Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

Zagłębie

Czy to prawda, że łydka już nie ma?

Co wchodzi w socjal Timken Polska Sp. z o.o.?

Nieznajoma

Jaki socjal? Hahah Wczasy pod gruszą podzielone na wakacje i święta (zamiast wypłacić całość latem, dzielą na dwa, żeby nie było że na święta nie dostajemy pieniędzy). No i jakieś tam grosze ze związków na święta. I to tyle. Premii brak, odpowiedzialność zbiorowa, zawini jeden dział, cały zakład ma mniej premii.

Frezer Cnc dg

Witam . Jakie zarobki na stanowisku frezer narzędziowy ? Jakie warunki pracy ?

Remix

Ile teraz na kuciu pierścieni dają na początek?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Maciek

Witam, jakie są zarobki na początek, może być podane od x do x. Dla osoby z doświadczeniem przy obróbce metalu z bardzo dobra znajomością rysunku technicznego, narzędzi pomiarowych i skrawajacych.

@Maciek

Czyli kowal,mmmmm,no ja wiem,hhhhmmmmm,z głodu nie padniesz.Na początek.

@były(na szczęście) regenerator

A mógłbyś napisać, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia można liczyć również na ewentualne świadczenia dodatkowe? Często dodatki do pensji potrafią znacząco podnieść końcowe zarobki, dlatego chętnie dowiem się, jak to wygląda w przypadku firmy Timken Polska.

@Ryszard

Zależy o który wydział chodzi... Jeżeli o toczenie pierścieni to 2800 brutto + jedynie dodatki nocne. Premia to tylko półroczna, która jest śmieszna - a znajomość rysunku na tym wydziale nie jest potrzebna, gdyż jednie się spogląda na tabelę wymiarów.

Maciek
@Doktorek

Dziękuję Ci za konkretną odpowiedź. Nie opłaca się niestety aplikować do tej firmy.

@Doktorek

Wiesz jakie premie są na innych wydziałach? Jakie warunki zatrudnienia zaproponowano ci na początek? Napisz czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia na staże. Dzięki.

Damian

Skoro masz wiedzę o zarobkach, to chciałbym zapytać, czy istnieje realna szansa, aby wraz z upływem czasu od zatrudnienia otrzymać od pracodawcy podwyżkę wynagrodzenia bądź awans na kierownicze stanowisko? Proszę o informację w tym zakresie.

Pracownick
@Damian

Jeżeli jesteś stryjecznym bratem siostry szwagra żony Pana dyrektora to szanse na awans i podwyżkę oczywiście masz

@Pracownick

potwierdzam:)

@Damian

Tak jak wyżej. Prędzej możliwość podwyżki uzgodnisz z menadżerem, niżeli badylem. Do kierownika nie ma co iść prosić się o podwyżkę, gdyż potrafi stosować mobbing, jeżeli dana osoba nie chce pracować na dwóch liniach proponując zmianę miejsca pracy, stanowiska, czy ogólnie wydziału. Menadżer szybciej udzieli Ci odpowiedź o możliwym wzroście wynagrodzenia, aczkolwiek przez TMOS tych pieniędzy nie ma i wielce oszczędzają, a system nadal leci w kulki, nie działając jak należy. Premia? Każdy ma swój współczynnik, zależny od: L4, produktywności oraz ilości braków (Na które i tak nie masz wpływu bo Ci lider / ustawiacz wpisze losową liczbę ich). Współczynnik premii to 5% na start od danej stawki bodajże półrocznej - następnie jeżeli przekroczysz 6 dni L4 to premia wynosi 4%, tak samo z ilościami braków, zatrzymań itp. jedynie dodatek może Ci dać lider jak się nie mylę od 0.5% do 1.6% współczynnika. Premia na współczynniku 5% dla osoby pracującej średnio ponad rok to 450 zł brutto premii półrocznej.

Ernest

Witam mam pytanie bardziej do działu kadr a mianowicie jak będzie rozpatrywana kandydatura jeżeli w przeszłości pracowałem w Timkenie i się zwolnilem?

Emeryt Ryszard
@Ernest

W każdym zakładzie Polak jest na wagę złota (sic), nie ubliżam Ukraińcom, ale jeśli chodzi o automotive, jakim jest Timken to wiem, że również w innych zakładach w Polsce, już nie tylko w Śląskiem chcą Polaków.

