Opinie o Mikroma w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mikroma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikroma o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikroma w Września

CTS

MIKROMA CTS ODDZIAŁ SPECJALIZUJĄCY SIĘ W OBRÓBCE POWIERZCHNIOWEJ, POWŁOKACH ELEKTROLITYCZNYCH ORAZ CHEMICZNCYH Ta filia Grupy Mikroma zatrudnia 32 pracowników i jest położona w Ostrowie Wielkopolskim, w Polsce. Doskonale uzupełnia zakres usług świadczonych przez grupę i pozwala na usprawnienie łańcucha dostaw. Dzięki Mikroma CTS grupa może zaproponować kompletny łańcuch produkcyjny z uproszczonym procesem logistycznym, kontrolą kosztów oraz odpowiednim poziomem jakości, co może być kuszące dla firm z nią współpracujących. Mikroma CTS kieruje się zasadą "Zero wybrakowanych sztuk" i spełnia normy Unii Europejskiej. Jest wyposażona w oczyszczalnię i system wentylacyjny. Posiada certyfikat ISO 9001 nadany przez Bureau Veritas i odbędzie proces certyfikacji NADCAP w 2016 roku. Usługi realizowane przez Mikroma CTS : - Konwersja chemiczna : Alodine 1200 i Surtec - Anodowanie w kwasie chlorowym - Anodowanie w kwasie siarkowym (uszczelniane w roztworach dwuchromianu potasu; bezbarwne) - Pasywacja stali nierdzewnych austenitycznych oraz martenzytycznych Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług, nasze laboratorium jest wyposażone w : - Komorę solną (ASCOTT) - DualOscop, Permascope - urządzenia do pomiaru grubości różnych rodzajów powłok na podłożach metali żelaznych i nieżelaznych. - X-Ray - urządzenie wykorzystujące fluorescencję rentgenowską do nieniszczących badań składu stopów metali, oraz pomiarów grubości powłok metali na innych podłożach (metale, PCB i ABS)

Ola

Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Najlepiej przyjść do pracy nic nie robić i dostać ogromne wynagrodzenie. Nie na tym to polega, jestem zadowolona z wynagrodzenia przy przedłużeniu umowy i kiedy już zdobyłam jakąś wiedzę potrzebną do pracy dostałam podwyżkę. Wiadomo jak wszędzie są minusy ale uważam że praca naprawdę jest spoko. Kierownictwo to normalni ludzie jak ma się problem można przyjść porozmawiać bez stresu

Krzychu
@Ola

Nie chodzi o nie robienie nic. W każdej pracy się pracuje i wymaga. Chodzi o nękanie i rosiewanie nie prawdziwych opinii plus intrygowanie na lewo i prawo, na tym chyba praca w tej firmie nie polega.

Maszyna
@Krzychu

Szefostwo w MIKROMA OSM to się nazywa dopiero porażka. Stosują ledwo wielkie olewanie pracowników zero narzędzi do pracy. Pieniądze w dniu wypłaty nawet się nie zgadzają jedna wielka szkoda czasu i nieporozumienie na tą psuedo firmę, wiele osób to potwierdzi. Już są pierwsi kandydaci do państwowej inspekcji pracy!!!! Żeby była jasność!!!!

Lejdis
@Ola

Z kim tam można porozmawiać ????

Ola
@Lejdis

Zależy o czym chcesz rozmawiać Jak masz doświadczenie i chcesz pracować to najlepiej do kierownika nie wiem akurat czy szukamy kogoś Jak pracujesz a masz problem to Pani Prezes albo Pani Kasia albo Pani Ania \ Pogadają z Tobą naprawdę na spokojnie Jak na Ostrowskie warunki praca naprawdę dobra i nawet dobra kasa Dostaliśmy nawet od nowego roku podwyżki, paczkę na święta każdy dostanie

Ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie w Ostrowie wielkopolskim na początku jest wszystko pięknie a z czasem tylko gorzej obiecują podwyżki a nic z tego nie ma . Wśród pracowników same plotki na które pozwala szefostwo i jeszcze biorą w tym udział (usunięte przez administratora)! Pamiętajcie jeśli nie przypadniecie do gustu pani (usunięte przez administratora)to macie w tej firmie tylko pod górke niewiem kto wogole ja na tym stanowisku usadził skoro zielonego pojęcia nie ma nic na ten temat ale jak widać kontakty i znajomości robią swoje ... NIE POLECAM!!!

