PerkinElmer

Kraków

Opinie o PerkinElmer

ByebyePerkin

Rekrutacja do tej firmy to jakies smieszki. Aplikowalem na stanowisko specjalisty a rekrutacje prowadzil ze mna stazystka, ktory jest w tej firmie 2msc lol. Rozumiem ze po tym czasie pewnie juz wie gdzie znajduje sie kuchnia w biurze, ale moglby sie jeszcze nauczyc sie polskiego, zamiast tego "hamerykanskiego" akcentu, ktory jest poprostu smieszny. Po raz pierwszy spotkalem sie z sytuacja gdy na stanowisko wymagajace duzego doswiadczenia rozmawia sie z kims tak mlodym (nic oczywiscie nie mam do tego Pana bo jak na swoj wiek byl profejsonalny), ale czy macie tam innych pracownikow oprocz stazystow? Myslalem ze jestescie powazna firma, ale wyglada ze jest inaczej. Wszystkiego dobrego!

anonymous
@ByebyePerkin 22.09.2017 14:14

Tutaj akurat sie nie zgodze. Moj proces rekrutacji byl 5stopniowy i 3 ostatnie rozmowy mialam z prawnikami i vice president

Iwona

Firma gdzie o przyjęciu decyduje laska po studiach przesłuchująca kandydatów przez telefon kilkoma durnymi pytaniami Może taki maja klucz doboru Masakra w moim odczuciu i dno kompletne

asdf

hej, ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat tej firmy, na jakie zarobki może liczyć osoba mająca kilka lat doświadczenia w korporacji?

nikuś

Niestety Customer Care oddali od początku 2107 roku w outsourcing Genpactowi, razem z pracownikami.. Na początek spoko, bo Genpact się bał fali odejść, ale co będzie za chwilę? Procesy w ogóle nie wystandaryzowane, aplikacje (SAP, CRM SAP) działają za wolno, wszystko działa w oparciu o Outlooka (nie ma case management) , skrzynki się zawieszają od nawału korespondencji. Wiele rzeczy trzeba robić ręcznie i w Excelu. Procesami rządzi sprzedaż i serwisowcy, a Customer Care zawsze obrywa. Bardzo dużo stresu, szczególnie na koniec miesiąca, bo trzeba zrobić wynik...

zenada

w dziale finansowym ma miejsce mobbing, kolesiostwo jakiego nie spotkalam nigdzie indziej

Zostaw opinię o PerkinElmer - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PerkinElmer