Ernest
@Emeryt Ryszard

Niech Pan uwierzy, że nie w każdym. W większości lepszy Ukrainiec po 20 - tce niż Polak z dużym doświadczeniem przed 40-tką. Tak to obecnie wygląda

@Ernest

Widocznie takie doświadczenie w wieku 40 lat, ja mam 25 i nigdy nie miałem sytuacji żeby ukrainiec miał większa wartość ode mnie, ale to zależy czy ma się doświadczenie udokumentowane uprawnieniami stażem itp , wiedzę, umiejętności i wykształcenie czy ma się "doświadczenie" ludzi po 40 bądź 50 którzy przez 20_30 robią jedno i to samo i pracowali nad swoimi rozwojem

Stary
@Michał

Kolego nie pisz bzdur bo gościu dobrze prawi, Ukrainiec będzie zapierd..... za połowę tej stawki jak taki gościu z doświadczeniem który się nie zgodzi tyrać za minimalną po 12h. Co do Ciebie to Twoje doświadczenie jest praktycznie zerowe ty dopiero dzieciaku wchodzisz na rynek pracy i nie masz zielonego pojęcia o wielu sprawach. Dla firm liczy się rachunek ekonomiczny i jeszcze jedno odnośnie Timkena do tej firmy w ogóle nie opłaca się aplikować i tyrać za 2k na rękę gdzie na rynku obecnie minimum minimów na początek to 3k na rękę

@Stary

Zależy czy rozmawiamy o pracy guzikowego czy tzw małpy... Bo jeśli ktoś pracował 30 lat jako małpa, wiadomo małpa z Ukrainy będzie tańszym pracownikiem. Chyba że masz 5 lat doświadczenia w produkcji jednostkowej na CNC, szkole technikum obróbki skrawaniem, studia 1 stopnia z materialoznawstwa i magisterskie z automatyki robotyki. Więc teraz proponuję się zastanowić czy młodzi dopiero wchodza na rynek pracy czy starzy pseudo wachowcy od walenia w jajo przy jednej wiertarce po 30 latach obudzili się z ręką w nocniku, kto nie ma kwalifikacji niestety boryka się ze wschodnim dziadostwem;]

Pracownik S2

Czas zakonczyc prawie 2letnia przygode z Timkenem na S2. Podwyzki byly a zarobki ciagle w miejscu. Lekko ponad 2tys to jakas porazka. Cale 8h na nogach. TMOS dzwoni i dzwoni. Ludzie biegaja po tych liniach jak porabani. Maszyny ciagle sie zatrzymuja. Wszystko wisi na drucikach i nakretkach ktore pod wplywem drgan ciagle sie luzuja. Problem z plytkami ciagle sie ukruszaja szczegolnie promien 370...nikt z tym nic nje robi. (usunięte przez administratora) niesamowity. Socjal w tym roku mniejszy. Ja sie pytam wszedzie wszystko sie rozwija pracownicy sa traktowani szczegolnie dobrze ale nie w tym pomaranczowym gownie Timken. Nawet ukraincy odchodza...

Danuta
@Pracownik S2

Dla Ciebie akurat takie wynagrodzenie może być zbyt niskie, a z kolei dla innych już wystarczające. Dlatego też zawsze należy pamiętać, że kwestia zarobków powinna być rozpatrywana w sposób indywidualny. Nadmieniłeś o świadczeniach socjalnych, ale nie podałeś żadnych konkretów. Zechcesz nam w takim razie powiedzieć, co dokładnie macie w Timken Polska w ramach tych świadczeń?

S2
@Danuta

Danuta zaiste wyczuwam ze znasz temat wiec jestes z biura Timkena. Jesli 2tys z groszami uwazacue za wystarczajace wynagrodzenie to uswiadcza mnie to jeszcze bardziej w przekonaniu ze poszanowania dla ludzi firma nie ma wogole stad ta mierna opinia. W zeszlym roku zarabialem 2500 w 4brygadowce. Gruszka wynosila 600zl na os w tym roku 550. Wystarczy rowniez spojrzec ilu nowych zostaje? Nikt obecnie nie zostal. Sami starzy wyjadacze na ktorych firma bazuje

@S2

w czterobrygadówce 11 lat temu zarabiałem ok 1900 zł na łape,więc z czym do ludzi.

