Opinie o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Agnieszka

Moze firma powinna pracowników zacząć doceniać. Punkt w Minsku przy ul.budowlanej totalna porazka . Nowe Panie nie dość ze nie doslyszace to i zamotane. Powolne w kółko wszystko myla. I to nie tylko moja opinia ale rowniez znjaomych i sasiadow. Wcześniejsza obsluga to super dziewczyny az milo bylo wejsc a teraz az tak fatalnej obslugi to jeszcze nie bylo. Punkt tez gorzej zaopatrzony poprostu rece opadaja.

Zbyszek
@Agnieszka

Zastanawiam się czy jest Pani laryngologiem skoro Pani twierdzi, że te Panie( sklep na ulicy Budowlanej) są nie do słyszące. Zastanawiam sie tez czy Pani rozumie znaczenie słów POWOLNE I ZAMOTANE?. W mojej ocenie Pani opinia jest bardzo krzywdząca, ponieważ robie tam zakupy i stwierdzam, że obsługa jest miła i komunikatywna.

@Agnieszka

Przypominam, że bieżący wątek dotyczy zatrudnienia w PIEKARNI CUKIERNI GROMULSKI. Skupiamy się tutaj głównie na dyskusjach dotyczących warunków pracy, możliwości rozwoju, czy benefitów pozapłacowych w firmie. Wszelkie opinie dotyczące usług można zgłosić bezpośrednio do firmy. Na oficjalnej stronie piekarni, w zakładce Kontakt widnieją numery telefonu oraz adres e-mailowy. http://www.piekarniagromulski.pl/o-firmie/

@Zbyszek

Jesli Robi Pan tam zakupy powinien pan zauważyc roznice i to znacząca z załoga sprzed około roku...

Izka
@Agnieszka

Zmieniła się załoga? A to dlaczego? To może w takim razie szukają nowych osób do pracy? Wiecie coś?

@Izka

Chyba jasno jest napisane ze zminiła sie załoga co oznacza ze sa pravownicy prosze czytac ze zrozumieniem. A co do pracy to co chwila Pan Gromulski szuka ludzi do pracy co także o czyms świadczy także może Pani sie rozglądać.

jmg
@Agnieszka

Pan Gromulski szuka pracowników ponieważ otwiera nowe sklepy, a także po to, by wszyscy Klienci byli zadowoleni z obsługi. A Pani Agnieszka krytykuje personel sklepu a sama jest niezbyt miła☺️

Zosia
@Agnieszka

Agnieszko, ty chyba masz jakiś problem. Na FB też ziejesz nienawiścią na Budowlana. Kobieto o co ci chodzi???? Piszesz ze jesteś po UW, a słoma na kilometr Ci z butów wystaje :))

@Zosia

Nalegam, abyście już przestali prowadzić taką dyskusję. Jak już wcześniej wspominałam - jest to wątek, na którym omawiamy różne aspekty, które są ściśle związane z aktualnymi warunkami zatrudnienia w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Piekarnia ta powstała z miłości do piekarskiego rzemiosła. Już trzecie pokolenie kontynuuje rodzinne tradycje, piekąc chleby na tradycyjnym żytnim zakwasie, prowadzonym trójfazowo tak, jak robił to ojciec i dziadek obecnego właściciela. W związku z tym na pewno można wiele powiedzieć o tym pracodawcy. @Zosia pracowałaś tam kiedykolwiek, czy wypowiadasz się jako jej klientka?

Jacek
@Natalia

To klienci nie mają już prawa głosu?

Karol
@Jacek

Oczywiście, że klienci również mają prawo głosu oraz wyrażenia swojej opinii na temat produktów i jakości usług piekarni GROMULSKI. Po prostu chodzi o to, że brakuje informacji od osób, które mają doświadczenia związane z tym miejscem pracy. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która obecnie tam pracuje i podzieli się chętnie z nami tym, jak wygląda ilość obowiązków przypadająca na jednego zatrudnionego pracownika. Warto starać się o pracę w tym miejscu?

mimi

Pani Gromulska nie przyjęła mnie na stanowisko obsługi klienta bo jestem za ładna ! Więc pytam jaką urode trzeba posiadać aby podoobać się Pani Gromulskiej?

