Opinie o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Natalia

@Tadeusz z Gocławia być może to faktyczny chwilowy brak asortymentu, czy pytałeś może ekspedientki, czy Twoje ulubione bułki wrócą? To dość ważna informacja, że obsługa klienta jednak była dla Ciebie zadowalająca, jest to również pozytywna informacja dla osób, które mogłyby być zainteresowane pracą właśnie w tym oddziale. Czy często zmienia się tam kadra pracownicza?

pyszne jagodzianki

Tadeusz z Gocławia

Jak co kilka dni chciałem kupić 10 bułek orkiszowych po 80 gr. I co? Nie ma i nie będzie! Za to są orkiszowe vegan po 99 gr. Czy to kolejna ukryta podwyżka? Ale aż o 25%? Odkąd istnieje sklep na Gocławiu tych podwyżek widzę całą masę. A moi sąsiedzi już dawno o tym mówili. Wiele produktów zdrożało tylko po zmianie nazwy a inne (pączki, ciastka, ciasta) drożały nie o 2-5% ale znacznie wyżej. Nie ma to pokrycia ani w inflacji ani wzroście wynagrodzeń a szczególnie emerytur. Dzisiaj dolała się kropla, która .... ułatwiła mi zmianę piekarni. Żegnam, skądinąd, miłe panie ekspedientki.

Natalia

@anonymous na forum ważne są wszystkie opinie - zarówno te pochlebne, jak i te negatywne. Wszystkie pomagają przybliżyć obraz pracodawcy, dlatego też szczegółowe informacje pełnią często rolę kluczową. Jak długo pracowaliście w firmie? Często to perspektywa czasu pozwala zobaczyć, czy warto zostać w danym miejscu na dłużej. @Arkadiusz z forum mogą być kasowane jedynie te komentarze, które łamią jego regulamin. Warto się z nim zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin

Cukiernik

Pani Kinga Gromulska nie jest szefową firmy GROMULSKI Piekarnia Cukiernia i nie ma z naszą firmą nic wspólnego. Naszym Szefem jest Sławomir Gromulski. Proszę nie mylić tych dwóch firm.

Pytania związane z technologią i znajomością zawodu. Przed rozpoczęciem pracy praktyczna prezentacja umiejętności. Szef jest profesjonalistą.

Daniel

Firma z opinią dobrego pracodawcy poradzi sobie również z narzekającymi na wszystko!!!

@Daniel

dobrego pracodawcy ??? Daniel czy Ty wiesz co piszesz ? chyba jesteś zbyt przepracowany ;) wg mnie to nie jest dobry pracodawca, nawet średni też nie jest

PiS

widzę że pan Gromulski nie życzy sobie prawdziwych opinii o jego firmie...jeszcze raz powtórzę o tych urlopach jak jałmużna ok. 50zl/dzień, zero szacunku, zwroty jak do psa, a w nocy trzeba pracować...kasa kasa jeszcze raz kasa a h..uj z ludżmi to motto tej firmy, a kierownik bakuła łazi tam jakby był krółem Polski albo jakby się zesrał w gacie:)

jmg
@PiS

Szanowny Panie P(i)sie. Na pewno trudno jest się pogodzić z faktem, że został Pan zwolniony. Niestety jakość Pańskiej pracy i Pańskie zachowanie ( co widać po poziomie tego komentarza) odbiega od standardów firmy. Jeśli warunki pracy nie były dla Pana odpowiednie, czemu sam się Pan nie zwolnił? Na groźby i ubliżanie pracownikom w naszej firmie nie ma przyzwolenia. Proszę o tym pamiętać!

Tadzio

Hipokryzja

Zenek

Niewolnictwo?

Piekarz

Pamiętam zawsze uśmiechnięty .Zawsze pomógł kompetetny mechanik. Takiego już w tej firmie nie będzie .Pozdrawiam

jmg
@Piekarz

Zapewniam, że byli i są lepsi.

OMG

ciekawe heheehe

omg

ciekawe hihihihih

Olga

możecie mi powiedzieć czy w firmie panuje system niewolniczy ? z góry dziękuję za odpowiedź

Przemo

dobrze że mnie ktoś poinformował że ktoś mnie oczernia na tej stronie, nie wiem kto się za mnie podaje pod pseudonimem PiS ale wygląda jakby to była sytuacja w której ja zostałem postawiony, KRZYŚ zostałem zwolniony a nawet oszukany ale za to że walczyłem o coś w imieniu innych, a jak Ty lubisz ssać swoim przełożonym bo masz taką metodę to już twój problem... ponad 50% ludzi tam pracujących trzyma się tej firmy bo ich życie do tego zmusza i boją się zaryzykować:) teraz z perspektywy czasu cieszę się że mnie zwolnili bo mam teraz fajną pracę w super atmosferze i przynajmniej nikt mnie nie będzie dymał na kasę pozdrawiam

To przykre, że zwolnieni pracownicy wylewają swoje frustracje na tej stronie i o swoje niepowodzenia oskarżają pracodawcę. Moi drodzy, więcej samokrytycyzmu ! Jak było źle, to trzeba było się zwolnić, a nie pluć wtedy, kiedy zostaliście zwolnieni. Ja pracuję w tej firmie ponad 5 lat. Zwalniają tych co kradną albo podpadną. Jaką masz stawkę na umowie, taką płacą. Normalna firma. Pracuje tu ze 150 osób to chyba nie może być tak źle, skoro robotę można dziś znaleźć bez problemu. Nie pasuje - odchodzę, a nie oczerniam jak zwolnią. Trochę honoru.

