Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. w Toruń

dżodżo

tak narzekają, a jak wracają do domów to kanistry z paliwem 60l. tachają.60x 5.4=320zł premii co tydzień lub dwa.Tak jest w torunskim oddziale.

ktoś

czy mowa jest o tej firmie na warszawskiej 1 proszę o odp. bardzo pilne

WSH

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i szczerze muszę przyznać rację co niektórym dziadostwo i śmieszni karierowicze pseudo fachowcy i (usunięte przez administratora) ogólnie śmiech zarobki też śmieszne walą z ucha na każdym kroku wiadomo o kogo chodzi szczera prawda he he zero człowieczeństwa jakiegoś i skromności byle do przodu a boją się kierownictwa i tych innych zarządców jak ognia jakby byli to ich ostatni chlebodawcy!Pozdro dla tych co tam kiedyś pracowali ze mną i byli ludzmi!

tak tak

Czyżby chodziło o tego kwiatka co przez jakiś okres pracował w Zrug-u Toruń?????Osobiście nie pracowałem z nim w tej firmie ale jeden z kierowników stwierdził że to coś nadużywa alkoholu i za to go wywalili.

Brałeś udział w rekrutacji do PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

W tej firmnie mozna zarobic 2 tysiace na reke pensje ida caly czas w dol sa ludzie ktorzy zarabiaja i bede zarabiac pieniadze tak zwane przydupasy co na zmiane trzymaja Falkowi palce w dup.. Warunki mieszkaniowe tragedia organizacja pracy zadna o podstawowe rzeczy jak kielnia sznurek itd trzeba sie prosic .

krzysieklip

Dzięki kolego jeśli jesteś we Wrocławiu to się spotkamy.

qazwsx

2 tys. na rękę to dostają tacy "fachowcy" co potrafią tylko zamiatać, a myślenie sprawia sporą trudność. Jeżeli masz trochę doświadczenia i chęci do pracy, to kwota wzrasta.

zijo

możesz przy dobrych wiatrach zarobić 2 tys ale pensje lecą w dół na łeb na szyje

WSH

To zależy chyba w jakim charakterze będziesz pracował,na jakie stanowisko się zatrudniasz?

krzysieklip

Koledzy mam pytanie jak jest w tej firmie naprawdę.Bo 4-04-2011 mam do was dołączyć.Ile można wyciągnąć na miesiąc przy tych godzinach pracy.Mam praktykę 3-letnią w tej braży.Pozdrawiam.

ZIJO

jeżeli chodzi o delegację to płacą 23 złote dziennej diety a kwatery to tak jak byś mieszkał w oświęcimiu gołe sciany i podłogi betonowe brak ciepłej wody(trzeba grzać samemu) wszędzie wilgoć łóżko przy łóżku niema gdzie położyć swoich rzeczy . kiedys było inaczej ale pan piotr falkoski załatwia kwatery przez agencje nieruchomości i zażyczył sobie żeby właściciele oddawali puste pokoje bo żekomo pracownicy wszystko mają paranoja. jak komuś odpowiadają warunki "trola" to energoterm zaprasza. praca od 7 do 19 tej pół godziny jazdy na kwatere po 10 na łazienke i kto się spokojnie wykąpie

oooooooooooooo

Mam pytanie jak jest w tej firmie z delegacjami??chodzi mi o zakwaterowanie jakie są warunki??

nie wiem dlaczego tak piszecie w tej firmie jest dobrze

Psychol

Już nawet ludzi nie chcą zwalniać bo wiedzą że żaden mądry człowiek tam nie przyjdzie. Przyjęli mnóstwo nowych i proszę zapytać na forum ilu z nich zostało. Robota może nie jest ciężka. Gorzej na psychę tam siada.

xd

ale z was czuby chyba nie wiecie do czego służą fora może przypomne do wyrażania swoich opini to forum jest na temat firmy a nie pracownikow pozdrawiam

lalala

niewiecie jak tamjest z tymi delegacjami czy dietami

podziwiam tych co tam jeszcze pracują że dajecie rade poszukajcie sobie lepiej nowej pracy no chyba że lubicie (usunięte przez administratora) i nienormalne kierownictwo. Ja poszukałem i mam spokój no i kasa lepsza przy normalnych godzinach pracy

N 0===

Zgadzam się z tą opinią bo tam pracuję i mam dość tej firmy.

ok

qqqqq

Zjazdy do domu co dwa tygodnie a nawet i co trzy 2 dni w domu i z powrotem bo praca w delegacji a najlepiej by chcieli żeby pracować cały czas . no i to zatrudnienie na półtora etatu żeby nie płacić nadgodzin[usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Płaska 4-10
    87-100 Toruń

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE ENERGOTERM SP Z O.O.