PerkinElmer

Toruń

Opinie o PerkinElmer

Marcel

Czy możecie napisać co aktualnie słychać w firmie? Słyszałem, że to bardzo dobra firma i jak już się człowiek dostanie do pracy to nie będzie żałował.

antoś

ale serdeczny przyjacielu te stawki to ty podajesz w euraskach czy w złotóweczkach? netto czy brutto? bądź precyzyjny, tol są bardzo ważne sprawy, przynajmniej dla mnie mam smaka na stanowisko u nich jako Senior SAP FI/CO Business Analyst – Europe

Majdanek

Perkin Elmer to swietan atmosfera. wiekszosc managerow jest spoko (poza Niemeickim Sales leader). Praca mila i po bojcie sie poprosic o 2-3 tys. na rozmowie. Tyle maja nawet w UK teamiea samym angelskim. Ktos kto przychodzi na rozmowe i rosi o 1 200 zl ocenia tez wlasna jakosc pracy, a takiej chyba nikt by nie chcial.

kasia

Rozumiem że 2300 to bez doświadczenia? Natomiast przy 2.5 roku doswiadczenia ile mozna dostac?

kasia

Jake zarobki sa w tej firmie? a konkretnie na stanowisku Financial Accountant?

Zostaw opinię o PerkinElmer - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PerkinElmer