Arkadiusz

Szkoda ze opinie sa usuwane .Po to chyba jest to forum zeby wyrazić swoja opinie nie koniecznie pochlebna. A co do wpisu Pracownik to zeby sie zwolnic to trzeba miec inna prace w mojej sytuacji .A zaczołem jej szukac juz po pierwszym miesiacu przepracowanym w tej firmie.I nadmienie jeszcze ze zwolniłem sie z najwiekszej piekarni w Polsce bo miało byc tak u Was w firmie wspaniale i bogato . To był moj najgorszy okres w moim życiu co moze potwierdzić moja żona

Mirek
@Arkadiusz

Z pewnością dlatego, że myślałeś, że tyle już umiesz, że możesz olewać robotę u Gromulskiego i założyć swoją firmę. Cóż, HERTON nie wypalił, to trzba dokopać Gromulskiemu. Przykre.

arkadiusz
@Mirek

Herton ma się dobrze .Fakt ze zrezygnowałem całkowicie z obsługi piekarni .ale na brak pracy nie narzekam.

Widzę, że opluwanie pracodawców w naszej kochanej Polsce jest co dla niektórych niezłym hobby. Podziwiam osoby, które mają czas aby po męczącym dniu wchodzić na strony i opluwać swoich pracodawców. Skąd wy bierzecie na to siłę? Skąd w was bierze się ta nienawiść do pracodawcy?

PiS

widzę że mińszczanin bądź mińszczaninka nie mając pewności kto napisał komentarz wymienia nazwiska osób podejrzanych, otóż w tej firmie przed panem Wielgołaskim odeszło sporo osób. Nie interesuje mnie co ten pan robił bądź nie robił. Odnośnie mojej osoby wyraziłem swoje zdanie i nie interesuje mnie opinia osób które pracują tam lata i dają się znieważać

@PiS

Też byś pracował lata, żeby przedłużyli ci umowę, ha, ha, ha.

mińszczanin

panie Wielgołaski jak jesteś taki prawdomówny i prawdziwy to opowiedz tutaj wszystkim jakie rzeczy wyprawiałeś, jak jeździłeś po sklepach i groziłeś ekspedientką. Prawdziwy gangster, widać ma jakieś kompleksy i dowartościować się musi. Za takie rzeczy Przemuś grozi kryminał. Dobrze zrobili, że Cię zwolnili.

józek

nie polecam tam pracy

@józek

A ja polecam !

@józek

A ja polecam

Pacynka

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, czy jest tak dobrze i można starać się o pracę w firmie?

Natalia

@Pomocnik dziękujemy za opinię na temat pracy w firmie GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie? A może ktoś był ostatnio na rozmowie i opowie czego można się spodziewać?

Pomocnik

godziny pracy to zalezy jak ci ustalą, jako pomoc piekarza mam na 20 lub 22 do godziny 6 rano, jesli sie szybciej wyrobimy to i wczesniej konczymy. Zarobki na poczatku to 2500zł do ręki. Team jest bardzo miły, praca dość ciężka, a pracownicy pochodzą głównie z ukrainy. Niektórych może odrzucać mocny zapach drożdży i wysoka temperatura na hali produkcyjnej.

marta
@Pomocnik

trzeba miec ksiazeczke sanepidu?

marta
@Pomocnik

co sie robi jako pomoc piekarza i ile godzin odsypiacie w dzień, zeby sie nie wykonczyc?

Nie polecam pracy w tej firmie. Wieczny problem ze źle policzona wypłata.

Olka
@.

Nie zgadzam się z tą opinią. Każda ekspedientka dostaje do sprawdzenia swoje wynagrodzenie i potwierdza podpisem zgodność policzonej wypłaty. Dopiero na tej podstawie jest robiona Lista płac. Jeżeli rzetelnie odbijałaś się w RCP i logowałaś w systemie, to na pewno z wypłatą wszystko jest OK. Pracuję w tej firmie 5 lat i nie zdarzyła mi się nigdy pomyłka.

Agnieszka

Piekarnia Gromulski Kotuń miła obsługa, konkurencyjne ceny, luksusowy sklep, zadbany czysty. Polecam wszystkim! Najlepsze pieczywo, lepsza jakos niz w Lewiatanie czy u Wąsowskiej. Przerozne ciastka jest w czym wybierac i sa stoliki takze mozna spokojnie usiasc zjesc i pogadac tylko kawy brak :)

Zostaw merytoryczną opinię o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Zobacz opinie na temat firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Kandydaci do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA
2.4/5 Na podstawie 122 ocen.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA