Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

M

Czy odnośnie tej wspomnianej klimatyzacji, o której ludzie pisali będą planowane jakieś zmiany? Dodatkowo było napisane, jeszcze ze dwa tygodnie temu, że nie ma w planach naborów a mnie rzuciło się w oczy aktualne ogłoszenie dla tokarza. To wynik rotacji czy zespól się powiększa? Opisze mi ktoś przy okazji stan maszyn?

....
@M

No co ty klimatyzacji nie bd montowanej bo jak twierdzą kasy nie ma ,a braknie kadrze kierowniczej i innym pracownikom z góry pieniędzy na jakieś pierdoły. Robola mają gdzieś liczą się oszczędności i żeby dostać pochwalę od dyrektora a Ciebie upodlą.

EN
@....

o co z tych oszczędności większego wynika? klimy brak, tak jak piszecie? A w co innego przydatnego do pracy ostatnio tu inwestowano i czy są w ogóle jakieś plany na kolejny rok? Rozwój mnie interesuje, od stycznia może złożę papiery o ile prognozy będą w porządku

Mer

Nie polecam tej firmy nikomu Praca gdzie łamane są prawa pracownika, nie można się napić wody albo iść na przerwe bo nie ma czasu dotego brak klimatyzacji gdzie na hali jest ponad 30 stopni !! maskara tylko uciekać

Jaki jest styl zarządzania w Timken Polska Sp. z o.o.?

Ooo

A jesteś w stanie określić to nieco konkretniej? Mam na myśli jakieś perspektywy czasowe i samo ujęcie tych wspomnianych norm? Ciekawi mnie w jakim zakresie są podnoszone i na jakich konkretnie podstawach. Z kim można na ich temat rozmawiać?

Anna Wijas

Dzień dobry, Czy są u Państwa przyjęcia do pracy na produkcji?

@Anna Wijas

Dzień dobry, obecnie nie mamy w planach przyjęć do pracy w naszej organizacji.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
@pracownik

Dlaczego ogłaszacie, że potrzebujecie do pracy skoro podobno nie ma pracy do tego 3 umowa, która powinna być na stałe jest na niespełna rok.. i ciągle widać Ukraińców z plakietkami,,Nowy pracownik" To jak to w końcu jest z tą pracą?

xXx
@@pracownik

To jest paranoja. Nie przedłużają umów pracownikom i jednocześnie przyjmują nowych do uczenia. Szukają oszczędności, ograniczając dostęp do rękawic roboczych. Cała ta firma to wielka (usunięte przez administratora) Dla ścisłości, trzecia umowa nie musi być na stałe.

Mark

Witam jestem na zaocznych studiach logistyki czy jest możliwość nawiązania współpracy w dziale logistyki

Customer service

Pracę w biurze na Warszawskiej mogę z czystym sumieniem polecić. Ludzie są mili i pomocni, a kierownictwo pozwala na dużą swobodę pracy. Firma ciągle się rozwija i w miarę możliwości (jak na korporacje) słucha potrzeb pracowników.

Zainteresowana

Witam,czy kobiety na produkcję też zatrudniacie?

@Zainteresowana

Dzień dobry, tak, w naszej organizacji, na stanowiska produkcyjne, również zatrudniane są kobiety.

Witam Czy będzie w tym roku rekrutacja na stanowisko lidera produkcji? Nie sprawdzałem ostatnio oferty i zastanawiam się czy była?

Dzień dobry, na ten moment nie mamy w planach prowadzenia rekrutacji na stanowisko Lidera. Jednak w ciągu roku może to ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę.

P.Michał

Witam. Jakie są warunki i t.d. w pracy? Na czym polega praca?

@P.Michał

Dzień dobry, moglibyśmy udzielić Panu odpowiedzi, gdyby uszczegółowił Pan swoje pytanie i wskazał stanowisko, o które Pan chce dopytać. Zakładamy, że Pana pytanie może dotyczyć stanowiska produkcyjnego jak np. Operator produkcji. Praca na tym stanowisku polega na obsłudze konkretnych maszyn bądź linii produkcyjnych oraz na dokonywaniu pomiarów wyprodukowanych detali zgodnie z wymogami procesu. Jest to praca w trybie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku. Warunki zatrudnienia zależne są od stanowiska oraz od kwalifikacji kandydata. Jeśli jest Pan zainteresowany bardziej szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z działem HR.

Jakie są wynagrodzenie na stanowisko Lider produkcji? Pozdrawiam

@Michał

Dzień dobry, informacje dot. wynagrodzeń nie są przekazywane do ogólnej wiadomości. W przypadku prowadzonych rekrutacji przekazywane są wybranym kandydatom w momencie składania im oferty zatrudnienia. Na ten moment w naszej organizacji nie są prowadzone są rekrutacje na to stanowisko.