J. Gromulska
@mimi

Jest mi niezmiernie przykro, ale nie prowadzę rekrutacji pracowników. Rekrutacje w naszej firmie przeprowadzają Kierownicy działów. Musiała mnie Pani z kimś pomylić.

J. Gromulska
@J. Gromulska

A może pomyliła Pani firmy?

@mimi

Nie wydaje mi się, aby pracodawca przy wyborze kandydata brał pod uwagę urodę. Na pewno w pracy najważniejsze są kompetencje potencjalnego pracownika. Czy miałaś już doświadczenie przy obsłudze klienta? Rozumiem, że jesteś zawiedziona brakiem otrzymania stanowiska, ale może warto za jakiś czas spróbować aplikować ponownie? Dasz kolejną szansę firmie GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Zażenowana

Punkt na Bora-Komorowskiego to Jakaś porażka. Pani Kierownik przewraca oczami w momencie kiedy proszę o podanie innego chleba. Jakość obsługi mocno spadła od czasu kiedy byłam w tym punkcie ostatni raz. Dodatkowo glosne rozmowy toczone na zapleczu mocno nakrapiane przekleństwami zdecydowanie nie zachęcają do wizyt w tym punkcie. Porażka i żenada. A szkoda bo pieczywo naprawdę ma wspaniałą jakość.

@Zażenowana

Zawsze możesz zgłosić swoje uwagi, jeśli nie czujesz się usatysfakcjonowana obsługą? Może udało Ci się to zrobić bezpośrednio, w trakcie trwania usługi? Warto rozmawiać, jeśli czujemy, że dana sytuacja nie odpowiada nam w pełni.

Adek

Witam szanownego szefa pana Gromilskiego. Mam przyjemność pogratulować wyboru przemiłej ekspediętki,która dziś jest pierwszy dzień w pracy w mojej ulubionej piekarni przy Żeromskiego 66 i mnie obsługiwała. Razem z po.Anią tworzą bardzo zgrany,uśmiechnięty duet. Aż miło robić w takim towarzystwie zakupy. Pozdrawiam całą firmę i dziękuję ja i w imieniu klientów za cudowne i smaczne pieczywo.

Bibi
@Adek

To co dzieje się na Żeromskiego66 to PORAŻKA,ktoś kto wybiera panie do pracy chyba nie ma pojęcia o rekrutacji,są nie miłe i obrażające,a wypiek to jeszcze gorsza porażka-kajzerki są pieczone,przeciśnięty,śmierdzą zapełniają i sfrermętowanymi drożdżami!!! NIE POLECAM

Zbyszek
@Adek

W lipcu nowa obsada na ulicy Żeromskiego w Warszawie. Niestety poprzedni zespół zrezygnował z pracy. Wróciła do tego punktu poprzednia kierowniczka z 2017 roku. Ta pani nie potrafi rozmawiać z klientami. Generalnie robi cyrk w sklepie. Wygląda to tak jakby strzeliła sobie kielicha z rana i przyszła do pracy. Totalnie wyluzowana i wszystkich ma w wielkim poważaniu. Nie polecam tej pani, nie powinna pracować z klientami, brak profesjonalizmu w obsłudze. Ta pani to jakiś żart. Asortyment pieczywa jest dla niej obcy. Tak jakby pracowała w sklepie z butami a nie w sklepie z pieczywem. Ta pani powinna być natychmiast usunięta ze sklepu.

stały klient
@Zbyszek

Panie (usunięte przez administratora)czy takie uwagi zgłaszał pan właścicielom firmy?? Niech pan pamięta,że takie pomówienia napisane publicznie mogą być bardzo krzywdzące. Polecam teraz zakupy na ul.Żeromskiego 66

bbi
@Zbyszek

takie pomówienia to do firmy bezpośrednio bo mogą obrażać dotkliwie

Oddany kient
@Adek

Witam serdecznie na ul. Żeromskiego obecnie pracuję przepiła Pani Aida a druga Pani o której Pan mówi to Pani Ola. Obie tworzą super zgrany zespół obsługa w ich wykonaniu to sama przyjemność. Znajomość pieczywa i polecane na jaj wyższym poziomie oby tak dalej drogie Panie. Pozdrawiam

@Bibi

Kondziulek weź się do roboty :)

Cukiernik

Pani Kinga Gromulska nie jest szefową firmy GROMULSKI Piekarnia Cukiernia i nie ma z naszą firmą nic wspólnego. Naszym Szefem jest Sławomir Gromulski. Proszę nie mylić tych dwóch firm.