A na jakim stanowisku ta pani pracuje? Możecie dokładniej określić co takiego robi, że aż inspekcja pracy miałaby się tym zająć? Czy wy, jako pracownicy, próbowaliście w jakiś sposób sami rozwiązać ten problem? Np przez zgłoszenie problemu komuś wyżej? Zastanawiam się czy można na pomoc firmy liczyć w razie problemów

SamoLOT
@Ktoś

(usunięte przez administratora)dużo obiecują a w żaden sposób sie nie wywiązują z tego. Kierownik na hali każdego obraża BRAK SŁÓW. A szczytem bezczelności wobec pracowników było to że na wigilie firmową mają zapłacić 100-150zł HAHAHA (usunięte przez administratora) Druga sprawa to brak narzędzi do pracy potem nic dziwnego że ludzie sami przynoszą wypowiedzenie kto by chciał w takiej firmie pracować!! SZKODA GADAĆ. (usunięte przez administratora)

Pracownik Ostrów
@SamoLOT

Cała prawda. Nie polecam tej firmy. Chamstwo, poniżanie i ubliżanie na każdym kroku, obgadywanie każdego. Zgłasza się problem to jest olewanym. Prosi się o pomoc to ma się (usunięte przez administratora) nie zawracać i nie gadać, albo obrazaja od razu. Brak działających narzędzi do pracy. Kierownictwo nie jest w porządku, co chwilę z czymś ma problem. Od pracownika wymagają, a od siebie nie dają nic. Praca bez perspektyw, nic nie można się nauczyć, bo tłumaczyć nic nie chcą. Na początku mi się podobało, ale teraz jak tylko pomyślę o pracy to nie mam ochoty tam jechać, a w pracy to nerwica i się człowiek źle czuje, aby płakać się chce. I jak na branże cnc to niskie zarobki, a podwyzki nie chca dac. NIE POLECAM, TRZEBA UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ

Absolutnie się nie zgadzam Kasia jest moim kierownikiem i jest naprawdę mega miła, nawet pomogła mi prywatnie jak miałem problem. Jak komuś się nie podoba to proszę bardzo można się zwolnić nikt nikogo nie trzyma na siłę. Prawda jest taka że pracuje z nami kilka (usunięte przez administratora), tłumaczysz, powtarzasz a dalej mają w (usunięte przez administratora) Albo nie chcą się uczyć a jak podejdziesz i zwrócisz uwagę to wielka obraza. Ludzie to jest praca a nie koło towarzyskie

Operator cnc
@Ktoś

Ja właśnie żałuję że Pani Kasia nie jest moim kierownikiem. Zawsze uśmiechnięta, zapyta wszystkich czy wszystko w porządku, wiadomo nie zawsze jest czas na wyjaśnienie czegoś od razu ale zawsze wraca i wszystko ogarnia. Dziewczyna ciężko pracuje nieraz sama magazynierom pomaga w ich robocie. Podwyżki nie zależą od Pani Kasi nie ona decyduje o budżecie ale od Mikromy Września firmy matki

Pilarz

Nie ma takich sytuacji w firmie po prostu były lub są nie będę wymieniać z nazwiska osoby które nie wykonywały swoich obowiązków prawidłowo bądź wcale. Każda prośba bądź próba zwrócenia uwagi na wykonywaną pracą kończyła się obrazą pracownika że ma pracować a nie siedzieć w telefonie lub na przykład 10 raz na papierosie. Najlepsze jest to że żadna osoba do nikogo z kierownictwa nie przyszła porozmawiać ani do szefostwa bo nie ma u nas takich akcji. Niektóre osoby z kierownictwa powinny zgłosić sprawę o pomówienie, żeby ktoś się tym zajął. U nas jest moim zdaniem atmosfera spoko jak na magazyn

Jaka atmosfera panuje w firmie Mikroma? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 9 marca. Czy jest rotacja?

