Opinie o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Wieloletni Pracowni

Witam serdecznie moja opinia będzie bardzo profesjonalna, gdyż w Firmie Gromulski Pracuje już 12 lat, nie mogę się zgodzić z takimi oszczerstwami jakie padają na Pania Agatę kierownik, gdyż jest to sobą rzetelna, pomocna i zawsze służy dobra rada w stosunku do kierowników sklepu jak i do pracowników, nigdy nie mogłam jej zarzucić braku kompetencji, uważam w 100 % jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, jak również nie może tu zabraknąć słów uznania dla Pana Konrada, gdy te dwie osoby obejmują sklepy panuje tam wielki ład i porządek każdy wie, za co jest odpowiedzialny ❤️

M.
@Wieloletni Pracowni

Smutne jest to że sfrustrowani byli pracownicy mogą tak bezkarnie i niesłusznie oczerniać innych ludzi.

Prawda
@Wieloletni Pracowni

Wystarczy popracowac pod skrzydłami P.Agaty zeby wiedziec jaka jest kazdy kto z nia popracuje bedzie sam mogl sobie zdanie wyrobic wiadomo ze kazdy ma swoja opinie na podstawie swoich przezyc. Wiem ze ta osoba jest czepliwa i chociaz mnie to nie dotknelo to osobe ktora ze mna pracowala byla przez P.Agate cisnieta w sensie wszystko bylo nie tak jak ja zrobilam bylo ok ale jak juz moja kolezanka ze zmiany to zrobila bylo zle zawsze cos jej u niej nie pasowało ciagle nie mile odzywki do niej do mnie normalnie sie zachowywala P.Agata wolnego nie chciala jej dawac różnie sie dzialo. Kazdy wie ze jak P.Agata sie uwiezmie to jedzie po kims az sie zwolni. Potem sama musi pracowac na sklepie.

Teresa
@Wieloletni Pracowni

No 12 lat to naprawdę dużo! A przez te 12 lat o ile wzrosła Ci wypłata od początku? Są w firmie możliwości awansu?

Olga
@Wieloletni Pracowni

Wow, 12 lat pracy w jednej firmie to dużo! Możesz mi powiedzieć w takim razie, po jakim czasie dostałeś umowę na czas nieokreślony? Kiedy można poczuć tak naprawdę, że ma się już tę stabilną pracę?

Wieloletni pracownik
@Olga

Bardzo Dziekuje, tak też jestem dumna ze swojego osiągnięcia lat pracy. W naszej firmie stabilność czuje się od razu, szefostwo bardzo dba o oddanych i długoletnich pracowników dlatego też ich docenia. Po więcej informacji zapraszam na rekrutacje do biura w Mińsku Mazowieckim. Polecam nasza firmę jeśli szukasz pracy na dłużej.

Dziwne

Dziwne

Maja
@Dziwne

Mógłbyś sprecyzować, co dokładnie jest dziwne? Zamieszczono tutaj dwie skrajne opinie, ciekawa jestem do której odnosi się Twój komentarz? Domyślam się, że jak zwykle bywa, prawda leży po środku, ale chciałabym poznać Twoje zdanie.

Kawoszka
@Wieloletni Pracowni

Zgadzam się z opinią o kierowniku Konradzie,natomiast z Panią Agatą nie miałam do czynienia, więc się nie wypowiem

Na jakie benefity można liczyć w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Deputat w wysokiej 10 zł na dzień na zakup dowolnych produktów w punkcie

Oliwia

Będąc na rozmowie słyszałam, że jest to 15 zł dziennie. Ogólnie warunki pracy wydawały się korzystne, można zarobić. Jednak sama podstawa godzinowa bardzo niska, więc trochę strach zachorować, skoro na prawie połowę stawki godzinowej pracujemy z tego co sprzedamy.

@Oliwia

Czyli tutaj choroba pracownika nie jest w żaden sposób uwzględniana?