Pytania związane z technologią i znajomością zawodu. Przed rozpoczęciem pracy praktyczna prezentacja umiejętności. Szef jest profesjonalistą.

Natalia

@Oddany kient, jak wnioskuję uważasz, że pracownicy piekarni są kompetentni? @Ggg, czy powiesz nam coś więcej na temat pracy w firmie? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych? Pracownicy otrzymują takie benefity? Jeśli tak, to jakiego rodzaju są to benefity?

Ggg

Polecam te prace. Praca dobrze platna,wolne niedziele,dobre godziny pracy,umowa o prace.

Natalia

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat procesu rekrutacji w firmie? Jakie umiejętności/kompetencje są weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czekamy na opinie. @Jola, co miał na celu Twój komentarz? Jesteś pracownikiem firmy? @Oddany klient, czy zgłaszałeś/zgłaszałeś swoje uwagi do personelu? Na forum niewiele osób będzie w stanie Ci pomóc.

Oddany klient
@Natalia

Witam tak nie jedno krotnie uwagi były zgłaszane nie tylko przeze nie ale również w mojej obecności robili to inni klienci. Podejście Pani kierownik było wręcz żenujące stąd moja wypowiedź w internecie bo może przy "większej" skali jaką moim zdaniem jest internet coś się poprawi. Pozdrawiam

Jola

Czy ten malutki kierowniczek pracuje jeszcze?

Wiola

W punkcie na Żeromskiego dzieje się coraz gorzej... Jeszcze jakieś 2 miesiące wszystko było dobrze, chleb był aż do zamknięcia na pułkach. Teraz? Same pustki już o godzinie 12. A nowa kierowniczka to już w ogóle jedna wielka pomyłka... Zero szacunku do klienta. Jak tak dłużej będzie to poszukamy sobie z rodziną innej piekarni i myślę, że wiele osób, które mieszkają obok też to już zauważyły. Nie polecam!

KP
@Wiola

Kochana Pani Wiolu mamy już godzinę 18:10 A chleb nadal jest na półkach. Co prawda nie ma całego asortymentu ale każdy może coś dla siebie kupić. Pozdrawiam.

Oddany klient
@Wiola

Faktycznie nie da się nie zgodzić z opinią Pani Wioli. Uwielbiamy piekarnie na Żeromskiego. Ale dzieje się coraz gorzej. I niestety widać że ma to związek z ciągłymi zmianami kierownictwa. Ja osobiście kojarzę już trzecią kierowniczkę. I mam nadzieję że na tej nie obecnej nie poprzestaną. Zacytuję jedna wielka porażka. Szkoda bo lubimy Państwa pieczywo a przez ciągle braki musimy szukać innej alternatywy.

Natalia

@Zbyszek, pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Niektóre opinie na temat osób trzecich mogą być bardzo krzywdzące. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany pracą w firmie czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa? Nie zniechęcam do aktywności na forum jednak opisane uwagi powinieneś zgłaszać do osób odpowiedzialnych, które realnie mogą wpłynąć na poprawę sytuacji w firmie.

Natalia

@Michał, jesteś pracownikiem firmy? @Myszka100, czy zwracałaś swoje obiekcje bezpośrednio w trakcie opisanej sytuacji? Być może zgłaszałaś swoje uwagi do szefostwa? Na forum GoWork.pl dzielimy się informacjami odnośnie warunków pracy, atmosfery czy benefitów w firmie. Obecnie niewiele osób będzie mogło realnie pomóc Ci w rozwiązaniu problemu. Takie sytuację najlepiej zgłaszać na bieżąco by ułatwić wyjaśnienie problematycznych kwestii.

