Opinie o Mikroma w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mikroma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikroma o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikroma w Września

wasaII

Leszek Kołakowski uważał, że pracą kluczową w kształtowaniu homo sovieticus był Krótki kurs historii WKP(b), który, przez swoje liczne zmiany zgodne ze zmianami „linii partii” lub eliminacją kolejnych przywódców partyjnych, był „podręcznikiem sfałszowanej pamięci i rozdwojonej rzeczywistości”. Cechy wykształcone przez wieloletnie powtarzanie kolejnych wersji „Krótkiego kursu” doprowadziły do wykształcenia „nowego człowieka sowieckiego: ideologicznego schizofrenika, szczerego kłamcy, człowieka gotowego do nieustannych i dobrowolnych samookaleczeń umysłowych”[4].

nick

firma ma problemy finansowe przez covid19 , magazyny pełne nie sprzedanego towaru. Ludzi zwalniają po 10 osób żeby nie płacić odpraw . zimny i Smela jak wyleci z mikromy to musi pamiętać ze gdziekolwiek pójdzie pracować do innej firmy to trafi na ludzi których kiedyś gnębił lub przez nich sie zwolnili z roboty lub oni zwolnili. oskórują ws na żywca , wyłupią wam oczy, he he he!

niky
@nick

FIRMA NIE MA PROBLEMY FINANSOWE PRZEZ COVID 19 !!

Bonzo

Zwalniają tych z umowami na stałe?

XxX

Firmy teraz będą wykorzystywać pseudo pandemie i będą dawać ludzią mniejsze wypłaty w mikromie też ludzi A pozabieral premie i dodatki bo skąd mniejsze wypłaty na kącie się pojawiło dosłownie to wszystko to paranoja ludzie zasługują na godne zarobki niedługo będziemy za darmo robic

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mikroma na stanowisko Opiekun Zamówienia Klienta w Dziale Logistyki bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Damian Goździela

U nas w Ostrowie jest lipa fest. ten zakład to porażka

Wasal

No właśnie i takie (usunięte przez administratora) zarabiają najlepiej a ci co ciężko pracują w szkodliwych warunkach trochę gorzej i jaka tu sprawiedliwość

Xyz

Ciekawe jak długo potrwa ten bałagan, kiedy zaczną zwalniać. Przecież remonty i odnawianie jachtów mają się ku końcowi.

Zwykły obywatel

Na ten czas mogę powiedzieć jedno... W dobie epidemi koronavirusa pracownicy narażają własne życie i zdrowie swoich rodzin pracując w mikromie i robiąc remonty widocznie pracodawca szanuje tylko własne życie i zdrowie

@Zwykły obywatel

No niestety niech sobie robi remonty nikt mu nie broni ale niech oddali się od pracowników myśli że jak zamknie szatnie to na hali nikt się nie zarazi. Miejmy tylko nadzieję że nikt tutaj z okolic I we wrzesni nie jest zarazony bo inaczej firma stoi

Zwykły obywatel

Ale gdzie jakas ostrożność jeśli jedna osoba jeździ i załatwia wszystkie sprawy typu zawieźć przywieź zrób zakupy kontakt po drodze ma z 20 osobami albo i więcej ma kontakt z osobami chorymi niby na grypę hm to tu się trzeba zastanowić czy za chwilę i produkcja nie stanie

Wasal

Jeśli chodzi o stawki yo najlepiej zarabiają pieski na posylki szefa remontując domy czyszcząc statki i wożąc na zawołanie niczym taxi całą dobę ale nikt im tego nie udowodni bo pieniądze lecą do koperty

Artur

Wysokość wynagrodzenia to jeden z najważniejszych aspektów zatrudnienia, więc jeśli nie jest na odpowiednim poziomie nie działa to motywująco. Czy pracodawca oferuje poza finansowe benefity takie jak atrakcyjne szkolenia, które mogą pomóc w rozwoju kariery zawodowej?

Młody

Pracowałem w Mikromie. Dzisiaj dostałem list z ZUS, że nie były odprowadzane za mnie składki, sprawą zajął się już ZUS z Konina. Dzwoniłem do kolegów którzy zostali w tej „firmie” dostali taką samą korespondencje. Przestrzegam przed pracą w tym miejscu.

Pomocy

Doświadczony operator 2900 netto, pomocnik 3200 nie całe, nastawiacz nie więcej na start jak 3500 netto i 10 maszyn na głowie i problemów że łep pęka. Podwyżka o 150 nie realna I w P...de i na gass... Jeb...ny codziennie... Ludzi nie ma bo każdy miał już dosyć Ci co zostali to Desperaci którzy maja blisko do pracy a reszta szuka innego zatrudnienia. Toniemy bulbulbul....

DAwno

Odszedlem okolo 10 lat temu i widze ze nic sie nei zmienilo atmosfera za moich czasow byla fatalna i nadal z tego co czytam jest zarobki mizerne dla studenta ok ale nie dla ludzi co maja rodziny ja 10 lat temu mialem 2100 na reke i nie wyobrazam sobie ze miealbym teraz wrocic za 2500 np po prostu bedzie biednie czasami lepiej wyjechac za granice badz poszukac czegos lepszego dobry operator nastawiac musi miec minimum 4 tys na reke ludzie nei bac sie szukac lepszych alternatyw niz wysluchiwanie krzykow kazdego dnia Pozdrawiam

@DAwno

Dziesięć lat to długi okres czasu, więc mimo tego co piszesz mogło się wiele zmienić. Z wcześniejszych wypowiedzi widać, że pensje są wyższe niż piszesz. Jeśli chodzi o umowy o pracę, to czy pracowałeś na stabilnym i długoterminowym kontrakcie, czy raczej na czas określony?