@były(na szczęście) regenerator

Po drugie za dużo ludzi od nie robienia niczego,tam tak było ,jest i będzie(to się powiela) jeszcze z tamtych czasów za grubą kase + park maszynowy jeszcze od gierka,nie licząc angielskich ale to mały szczegół.Jechać i jechać. Oraz brak pomysłów,również na siebie nie mówiąc już o reszcie.Epidemia ja,ja,ja.Ja nic. prl już się dawno skończył,a reszte sobie dopowiedzcie.No, ale liczy się lans.Łłłłaaaaaał.Był pewien problem z pewną operacją szlifierską,nie ważne gdzie i jaką,40,30,20 lat temu, wiem to od starych pracowników,jak odchodziłem 10 lat temu(dzieki chłopaki),uuff,on istniał nadal.Widzac się na mieście z pracownikiem po 5 latach mówił mi że dalej jest.A jest to banalny i śmieszny problem,hahaha,wystarczy instrukcja.A np.wnioski,hit stulecia + plagiaty i pazerność,hahaha,nie płacisz nie masz.Albo masz to coś se wystrugał,sztuka to sztuka.

@Pracownik S2

takie buty że tak powiem:( mają pracowinków za uji..niestesty....)

@Danuta

Jeśli 2000 to dla ciebie ok., to gratuluje (usunięte przez administratora) co z tym chcesz zrobić, założyć rodzinę, u mnie w zakładzie na produkcji zarobki na wejściu zaczynają się od 3000 netto. Poza tym bez sensu pracować dla zakładu, który nie daje zarobić.

Wyluzowany =)

Wszyscy narzekacie albo robić się wam niechce. Co prawda maszyny są że średniowiecza a ustawicze sami maja dość ciągłego naprawiania maszyn ale jak się chce to można z jedną sobota mam na rękę prawie 2700zl. Bez nadgodzin. Także jak zrobisz parę godzin więcej bez większego problemu wyciagniesz 3k. Nie ma co słuchać tych pierdół tylko trzeba się do roboty wziasc

Trololo
@Wyluzowany =)

3 k to ja po zakończeniu wątpliwej przygody z Timken to ja mam podstawy...

Trololo
@Wyluzowany =)

przy warunkach pracy... bez porównania.

Wyluzowany =)
@Trololo

Też wiem że za niedługo odejdę. A praktycznie wszędzie już zarobisz ponad 3k na rękę

MEGI
@Wyluzowany =)

???????????????? Chyba jesteś podstawiony.Albo masz fantastyczne znajomości. 3K to ja nie zarobilam jak robiłam cały miesiąc w kółko.Nadgodziny? Od października nie ma nadgodzin i sobót .Pukni się w głowę.

Przemysław
@Wyluzowany =)

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia. A czy pracodawca oferuje premie lub inne dodatki, które mogą podnieść Twoją pensję i dać Ci lepszą motywację do pracy? Możesz liczyć na kursy lub szkolenia branżowe, które są także formą gratyfikacji i procentują w przyszłości? Napisz więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia.Twoja opinia będzie ważna dla innych osób zainteresowanych tą pracą.

Jack
@Wyluzowany =)

Praca na 3zmiany? I 2700netto?

Przemysław
@Jack

Zależy na jakim stanowisku? Obecnie Timken Polska szuka pracownika utrzymania ruchu, operatora produkcji, operatora wózka widłowego. Jaka oferta rekrutacyjna Cię interesuje? Jeżeli zdecydujesz się na aplikację dodaj proszę informację, jak przebiega nabór nowych pracowników w tym miejscu - z ilu etapów się składa i czy jest trudny do przejścia? Są to istotne informacje, które trzeba podjąć na wątku dla wszystkich potencjalnych kandydatów.

@Przemysław

Ale ty jesteś naiwny hahaha.Pomyliło ci się z prlem.Hahahaha.Nie ta kasa,nie te czasy.

@Wyluzowany =)

Słuchaj ,,wyluzowany,, moim zdaniem,a wolno mi je mieć,chyba twoja guma od majtek zbyt się zluzowała i zacząłeś szaleć.Rozumie,zachłysnąłeś sie. To nie twoja wina,nie,nie ale to się czasem zdarza w życiu.Po mojemu masz średniowieczne podejście do życia, takie prl,ale wolno ci, jak i im,jest ok.,Posłuchaj,jedż sobie na targ do wolbromia lub miechowa i kup se chomąto i klapki na oczy,ostatecznie mogą być kubota,rozumiesz.I w tedy z pełną werwą i zapałem weż się tam za robote dla pana.Aaaaa, i nie zapomnij całować po rękach,kulturwa musi być,co nie.