Witam ile można zarobić na stanowiskó jak operator cnc ?

@Nowy

Dzień dobry, informacje związane z wynagrodzeniami na konkretnych stanowiskach są przekazywane w momencie składania oferty zatrudnienia kandydatowi wyłonionemu w trakcie procesu. Jeśli jest Pan / Pani zainteresowany/a udziałem w procesie, zachęcamy do przesłania swojego CV, aplikując na nasze ogłoszenie.

Julia

A mimo to wciąż się zatrudniasz? Można poznać w takim razie te inne powody? Pozapłacowe? Cokolwiek w warunkach zatrudnienia się zmieniało przez ten okres czasu?

Hej, czy można u Was zjeść obiad podczas pracy na stołówce i w jakiej cenie?

@123

Dzień dobry, odpowiadając na zadane pytanie - stołówka funkcjonująca na terenie naszego zakładu działa w dniach pn. - pt. w godz. 07.00 - 15.00. W tym czasie pracownicy mogą korzystać z jej oferty. Zgodnie z przepisami - pracownicy na produkcji pracują w trybie 8h / dzień przez co obowiązuje ich przerwa 15 min, możliwa do wykorzystania we wskazanym przez Pracodawcę czasie. Praktyka pokazuje, że nasi pracownicy korzystają z oferty stołówki po zakończeniu I-szej zmiany bądź przed rozpoczęciem II-jej. Pracownicy administracyjni pracują w trybie 8h 15 min (dodatkowy czas w wymiarze 15 min jest czasem niepłatnym przez Pracodawcę) przez co mają przedłużoną przerwę lunch'ową i korzystają z oferty stołówki w trakcie pracy. Pracowników Timken Polska obowiązują preferencyjne ceny posiłków, ich wysokość zależna jest od menu. Najlepiej sprawdzić bieżącą ofertę.

Sosniwiczanin
@Timken Polska Sp. z o.o.

Ale kodeks nie zabrania dać więcej czasu robolowi na przerwę. W 15 minut to się nie zdarzy tam przyjść, zjeść i wrócić, no chyba że ktoś się chce wrzodów nabawić, to może w biegu zjeść śniadanie, a po pracy natomiast to ludzie mają też inne obowiązki. Ogólnie "góra" sobie zje obiadek, przepraszam lunch, bo wszystko teraz musi być po angielsku i chyba tylko dla nich to jest.

Julia

Czyli taki pośpiech coniektózy mogą podczas pracy tutaj wyczuć? I pracownicy próbowali poruszać ten temat jakoś otwarcie czy dopiero teraz na forum to wyszło? Z kim tego typu problemy się konsultuje?

@Julia

Organizacja pracy dostosowana jest do specyfiki przedsiębiorstwa i regulowana jest przez wewnętrzne dokumenty spółki jak np. regulamin pracy.

@Timken Polska Sp. z o.o.

i część tych dokumentów jest faktycznie autorska? na którym etapie pracownicy są z nimi wszystkimi zapoznawani i czy jakkolwiek weryfikowane jest to czy rozumieją zasady panujące w firmie? dochodzi do jakichś większych nieporozumień w tej kwestii?

@Julia

Pracownik jest zapoznawany z treścią dokumentów wewnętrznych spółki (np. z regulaminem pracy) już na etapie zatrudnienia w organizacji. Dokumenty te opublikowane są w miejscach ogólnodostępnych dla wszystkich pracowników jak np. dysk sieciowy. Jeśli napotka Pani trudność w dostępie do tych dokumentów - może Pani zwrócić się o pomoc do swojego Lidera bądź bezpośrednio do działu HR.

Witam

Ile można zarobić jak nowy pracownik na produkcji ?

Danuta

Cześć, w ogłoszeniu na koordynatora ds. zakupów piszą, że zaakceptują studenta ostatnich lat studiów. A czy taka osoba ucząca się może liczyć na identyczną stawkę i umowę, co pracownik z dyplomem?

opowiem
@Danuta

Ja miałem okazje być na rozmowie do działu zakupów: Plusy: Miła i rzeczowa rozmowa Sprawdzenie kluczowych umiejętności FEED BACK i to telefonicznie co w dzisiejszych czasach prawie nie istnieje Minusy: Podobno znaleźli kogoś lepszego - nie mam żalu, nie uważam się za najlepszego Po tygodniu od informacji o rezygnacji z mojej osoby ponownie to samo ogłoszenia na to samo stanowisko - wnioski same się nasuwają Kilkakrotnie widziałem ogłoszenia, co sugeruje dużą rotacje - pytanie i ciekawość = why?