Nie wiem na czym zależało poprzednikowi ale w zasadzie to się w żaden sposób nie integrujecie ani nic? Co prawda widziałem ofertę dla mistrza teraz i tam nie było nic o benefitach tego typu, ale to może zespołu pomiędzy sobą po prostu się integrują? :D cokolwiek na poprawę atmosfery?

mechanik

ATMOSFERA MEGA FAŁSZYWA jeden drugiego obgaduje za plecami i wymyśla jakieś głupoty. A przesadą była wigilia firmowa za którą pracownicy sami mają zapłacić HAHA JAKAS PORAŻKA. Paczki świąteczne zapewne to będą jakies pierdoły mandarynki, czekolady itp. RADZE OMIJAĆ TĄ FIRME

Firma się rozwija są potrzebni ludzie do pracy Dobrzy pracownicy się trzymają wiadomo kilku odeszło samych wiadomo idealnie nie jest ale nigdzie nie jest

Frezer
@mechanik

Wigili firmowej nie ma i nigdy nie było w planach. była propozycja od Pani Ani żeby się spotkać wszyscy razem poznać się i pogadać dlatego każdy kto chciał iść mógł się zapisać. NIE MA PREMI ŚWIĄTECZNEJ TYLKO NAGRODA ROCZNA, LUDZIE NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. wyraźnie napisane jest nagroda a nie premia

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mikroma na stanowisko Opiekun Zamówienia Klienta w Dziale Logistyki bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Jest gdzie w firmie zgłaszać jakieś niestosowne zachowania współpracowników, czy kierownika? I z jakimi sytuacjami miałeś wtedy do czynienia?

Prestige

(usunięte przez administratora)w tej firmie tworzy większość pracowników tzw. Wieloletnich- stałych. A ich wulgaryzm i często chamstwo ma przyzwolenie szefostwa. A więc ryba psuje się od Głowy.

@123

To co pisze części zamienne to zupełna nieprawda i oszczerstwa To jest praca a kierownik jest od tego żeby mówić co robić a jak ktoś nie słucha a później dostaje reprymendę oczywiście kulturalna to obrażony bo musi pracować Na piwo to do parku Pani kierownik i Pani prezes są naprawdę w porządku

Sporo negatywnych komentarzy jest mocno na wyrost. Kierowniczka Kasia zawsze była wobec mnie miła, sympatyczna, i uśmiechnięta. Jeśli chciałem urlop, dostawałem go bez problemu, nigdy nikt nie miał do mnie pretensji o L4, czy oddawanie krwi. Nie spotkałem się z żadnym (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa, i też nigdy nie słyszałem, żeby kogoś obrażali - jeśli już, to była to krytyka bez przytyk personalnych, a to są dwie różne rzeczy. Wynagrodzenie jak na polskie warunki jest bardzo w porządku. Między pracownikami panuje raczej dobra atmosfera. Kwestia premii świątecznej trochę pogorszyła moją ogólą opinię o firmie, ponieważ kryteria jakie trzeba spełnić aby ją dostać, według moich obliczeń spełnia ok 6-10 osób z ogólnej liczby ok 60 pracowników, ale uważam też, że nie ma co bardzo tego rozstrząsać ze względu na godne wynagrodzenie (przynajmniej w moim wypadku, innym w kieszeń nie zaglądam). Ogólnie prace w Mikromie OSM w Ostrowie oceniam pozytywnie, i sądzę, że spora część negatywnych opinii (nie mówię, że wszystkie) nie wytrzymałaby stracia z prawdą. Ogółem nie jest idealnie (nigdzie nie jest), ale ja jestem zadowolony, choć zdarzają się gorsze momenty.

