Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. w Toruń

Gyuijj Nowy wpis

Witam jak firma zatrudnia na najinsza krajowa i reszta pod stolem

Administrator Nowy wpis

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. prowadzi rekrutację na stanowisko Spawacz. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Jak jest z awansem w PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.?

Pracujący Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Okrutna prawda. Niektórzy robotnicy siedzą tylko w samochodach i dobrze prosperują. Nie do pomyślenia a jednak.

Robia tylko podwykonawcami a pilnuja ich ludzie z łapanki, brak pojecia o pracy, kiedys bylo inaczej...

Brałeś udział w rekrutacji do PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Norbert

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście korzystać z możliwości napisania opinii o pracy?

BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie ENERGOTERM mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Stefan

Mam zamiar aplikować i interesują mnie czy poza podstawą są jakieś benefity ?

Lidia

@Grzegorz, myślę że to pytanie najlepiej będzie zadać bezpośrednio w firmie - zarobki są sprawą indywidualną, często mają różną wysokość u pracowników na tym samym szczeblu, ponadto są objęte tajemnicą handlową. Na stronie ENERGOTERM można znaleźć kilka ofert prac - link http://www.energoterm.pl/o,14,kariera.html - polecacie aplikować? Co sądzicie o firmie? Są może na forum obecni pracownicy?

Gruby Bast3r
@Lidia

Lidia to nie myśl skarbie bo to myślenie ewidentnie Ci nie idzie jak widać w poście powyżej, owszem są sprawą indywidualną zarobki! rozumiem kolegę który pyta o stawkę/wynagrodzenie, ponieważ nie jedna firma na rynku polskim nie jest w porządku wobec pracownika(mam na myśli doświadczonych pracowników) i oferuje śmieszne stawki godzinowe/wypłaty. Lidia widać że nie masz pojęcia o tym, no cóż nie dziwi mnie to w ogóle.

Jacek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

Grzegorz

Jakie zarobki mają spawacze

Jasiek

Czy firma normalnie działa? Taka cisza na forum!

operator

Witam,prosze o opinie operatorow maszyn budowlanych (koparki,koparko-ladowarki) ktorzy pracuja albo pracowali w tej firmie(odzial Torun)?? Jakie warunki,jaki sprzet,jaka kasa,ile godzin pracy,jak placa za prace w weekendy i nadgodziny??

hedbjl

a swoją drogą szukają kogoś teraz do pracy? Swego czasu pojawiło się ogłoszenie na kierownika budowy

Nickt 20

ENERGOTERM TORUŃ MA PODWYKONAWCÓW MAJĄ SPISANE UMOWY Z FIRMAMI CIEPŁOWNICZYMI ŻE BĘDZIE GDZIEŚ BUDOWA SIECI CIEPLNEJ TO TA FIRMA ENERGOTERM TORUŃ DO TEGO MIASTA NIE PRZYJDZIE PRZYJDĄ INNI NA ZLECENIE ENERGOTERM TAKŻE TYLKO IM PRZYWIOZĄ BARIERKI Z NAPISEM ENERGOTERM A PRACE BĘDZIE WYKONYWAĆ INNA FIRMA UMNIE W SOSNOWCU ROBIĄ SIEĆ CIEPŁOWNICZĄ JA MYŚLAŁEM ŻE PRZYJECHAŁ ENERGOTERM TORUŃ A TO KTO INNY PRZYJECHAŁ ROBIĆ RURY TYLKO NA OGRODZENIACH PISAŁO ENERGOTERM TORUŃ ONI WNET SKOŃCZĄ ZE SWOIMI PRACOWNIKAMI I BĘDĄ BRAĆ INNE FIRMY NA ZLECENIE I TO SIĘ IM OPŁACI JAK MIEĆ SWOJĄ EKIPĘ I JĄ UTRZYMYWAĆ TAK SIĘ STANIE ŻE WY WSZYSCY Z ENERGOTERMU WYLECICIE PO ZWALNIAJĄ WAS SWOICH PRACOWNIKÓW JUŻ NIE BĘDĄ MIEĆ INNA FIRMA ZROBI SIEĆ CIEPŁOWNICZĄ NA ICH ZLECENIE I TO WSZYSTKO

@Nickt 20

Nie jest to prawdą, że firma będzie zwalniać. Każda firma tak robi, czyli ma swój zespół oraz pracuje z podwykonawcami. Poza tym Energoterm ma kilka oddziałów w całej Polsce, a skoro budowa była w Sosnowcu to na pewno był ktoś kto nadzorował budowę z oddziału w Katowicach.

krzysztof

wspolpraowalem z ta firma,naprawde firma rewelacja pod katem fachowosci i wyplacalnosci mam mala firme,ale z takim partnerem jak energoterm warto pracowac i z tego co zaobserwowalem pracownicy sa zadowoleni pozdrawiam

Operator

Witam wszystkich,proszę o opinie operatorów koparek i koparko-ładowarek. Jak sie wam pracuję w tej firmie,jak płacą,jaka umowa,ile godzin pracy,jak płacą za nadgodziny?ile godzin pracy w miesiącu?czy praca w weekendy jak tak to ile płacą?Pojawiło się ogłoszenie na operatora(odział Toruń) więc zastanawiam się czy warto.... Proszę o rzetelną opinie.

ben

Wypłata normalna - szału nie ma. Tam gdzie mogą dać jak najmniej na pewno dadzą. Nikt nie ocenia pracy i nie wiesz czy dobrze pracujesz czy nie. Wypowiedzenie ci mogą dac z dnia na dzień albo nie przedłuża umowy i nawet się nie dowiesz dlaczego naprawdę. Najbardziej boli ze nierówno traktują ludzi i nawet się z tym nie kryją. Nie szanuja podwładnych. Najgorszy ten mały konus co ma wszystkich za leni i złodziei a wiedzy o robocie nie ma żadnej.

kochanowski

Dziękujemy za wiadomość, będziemy postępować zgodnie z instrukcją.

jarooosz

Nie można brać na poważnie tych opinii. Piszą tutaj ludzie, którzy chcą się zemścić oraz sami robotnicy, tak wyglądają te wpisy. Co się dzieje w firmie tak naprawdę to się widzi na miejscu, tak jak w przypadku większości firm. Ostatnio byłem na rozmowie w firmie, która miała same dobre opinie na internecie, ale po rozmowie z innymi pracownikami i będąc już jeden dzień próbny okazało się grubo nie halo. Także, trzeba mieć dystans..

...

tam nie ma z kim dyskutować o czymkolwiek... absolutnie nie polecam tej firmy! poważnie... szkoda zdrowia! patologia poniżej jakiejkolwiek krytyki! omijać szerokim łukiem radzę jeśli ktoś nie chce zdrowia zmarnować!!

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Płaska 4-10
    87-100 Toruń

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.