DAwno
@Artur

pracowalem na umowie o prace tylko ze zarobki mimo coraz wiekszego doswiadczenia i wiedzy nie szly do gory jedynie moge podziekowac za doswiadczenie dzisiaj siedze jako programista cam za granica co 4 tyg jestem na 3 tyg w domu i 17 kola przysylam do chaty na miesiac i brak jakiegokolwiek kredytu takze ludzie nie bac sie ...a co do zarobkow to slyszalem od znajomego co tam pracuje ze nastawiacz ma okolo 3500 na reke to juz podchodzi pod kpine ..

Kpina
@DAwno

Nastawiacz we firmie, która produkuje części LOTNICZE zarabia około 3500 na rękę? (usunięte przez administratora)... Słyszałem, że mikrona słabo płaci, ale nie spodziewałbym się, że aż tak. Biorąc jeszcze pod uwagę podejście kierownictwa do pracowników to już prawdziwy dramat.

To prawda przełożeni drą mordy bez powodu, bo mają przyzwolenie od góry. Ogólnie atmosfera nędzna, jeden na drugiego donosi a kierownictwo dolewa oliwy do ognia.

Mikroma to dno przełożeni myślą ze są nie wiadomo kim a Prezes to Bóg . Pan Przemek N , Zimny i Smela tylko jechać jechać żeby zarobić na ich premię a zwykły pracownik bez nadgodzin nie ma nawet 2500 tys na czysto . Od nowego roku podobno nawet 200 zł ma nie być za nie horowanie ludzie kto wam mówię że w Mikromie jest tak fajnie to nie wiem bo ogółem robota nie jest zła ale kierownictor jest(usunięte przez administratora)i wynagrodzenie

ktos

pisanie o firmie nic nie da, nic się nie zmieni dopóki pracownicy sie zjednoczą i zaczną walczyć o swoje z pracodawcami. tak jak jest w europie zachodnie

@ktos

Co miałeś na myśli, pisząc ten komentarz ? Jaka sytuacja ma miejsce w Mikroma? Napisz bardziej szczegółowo.

@ktos

Zjednoczenie nie wchodzi w rachubę. Tam trzeba zmienić górę.

Artur

Prócz niedogodności związanych z relacjami z przełożonymi inne sprawy dotyczące pracy uważasz za pozytywne? Mam na myśli wysokość wynagrodzenia i dodatkowe benefity. Napisz o tym kilka słów.

Karol

Słyszałem ,że w Ostrowie firma MIKROMA AEROSTRUCTURES płaci operatorom CNC 6000 zł na miesiąc ? Proszę o opinie pracowników .

@Karol

Gdzie słyszałeś takie informacje? Widzę, że obecnie firma Mikroma potrzebuje pracowników na stanowisko operatora CNC. Czytając Twoje informacje, zastanowiło mnie, czy osoby nowo zatrudnione również mogą otrzymać tak atrakcyjną stawkę wynagrodzenia. Ktoś z forumowiczów mógłby to potwierdzić bądź zdementować?

Agata

Numeryczny, obecnie pracujesz w Mikroma? Jeśli tak to możesz podać ogólne stawki o jakie można się ubiegać pracując w tej firmie? Skoro informacja o tym, że operatorom CNC nie płaci się 6000 netto jest według Ciebie nieprawdziwa to rozwiej proszę na forum te wątpliwości. Rzetelne informacje na forum są na wagę złota.

@Agata

Stawka to 3300 brutto i ani grosza więcej nie wiem skąd te (usunięte przez administratora) wychodzą, że mikroma tak płaci.

@Numeryczny

Podałeś stawkę brutto, ale nie dodałeś na jakie benefity można liczyć. Czy do podstawy można doliczyć comiesięczną premię lub pakiet socjalny? Takie dodatki mogą całkiem wyraźnie ponieść podstawę wypłaty, więc może byś o nich napisał.

@Paweł

Pakiet socjalny to chyba kpina premia wliczona 200 pod warunkiem że nie masz ani dnia opieki czy L4 długo ludzi będziecie nabierać jaki to wspaniały zakład przecież to żenada. Te kłamstwa to wychodzą odgórnie, kto tyle zarabia biurowi, technolodzy.

Bożena
@Numeryczny

Dobrze, że zdecydowałeś się doprecyzować te kwestie, ponieważ są one tu bardzo ważne. Napisałeś, iż pakiet socjalny w Mikroma, delikatnie mówiąc, nie należy do tych najlepszych. A jak rzecz ma się, jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne? Czy wspomniany pracodawca zapewnia je Wam? Będę bardzo wdzięczna za tę informację.

despedo

Na jakie wynagrodzenie brutto można liczyc na stanowisku operatora frezarek CNC?

Kamil

Nigdzie nie znalazłem żadnej oferty . Może ktoś wie czy potrzebni są nowi ludzie w firmie?

Gabriel

Witam. Szukam pracy i zastanawiam się nad wysłanie CV...tylko czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jakie jest wynagrodzenie "na rękę"? I jaka panuje atmosfera...bo czytałem komentarze że nie ciekawie na szczeblu kierowniczym...a i gdzie zaczyna nowy pracownik???

@Gabriel

Daj spokój sobie, pieniądze liche wymagania duże i gdzie się nie obrucisz to (usunięte przez administratora) stoi i donosi (usunięte przez administratora) kierownikowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Mikroma - Września

• Jak się pracuje w Mikroma?

Zobacz opinie na temat firmy Mikroma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikroma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikroma
2.7/5 Na podstawie 211 ocen.
  • Batorego 4
    62-300 Września