QS

Czy warto składać CV na stanowisko specjalista ds zapewnia jakości? Jaka atmosfera? Jakie wynagrodzenie, czy są jakieś premie? Ile osób tam pracuje? Warto?

@QS

Nie warto!!!! Kierownik tylko (usunięte przez administratora)do pracowników bez grama szacunku pani druzgała zamydla oczy śmiesznymi podwyżkami których i tak nie będzie. Ludzie niby przychodzą do pracy a tak naprawde większość to zero zorganizowania. ODRADZAM ZDECYDOWANIE. W zakładzie panuje (usunięte przez administratora) szefostwu i toksyczne osoby na terenie zakłady!! Ps. Potem nic dziwnego że ludzie sami rezygnuje z tej psuedo firmy.

...

Niestety to prawda!!!! Każdy odzywa się do siebie bez szacunku i po chamsku a że szefostwo PLUJE PLUJE W TWARZ pracownikom to oddzielny temat!!! Można się poważnie przejechać na tych fałszywych ludziach

@QS

Nie warto i każdemu tego odradze obiecanki cacanki a głupiemu radosc

Kandydatka

Odradzacie robotę na stanowisku specjalisty tylko czy dla asystenta tez nadziei nie ma? widzę, że szukają właśnie do pomocy i zastanawiam się czy by nie przyjść żeby nałapać sobie doświadczenia, co o tym sadzicie? Asystent i tak od minimalnej zacznie jak praktycznie wszędzie czy tutaj może jest inaczej?

W marcu mieli takie ogłoszenie na stanowisko Opiekun Zamówienia Klienta w Dziale Logistyki. I tam było podane, że szukają zarówno regularow i seniorów. Nadal są dwa takie stanowiska, a można wiedzieć, czy jest spora różnica w obowiązkach, odpowiedzialności i ogólnie po prostu w zarobkach? Jak coś to piszcie, jak ktoś wie, bardzo proszę, bo po prostu nie wiem o co pytać.

Może ktoś napisać jakie są warunki dla operatora frezarek cnc? Wracam z ich strony i wolę dopytać przed aplikowaniem. Ktoś napisał już jakiś czas temu o kwocie 20zł netto/h, były podwyżki od tego czasu? A może info dotyczyło kompletnie innego stanowiska? W ofercie stoi, że dają możliwość zdobycia doświadczenia. Czyli takich nowicjuszy też przyjmują, przyuczają?

DZRZWI

Jeśli chodzi o firmę MIKROMA OSM to niestety nie można pochwalić tego miejsca prezes druzgała i kierownik kłamią w rzywe oczy nie jaka ignasiak okazuje chamskie odzywki do pracowników! Ogólnie rzecz biorąc większość ludzi siebie nie szanuje ani troche! ODRADZAM. Byłem ich pracownikiem.

Jestem zainteresowana pracą u nich, może ktoś zna dobrze stanowisko Specjalista ds. Zapewnienia Jakości? Na to chciałam aplikować. Nie napisali nic tylko za bardzo w ogłoszeniu o warunkach zatrudnienia, o etacie, jakie są godziny pracy w zakładzie?

SamoLOT

NIESTETY to prawda na temat tych ludzi i maszyn! Jak o maszyny i ludzi dbają potem taką reputacje mają. Nie polecam większość fałszywych ludzi którzy tylko umią rzucać (usunięte przez administratora)i zero kultury osobistej i nie zna sie na tej robocie.

m a z a k

Niestety to wszystko prawda o MIKROMIE OSM. Szefostwo wiecznie gada o tym że nie tolerują chamstwa, kłótni, wulgaryzmów i wszystkich złych zachowań a tak naprawde nie potrafią zadbać o pracownika i wyposarzyć go w podstawowe akcesoria do pracy. DLATEGO niestety nie moge pochwalić tego miejsca jakim jest MIKROMA OSM. WIEKSZOŚĆ tych ludzi to toksyczne osoby gadające za plecami którzy psują atmosfere w pracy. Popracowałem i straciłem tylko czas dlatego radze omijać tą firme. Małe zarobki i jeszcze te kamery na każdym kroku... FAŁSZYWI LUDZIE, FAŁSZYWE OBIETNICE SZEFOSTWA.

Bas

Myślę, że tam nigdy nie było dobrze. Panie Mariola i Marta potrafią krzywdzić ludzi a Pan dyrektor przymyka oczy, jakby był niewidomy. No cóż do czasu, aż nie skończy się to w sądzie. (usunięte przez administratora) firma.

...

Jeśli piszesz ze "wspominasz" to albo byłeś (usunięte przez administratora) za jakąś bzdure! Tam jest pracownik ogólnie olewany jak potrzebuje narzędzia do pracy suwniarka itp itd za wieloma sprawami czeka sie mięsiącami.(usunięte przez administratora)

Lel
@...

Nie po prostu człowiek wziął i stamtąd poszedł ;) nie żałuję decyzji ale Kasia to miła kobietka (dla mnie oczywiście). A to że kierownictwo pluje pracownikowi w twarz to już inny temat. Ośmieszanie, poniżanie ale nie chce mi się do tego wracać było minęło ;) za moich czasów robiło się tym co jest, tylko że pomiar to była loteria nigdy nie wiedziałeś czy detal który wysyłasz jest dobrze także ...dość mi już nieprzespanych nocy

No

Niestety Tak!! kolejna pani upokarza, ubliża pracownikom. Ogólnie rzecz biorąc to MIKROMA OSM a w sumie kierownictwo to gruba porażka i nieporozumienie bo nie potrafią zorganizować ludziom narzędzi do pracy a potem wymagają Bóg wie co (usunięte przez administratora)a błąd podczas roboty a potem nękanie, zastraszanie zwolnieniem z pracy SZOK SZOK po prostu. (usunięte przez administratora)

Leszek

Nie podawaj proszę imion i nazwisk. I napisz, czemu już tam nie robisz oraz skąd taka krytyczna ocena firmy, jak i jednej z zatrudnionych tam osób?

Microma Ostrów

Czytając opinie byłych już pracowników wniosek jest taki że jest to następny (usunięte przez administratora) po sklejkach,mahle czy litexie a tyle było szumu zrobionego przez samą prezydent miasta Ostrowa...... ludzie się cieszyli że nowa firma z nowa hala nowe miejsca pracy itd actu nawet porządnych zarobków nie ma a życie w Ostrowie mocno podrożało niestety więc pytanie po co takie firmy mają być w tym mieście?

Obecnie Mikroma do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Opiekun Klienta. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 9 marca.

Maniek69

Potwierdzam wszystkie powyższe komentarze . Firma, była by na prawdę spoko gdyby tylko wymienniono kierownictwo. Na pierwszej rozmowie wszystko ładnie pięknie a później brak jakichkolwiek informacji. Nie ,którym pracowniką wolno wszystko a nie którym za każdym razem jest zwracana uwaga. Pseudo ,,Nastawiacze" ( No bo jak można nazwać ludzi którzy ustawiają jedną maszyny w trzech) mogą chodzić jak święte krowy po hali ( co pół godziny fajeczka ).Wielkie zlosci / chamskie odzywki jak człowiek coś zepsuje .Myślałem, że przyjmując się do tej firmy czegoś się naucze niestety sie przejechałem. Totalnie brak zainteresowania kierownictwa nowymi pracownikami . BRAK zaplecza narzędziowego.

Dokładnie zgadzam się z nowymi opiniami firma kieruje na badania lekarskie lekarz nawet nie pobiera krwi tylko pisze zdolność na słowa gdyby coś się stało ciekawe kto by beknął za to w dniu bhp powinna być podpisana umowa o pracę, a niestety tak nie było dopiero po rezygnacji wciskają podpisanie umowy i zlozenie wypowiedzenia czyli praktycznie praca na czarno jak to mówią pierwsze dni brak kłódek w szatniach ,odzież stara po kimś wyprana wstyd normalnie !!

Panie dyrektorze więcej kontroli na dziale mechanicznym u Pan z kontroli bo zamiast uczyć nowych to one wciąż kawy,herbaty,ciasteczka,truskaweczki i pogawędka o sprawach prywatnych wychodzą non stop gdzieś dzwonić potem jak tu się nauczyć

Cv

WITAM WIDZIAŁEM NA PRACUJ PL ZE MIKROMA REKRUTUJE NA OPERATORÓW MASZYN ORAZ TOKARZ,FREZER CZY WARTO APLIKOWAC I PODJAC SIE PRACY POMÓŻCIE WYPOWIEDZCIE SIĘ??

Polikarp
@Cv

Pracuję w tej firmie od prawie dwóch lat i jak dla mnie jest ok a piszę to jako pracownik, który ma doświadczenie i pracował wcześniej w innych prywatnych firmach. Więc mam porównanie. Na pewno jak wszędzie chciałoby się zarabiać więcej ale co do wykonywanej pracy nie mam zastrzeżeń, nikt mi nie stoi nad głową i nie pogania, robię swoje. Jest prosta rada- jak się nie podoba to trzeba zmienić pracodawcę a nie użalać się jak jest źle. Jak na ostrowskie warunki to dla mnie firma ok.

@Cv

Firma MIKROMA OSM to gruba porażka nie potrafią zorganizować narzędzi do pracy i poważnie olewają pracownika gdy go przyjmą do pracy.

Wojooo

Firma patologiczna, alkoholizm wśród starych pracowników za przyzwoleniem pewnego kierowniczka... (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Porządnych pracowników zwalniają a o swoich przydupasów kierownicy się martwią, byłem tam kilka lat i nikomu nie polecam tej firnyb

Stary pijok
@Wojooo

Wojciech Sychala nadal jest pomiatany we firmie przez kierownika?

Krzych
@Wojooo

To prawda, intrygi (usunięte przez administratora) za pozwoleniem kierownictwa. A intrygantki mają się dobrze i dalej mogą nękać ludzi z uśmiechem na twarzy.

Natalia
@Krzych

Czyli z tego co piszecie to atmosfera dość ciężka... A jak warunki? Można chociaż dobrze zarobić? Ile teraz proponują nowym pracownikom?

No
@Natalia

Ta firma to jest tragedia i porażka MALO MOZNA ZAROBIĆ NAGRYWAJA CZLOWIEKA KAMERAMI I JESZCZE TOKSYCZNE SZEFOSTWO I WSPOLPRACOWNICY

Mariola

Ta firma to (usunięte przez administratora). Nie szanują starych pracownikiem z doświadczeniem. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie da nogę. Ć..n lubi tylko tych co mu w (usunięte przez administratora) włazi Nie wie lub nie chce wiedzieć że jego (usunięte przez administratora)Papieru do (usunięte przez administratora) nie kupuje bo trzeba oszczędzać a za hala brak laduja. Na zlom na lewo sprzedaja. Gdzie PIP, zero BHP, Tam kiedyś ktoś umrze. 10 lat zmarnowane za grosze

Może ktoś się wypowiedzieć o pracy w tej w firmie Ostrów Wielkopolski. Jaka płaca i umowa

Zuzanna
@Marek

Też bym chciała się dowiedzieć. A Ty już zaniosłeś CV a może pracujesz? Daj znać :)

Iwo
@Marek

Rządzą dwie osoby MPlusM to od nich zależy lubią, nie lubią. Poziom intryg i zachowania, poniżanie pracownikow oraz szefostwa za plecami żenujacy. Przykre, że kierownictwo pozwala tym Panią na takie manewry.

Zostaw merytoryczną opinię o Mikroma - Września

• Jak się pracuje w Mikroma?

Zobacz opinie na temat firmy Mikroma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikroma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikroma
2.7/5 Na podstawie 211 ocen.
  • Batorego 4
    62-300 Września