@opowiem

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Miło nam, że prowadzony przez nas proces rekrutacyjny, w którym Pan brał udział, zyskał Pana uznanie. Odpowiadając na Pana uwagę odn. ponownej rekrutacji do działu zakupów - ponowne uruchomienie procesu związane było z powstaniem kolejnego nowego stanowiskiem w tym dziale. Ostatnie rekrutacje w dziale zakupów wynikały raczej z potrzeby zwiększenia stanu osobowego działu niż z rotacji. Jeśli jest Pan zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu - zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń.

Julia

zawsze jakaś "podwyżka"... A powiesz coś więcej o tych normach? długo był ten wcześniejszy poziom? W praktyce jak można go opisać i jakie normy wyszły teraz? Da się to zobrazować / wyjaśnić?

Damian

Widzę, że jesteś niezadowolony z obecnego poziomu wynagrodzeń, który oferuje ten pracodawca. Chciałbym dowiedzieć się, ile dokładnie można zarobić? Liczę, że przedstawisz informację w tym zakresie.

Doktorek
@Damian

Zależy od wydziału. Na start montaż 2500 brutto, a na produkcji 2800-2900 brutto startowo.

Dobrodziej
@Doktorek

Ja pracuje od kwietnia tego roku i mam 2700 więc proszę nie wprowadzać w błąd. Na s7 puki co jest taki bałagan że to głowa mała

były(na szczęście) regenerator
@Doktorek

Hahaha,mam na czipsy.haha

Nieznajoma

W punkt! Chaos, wymagania z (usunięte przez administratora) a pensja stoi w miejscu. Brak jakichkolwiek premii, czy nawet pieniędzy na święta.

K
@Nieznajoma

To nie dostaliście 1000 zł na święta i super paczki ze słodyczami z zabawkami i z alkoholem? Wódka whiskey?

Halina

Jakie konkretnie są wymagania? Możesz je opisać dokładnie? Skąd masz pewność, że pula do podziału jest jedna?

Witam mam propozycję pracy jako operator maszyn, jakie jest wynagrodzenie w tej firmie? i socjal? Dziękuję za odpowiedzi bez hejtu.

A ludzie w porządku są?, czy też każdy się interesuje czyimś życiem? I jaka atmosfera w pracy jest?

Jola
@Nowy

Ludzie w porządku,jak dla mnie atmosfera super,coś za coś-male pieniądze,ale reszta ol

Obeznany
@Nowy

Zależy na jakie stanowisko - po prostu zapytaj, poczekaj na pełną ofertę

Były
@Nowy

Wynagrodzenie jak już ktoś napisał jest różne. Socjal to na pewno ubezpiecznienie znajdziesz dużo tańsze jak sobie sam poszukasz, niż jak Ci zaoferuje firma. Prywatna opieka medyczna, raczej teraz każda firma coś takiego ma. Karta sportowa jeśli lubisz. Ale to też raczej duża większość ma. Premia, tego się tak nie da nazwać. 100-200 zł kwartalnie. Dodatki na święta jakieś 400-500 zł. Stołówka w takich godzinach, że Ty jako operator nie masz szans tam nic zjeść. Nie ma żadnego dofinansowania. Czyli dość drogo. Warunki pracy, dużo wypadków i dość niebezpiecznie. Ale jeden plus. Praca nie jest bardzo ciężka. Bardzo mała kontrola. Więc jak nie chcesz od życia więcej niż tylko spokojną pracę. To spokojnie możesz tam pracować. Jeśli zależy Ci na rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji, to nie masz tam co szukać. Jak już było napisane z głodu nie umrzesz. Ale na wiele też Ci nie wystarczy. Raczej jako pracownik będziesz wegetował od 10 do 10

Dorota
@Były

Czemu od razu ma wegetować? Nie każdy prowadzi wystawny tryb życia. A chyba zarobki pójdą w górę od stycznia, co nie? Chciałam się zatrudnić do firmy.

Do Dorota
@Dorota

Moze od marca ale na to nie licz chyba, ze przez najniższą krajową bo idzie w górę.

Teresa
@Do Dorota

A czemu od marca, znasz jakąś datę przyjęć nowych?

Aaaa
@Teresa

W marcu są podwyżki, przyjmują cały czas.

Dlugi
@Były

jak przyjdziesz na 13 a masz na 14 to noramlnie zjesz obiad.Jak konczysz o 14 to tez sie zalapiesz.A dofinansowanie do stolowki dla pracownika jest.Zarobki jesli jestes dlugoletnim pracownikiem i robisz czasem soboty to powyzej 4000 idzie na lape wyciagnac .