Kubotastore.pl

:):):)

Iwona
@były(na szczęście) regenerator

Takie wypowiedzi nie będą tolerowane na forum. Zapoznaj się proszę z regulaminem, który akceptujesz w momencie dodawania swojego komentarza (https://www.gowork.pl/regulamin ). Proszę o przestrzeganie go. Natomiast jeśli pracowałeś w firmie Timken Polska, a tak wnoszę chociażby z Twojego nicku, to może jednak postarasz się napisać konstruktywną opinię o pracy w tym miejscu.

@Iwona

Tak, kiedyś jak nie było w ogóle pracy,ale od 10 lat praca jest i nie muszę być kuntakinte, i zgadzać się z uśmiechem żeby zostać wyciśnięty jak cytryna ,za darmo z kontuzjami przez nierobów.Ale zawsze wpadne odwiedzić moich kolegów którzy jeszcze tam zostali,bo dużo z nich bardzo lubię i wolno mi.Panią też serdecznie i szczerze pozdrawiam i życzę fikuśnych kwadratowych używanych kubotków od mikołaja,oraz kwadratowej teczki,jak z wall street i samych sukcesów.Zawsze lepiej mieć niż nie,albo dla wnuczka.Powodzenia.

Adrian
@były(na szczęście) regenerator

Wypowiedzi tego typu nie powinny mieć miejsca na forum Gowork.pl. Jesteś tu dość aktywny chociaż nie jesteś pracownikiem firmy. Jeśli nie byłeś niezadowolony z zatrudnienia rozumiem to, ale przypominam Ci, że wypowiedzi nie na temat i prywatne dyskusje nie wpasowują się w tematykę tego forum. Może ktoś z obecnych pracowników doda merytoryczną i obiektywną opinie o Timken Polska? Czekam na Wasze opinie.

@Adrian

To wolny kraj,a to jest forum,prawda,na forach się mówi,wolno nam,tobie też.Ile ludzi tyle tematów.

Nie niewolnik
@Wyluzowany =)

Chopie.Nadgodziny to powinny być zdarzenia nadzwyczajne,a nie sposób na dorabianie do marnego wynagrodzenia.Liczy się zarobek w miesięcznrj normie godzin.

@Wyluzowany =)

to gratule wypłaty i ambicji bo zeby zarobic 3 to jest cięzko.....

@Nie niewolnik

tu jestem za Twoim myśleniem:)

S7...

Zaczely sie zwolnienia.... Podobno maja zwalniac duzo ludzi bo nie jestesmy produktywni. Ktos cos wiecej wie ,?

S2
@S7...

Tak zaczely sie. Z S2 juz wywalili jedna osobe. Ale bardzo dlugo na L4 siedzial. Tez slyszalem ze beda liczne zwolnienia. Jestesmy malo produktywni bo nam malo produktywnie placa. Pierscien na poziomie S2 wart jest ok 2zl. Skoro srednio robimy ponad 3tys szt to dziennie firma zarabia na nas ponad 6tys zl. Miesiecznie daje to ponad 120tys zl...a my dostajemy 2100...granda jakich malo

S7...
@S2

Dzisiaj o 4 rano kierownik przyjechał podobno dawać wypowiedzenia,ale nic więcej nie wiem

@S7...

Każdy z pracowników zatrudnionych w firmie Timken Polska może obawiać się tego, że zostanie mu wręczone wypowiedzenie? Niepokojące jest to, co piszecie, dlatego chciałem mniej więcej dowiedzieć się, czy pracodawca przy wypowiedzeniach kieruje się jakimiś określonymi kryteriami. Ktoś coś wie?

@S7...

Nie no o 4 rano,co ty żartujesz,chcesz gościa przemęczyć, nawet samym słowem, tak nie wolno,to nie po chrześcijańsku nawet tam, w prl..Najpierw się całuje w rękę,pamiętaj, no.Póżniej możesz się z niego śmiać i mówić, mam wakacje, zrób se sam.Zobaczymy co potrafi za tą kase, a póżniej iść gdzie indziej.Na tym miejscu świat się nie kończy,ale zdrowie tak.Roboty jest pełno za jaką taką kasę ,mnie wręcz wywalają do niej.Ale ja się nie dam.