Basia
@Anna

Tak, jak zachorujesz to porywa Cie kierownik regionu i porzuca w lesie... Zanim się coś napisze wypadałoby mieć pojęcie o czym się pisze a nie w tym kraju połowa społeczeństwa jest znawcami w każdym temacie. Skoro masz umowę o prace i wszystko masz w 100% na papierze uzusowione to jak możesz nie mieć zapłacone za bycie na L4.

blum
@Oliwia

stawki to wyzysk w biały dzień

Grażyna
@blum

Czyli to 15 zł za dzień to prawda? Nie można tego jakoś negocjować?

JM
@Grażyna

Nie ma takiej stawki jak 15 zł za dzień. Chyba nie sądzicie, że ktoś by pracował za takie pieniądze. Kto wymyśla i pisze takie bzdury?

Kawoszka
@JM

15 zł to deputat dzienny dla każdego pracownika na produky firmowe.

To praca w piekarni od 5 rano 8 "godzin i zmiana druga 8 godzin. Czy mozna sie narobic ? Tak można i to bardzo. Czy ludzie sa pomocni? Nie nie sa pomocni wcale chodza gadaja plotkuja aby tylko zaplusowac u swojego przelozonego/ej. Zmuszaja do przechodzenia na cale dnie i jak nie zgadzasz sie to premie obcinaja. A jak chcesz isc na zwolnienie to karza szukac sobie zastepstwa bo oni za nich nie bede chodzic. Jest jedna pani kierownik ktora dojezdza ludzi i firma o tym wie i to akceptuja , ludzie od niej odchodza sama na sklepach musi pracowac bo nie ma komu. Nie szanuje ludzi.

Praca jako praca jest ok, wiem o kim piszesz. Niestety z p. Agatą miałam nie raz zgrzyty. Wielokrotnie zabierała premie chyba po to żeby miała ona większą pensję. Jak ktoś się przeciwstawi to "jedzie" po nim aż się zwolni. A " góra" udaje że nic nie widzi. P. Agata jest nietykalna. Tak mi umilała pracę, że musiałam odejść. A teraz ja umilę życie tej pani i zgłoszę do odpowiednich instytucji. Mam nadzieję, że więcej osób też zgłosi te fakty.

Witam. Pracuję w firmie od kilku lat. Z panią Agatą miałam bardzo długo do czynienia i nie zgadzam z wyżej napisaną opinią o niej. Jeśli widzi , że ktoś pracuje dobrze, stara się i daje z siebie 100% to i ona jest wobec tej osoby w porządku. Ja nigdy nie miałam z nią żadnych problemów. Uważam, że jest bardzo dobrym kierownikiem. Faktycznie jest bardzo wymagająca, ale taka jest jej rola.

Witam. Pracuję w tej firmie od kilkunastu lat. I nie zgadzam się z tą opinią.A z P. Agatą współpracowałam bardzo długo, jest kierownikiem który dużo wymaga bo to jest jej praca. Ale jeśli widzi że się starasz i dajesz z siebie 100% potrafi to docenić. Nigdy mnie nie zawiodła zawszę mogłam na nią liczyć. Wiele razy sama staje za pracownika i go zastępuje . Wiec uważam że jest bardzo dobrym kierownikiem.

to prawda!

N.

przeciez to widac ze to wymyslony stek bzdur.... Wiadomo powszechnie jaka jest Pani Agata i ze jest zlosliwa a na sklepie staje w momnecie kiedy nie ma kim zastąpić poprzedniego Pracownika bo od niej uciekl lub nie zgodzil sie zostac na caly dzien. Ten czlowiek Zastrasza ludzi ze maja zostac do.konca dnia jak nie to premie obcina i nie bierze pod uwage ze ludzie maja rodziny dzieci w domu z ktorymi tez chca spedzic czas. To ze sama jest samotna nie znaczy ze kazdy jest i chce siedziec tylko w pracy bo w domu nic go nie czeka. Pani Agata nie szanuje ludzi i nie powinna z nimi pracowac poprostu.

@N.

Wymyślone bzdury to to że p.Agara nęka ludzi.Po pierwsze takie braki są nie tylko u p. Agata . Po drugie jak ktoś napisze inne opinię to już bzdura i wymysły.

Czyli w teorii można się tutaj o jakieś pomówienia rościć? Po co takie rzeczy by zmyślali w takim razie, bo naprawdę chyba nie rozumiem

Klient

Czy standardem na sklepie przy ulicy Żeromskiego jest obściskiwanie się ekspedientki z klientem? Jestem stałym bywalcem tego sklepu, lubię Państwa wyroby ale takie zachowanie personelu moim zdaniem jest nie na miejscu.

Grażyna
@Klient

Może to był jakiś jej mąż albo co?

@Grażyna

Nawet jeżeli to był mąż to miejsce pracy nie służy do takich celów i my klienci nie musimy na to patrzeć z niesmakiem.

Karol
@Klient

Może więcej pozytywnego podejścia do życia, co? Jak ci to nie pasowało trzeba było zwrócić uwagę i tyle. Pewnie by poskutkowało. Nie pomyślałeś o tym?

Klient

Dzień dobry, byłem przypadkiem w sklepie Pana Gromulskiego, niestety chleb baltonowski nie umywa się do Grzybka i nigdy mu nie dorówna ;) co do obsługi to zapraszam na korkową do Grzybka i popatrzcie jak obsługują i wyglądają sprzedawczynie

inna
@Klient

najlepszy chleb urody ale bardzo drogi Droższy od schabu w mięsnym:(

Cukiernik

Pani Kinga Gromulska nie jest szefową firmy GROMULSKI Piekarnia Cukiernia i nie ma z naszą firmą nic wspólnego. Naszym Szefem jest Sławomir Gromulski. Proszę nie mylić tych dwóch firm.

Pytania związane z technologią i znajomością zawodu. Przed rozpoczęciem pracy praktyczna prezentacja umiejętności. Szef jest profesjonalistą.

Hania

Bardzo dziękuję za świetny pomysł słodki poczęstunek dla pań klientek bardzo Miłe zaskoczenie z ze słodkiego obdarowania wyśmienitym ciasteczkiem gratulacje i dobrych obrotów Pozdrawiam Hania

Hahahahaha
@Hania

Pani Haniu, to forum powinno być raczej miejscem, gdzie wypowiadają się PRACOWNICY, a nie "kupieni" tanim chwytem marketingowym klienci.

@Hahahahaha

A dlaczego tak uważasz? Tzn., racja ja rozumiem, jest to forum dla pracowników, ale przecież opinia klienta też ma znaczenie. Dzięki temu możemy się dowiedzieć z kim będziemy mieć do czynienia. Ja tam wolałabym mieć styczność z uśmiechniętą i szczęśliwą Panią Hanią niż z jakąś zgorzkniałą i marudną Panią Genowefą. ;) A im więcej pozytywnych opinii od klientów tym większa pewność, że nie będziesz uczestniczyć w sprzedawaniu jakiegoś (usunięte przez administratora) ;p Ktoś jeszcze podziela to zdanie?

hahahaha
@Anna

Oczywiście nie zgadzam się z tym co Pani napisała, opinia klienta na tym forum nie ma żadnego znaczenia. Wypisywanie bredni o smutnej obsłudze nie polepszy jakości wyrobów ani nie wpłynie na traktowanie pracowników, chyba że na gorsze. Widzę, że niektórym już z tego dobrobytu się w (usunięte przez administratora) przewraca i idąc po bułki oczekują niemalże królewskiego traktowania. Poza tym mogłaby Pani ujawnić co za słowo zostało ocenzurowane przez administratora, bo nie jestem na tyle inteligentny aby na nie wpaść

kandydat

przed laty byłem na rozmowie o pracę w firmie pana Gromulskiego i osobiście z nim rozmawiałem. Powiem szczerze, że nigdy wcześniej, ani później nie spotkałem się z takim -jak to napisać bez wulgaryzmów- osobliwym podejściem w stosunku do mnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie mam z pierwszej ręki informacji o tym jak się teraz pracuje w frmie tego pana i jak traktowani są tam pracownicy, jednakże po spotkaniu z nim jestem w stanie uwierzyć w niezbyt pochlebne opinie, które krążą na forum.

Jur

Próbowałem faworków w różnych punktach w Mińsku.Najgorsze gnioty bez żadnego smaku były od Gromulskiego.