Natalia

@John, każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Ty także może podzielić się z nami swoim punktem widzenia czy opinią odnośnie różnych aspektów zatrudnienia w firmie. Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat warunków pracy w Piekarni Cukierni Gromulski? Być może jesteś pracownikiem firmy i powiesz nam coś na temat atmosfery panującej w tym przedsiębiorstwie?

Klient

Ja natomiast nie polecam punktu w Misnku na ul.budowlanej. dawniej mila obsluga i dobrze zaoptrzony punkt. Obecnie po godz 11 a czasem nawet po 10 nie ma juz niektórych gatunkow chleba trzeba jezdzic na inne punkty np kolo rynku gdzie bez problemu mozna kupic kazdy chelb i byc milo obsluzonym. Starsza Pani na budowlanej malo przyjemna chyba nie wie co to uśmiech czy mily wyraz twarzy.

John
@Klient

Co za buc to pisze :)

Natalia

@Wojtek, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na serwisach z ogłoszeniami. Jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Jeśli tak, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? @Klient, czy zgłaszałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zaopatrzenie w opisywanym przez Ciebie punkcie usługowym?

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

Natalia

@Nicola, dziękuję za wyrażenie opinii na temat firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA, opinie konsumentów oraz klientów są równie ważne i pomagają budować wizerunek firmy na rynku. Czy zgłaszałaś swoje uwagi kierownictwu sklepu? Jeżeli tak to jaka była reakcja tego sklepu? Jeżeli tego nie zrobiłaś to może warto o tym pomyśleć?

Nicola

Nie polecam sklepu w Otwocku Piekarnia Gromulski ze wzgledu na ,brak odpowiednio wyszkolonej obsługi , Panie które mylą towar ,nie wydaja paragonów , o znajomości składu pieczywa juz nie wspomnę , nie znaja kultury osobistej nie używają zwrotów grzecznosciowych "dzien dobry" " zapraszamy ponownie" haotycznie wyeksponowany towar , spalone bułki które nie powinny trafic na sprzedaż , a na koniec miło żegna nas pajaczyna zwisająca na drzwiach wyjściowych....

Natalia

@Klient, dziękuję za sprecyzowanie tej kwestii. W dalszym ciągu brakuje opinii oraz komentarzy na temat pracy w firmie GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Również brakuje informacji na temat potencjalnych ofert pracy do pracy w tej firmie. Czy ktoś z Was posiada informację na temat ewentualnej rekrutacji na wolne stanowiska do pracy w firmie GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Natalia

@Ew, dziękuję za wyrażenie opinii o firmie GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA, z poziomu konsumenta, jednak czy nie uważasz, iż sytuacja, którą opisałeś miała miejsce w czasie, gdy w sklepie było dużo klientów i jeden pracownik ciężko miał obsłużyć wszystkich na raz? Drodzy użytkownicy, jeżeli uważacie, że pracowników w firmie GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA jest za mało, to może warto zgłosić ten fakt szefostwu? Firma GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA, aktywnie działa w mediach społecznościowych, reklamując swoje produkty, więc myślę, że każda uwaga będzie cenna dla pracodawcy, aby podnieść standardy obsługi w swojej firmie. W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy?

Klient
@Natalia

Dzień dobry, Opinia Ew nie dotyczy firmy GROMULSKI Piekarnia Cukiernia tylko GROMULSKA Piekarnia Cukiernia. Wbrew pozorom są to dwie niezależne firmy mieszczące się w różnych miejscowościach.

Ew

Witam, byłam dziś w piekarni ul. Wrzeciono. Obsługa klienta daje wiele do życzenia . Pani ekspedienta obsługuje trzy osoby na raz. Kajzerki wyglądają jakby ktoś po nich skakał. Na pytanie za ile bedą świeże ( kajzerki w piecu) odp.. Nie wiem, usłyszałam . Watpię żebym tam jeszcze weszła po pieczywo, wokół tyle konkurencji????

zenek
@Ew

Szanowna Ew, mam podobne odczucia, jakość obsługi coraz gorsza ;( albo już nikt nie chce tam pracować albo kiepski proces rekrutacji. No cóż, na szczęscie piekarni nie brakuje ;)

Zostaw merytoryczną opinię o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Zobacz opinie na temat firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Kandydaci do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA
2.4/5 Na podstawie 122 ocen.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA