Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

ANONIM

Uważam tak jak komuś się coś niepodoba w zachowaniu Kseni czy kogo kolwiek innego to nie powinnien tutaj tego pisać tylko powiedzieć to tej osobie prosto w twarz. Takim zachowaniem osoby które tak piszą wychodzą na zwykłych leszczy ????????????

Czat

Wojna Polsko Ukraińska między największymi plocichami ciekawe który się pierwszy odważy twarzą w twarz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Amerplast Sp. z o.o.?

tutaj nie ma atmosfery a tym bardziej dobrej. A firma nie widzi ludzi tylko uważa ich za (usunięte przez administratora) i koszt (o czym głośno i publicznie informuje).

Rafał
@ja

Smutno się to czyta :( Od dawna tak to tu wygląda czy dopiero niedawno się coś popsuło? Rozmowy na ten temat nie przynoszą rezultatów?

Lion
@Rafał

Jakieś 3 lata kiedyś było suuper teraz tylko pogoń,metry misiu metry narxekaliscie na T.O może kasy dużej nie dawał ale spokój ludzi nie zwalniał był za ludźmi

@Rafał

od ponad dwóch lat... wcześniej było dużo lepiej. Człowiek czuł się doceniany. Zastanawiam się, czy teraz nie chodzi o to zarządowi aby firma upadła... Bo jest na dobrej drodze ku temu

Tania

Gdzie jest Tatiana?już nie pracuje? Co się stało?

New
@Tania

Przyszedł nowy młody sort więc czas zmienić a że chłopak niezdecydowany , poszukiwania trwają.

Haha

Chyba jest wolny jeden mistrz kawaler nawet kręcą się koło niego może wyda podobno wpadło coś w oko mu.

Fic
@Haha

No nie wiem podobno Jaktorowa się trzyma pocichu, stara miłość nie rdzewieje jak widać.

Tomas
@Fic

Mam tylko nadzieje ze nie mężata jak ostatnio.

Zdumiona
@Fic

Naprawdę nie szkoda wam czasu na pisanie o tym małym marnym czlowieczku? Porządna kobieta nawet nie spojrzy na to byle co, a reszta co się z nim zadaje, to tylko o nich to świadczy.

Ok

Pracuje na .a i c często i powiem tak na A wszystko mają w (usunięte przez administratora) a na C jest mistrz który biega po wszystkich maszynach i gnębi pracowników więc nie wiem czy spoko ale może odpowiada to wam A jeśli chodzi o plotki to wystarczy zajrzeć na grupę mistrzów i zobaczyć kto plotkuje z mojego punktu widzenia zm.C jest liderem wpisów. Jeśli chodzi o kierownictwo to zgadzam.sie ze wszystkim brak szacunku brak pieniędzy ale nic nie zmieni się dopóki niektórzy mistrzowie (wyżej napisane) nie przestaną być nadgorliwi albo inaczej wchodzić w tylłek kierownikowi.Takze myślę że faktycznie Już Dość.

Polka
@Ok

Niestety ale jest to prawda o tym mistrzu że zmiany C to ten wyższy z odstającymi uszami i krzywym nosem, tak naprawdę to najpierw trzeba go wysłać aby mógł chłopaczek nauczyć się ustawiać maszyn.Jedyne co potrafi to gonić maszyny a ludziska głupie się go boją ...

Racja
@Polka

Słabe to na C nawiedzony mistrz ,a na tamtej zmianie zaślepiony Ukrainą i weź bądź mądry kiedy masz być w pracy według ich rządów na zawalonie najlepiej.

Ex
@Polka

Nareszcie ktoś tu napisał prawdę o tych dwóch zmianach

Maniak

To fakt w końcu niektóre ukraińskie piękność mają zdolności.

Ups

Jesteśmy chętni gdzie i o której? Ktore piętro? Jaki dział?

Pol
@Ok

Albo kopleks wielkości się kłania i trzeba szukać.