Klient

Wasze wyroby byly bardzo dobre i cenowo tez przyzwoite lecz od jakiegos czasu sa podwyzki coraz wieksze rozumirm ze inflacja i wszystki idzie do gory lecz spada jakos wyrobow chleb po dwoch dniach plesnieje czego nie bylo kiedyś smak sie zepsuł.... Mysle ze jak cena do gory to jakosc powinna byc lepsza a nie gorsza..... Personel za to nadrabia bo w kilku punktach bylem i panie mile uprzejme i staraja sie bronic firmy jak zglaszam ze cos sie zepsulo.. Lecz to nie naprawi jakosci produktu. Prosze aby wrocily te pyszne chleby znow.

ewa

najlepszy tekst P. Agaty " ja cię nie sklonuje" a więc o wolnym możesz zapomnieć

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Moje wypowiedzieć się tylko na temat zatrudnienia jako kasjerka, ponieważ nie wiem jak jest na Piekarni. Na początku jest tydzień szkolenia oczywiście płatnego,potem umowa próbna następna już o pracę. Praca jest zmianowa. Różne punkty mają różne godziny otwarcia więc godziny pracy zależą od punktu w którym pracujemy ale maksymalnie jest to 1h różnicy . Zarobki są dobre. Jest procent od utargu jest premia uznaniowa i jest podstawa z godzin. Wiadomo że jeśli pracujesz od poniedziałku do soboty zarobisz więcej jeśli nie to mniej. Grafik ustala kierownik sklepu .jeśli nasz jakieś plany i wcześniej zaplanujesz w grafiku nie sądzę żeby był problem z uzyskaniem wolnego dnia . Wiadomo że z dnia na dzień ciężko jest znaleźć zastępstwo i wtedy nie zawsze się udaje ,ale jeśli jest taka możliwość że kierownik regionu znajdzie zastępstwo to i to jest możliwe. Wszelkie prawa pracownika wynikające z umowy są zachowywane .

Ciekawski

A urlop na żądanie jest respektowany czy nie? Każdy pracownik według prawa ma 4 dni w roku, takiego urlopu, czy firma go nie udziela i tym samym łamie prawo?

B.

Kiedys bylo lepiej jak szef Zarządzał firma wszystko bylo okey zawsze mozna bylo zadzwnonic i wyjasnic wszystko a teraz tylko maile pisac i nic z tego nie wynika... Ciagle wina pracownikow za wszystko nikt dobrego slowa nie powie. Ciagle pretensje a jak cos chcesz z biura to juz w ogole strach dzwonic panie takie uprzejme . Kierownicy regionu zastraszaja tylko ze bedzie po premii, co demotuwuje nas do pracy... Dziewczyny na sklepach sa zlosliwe i zamist pomagac to czekaja az sie potkniesz i beda mialy o czym gadac z kierownictwem regionu zeby sie podlizywac . Zarowno P.(usunięte przez administratora)jak i P.(usunięte przez administratora)maja swoich pupilkow na sklepach i dla nich zrobia wszystko co chca a reszta ma sobie radzic sama...Nie bedzie nigdy tu dobrze jak jest taka polityka.

gromull

Jeżeli chodzi o wypieki w tym sklepie to jakaś porażka ponieważ pieczywo całe czarne i niesmaczne. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie

@gromull

Wystarczy zobaczyć w jakich kuwetach przyjerzdzaja bulki do wypieku wszystko zapleśniałe i wiele razy zgłaszane ale nic z tym nie robią, albo kosze od pieczywa, kierowcy szurają po zimni a potem pieczywo w tym sprzedają masakra, ale sanepid zawsze się zapowiada więc nikt tego nie widzi oprócz pracownikow

Elaela

Nie pilecam !!! Obsługa w sklepach zero kultury! Szczególnie sklep w Mińsku Mazowieckim na uL.Sosnkowskiego Panie sa tam jak za kare mega nie mile a jak nie ma sie odpowiednich pieniążków to po złości Pani wydaje reszty po 1zl. Zero kultury i szacunku mimo dobrego pieczywa nie polecam chodzić przez nie prodesjonalne podejście do klienta!!!!

@Elaela

Witam. Ja akurat pracuje w sklepie na Sosnkowskiego i jest mi przykro ze ma Pani taką opinię i napisała Pani ogólnie że "Panie są nie miłe ". Ja zawsze staram sie byc mila i nigdy nie wydaje reszty po zlosci po 1zl. Pozdrawiam

Super

A ja te prace lubię. Dużo zależy od zespołu z którym się pracuje, na jaki sklep się trafi. Może czasem warto poprosić i zmianę miejsca pracy. Towar świeży i dobrej jakości. Pensja ok

Jaki jest styl zarządzania kadrą w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Nękanie, pracowników, wykorzystywanie do wszystkiego, i wmawianie że jesteś za wolny

@..

W jaki sposób nękanie jeśli można zapytać?

Pozdrawiam super kolezanki

Nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie na sklepie Jana Kazimierza w Watszawie. Kierowniczka? Masakra, przez pierwsze parę dni milutka, potem nie dała spokoju. Jeden człowiek tysiąc prac w ciągu zmiany, a tu jeszcze mało. ( i wolno) co chwile Tempo tempo. Jak do jakiegoś (usunięte przez administratora) 1 osoba odpowiedzialna jest za pieczenie pieczywa, roznoszenia dostawę, wykładanie asortymentu sprzątanie lub za krojenie składników na kanapki, gdzie musi być Tempo (bo w tym czeka cię dostawa ) robienie kanapek i stanie na kasie. Biegasz, nie masz chwili żeby zjeść nawet pójść do łazienki bo i tak za wolno. Przez miesiąc praacy w tej piekarni tak zniaszczylam sobie psychikę i zdrowie przez nerwy, że zaczęłam lunatykowac.. Gdzie wcześniej takich objawów nie miałam, tak samo miesiąc po już minęły. Więc jeśli jeśli jesteś robotem i masz motorek w (usunięte przez administratora) Polecam, a jak jesteś normalnym człowiekiem o słabych nerwach w 100% odrazadzam!. Wspomne że przez chwilę nawet i czułam (usunięte przez administratora) od strony kierowniczki i teksty typu "ja cie jeszcze wy tresuje... " Może sobie wsadzić....

była
@Pozdrawiam super kolezanki

To samo jest w Mińsku pierwszego dnia pracy Ci mówią że jest Pani za wolna szybciej szybciej!!!

@była

Jedna wielka masakra ????

Praca często po 6 dni w tygodniu , problem z wolną sobotą, a Pan kierownik regionalny Pan. K nie rozumie że ludzie mają swoje plany i rodziny, nie polecam, dużo osób przychodzi na rozmowy a po wyjściu już się nie odzywa to o czym to świadczy.

Pracownik Sklepu

I co jeszcze Pani wymysli ciekawego na temat pracy, mobbingu, Pana Kierownika K. i innych bzdur które Pani tu wypisuje???? Po 1 Nie wie Pani co to mobbing Po 2 to Firma odzywa sie do wybranych pracowników z prcocesu rekrutacyjnego i spotkania a nie bierze wszystkich. Po 3 Grafik układa kierownik sklepu a nie Pan K. wiec pisze Pani bzdury Po 4 Firma wypłaca za kazdą przepracowana godzine Po 5 podejmując sie pracy powinna pani wykonywac zakres swoich obowiazków do których tez nalezy spis z natury czyli inwentura a sama Pani mowie ze zle Pani spisywała lub spisuje stan faktyczny wiec o czym mowa ??? zenada. Wypisuje Pani takie bzdury złośliwie Pozdrawiam

Ekspedientka

Nie pracuje sie we wszystkie soboty i za Pana Kierownika Regionalnego K. jest przynajmniej stabilizacja na sklepach i bardzo rzadkooo sie chodzi po sklepach każda osoba ma przypisany sklep.

Znajomy pracownika bylego
@Pracownik Sklepu

Jak slucham znajomej ktora pracowala w tej piekarni to ciezko nazwac ja zlosliwa z tego co opowiadala.... W tych czasach kazdy moze sobie przeczytac co to mobing, ale kierownicy sklepow udaja ze nie wiedza i sie nie doksztalcaja w tym kierunku, brak im odpowiednisz szkolen z podejscia do pracownika i klienta.... biora na stanowska kierownicze ludzi z lapanek tak zwanych. Ktos sie troche wykazuje to bach na kierownika i radz sobie, a pozniej pracownicy go posadzaja o mobing bo stres go zżera i wyzywa sie na pracownikach taka osoba.... Zeby swoje obowiazki wykonac nalezycie zmusza sie pracowników do zaczynania pracy z godzine wczesniej niz pracodawca ustala zeby sklep przygotowac i za to im nie placa... Nie istnieje formalny zakres obowiazkow dla pracownika..... Placenie za mylenie sie innych pracownikow to standard, a pracownik powinien byc tylko rozlicza z ze swoich bledow..... Rozumiem ze ktos broni wizerunku sklepu ale pracodawca nie robi nic aby to zmienic Dla pracodawcy liczy sie aby wszysQtkie manka zostaly przelozone na pracownikow nie wazne czy ktos jest winny czy nie.... W tej firmie pracodawca zawsze wychodzi na ZERO a pracownicy czasem placa po 300 zl manek miesiecznie nawet jak nic nie ginie...

Znajomy znajomego...
@Znajomy pracownika bylego

Niestety, w tych czasach każdy może też napisać wszystko, szczególnie nieprawdę i krzywdzące pomówienia. Złość jest złym doradcą. Źle o innych często mówi ten, który o sobie nie może powiedzieć nic dobrego. Miłego dnia.

OP

Z tym po części się zgadzam lecz to nie P. kierownik K. ustala grafik lecz kierownik sklepu. Za mało czasu na odpoczynek 1 dzień (niedziela) to zdecydowanie za mało a jeden weekend w miesiącu wolny to kpiny i wyzysk a wszyscy się na to musza zgodzić przykre.

@OP

Nikt Cię nie zmusza do pracy we wszystkie weekendy są ustalane zasady ale jeśli ktoś chce więcej kasy i większa pensje to już tego nie widzi że wszystko płacą. Niestety za prace należy się płacą A nie chcielibyście nic nie robić A dużo zarabiać. Nigdy się nie zdarzyło żeby Pan K. Nie znalazł zastępstwa albo innego rozwiązania wielokrotnie sam pracował i sprzedawał żeby personel odpoczol. Piszecie kpiny . Radzę się zastanowić co się pisze.

Łukasz

a co jeżeli ktoś nie chce wiecej kasy za to wolne min 2 weekendy to nierealne zeby jedna osoba była w 2 miejscach a raczej sklepach na raz.

jmg

Za chwilę spełnią się marzenia niektórych i będziecie mieli tyle wolnego, że zatęsknicie za czasem, kiedy mogliście pracować. Odbieranie nadgodzin i postojowe zbliża się wielkimi krokami. Czasami warto pomyśleć zanim się o czyś zacznie marzyć..

Cccccc
@jmg

To normalne zabrzmiało jak szantaż. Czyżby szefostwo się odezwało? Miło wiedzieć że czytają tylko dlaczego zamiast przyjąć krytykę ( z którą się zgadzam . Nie ma przecież co ukrywać, płacą dobra ale nie zgodna z przepisami prawa pracy. Za nadgodziny nie jest płacone tak jak powinno a za wcześniejsze przymusowe przyjścia nikt nie płaci. Oraz rozliczanie manka kosztem pracowników nawet jeśli towar tak naprawdę jest na sklepie tylko ktoś się pomylił i za późno się zorientował. Tego nie można zaprzeczyć bo to jest w każdym waszym sklepie stosowana praktyka) lepiej straszyć. Ale ilość natywnych opinie jednak oczyms świadczy. Pracuje dużo ludzi , bo gdzieś pracować muszą taki rynek ale jakoś obrony i pozytywnych komentarzy nie widać. Pozdrawiam wszystkich czytających

Greta

Jakie stawka na piczatek ekspedientki maja??

@Greta

480zł za tydzień

Greta
@Ekspedientka

Ale to na zlecenie czy dają od razu umowę? przecież to niecałe 2000 miesięcznie

@Greta

480 zł jest to kwota za szkolenie po 6 dniach pracownik przechodzi na inne warunki wynagrodzenia

Klient

Nie wiem co się dzieje u Państwa w sklepach ale ostatnia zmiana która nastąpiła jakiś czas temu na waszym jednym z punktów nie jest najlepsza... Kłania się u Pań kultura jaką powinny mieć co do klientów.... I profesjonalna obsługa (poprzednie Panie miały) co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Punkt na Bora.

@Klient

A Ja się wreszcie dowiedziałam , ze torebki papierowe od chleba nie sa po 1 zl jak chce sie spakowane chleby osobno. Mila informacja.

@Klient

Dokładnie Pani w blond włosach zaczęła krzyczeć na panią w ciemnych włosach awantura na cały sklep a klienci nie wiedza co maja zrobić widzę ze jest zmiana oby na stałe bo to co było wcześniej... dramat

@Klient

A czy to tak ładnie kłamać? Są torebki papierowe po 1zł i kod 1878 dla przypomnienia dla ekspedientek które kodów nie znają. Nie ładnie tak kłamać.... Prawda zawsze wygrywa. Takie odważne jesteście że na forum wypisujecie nieprawdę odwagi nie macie prosto w twarz!? Kłamstwa Kłamstwa.....

Oo
@Ekspedientka

Torebki do chleba te brązowe płatne ??? Pierwsze słyszę. ..

Hehe
@Oo

Patrzę że niektóre panie (niby klientki) nie wiedzą co mają pisać to wypisują bzdury. Taka mała rada... Włóżcie w obsługę klienta tyle Energi co w plotkowanie a zobaczycie efekty w wypłacie. Torebki mamy płatne i nie płatne nie wiem czy wiecie. A później manka bo torebki papierowe są za darmo oddawane. (te płatne). Gorszej bredni dawno nie czytałam niby brązowe płatne?! Hehe.... Panie ekspedientki dajcie sobie spokój z oczernianiem innych ekspedientek niby ta sama firma a tyle jadu u niektórych...

Oo
@Hehe

Proszę Pani nie mam pojęcia o czym Pani pisze , jestem stałym bywalcem różnych punktów Państwa piekarni i zawsze chleb dostawałam w torebkach takich papierowych brązowych i nigdy nie widziałam na paragonie żeby były liczone , gdy robiłam większe zakupy owszem kupowałam płatna plastikowa torebkę z tad moje zdziwienie że te w które panie pakują chleb są płatne . Jestem jakimś wyjątkiem? Raz do tortu zapłaciłam chyba ze 4 zł za taka duża biała papierowa torbę. Niech Pani nie zakłada z góry że jestem ekspedientka bo to nie prawda , wchodzę na to forum bo interesowała mnie praca w tej firmie jako że z perspektywy klienta wydawała mi się atrakcyjna ale po tych wpisach widzę że mają tam państwo między sobą cyrk.

byla
@Klient

jaka płaca tak praca pani kochana

Agata

Chce wyrazic opinie nt.nowo otwartej placowki na ul.Klobuckiej. Bardzo dobra kawa z profesjonalnego ekspresu, pyszne, rzemieslnicze (nieprzeslodzone jak w innych firmach) lody smietankowe, (domyslam sie, ze na drugim miejscu w skladzie smietanka!) Jesli chodzi o pieczywo i ciasta, sprobowalam dotychczas bulki z ziarnami, oraz sernika, malego paczka i babeczki. Smakowaly mi bardzo, szczegolnie cenie sobie to, ze ciastka i lody nie sa przeslodzone. Pozdrawiam serdecznie. Agata

Nie ma temat
@Agata

Forum nie służy do wyrażania opinii o produktach ,a do wyrażania opinii o pracodawcy .

Miś
@Agata

Czytając opinie to chyba ktoś zapłakał Paniusiu jak Ci lepił te smaczne pączki , ludzie piszą że wykorzystują pracowników i dręczą psychicznie a Ty się (usunięte przez administratora) serniczkiem Agatko zachwycasz , Wstyd ...

Alicja
@Agata

To reklama produktu nie adekwatne do tematu

atkaczyk43@wp.pl

Faworki tak smaczne jak nigdy i nigdzie więcej. Gratulacje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Zobacz opinie na temat firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Kandydaci do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA
2.4/5 Na podstawie 122 ocen.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA