Opinie o Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o. w Toruń

Dawno nie było tutaj postawionej opinii a wiem przy tym, że w zeszłym roku było wystawione ogłoszenie dla doradcy klienta ds. ubezpieczeń. Zastanawiam się czy w tym roku przyjęcia również byłyby opcjonalne? Tak się składa, że spełniam wymogi, ciekawe ile w tym roku zarobię?

Jeszcze pracownik

praca, oferty pracy - GoWork.pl☰ wpisz nazwę pracodawcy wpisz nazwę miejscowości Lokalizacja Szukaj Mentor S.A. Mentor S.A. 4 Toruń Opinie 37 Oferty pracy Rozmowy kwalifikacyjne Wywiad Udostępnij Opinie o Mentor S.A. Jeszcze pracownik 06.12.2018 07:07 Witam, chciałbym podzielić się opinią na temat tej firmy, otóż można rzec iż jawnie oszukują swoich pracowników, szczególnie tych na niższych stanowiskach, nie wypłacane prowizje czy premie to standard, brak określonych celów, codzienne zbywanie norma na porządku dziennym, oprócz śmiesznego profitu karty Multisport nie mają nic więcej do zaoferowania, śmieszna firma wymagają a jak przychodzi się rozliczyć to dostajesz gołą pensję i jeszcze ci się śmieją w twarz, szkoda czasu i nerwów na tą firmę, pozdrawiam

były pracownik Nowy wpis
@Jeszcze pracownik

Jak pracownik obiecuje góry a nie potrafi nic zrobić....to tylko ma pretensje.... Nie znam lepszego pracodawcy w Toruniu. Zawsze pensja na czas, prowizje takie jak są w regulaminach (chyba, że ktoś jest bajarzem a biznesu nie przynosi, to potem rozpisuje farmazony). Wspólny coroczny wyjazd dla całej firmy na narty za granicę. Podsumowując, życzę wszystkim tak "okropnych pracodawców"

Igor Nowy wpis

@mehata dla każdego pracownika?

Gabriela

Chciałabym się dowiedzieć czegoś o pracy w Mentor. Konkretnie interesują mnie warunki zatrudnienia. Czy oferują samochód służbowy i inne narzędzia do pracy (np. telefon)?

mehata Nowy wpis
@Gabriela

tak, preferują samochód służbowy oraz telefon(najczęszcze to huiwaweye i iphone)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku praca w ubezpieczeniach. Jaki był jej rezultat?
Nikka

Mam pytanie jak wygląda rekrutacja ? Ile etapów czy ciężko się dostać? Umowa o pracę czy zlecenie ? Zastanawiam się czy Nie aplikować na stanowisko call centre opinii brak nic nie można znalesc pozdrowki

admin

Wiesz jak się pracuje w firmie Mentor Sp. z o.o. Ubezpieczenia i czy szef przyjmuje do pracy studentów? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o. - Toruń

Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o.
  • Szosa Chełmińska 177-181
    87-100 Toruń

Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o.