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Lex amerplast

W ostatnich dniach nasz dyrektor pokazał kim dla niego jesteśmy! Tania siła roboczą spełniającą jego osobiste ambicje. Nie liczy się z człowiekiem!!! Świadomie łamiąc zasady kodeksu pracy , pracownik UA ma takie same prawa. I powinien być traktowany równo z innymi. Ostatnia sytuacja podchodzi pod rasizm i (usunięte przez administratora) ponieważ pracownik ten dostał upomnienie że nie wykonał polecenia które łamało zasady kodeksu pracy. Pamiętajcie ! Wy może zapłaczecie za firma i ludźmi ale ta firma za wami nie zapłacze!! Staliśmy się wołami roboczymi w dążeniu jednostki do osobistych celów.!! Obecna dyrekcja rujnuje wszystkie zasady panujące w firmie!!! Zrujnowała współpracę poszczególnych działów, nikt ze sobą nie współpracuje każdy martwi się o swoje (usunięte przez administratora). Wynik ,wynik,wynik to tylko się liczy!!!!

K
@Lex amerplast

Wspieram!

Żółty grzyb

kiedyś była dobra firma, a teraz (usunięte przez administratora) nie polecam tu pracy!

Converting

Czy siedząc na zwolnieniu można pracować dorywczo? Czy trzeba mieć względy?

Luknij
@Converting

No niektórzy przegięcie robią HR powinno sprawdzić te L4.

@Converting

Zmiana A jak zwykle na strazy moralnosci

Wychowanie
@Znawcatematu

Liderki dają radę.

Radca prawny
@Converting

Oczywiście że można. Względów nie trzeba mieć tylko wygląd! Jeśli myślisz o wolnym zawodzie to nawet podatku nie odprowadzasz. Tylko rubrykanty i środki do higieny.

Kierownik

Teraz już były kierownik. Ale mam tylko jedno do powiedzenia, nie obrazjcie koleżanek w pracy i nie insynłujcie o nich żadnych plotek i nie twórzcie durnych historii. Nie wiem co wami kieruję, zazdrość czy zwykła podłość. Żadna dziewczyna w naszym zakładzie nie zasługuje żeby ją tak oczerniać, tak kłamać na jej temat, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ranicie ludzi, ludzi którzy w żaden sposób nie zaslozyli sobie na zło z waszej strony, tylko dlatego, że sami jesteście (usunięte przez administratora) Na koniec mam dwa słowa do człowieka, który się za mnie podszył, to nie pierwszy raz kiedy próbujesz mnie prowokować w internecie, ale jesteś tylko małym tchórzem bez cienia honoru i odwagi, który boi się stanąć przedemną i powiedzieć mi to w twarz, boisz się mnie i robisz to wszystko bo sam myślisz o sobie, że jesteś gorszy odemnie.

Obserwator

Pewnie powiedziała Ci Cześć na stołówce. Fantazja działa. Większa część tu komentująca zauważyłem że ma syndrom stulejki jak tylko zobaczy kawałek kobiecego tyłka który nie ma 50 lat +

K

Za każdym razem zaskakuje mnie chora Fantazja u wielu mężczyzn w tej firmie.. ilu ludzi upokorzyłeś i obraziłeś swoimi złymi plotkami.

Aaaaaaa
@K

Ja nikogo nie upokarzam. Ona sama siebie upokarza. Doskonale wie co robi i z kim i ktoś to wreszcie zauważył i napisał.

...
@Aaaaaaa

Człowieku, zajmij się sobą, a nie plotkami na temat innych, co tobą kieruję, zazdrość, odrzucenie, ładna i miła dziewczyna i boli cię, że nie zwraca na ciebie uwagi? I jeszcze przyznajesz rację komuś kto podszywa się pod inną osobę, po co żeby zranić i ją i Huberta? Zajmij się swoim życiem bo widać, że nic o niej nie wiesz, tylko siejesz zamęt i po co? Na co? Myślisz, że jak zepsujesz jej opinię to ściągniesz ją do swojego poziomu i będziesz mieć szansę?

Trener haftu i uboju
@Aaaaaaa

A tym kimś byłeś Ty, moralny sędzio z certyfikatem na ocenę przebiegu czyjegoś tyłka. Jedyne co Ci wyszło w tym wpisie to słoma z butów, gratuluję. Gdybym miała pracować z takimi wspanialymi ludźmi jak Ty, wolałabym zamiatać liście.

Tina

@Szoszon, @Lol Jak widać nie brakuje tu zazdrośników, co próbują się wylądować, tacy mężczyźni muszą się budować obrażając innych bo w domu mają tylko rękę

ToksyczniPL

Plociuch pozostanie zawsze plociuchem, a burak burakiem. Pozdrowienia dla Jaktorowa i Bartnik ;) Zm.B.