Andrzej J
@Były

Bardzo porządna praca, nie idzie przechwalić, zarobki jak dla mnie są ok, jak się nie jest fachowcem i się nic nie umie to tylko narzekanie pozostaje. Przyjmij się na utrzymanie ruchu to zarobisz dużo więcej

Były
@Andrzej J

Jak nie jesteś fachowcem to pracuj w timkenie. Ja właśnie poszedłem tam gdzie dobrze zarabiam i mogę się rozwijać. Timken to raczej praca dla tych co nic od życia już nie potrzebują. Tam to nawet bez szczególnych wymagań można zostać prezesem lub zajmować wysokie stanowiska. Mi szkoda czasu. Ale jak nic się nie umie to zostaje tylko timken. Dobrze to napisałeś Andrzej J

dzielny odkurzacz

A jak byś już k... chciał, to możemy wszyscy z powrotem wrócić do Ciebie,ale k..,jedno ale.Wiesz ile kosztuje godzina serwisu,wiesz czy nie wiesz? . To ja Ci k .. powiem,jak samarytan bo to jest k.. promocja.Stówa na łape za godzine netto i sie dogadujemy.A ty będziesz sobie móc znowu błyszczeć,mieć fochy i co tam będzieć chcieć.Nawet możesz sie ulepić z kiszonej kapusty,mam to gdzieś.Ja widze świat zero jedynkowo.Jest kasa,albo nie.

@Andrzej J

Jeszcze chciałbym Ci powiedzieć że godzina serwisu maszynowego kosztuje średnio 200 na plus,oczywiście netto.Tak że za stówkę,to ci powiem że to by był szczał,jak w totka.No chyba że się tylko siedzi i nic nie robi,to wtedy nie sposób przechwalić.Ale tak jest.Ale niech strace,stówka brutto ale tylko na początek,,tak po starej znajomości.

Pewnie trochewięcej niż najniższa

@ja

trochę czyli ile? tak na spokojnie ze 3 / 4 stówki?

@Julia

Myślę ,ale ja tak myślę,bo już dawno mnie tam na szczęście nie ma,ja tak obstawiam ze 2 z nockami.Tam cudów nie ma,zwłaszcza dla obcych.Za to się narobisz jak wszędzie.I popływasz w olejach,honolu(takiej nafcie),odpadnie ci nos i chłodziwach.No i hałas duży,tak że miodu nie ma.Ogólnie to nie płacą za taką robote.Słuchaj ,za takie szkodliwe papranie się w tym i przebywanie to 7 na rękę na początek,taka prawda.A ja tam nie miałem nawet szkodliwego,szkoda zdrowia.

Renata
@ja

A jest możliwość zarobienia więcej? Jakieś nadgodziny?

@Renata

Tego nie wiem, czy teraz są nadgodziny.No ale po co komu nadliczbowe od małej stawki.I co z tego będziesz mieć? Trochę większe nic.Taka prawda.Jak nasiąkniesz tą chemia to ci sie odechce wszystkiego,bardzo szkodliwe.Nie to żebym ci odradzał,ale ja uciekłem.Wiadomo kasa i zdrowie.

@Renata

Tak

Skoro zamówienia od klientów 'spadają' i dlatego wysyłacie nas na urlopy WYPOCZYNKOWE zamiast zapłacić postojowe jak normalna firma, po kiego grzyba prowadzicie rekrutacje i w dalszym ciągu zatrudniacie ukraińców? To albo jest praca i potrzebujecie ludzi albo jej nie ma i dlatego zmuszacie nas do wykorzystania naszych urlopów. Trzeba się zdecydować. A co do płacy, to zobaczymy jak najniższa krajowa skoczy do 3500 brutto (czyli teraz ile większość ma aktualnie) kto będzie chciał robić za najniższą na 3 zmiany i jeszcze z takimi wymaganiami hahah

Ina

No właśnie,wszyscy się zastanawiają o co chodzi z tym wolnym dniem a przy chodzącymi coraz to nowymi pracownikami z Ukrainy?

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości spotkania osobistego w dziale HR w celu bardziej szczegółowego omówienia poruszonych tematów. Jak pracodawca prowadzimy politykę otwartych drzwi i zapraszamy pracowników do kontaktu z nami w tematach ich interesujących, nurtujących. Niniejsza platforma nie jest miejscem do omawiania szczegółów dotyczących poszczególnych pracowników, wydziałów czy też samej organizacji pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.