Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Haku

Podobno kogoś dzisiaj pogotowie zabrało

@Haku

Z jakiego wydziału i z jakiego powodu ? :O

Haku
@Didi

Podobno kogoś z wałków z wysoką gorączką

Cichy
@Haku

A na montażu z tydzień temu to nie tak samo ale o tym nikt nie napisze cicho sza koleś był na nartach we Włoszech i wrócił nie przyznał się przyjechała policja karetka ludzie w kombinezonach i go zabrali

były(na szczęście) regenerator
@Cichy

i podobno zawiązali mu rękawy od kombinezonu narciarskiego,tak słyszałem,ale nie wiem czy to prawda, a to ci musiał mieć dopiero kombinezonik na narty,taki wielofunkcyjny i kask z gąbki,hahaha.

Łożysko

(usunięte przez administratora)żeby ludzi wysyłać na urlopy by nie płacić postojowego a co będzie gdy epidemia potrwa jeszcze dłużej?też będzie trzeba poświęcić urlop który przecież służy do czegoś innego

@Łożysko

niema zwiazkow dla pracownika jasne to nie od dzis

ballada milowicka

Autor nieznany w lesie schowany. Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wściekły Johny

Sam jesteś burakiem pucybucie, do końca miesiąca jeszcze (usunięte przez administratora)rządzi, więc się lepiej do informuj

Bankrut

Stało się Timken bez wypłat

Nudni sie robicie:\

UR
@Ree

Po wdychaniu takiej mgły, inni nie będą

@Ree

To może Ty czymś zaskocz????

@Didi

Czym?kolejnym debilnym wpisem,do glupiej przepychanki slownej?Nie moj poziom i nie ta strona do zaskakiwania.Pozdrawiam.

@Ree

Więc wypowiedz się na temat dzisiejszego dnia w timkenie ...

@Didi

Nie wiem o co pytasz:\sprecyzuj.

magister inrzynier

Som tam pszyjencia?

ewelina

pis

som bo ni mom na chlyp

clp
@magister inrzynier

frezer tokarz i szlifierz pilnie poszukiwani

Zuzanna
@clp

Faktycznie - w Timken poszukiwany jest i tokarz, i szlifierz, ale nie tylko. Potrzebują też kogoś na stanowisko Pracownika działu obsługi klienta - z j. angielskim. Wymagają ponoć bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i wykształcenie licencjackie/magisterskie. A co z doświadczeniem? Również jest wymagane?

były(na szczęście) regenerator
@clp

No cóż, wygląda na to, że została im już tylko ania i podobni.To będzie się rozprzestrzeniać do kwadratu. Hahahaha.A ja nie moge opędzić się od roboty takiej jak u was,czyli wolontariat.

Wino666

Witam Załogę T. Na frezera CNC z doświadczeniem ( nie guzikowy) warto aplikować? Jest stawka podstawową plus premia czy tylko negocjacja płacowa z kierownikiem ? Z góry dziękuję za poważny odzew. Pozdrawiam

Herbatnik

Wałkiem to się pobaw sama

Sosnowiczanin

Naucz się spacje używasz bo się źle czyta twoje wypociny

Władek

Ja Władek

chetny

HIV HCV HPV

Selekcja

Nie prawda. Zawsze więcej

nick

polowa wpisow do usuniecia przez glupiego goworka bo to co nietrzeba zaraz usuwa a te durne wpisy tutaj z podtekstami sa nadal rzeczywiscie dawno temu jak byla prema-milmet to takie rzeczy sie dzialy w szatni a na tokarskiej grali w pilke

@nick

jacy pracownicy taki poziom

Natan
@nick

Kiedy ludzie się obudzą i wywalą nierobów że związków..

CIEKAWY

JAK DLA MNIE I WIĘKSZOŚCI JESTEŚ ZWYKLA ZDZIRA LACHOCIAGIEM moja propozycja to wywies sobie swoje zdjęcie na jadalni z numerem tel a na brak wrażeń i korzeni nie będziesz musiała narzekać ŻAŁOSNA JESTEŚ I TYLE odnośnie Twoich żałosny j wpisów mam swoją połowę od kilku dziesięciu lat i na brak wrażeń nigdy nie nazekalem za to Ty właśnie chyba nazekasz jak jak musisz się bredzlowac własną oblesna reka

NICK

@Ania masz racje nie mam tego w domu jak większość facetów ... bo nikt by nie chciał mieć w domu lafiryndy

Ka...

Wpadnij na selekcję, pokażę Ci fajne miejsce.

Były Timkenowiec Ryszard

Kiedyś Timken to była firma, teraz nawet załoga, pożal się boże pracownicy, bo chyba nie ci inteligentni, zamiast walczyć o kasę to pit...ą o jakichś kontaktach męsko - damskich, siedzi taki na linii, grzebie w telefonie i jedzie po wszystkich, szkoda tylko dyrektora, bo choć już siwizna, to kompletnie nie reaguje wobec takich idiotycznych opinii, nie pozdrawiam klasy robotniczej, bo obecnie w Polsce jej nie ma i długo nie będzie, a wy młodzi robotnicy pomyślcie o swojej przyszłości, kasie i to na tyle. O kobietach nie wspomnę, bo ich żal.

Wałek

Japoński czy angielski ???

OGIER

Tyle oleju przełknąć, żeby do rowu się dostać. Trzeba się nafty spytać, jakie chłodziwa na halę puszczają, że rowy macie takie zaklejone

nick

skoro każdy Cię miał powinnaś mieć na imię grypa a nie Ania ..chociaż bardziej pasuje zdrobnienie Ani...Ani jednemu nie odmówiłam

Strach chodzić między wydziałami

Vitek

Ej, ja też chcę! Gdzie lista do zapisów?

Zenio

...bułeczkę?

PIS

Tylko Ci co mają mało do emerytury

S4

Gdzie zbiórka, na S7 ?

PIP

Jak dziś sprawa wygląda z rowem melioracyjnym

Leon

Ile teraz kasy po nowym roku oferują na początek?

Bibo

Czy w Timkenie jest postój do 6 stycznia?

UR
@Bibo

Powoli startuje nocka 1 stycznia, 2 pelną parą

Kaka

Czy to prawda że pracownicy dostali po 1 tys na święta i paczki z alkoholem?

@Kaka

1 kwietnia już był....kaka niezła fantazja

Boss

Czyli co nie było żadnych paczek? A dla dzieci?

FLIPS
@Boss

Tylko związki, a pół reklamówki zajęły chrupki kukurydziane

tut
@FLIPS

Jak bym się cofną 10 lat wstecz,czyli totalne zero i nic dalej.Ale zasłużone.Hahahaha.Kulturwa musi być,haha.Lizusy.Niektórzy są tam ponadczasowi towarzysze,nieśmiertelni jak radziecki stary odkurzacz z wytrzepywanym workiem,haha,wrzeszczy,skako i nie ciągnie,a co wessa to zmielone wyleci z tyłu,mosz wtedy wiencej.Jak mi to tam mówili,,ty musisz elastyczny,,.Sam bądż elastyczny i tępy jak ruski gumiak. HAhahahaha.Ściemniacze etatowi,za gruby hajs.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.