ParWojMel
@ToksyczniPL

Zgadzam się. Pozdrowienia zm.C

Pitek39

Galareta podobno nie pracuje? Prawda? Jakieś dobre wieści jeszcze?

@Pitek39

Ano nie pracuje już. Sporo innych osób też odeszło a kolejne również są w trakcie odejścia lub chcą odejść. Nie dziwię się - jest coraz gorzej. Z dobrej firmy, przez kilka ostatnich lat, zrobiło się (usunięte przez administratora)

Pitek39
@ja

Zgadzam się kiedyś porządna firma.... Teraz korporacja Mi szkoda pawulona

ZnawcaTematu

Wspolczuje zmianie b, teraz dopiero kurdupel bedzie sie wozic

HR

Strona dla desperatow kolego naucz się czytać ze zrozumieniem. Widać że (usunięte przez administratora) pisze a nie rozumie.

Gregorii
@HR

Tak powtórzę bo widzę ze nieprzychylne opinie kasujecie z automatu już nie pierwszy raz, nie strona, a firma dla desperatów i babiarzy, zwłaszcza braciszków z wiochy w stronę Skierniewic, tylko taki typ tu będzie czuł się dobrze.

HR

"Znawca tematu " , "Znawcatematu" Ty jednak masz "oko sokole" wiesz co słychać wszędzie tu ucho przylozysz tam oko zadowolisz i szukasz sensacji tylko pamiętaj to nie jest Sąd a strona dla desperatów i plotkarzy. Pozdrawiam.

ex

1. kompletny brak szacunku w stosunku do pracownika 2. żadnych szkoleń i możliwości rozwoju 3. pracownik jest tylko kosztem więc należy na nim oszczędzać ile się da (od pensji, przez BHP po standardowe narzędzia pracy) Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie!

@ex

Jak ma byc pracownik szanowany jak zmieniaja sie na gorze co dwa lata a na dole chlopaczyny z jednej wiochy ciagle sa.

Były

Kto tęskni za czasami T.O łapka w górę !

Lol

To jest nie możliwe żeby osoba w takim wieku nie wiedziała co to woda

Sebo

Współczuje :(

Znawcatematu

Kolezanka chyba z tych odrzuconych

ZnawcaTematu

Jak juz zaczeli robic porzadki w firmie to mogliby dolozyc paru mistrzow w poczet ludzi zwolnionych

Znawcatematu

Jeszcze wolna ale kolejka sie powoli ustawia. Podobno pierwszeństwo maja mistrzowie

Luna
@Znawcatematu

Duży wybór, ciezka decyzja, pierwszeństwo jednak profesorzy mają a nie mistrzowie w tym przypadku zmiany A.

Ciekawe, dlaczego w tej firmie mężczyźni się zachowują jak baby?!Dasz mi odpowiedzieć..?!czy jaj tobie zabraknie?! Pewnie co zabraknie bo pod takim "Fredkiem" chowa się baba bez jaj

Pewnie co nie ty, spójrz na siebie.. płotkarze..fee takim mężczyźnam

Mag
@Luna

Duży juz nie zostal. Wieksze juz po.

Bożena

To u was jest biuro matrymonialne? Czy realna praca? Niezłe rzeczy tutaj czytam

Fredek

Znacie mariana?

@Fredek

A jaki dział?bo ich tam sporo.

Rudy
@Anonim

Techniczno - mechaniczny.

Co możemy zrobić żeby M.....-młody z convertingu ze zmiany B NIE ŚMIERDZIAŁ? PS.może kupić jemu szampon,dezodorant, pastę do zębów, gombkę i mydło? Poproszę kierowników zróbcie coś z tym bo nie da się koło niego pracować.

ANONIM
@Anonim

Żeby koło niego stać potrzeba zatyczki które słóżą do uszu włożyć do nosa to jest jakaś masakra.

Czas na zmiany

TPM zawsze na dzień i po 3 osoby na maszynie a na nocy nie ma pomocników? Warto to chyba zmienić jak najszybciej albo kierowników którzy się do tego ewidentnie nie nadają bo nic nie ogarniają.

Tak
@Czas na zmiany

Nie ogarnia w szczególności Kulka. Nie zna się na robocie i w nosie ma że ludzie sami pracują na maszynach. Gościu zero kompetencji.

Dobry drukarz.
@Tak

Koniec z tym gościem i kierownikiem druku z Nowego Dworu Mazowieckiego. Nic nie mają pojęcia co robią. Melepety!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.