@S2

myślenie prostolinijne....a hartowanie materiał ,monaż itd.:nie płacą kokosów ale....

Witam byłem na rozmowię w timkenie, pierwszy raz, generalnie podejście do rozmowy rekrutacyjnej ze strony kierownika o ciemnej karnacji i białej koszulio było FATALNE. Cały czas na moje odpowiedzi kontratakował, już nie mówiac o wywyższaniu się. W skrócie.. to nie jest zakład dla młodych osób, widać, że (usunięte przez administratora) wyzysk i podejście na poziomie chlebaka.

@420

Jakiego stanowiska dotyczyła rozmowa rekrutacyjna, w której brałeś udział? Napisałeś o niezbyt przychylnej atmosferze w trakcie samej rozmowy, dlatego chciałbym wiedzieć, czy finalnie otrzymałeś propozycję zatrudnienia, czy może pracodawca uznał, że szukają niestety osoby o innym profilu zawodowym? Podziel się, proszę, jak rozmowa potoczyła się do końca.

@Ryszard

nie magluj go,bo nie jest chlebakiem,rozumiesz???. No.I nie ma moli spożywczych.

@były(na szczęście) regenerator

Twoja wypowiedź jest zupełnie niezrozumiała i nie wnosi nic do wątku. Przypominam Ci, że rozmawiamy tu o warunkach zatrudnienia i ofertach rekrutacyjnych, a nie wpisujemy uwagi nie na temat. Jeśli znasz firmę i możesz napisać o wysokości wynagrodzenia lub atmosferze w pracy to zachęcam Cię do tego.

@420

domyślam się z kim rozawiałeś:) cała reszta nie lepsza;) uwierz ....z góry traktują człowieka i wiadomo....za mądry nie możesz być......stołek ;

Ana

Możecie coś powiedzieć o dziale OBSŁUGI KLIENTA ? Ile zarobię znając niemiecki i SAP?

@Ana

konsorcjum amerykańskie także....:)

siwy

Pracuję w timkenie dłuższy czas 7 lat ale nie jest to zakład dla młodych w sumie zależy to od miejsca pracy kierownicy patrzą aby dać jak mniej na remonty nie ma kasy a jak chcą żeby coś ulepszyć to na to też nie ma co liczyć bo znowu chodzi o kasę jeśli chodzi o zarobki podobno dają na tokarskiej 39000 zarobku rocznego

Olek
@siwy

Tyle zarabiają tam nowi pracownicy czy wszyscy?? Jak jest z nadgodzinami i pracą na zmiany??

TimKids
@siwy

A na UR trafić w ruchu ciągłym,chyba nie jest źle ;)

agu.
@siwy

Brawo,30 lat i wciąż to samo.Brawo.Jak zwykle nie ma kasy,hahaha.Zależy dla kogo,hahaha.

@agu.

Ty również miałeś okazję pracować w firmie Timken Polska? Zasugerowałeś, że pracodawca nie ma środków na wyższe pensje dla pracowników, dlatego ciekawi mnie, czy pracownicy starali się może wnioskować o to, aby pracodawca zwiększył ich uposażenia? Jeżeli pracowałeś w tej firmie, to wiesz może, czy takie próby były podjęte? Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

agu.
@Ryszard

Tak,pare ładnych lat temu,a z 8. Jak nigdzie nie było pracy,wytrzymałem 10.Nigdy więcej.

@agu.

Przez tak długi okres czasu mogło się wiele zmienić. Także wynagrodzenie mogło wzrosnąć. Interesuje mnie, czy pracodawca oferuj szkolenia pogłębiające wiedzę lub premie za dobre wyniki. Czekam na Wasze wpisy.

@Ryszard

Pracowałem tam do 2008 roku, jeśli chodzi o rozwój to wtedy było najlepiej, obecnie mówiąc kolokwialnie kicha, nie ma co się łudzić, ze będzie lepiej, wiem to od tych, których znam, którzy tam dalej pracują, kasa marna, perspektywy w najbliższym czasie mizerne. Większość ambitnych już odeszła.

