Food Zone SA

Opinie o Food Zone SA

fert
użytkownik zarejestrowany

kurczę nie ukrywam, że poważnie jestem zdziwiony tymi komentarzami ale z drugiej strony są już mega stare więc chyba spoczną na laurach, może ktoś teraz powie jak u nich wygląda atmosfera bo wybrałbym się do pracy

barman

dramat, omijać szerokim łukiem, od pół roku nie wypłacają wynagrodzenia w terminie, opóźnienia do dwóch tygodni, wymagania nie wiadomo jakie a stawki godzinowe najniższe z możliwych. uwaga poważnie zastanówcie się przed złożeniem aplikacji.

ta firma to jakaś porażka, nie wypłaca się obiecanych pieniędzy, atmosfera wciąż napięta, za mało obsługi w restauracji, za mało kucharzy, [usunięte przez administratora]. to moja opinia po kilku miesiącach w jeden z warszawskich restauracji.

Jaaa

Proszę o opinie o tej firmie

Zostaw opinię o Food Zone SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Food Zone SA