Food Zone S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 12 ocen.

Food Zone S.A.
3 12 6 1

Opinie o Food Zone S.A.

Administrator

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Food Zone SA?

fert

kurczę nie ukrywam, że poważnie jestem zdziwiony tymi komentarzami ale z drugiej strony są już mega stare więc chyba spoczną na laurach, może ktoś teraz powie jak u nich wygląda atmosfera bo wybrałbym się do pracy

barman

dramat, omijać szerokim łukiem, od pół roku nie wypłacają wynagrodzenia w terminie, opóźnienia do dwóch tygodni, wymagania nie wiadomo jakie a stawki godzinowe najniższe z możliwych. uwaga poważnie zastanówcie się przed złożeniem aplikacji.

pracownik

ta firma to jakaś porażka, nie wypłaca się obiecanych pieniędzy, atmosfera wciąż napięta, za mało obsługi w restauracji, za mało kucharzy, [usunięte przez administratora]. to moja opinia po kilku miesiącach w jeden z warszawskich restauracji.

Jaaa

Proszę o opinie o tej firmie

Zostaw opinię o Food Zone S.A. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Food Zone S.A.