@Ryszard

Chłopie,nie rób se jaj.Kto ci tam miał by coś dać,podwyżkę..... no chyba normy wyrobienia.Jeśli się szuka nowych,to wiadomo że miodu nie ma.Tam trzeba zarobić ,powiedzmy no,,na swojaków,, takie miałem wtedy zdanie,a teraz...... hmmm,podejrzewam że też,no bo gdzie oni znależliby taka drugą fuche,żeby sie wykazywać i całować panów w rękę,nic nie robiąc, no nie.Pewnie teraz to co drugi to przełożony drugiego,tak sobie myślę.AAAAaaa!! zapomniałem, chciałem se wnioska złożyć.Naklejki takie na rękę,samoprzylepne,z takim kułkiem, a na nim cyferka, gdzie można całować w rękę i ile razy.Przy awansie na szyche,wyżej, taką dostajesz i se żyjesz.

@siwy

Na start 33600 bez dodatków nocnych :)

@Ryszard

Jeżeli chodzi o podwyżki to idąc do kierownika S2 nie ma opcji podwyżki, szkoda mu kasy - a w najwyższym wypadku zwlekać będzie z odpowiedzią nawet miesiąc czy dwa.

@siwy

siwy komu operatorom? to łaska:) bo dawali pare lat temu operatowi 35 kafli.....smiech na sali

CLP

W tym czyms to jeszcze ktos tam pracuje? Kto tam.jest teraz szefem?

@CLP

nadal Łydek)

ustawiacz jeszcze

napisze krótko i prawde która wynika z doswiadczenia gdyz jestem lub za nie długo bedę byłym ustawiacze Timkena. -zaponij o posiłkach kantyna tylko dla umosłowych (przerwa 15 min.) -normy tak podniesione ze nawet wc nie wchodzi w role -szkolenie jest jak najbardziej przez trenera który pojęcia nie ma -liderzy na siłę karzą Ci robić produkcje bo premie dostają a ja kierownik Cie je...bo złe parametry -latasz ze scierka i pilnujesz linii -nie zarobisz mimo ze sie starasz czy podniesiesz swoje kwalifikacje...przeciez są podwyzki inflacyjne 1200zł brutto rocznie!

Dobriii

Cześć czy jest coś takiego jak pracownik weekendowy??

Praca

Witam. Warto się przyjąć na zakład? Ile można się spodziewać na początek na rękę ? Dzięki za odpowiedź

@Praca

Zarobki na jakim stanowisku Cię interesują? Tutaj znajdziesz oferty pracy od firmy https://pracodawcy.pracuj.pl/timken-polska-sp-z-o-o,19249/oferty-pracy

xxx

Zakład dla ludzi nie pełno sprytnych,potrzebują ludzi na produkcje,robią rekrutacje i mówią że odzwonią,bez skutku...

Miśka

Osobiście jestem zadowolona z pracy, pracuję na S7 pod Panią G i B i nie zgodzę się z opiniami jakie to one nie są,normalne fajne babki z którymi da się wszystko załatwić jak na przełożone są naprawdę super a co do zarobków to 2tys do ręki na dzień dobry nie jest złą pensją są firmy które gorzej płacą ale jak się komuś pracować nie chce to zawsze będzie narzekał.

Nie niewolnik
@Miśka

Jak sobie dziecino życie ułożysz za te 2 tys?Na pizzę piwo i wjazd na disco raz w tygodniu wystarczy.Resztę przy mamusi.Liczysz ,że złapiesz bogatego?

@Nie niewolnik

Na jakim stanowisku w firmie Timken Polska wynagrodzenie oscyluje w granicach 2000 zł? Zastanawia mnie również, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe w postaci bonusów bądź premii? Mam nadzieję, że odpowiesz, jak to wygląda.

Basedzulu

Cześć mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak praca wygląda, robiłem w Jonhson Electric jeśli ktoś zna tą firmę więc aplikaowalem tutaj na produkcję

Adrian
@Basedzulu

Obecnie firma szuka operatora produkcji. Czy na to stanowisko aplikowałeś? Praca jest zmianowa i powinieneś mieć uprawnienia do obsługi suwnicy. Pracodawca oferuje profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy, pakiet świadczeń socjalnych i stołówkę pracowniczą na miejscu. Proszę, żebyś napisał kilka słów o rekrutacji i pierwszych dniach w Timken Polska.

Witam ile nowy pracowniku zarobi u was we firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.