłopie a dużo gadacie przyjmą kogoś to porobi tydzień i spieprzy albo do wypłaty będzie koniec jego pracy

Darek
@malo kto chcę taką prace

Ty glupku na twoje miejsce jest 100 kadrowa má 200 CV z urzedu pracy(usunięte przez administratora)miales 2100 na reke normalnY pracownik má 2800 ale CIE(usunięte przez administratora) wykorzystali

Agata

Twoja opinia jest bardzo chaotyczna, szczerze mówiąc, w dodatku obrażasz użytkowników. Stosujmy się proszę do regulaminu serwisu i unikajmy tego. Dlaczego konkretnie nie podoba Ci się praca w REMONDIS?

znajdę pracę

znalazłem pracę na śmieciarce kierownik dał mi już papiery na badania lekarskie

RE

Remondisie upadaj i spokuj przyjdzie w wasze miejsce MZUK i mnie przyjmą do nich a was wszystkich po wywalają razem z tymi głupimi kierownikami

wyjazd o szóstej

czubem jesteś ty jak ja przyjadę do sosnowca gdzie jezdzisz o piątej w poniedziałki jak zadzwonie gdzie trzeba nie będziesz wyjeżdżał o piatej i ludzi budził żebyś rejonik szybko zrobił nie ma tak od szóstej będziesz jezdził w poniedziałki i koniec

@RE

Ciebie (usunięte przez administratora)do utylizacji a nie do roboty

@wyjazd o szóstej

Przyjedz czekam já twoj adres znam ja przyjade do ciebie na tygodniu zobaczymy jak bedziesz piszczal

praca jest wszędzie o szustej

wy macie naprawdę o 6 00 rano wyjeżdżać a nie o piątej a potem jeńczenie że za wcześnie zjechali

Wydzio pidzio
@praca jest wszędzie o szustej

Chej czubie gdzie Jestes do amazona (usunięte przez administratora) tam CIE wezma wszyscy tacy jak ty

@Wydzio pidzio

a ja życzę i proszę Boga żeby gmina już za 2 lata z wami z Remondisem nie podpisała umowy i wy wszyscy do zwolnienia na waszym miejscu kto inny i was już nie przyjął do pracy tego wam wszystkim życze bo Remondise plajtują w całej Polsce jest już coraz mniej oddziałów to w Sosnowcu musi zdechnąć i zdechnie jag najbardziej mieszkańcy oceniają firmę negatywnie że nic nie sprzątacie miasta tylko (usunięte przez administratora) na cały Sosnowiec tak pora zmienić na kogoś lepszego od was bo Remondis tak jest do kitu i będzie do kitu nic ta firma się z obowiązków nie wywiązuje to już lepiej od was ALBA śmieci wywozi

znajdę pracę

znalałem pracę kierownik dał mi papiery na badania

praca jest wszędzie o szustej

tey jesteś czubkiem patrz na siebie zanim kogoś będzieś wyzywał smieciarki nie mają prawa jezdzić 0 godzinie 5 30 jest cisza nocna ja bym chciał żeby ktoś zadzwonił na straż miejską i żebyś mandat dostał sciągnom ci go z wypłaty to ci się odniechcę wyjeżdżać o 5 30 kierowcy Remondisu nie legalnie wyjeżdżają o piątej rano praca jest wszędzie od 6 00 i koniec

nie ma przerwy a ni nic

nie ma jeszcze zakładu pracy żeby nie było przerwy bo wszędzie przerwy są tylko nie w Remondisie

Wydzio pidzio
@nie ma przerwy a ni nic

Hej czubeczku do pracy na rano prosze 5 .30 pikaczento odpalaj w ponidzialek

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS - Sosnowiec

• Jak się pracuje w REMONDIS?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS?

REMONDIS